Статьи

Тимошенко кличе Януковича на публічні дебати в будь-якому форматі

Юлія Тимошенко. Фото: & nbsp; zhuzhaleaks.com & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Тимошенко кличе Януковича на публічні дебати в будь-якому форматі https://cdn.segodnya.ua/img/article/4953/5_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4953/5_tn.jpg 2014-02 -12T14: 20: 17 + 02: 00 Політика Екс-прем'єр готова до дискусії з президентом

Юлія Тимошенко готова вийти на публічні дебати з президентом України Віктором Януковичем про ситуацію в країні.

"Я звертаюся до Віктора Януковича: якщо він хоче публічних дебатів - я готова до повноцінної дискусії про тактичних і стратегічних кроків для виведення України з кризи", - сказала вона.

Тимошенко підкреслила, що для неї не має значення, де саме і в якому форматі будуть проходити такі дебати і чи будуть вони мати прив'язку до виборів.

"Зокрема, дебати можуть відбутися в режимі відеоконференції, обладнання для якої встановлено в моїй тюремної палаті в лікарні в Харкові", - зазначила Тимошенко.

Раніше провести дебати запропонував президенту Віталій Кличко . напередодні в прес-службі президента повідомили, що Янукович готовий до дебатів з Кличком, але не на Майдані Незалежності, як пропонував опозиціонер, а в ефірі одного з телеканалів.

Треба сказати, що лідери опозиції вже розмовляли з Януковичем. Після зустрічі в кінці січня була оголошена амністія для затриманих протестувальників. Крім того, було відправлено у відставку уряд.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то