Статьи

Tele2 буде брати 50 рублів за перевищення ліміту трафіку


оператор Tele2 з кінця жовтня обкатує нову схему тарифікації мобільного інтернету понад включеного в тариф пакета. На це звернув увагу житель Краснодару Ілля Пащенко . В Tele2 підтвердили, що Краснодарський край став полігоном для пілота нової моделі тарифікації. У разі, якщо абонент вичерпав квоту трафіку, включену в тариф, то йому автоматично підключається додатковий пакет в 500 мегабайт вартістю 50 рублів. У листопаді на такий тип тарифікації будуть переведені всі абоненти Tele2 в Росії, що користуються пакетними тарифами.

У бесіді з Content Review представник Tele2 Костянтин Прокшін підкреслив, що абонента попереджатимуть про майбутній списання в момент, коли у нього залишиться менше 30% включеного в тариф трафіку. Також автоматичне списання не буде проводитися, якщо до закінчення сплаченого місяця залишається менше двох днів. В інших випадках додатковий пакет буде підключатися, але не більше п'яти разів поспіль. Виходить, що максимум, скільки абонент Tele2 зможе несподівано витратити, це 250 рублів. Набагато менше, ніж абоненти МТС, яким оператор може підключити до 15 додаткових пакетів по 75 рублів кожен.

На відміну від клієнтів МТС, абоненти Tele2 можуть превентивно відключити автоматичне продовження трафіку, для цього достатньо набрати * 155 * 261 # і зробити виклик.

Нагадаємо, що МТС ввів новий принцип тарифікації мобільного інтернету понад пакет, включеного в тариф, в серпні 2015 року. Тоді всім абонентам тарифів Smart mini і Smart примусово підключалися пакети в 500 мегабайт за 50 рублів , Сьогодні вартість цієї «турботи» оператора виросла вже до 75 рублів. В Tele2 вважають, що такий принцип тарифікації зручний для абонента і впевнені, що SMS-повідомлення з попередженнями допоможуть абонентам уникнути додаткових витрат.

На жаль, перераховані Костянтином Прокшіним заходи щодо попередження списання коштів не підтверджуються досвідом жителя Краснодара, який виклав скріншот повідомлення про списання коштів за фактом підключення додаткового пакета. Не виключено, що це технічний збій, однак повідомлення SMM-підтримки Tele2 в коментарях до запису Пащенко свідчать про протилежне : «Ми чесно попередили наших абонентів про дані зміни в лінійці тарифних планів. Підкажіть, чи є у вас ще питання? ».

Питань немає. Не забудьте набрати * 155 * 261 # як тільки отримаєте повідомлення про зміни у вашому тарифі.

Підкажіть, чи є у вас ще питання?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача