Статьи

Таргет@Mail.ru і Hybrid домовилися про спільне використання даних

Таргет@Mail.ru і Hybrid домовилися про спільне використання даних

Рекламна платформа Hybrid інтегрувалася з найбільшим постачальником трафіку Рунета Таргет@Mail.ru. Завдяки цьому клієнти Hybrid зможуть зорієнтувати свою рекламу на користувачів соціальних мереж "Однокласники" і "Мой Мир".


Дана інтеграція передбачає в першу чергу проведення аудиторних кампаній на основі даних, що зберігаються в DMP Hybrid. Своїм клієнтам сервіс надає можливість створювати кампанії як з використанням даних самих рекламодавців, так і даних сторонніх постачальників. З урахуванням соціальних мереж Hybrid дозволяє транслювати до 3 млрд показів оголошення в добу, що робить його найбільшим серед подібних систем.

"Рекламодавці потихеньку звикають до того, щоб зберігати свої дані в різних DMP, а потім імпортувати їх в рекламні системи для проведення рекламних кампаній. Таргет@Mail.ru слід тенденціям ринку і відкрив можливість для Hybrid використовувати інвентар соціальних мереж для проведення подібних рекламних кампаній. "- коментує ситуацію Дмитро Чеклов, CEO Hybrid.

Унікальність self-service платформи Hybrid ще і в тому, що вона адаптує один створений текстово-графічний блок оголошення під всі наявні формати інтернет-реклами.

На сьогоднішній день інвентар [email protected] доступний тільки в ремаркетінгових кампаніях, проте в найближчих релізах він з'явиться і в націлених. Вибрати інвентар з усього доступного можна при створенні рекламної кампанії, розгорнувши список доступних місць розміщення, підключаючи і відключаючи там рекламні мережі.
Звертаємо Вашу увагу, що для старту кампанії в Одноклассниках ставка CPC бути не менше 17-18 руб. Мінімальна ставка CPC по решті трафіку як і раніше залишається 10 руб.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.