Статьи

Топ 10 захищених смартфонів: найкращі протиударні водонепроникні телефони 2016-2017 роки - iMarket.by

  1. Якими можуть бути причини Ніхто з нас не застрахований від досить типовою, але дуже неприємній ситуації,...
  2. Проблеми з контактами шлейфа
  3. Пролита на клавіатуру рідина
  4. Механічна поломка клавіш
  5. вірусне зараження

Якими можуть бути причини

Ніхто з нас не застрахований від досить типовою, але дуже неприємній ситуації, яка може статися в будь-який момент: раптово на вашому комп'ютері або ноутбуці перестала працювати клавіатура ... І курсова залишилася дописана, а часу в обріз, або кохана людина з того боку екрану чекає вашої відповіді в іншій країні, а по Skype зв'язатися не вийшло, або ... Ситуації можуть бути різними, і терміново потрібно щось зробити. Давайте спробуємо розібратися, що можна зробити в цьому випадку!

Якщо не працює USB-клавіатура на комп'ютері, то найпростіший варіант - з'єднати її з іншим гніздом, адже, можливо, просто забилися контакти або щось трапилося саме з цим USB-портом. Крайнім заходом буде покупка нової клавіатури. Але це вже витратний і нешвидкий варіант, та й в ситуації з ноутбуком це не вирішення проблеми. Тому будемо розбиратися, як домогтися результату своїми силами і з мінімальними витратами.

Тому будемо розбиратися, як домогтися результату своїми силами і з мінімальними витратами

Програмний збій в ноутбуці

Якщо перестала працювати клавіатура в результаті програмного збою, наприклад, після установки якої-небудь неліцензійної програми, то і виправляти ситуацію теж потрібно суто програмним способом.

Для цього зробіть наступне:

  1. Перезавантажте ноутбук або комп'ютер, натискаючи клавішу Delete або F2 (можливі варіанти Ctrl + Alt + Esc, Fn + F1, Ctrl + Alt + Del і інші).
  2. Зайдіть в БІОС - якщо з'явилося вікно з сірим або синім фоном і латинськими буквами, значить, все вийшло.
  3. Ноутбук розпізнав ваші дії на клавіатурі - це говорить про те, що проблема була на 99,99% в системі. .
  4. Тепер потрібно або запустити ноутбук в безпечному режимі і видалити проблемне програмне забезпечення, через яке стався збій, або відновити систему з останньої точки відновлення

якщо ноутбук не відреагував на натискання клавіш, і у вас не вийшло зайти в БІОС, значить проблеми з клавіатурою вже на фізичному рівні, і варто перевірити наступну причину її відмови.

Ноутбуки на акції>

Проблеми з контактами шлейфа

В результаті заводського браку, тряски, удару можуть відійти контакти шлейфа клавіатури або просто окислюватися після тривалої експлуатації. В цьому випадку доведеться зайнятися досить непростою справою, а саме - розбиранням ноутбука. Насправді це зовсім нескладно, тому не варто хвилюватися завчасно. Якщо у вас немає інструкції по експлуатації, то «Google вам на допомогу» - наберіть в пошуковику запит «Розбирання» або навпаки «Збірка ноутбука» і введіть маркування своєї моделі.

Цілком слушне запитання: «А як це зробити, якщо клавіатура не працює?». Відповідаємо: є два варіанти - або приєднати до USB-роз'єму звичайну клавіатуру, або відкрити пункт меню панелі управління «Спеціальні можливості» і вибрати «Екранну клавіатуру». Далі акуратно, за інструкцією витягніть клавіатуру, від'єднайте і уважно огляньте шлейф. Якщо візуально ніяких пошкоджень ви не помітили, протріть контакти ватною паличкою зі спиртом або звичайним ластиком. Після цього з'єднайте шлейф з роз'ємом, і зберіть ноутбук.

До речі варіант очищення контактів може допомогти, якщо у вас відмовила сенсорна панель або перестав працювати Wi-Fi або Bluetooth.

Важливо! Поки ви ще не почали розбирати ноутбук, нагадаємо - якщо не закінчився термін його гарантії, то краще все ж скористатися послугами сервісного центру.

Пролита на клавіатуру рідина

Найбільш часта причина відмови клавіатури - випадково розлитий на клавіатуру чай, кава або інший напій. Якщо таке сталося з вами - негайно вимкніть ноутбук, якщо довго не вимикається - вийміть акумулятор, від'єднайте харчування, і, щоб злити залишки рідини, переверніть ноутбук. Після цього просушіть клавіатуру феном, обов'язково холодним повітрям.

Читайте "Як вибрати ноутбук?" >

Якщо клавіатура була залита солодким напоєм, то після висихання клавіші будуть залипати і без розбирання вже не обійтися. Повертаємося до попереднього пункту, розбираємо клавіатуру, і ретельно протираємо вологою серветкою. Якщо рідина не потрапила на материнську плату - цих дій буде достатньо, щоб повернути ноутбук до життя. Але не поспішайте його вмикати! Варто почекати день-два, щоб залишки рідини повністю випарувалися.

Механічна поломка клавіш

Кнопки випадають від ударів і під час протирання клавіатури. Якщо вставити назад кнопку не виходить, то залишається єдиний варіант - нести клавіатуру в сервісний центр. Якщо загубилася або вийшла з ладу одна з буквених клавіш, то як тимчасовий варіант можна зняти і використовувати одну з службових рідко використовуються кнопок або з цифрового блоку.

вірусне зараження

Якщо ви активний користувач інтернету, але до сих пір не встановили на ноутбук антивірус, то рано чи пізно ваш апарат «захворіє». У важкій формі це виявиться втратою всіх даних, поломкою ноутбука або іншими неприємностями. У разі «легкої застуди» апарат почне пригальмовувати, довго завантажуватися, неадекватно реагувати на команди, а клавіатура від легкого «заїкання» - з пропуском або навпаки, дублюванням букв, може дійти до повної відмови в роботі.

В цьому випадку терміново завантажте будь-який безкоштовний антивірус, благо в інтернеті їх більш ніж достатньо, і зробіть повну перевірку ноутбука. Якщо причиною відмови роботи клавіатури був вірус, то проблема буде вирішена буквально за пару хвилин, а ви, сподіваємося, поставите перевірку ноутбука на віруси в автоматичний режим. Наші поради допоможуть вам незалежно від виробника вашого ноутбука, будь це фірма Acer, Asus , HP , Lenovo або будь-який інший бренд класу А.

Звичайно, в нашому огляді ми не розглянули всі можливі причини відмови клавіатури. Крім описаних, можуть бути й інші поломки, які в домашніх умовах ліквідувати не вдасться. Це - шлюб, вихід з ладу мікроконтролера, порушення вугільних контактів або знос якихось елементів самої клавіатури і інші. У цьому випадку без допомоги і ради майстра обійтися вже не вийде.

Вибрати клавіатуру>

Поділитися

Цілком слушне запитання: «А як це зробити, якщо клавіатура не працює?
Читайте "Як вибрати ноутбук?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача