Статьи

Таргет@Mail.ru і Hybrid домовилися про спільне використання даних

Таргет@Mail.ru і Hybrid домовилися про спільне використання даних

Рекламна платформа Hybrid інтегрувалася з найбільшим постачальником трафіку Рунета Таргет@Mail.ru. Завдяки цьому клієнти Hybrid зможуть зорієнтувати свою рекламу на користувачів соціальних мереж "Однокласники" і "Мой Мир".


Дана інтеграція передбачає в першу чергу проведення аудиторних кампаній на основі даних, що зберігаються в DMP Hybrid. Своїм клієнтам сервіс надає можливість створювати кампанії як з використанням даних самих рекламодавців, так і даних сторонніх постачальників. З урахуванням соціальних мереж Hybrid дозволяє транслювати до 3 млрд показів оголошення в добу, що робить його найбільшим серед подібних систем.

"Рекламодавці потихеньку звикають до того, щоб зберігати свої дані в різних DMP, а потім імпортувати їх в рекламні системи для проведення рекламних кампаній. Таргет@Mail.ru слід тенденціям ринку і відкрив можливість для Hybrid використовувати інвентар соціальних мереж для проведення подібних рекламних кампаній. "- коментує ситуацію Дмитро Чеклов, CEO Hybrid.

Унікальність self-service платформи Hybrid ще і в тому, що вона адаптує один створений текстово-графічний блок оголошення під всі наявні формати інтернет-реклами.

На сьогоднішній день інвентар [email protected] доступний тільки в ремаркетінгових кампаніях, проте в найближчих релізах він з'явиться і в націлених. Вибрати інвентар з усього доступного можна при створенні рекламної кампанії, розгорнувши список доступних місць розміщення, підключаючи і відключаючи там рекламні мережі.
Звертаємо Вашу увагу, що для старту кампанії в Одноклассниках ставка CPC бути не менше 17-18 руб. Мінімальна ставка CPC по решті трафіку як і раніше залишається 10 руб.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача