Статьи

Телефон не включається. Що робити? Включаємо телефони Samsung, LG, Sony, Huawei, Lenovo і інші

  1. Телефон не вмикається після ремонту.
  2. Що робити якщо в смартфон потрапила вода
  3. Не включається смартфон після повної розрядки.
  4. Перевірте акумулятор. Телефон може не включатися через несправний акумулятора.
  5. Перевірте зарядний пристрій.
  6. Телефон не вмикається після падіння. Механічні пошкодження.
  7. Після прошивки телефон не включається.
  8. Телефон включається і відразу вимикається, що робити.

Якщо Ваш телефон не включається, це може змусити понервувати будь-якого користувача, але в будь-якому випадку, перш ніж нести апарат у сервісний центр, можна спробувати надати першу допомогу для реанімації смартфона. Проблеми, з-за яких телефон не включається можуть бути як програмними, наприклад, проблема з прошивкою через невдалий поновлення, так і апаратними, наприклад, через що вийшов з ладу акумулятора.

Нижче ми постаралися зібрати разом безліч порад, які допоможуть вам з'ясувати, чому ваш телефон не включається. Якщо жоден з рад вам не допоміг - опишіть, будь ласка вашу проблему в коментарях.

Телефон не вмикається після ремонту.

Телефон не вмикається після ремонту

Якщо ви вирішили самі розібрати телефон, а після складання він не включається, то проблема може виявитися в тому, що ви просто забули підключити харчування до системної платі вашого пристрою. Ви повинні розібрати його ще раз і переконатися в тому, що ланцюг харчування від акумулятора до системної плати не порушена і все шлейфи знаходяться на місці. Якщо є мультиметр спробуйте перевірити напругу на акумуляторі або після складання телефону спробуйте поставити його на зарядку. Практично всі телефони сповіщають про початок зарядки, навіть якщо пристрій вимкнено.

Що робити якщо в смартфон потрапила вода

Що робити якщо в смартфон потрапила вода

Давайте розберемо апаратні причини, через які смартфон не включається.
Однією з причин може бути падіння в воду. Що робити якщо телефон впав у воду? Перше - витягніть акумулятор, зробити це потрібно максимально швидко, потім висушіть смартфон феном. Контролюйте повітря, він не повинен бути гарячим, інакше сенсорне скло і деякі інші компоненти просто почнуть відклеюватися. Потім, не вставляючи акумулятор в смартфон покладіть його в тепле місце. Варто зазначити, що шансів на порятунок у вас не багато і можливо без втрат не обійдеться. Зокрема, можуть перестати працювати кнопки на пристрої. Якщо ви висушили смартфон, але він не включається - йому потрібний ремонт в сервісному центрі. Найстрашніше, що може бути - заміна системної плати, яка, до слова, коштує як сам смартфон.

Не включається смартфон після повної розрядки.

Не включається смартфон після повної розрядки

Ця проблема спостерігається у деяких сучасних смартфонів. Зокрема у телефонів Sony. У деяких телефонів Sony була така особливість, що їх неможливо включити після повної розрядки, якщо телефон довго був в такому стані. Допомагає одне - довга зарядка акумулятора з силою струму в 2А. А це практично всі зарядні пристрої.

У будь-якому випадку, як я вище вже писав, необхідно поставити смартфон на зарядку на кілька годин. Зазвичай проблема проходить самостійно. Можна спробувати зарядний пристрій з більшою силою струму, наприклад, 1.5 або 2 Ампера.

Також спробуйте зробити hard-rеset вашого смартфона.

Перевірте акумулятор. Телефон може не включатися через несправний акумулятора.

Телефон може не включатися через несправний акумулятора

Це обов'язкова умова. Якщо у вас знімний акумулятор і є можливість поставити інший - зробіть це. Іноді, хоча й не часто, проблема, через яку не включається смартфон, може бути в акумуляторі. До речі, а акумулятор у вас повністю заряджений? Може в цьому справа?

У деяких телефонів, особливо якщо телефону кілька років, фактичний заряд акумулятора може не збігатися з тим, що показує ваш телефон. Якщо у вас не включається телефон, спробуйте потримати його на зарядці кілька годин. Цілком можливо, що акумулятор зарядитися і телефон увімкнеться.

Акумулятор дуже швидко виходить з ладу. Багато виробників мобільних телефонів дають на сам пристрій гарантію один рік, а на акумулятор пів року. Причина виходу з ладу акумулятора досить проста - дуже сильне навантаження на нього. Ми постійно заряджаємо телефон, а як відомо, акумулятори втрачають свій заряд з кожним циклом зарядки-розрядки. Так, наприклад, стандартні літій-іонні акумулятори, встановлені в наших телефонах справно працюють при навантаженні не більше двох з половиною років.

Перевірте зарядний пристрій.

Перевірте зарядний пристрій

Якщо у вас розрядився смартфон і більше він не включається - може справа в зарядці? Спробуйте зарядити пристрій від комп'ютера. Якщо протягом півгодини телефон не подає ознак життя - проблема не в зарядному пристрої. Якщо ж телефон як би заряджається, але не може зарядитися - перевірте зарядний пристрій на іншому телефоні. Цілком можливо, його потрібно замінити на новий.

Телефон не вмикається після падіння. Механічні пошкодження.

Виробники смартфонів люблять говорити, що їх телефони неможливо подряпати, втопити або розбити. Виробники дають своїх телефонів захисні екрани Gorilla Glass, водонепроникність рівня IP67, ударостійкий корпус і так далі. Незважаючи на всі заходи захисту телефонів, вжиті компаніями, часто трапляється так, що телефон не включається після падіння. Наприклад, об асфальт або падіння в воду. На жаль, все що можна зробити в домашніх умовах після падіння, так це подивитися, чи не відійшов чи акумулятор, шлейф харчування або шлейф дисплея, в разі, якщо є звуковий і вібросигнал включення.

Зробити щось більше, з падінням телефоном в домашніх умовах навряд чи вийде. Для цього потрібно перевіряти напругу на акумуляторі і на системній платі. Якщо впав телефон і не включається, а вдома необхідних інструментів немає, то доведеться відносити телефон в сервісний центр.

Після прошивки телефон не включається.

Після прошивки телефон не включається

Одна з найпоширеніших причин, по якому телефон може не включатися, полягає в неправильно встановленої прошивці або оновленні. Після прошивки або поновлення телефон не включається через неправильну установку файлів. В цьому випадку, вам буде потрібно виконати перепрошивання телефону. Наприклад, якщо у вас не включається телефон Samsung, то вам буде потрібно завантажити прошивку з офіційного сайту Samsung і програму-прошивальщик Odin. За допомогою цієї програми можна прошити телефон. У вас втечуть всі налаштування і файли на внутрішній пам'яті, але зате є ймовірність того, що телефон увімкнеться.

Якщо не включається телефон Lenovo, то в цьому випадку буде потрібно зайти в режим Recovery, затиснувши одночасно кнопку живлення та збільшення гучності. У Recovery-меню потрібно вибрати пункт меню wipe data / factory reset, а потім Yes - delete all user data. На жаль, у різних телефонів зайти в Recovery меню можна по-різному. Якщо ви впевнені, що встановлювали офіційну прошивку або офіційне оновлення, то зверніться в авторизований сервісний центр виробника, вони виконають відновлення прошивки.

Але ми рекомендуємо вам спробувати виконати Hard Reset, скинувши телефон до заводських налаштувань. Дуже часто це допомагає, якщо телефон не включається. Нижче ми підібрали комбінації клавіш для популярних телефонів.

Не включається телефон Samsung: затисніть одночасно гойдалку гучності вгору, центральну кнопку меню і кнопку включення.

Не включається телефон LG: затисніть одночасно кнопку включення і гойдалку гучності вниз, потім виберіть wipe data / factory reset.

Не включається телефон Huawei: затисніть одночасно клавішу гучності вгору і кнопку живлення. Можна спробувати натискати кнопку додому, клавішу гучності вгору і кнопку живлення.

Якщо у вас не включається після перепрошивки інший телефон, напишіть точну модель в коментарях. Постараємося Вам допомогти.

Телефон включається і відразу вимикається, що робити.

Дуже часто буває так, що ваш телефон після оновлення або установки будь-якої програми включається і відразу вимикається. Зазвичай це виглядає наступним чином: телефон включається, з'являється логотип, проходить завантаження і телефон йде в вічну перезавантаження або вимикається. Тут проблем може бути дуже багато, починаючи від прошивки і закінчуючи акумулятором. Якщо у вас проблема з телефоном з'явилася після перепрошивки або оновлення пристрою, то виконайте відкат до попередньої прошивки або виконайте скидання налаштувань. Допоможе.

Іноді телефон вимикається, ще на етапі завантаження пристрою. Вважайте телефон у вас не включається і вам допоможуть поради з попереднього пункту. Ви повинні виконати HARD RESET або перепрошивку пристрою за допомогою комп'ютера.

Якщо ви не оновлювали прошивку, то вся справа може бути в кнопці харчування, яка "заїдає" і вимикає телефон. На жаль, це дуже часто буває, особливо якщо телефон опинився у воді. Практично у всіх смартфонах кнопка припаяна до системної плати і її можна замінити.

Якщо телефон вимикається і відразу вимикається після повного завантаження, коли ви бачите робочий стіл і іконки, то спробуйте видалити останні встановлені програми, якщо звичайно ж вистачить часу на це.

Телефон може відразу ж вимикається через акумулятора. Перевірте шлейф акумулятора і системної плати. Навіть якщо у смартфона "незнімний" акумулятор, зняти його не так вже й складно. У будь-якому випадку, якщо ви впевнені, що проблема не в прошивці, то точно з'ясувати проблему, через яку телефон включається і відразу вимикається можна буде з великою часткою ймовірності в сервісному центрі. Знову ж таки, проблема або в прошивці, або у мережі живлення.


Ці прості кроки можуть допомогти вам в наданні першої допомоги, якщо у вас не включається смартфон. Якщо жоден з цих пунктів вам не підійшов - несіть пристрій в магазин, якщо воно на гарантії або в сервісний центр по ремонту телефонів, якщо гарантії вже немає.


Що робити якщо телефон впав у воду?
До речі, а акумулятор у вас повністю заряджений?
Може в цьому справа?
Якщо у вас розрядився смартфон і більше він не включається - може справа в зарядці?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.