Статьи

Телефон Android не завантажується далі логотипу

 1. Причини поломки і чому включається, але не завантажується
 2. відновлення працездатності
 3. Витяг інформації з непрацюючого Android

Якщо телефон або планшет Андроїд не завантажується далі логотипу (заставки виробника або картинки робота), то причиною цього можуть бути системні збої в ПО і апаратні неполадки безпосередньо в модулях телефону / планшета.

Будемо розбиратися по порядку: спочатку про причини, а потім що робити. Частина проблем вирішується самостійно, а з деякими доведеться звернутися в сервісний центр.

Дана стаття підходить для всіх брендів, що випускають телефони на Android 9/8/7/6: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

Увага! Ви можете задати своє запитання спеціалісту в кінці статті.

Причини поломки і чому включається, але не завантажується

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Якщо на телефоні або планшеті не завантажується Android при включенні, або смартфон на Андроїд запускається, але не йде далі заставки логотипу, то причини цього можуть бути наступні:

 • Помилки при прошивці пристрою. До них відноситься установка невідповідною або пошкодженої збірки, порушення порядку прошивки, збій харчування та інші чинники.
 • Брак пам'яті. Система може не запускатися або завантажуватися дуже повільно через брак пам'яті. Рішенням може стати оптимізація додатків і видалення зайвих даних.
 • Несумісність з картою пам'яті. Якщо смартфон включається, але не завантажується до кінця, спробуйте витягти карту пам'яті і спробувати заново запустити систему.
 • Апаратні неполадки, що виникають після удару, падіння, попадання рідини, впливу екстремальної температури.
 • Пошкодження кнопки харчування або її шлейфу, що «замикає» телефон і він іде в циклічну перезавантаження, завантажуючись до логотипу і далі по колу. З таким стикаємося періодично і діагностувати можна тільки в сервісному центрі.

Читайте Як перевірити Android на помилки

Перш ніж намагатися усунути неполадку в роботі Андроїда, необхідно зрозуміти, чому не завантажується система.

відновлення працездатності

Якщо телефон показує, що заряд йде, то причини неполадки треба шукати в роботі Launcher Android. Якщо пристрій вібрує, або у нього екран блимає, то є ймовірність, що пошкоджений екран.

Якщо ви визначили, що неполадка має програмний характер (наприклад, проблема виникла після оновлення прошивки), то просте перезавантаження тут не допоможе. Необхідно скидати систему через Recovery Mode або перепрошивати пристрій. Подивимося, що робити:

 1. Утримуючи кнопку живлення і клавішу зменшення гучності (можуть бути інші поєднання, шукайте для своєї моделі), зайдіть в Recovery Mode. якщо телефон не входить в Recovery Mode , Значить, проблеми знаходяться на більш глибокому рівні, так що необхідно звернутися в сервісний центр.
 2. Скиньте до заводських налаштувань, вибравши пункт «Wipe data factory».
 3. Виберіть «Reset» для перезавантаження пристрою.

при скиданні налаштувань будуть видалені особисті дані і настройки користувача. Якщо цей спосіб не допоміг, виконайте перепрошивання. Для цього закиньте файл з відповідною прошивкою в корінь карти пам'яті, вставте накопичувач в телефон і виберіть в Recovery Mode пункт «Install zip from sdcard».

Для цього закиньте файл з відповідною прошивкою в корінь карти пам'яті, вставте накопичувач в телефон і виберіть в Recovery Mode пункт «Install zip from sdcard»

збільшити

З програмним збоєм можна впоратися самостійно, але як виправити апаратні неполадки? Самий розумний варіант - звернутися в сервісний центр за діагностикою та ремонтом.

Витяг інформації з непрацюючого Android

Навіть якщо проблему можна вирішити без фінансових вкладень, звичайної перепрошивкой, у користувачів виникає важливе питання - як зберегти дані, які зберігаються в пам'яті телефону. З картою пам'яті проблем немає: потрібно просто витягти її з пристрою. Але як врятувати дані з внутрішнього накопичувача? Наприклад, витягнути контакти.

Наприклад, витягнути контакти

збільшити

Якщо ви робили резервну копію систему або хоча б включили синхронізацію Google , То дістати контакти буде дуже просто. Вам достатньо зайти в «Контакти» на сайті Google, щоб побачити повний список синхронізованих контактів. Якщо ви захочете перенести їх на інший пристрій, то досить буде додати на нього облікового запису Google.

збільшити

Щоб так само легко було дістати іншу інформацію, необхідно періодично робити резервну копію Android. тоді якщо телефон перезавантажується , А скидання не допомагає, можна спокійно перепрошивати його, не турбуючись про збереження інформації.

Можна, наприклад, встановити кастомними Recovery і скопіювати дані на карту пам'яті за допомогою функції «Backup».

Телефон Android не завантажується далі логотипу

4 (79.31%) 233 чол.

Але як врятувати дані з внутрішнього накопичувача?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то