Статьи

Танцювальна аеробіка - різноманітний фітнес, який підійде всім

Аеробіка, відома також як ритмічна гімнастика, є одним з найпопулярніших видів фітнесу. Особливо враховуючи, що сьогодні існує безліч різновидів даної дисципліни. Завоювала пильну увагу серед цих видів фітнесу танцювальна аеробіка , Яка сама поділяється на безліч типів. Присвятимо цю статтю головних питань, пов'язаних з ритмічною гімнастикою на основі танцю.

У чому особливість танцювальної аеробіки?

Цей вид аеробіки об'єднує в собі спортивні, хореографічні та танцювальні рухи. А які саме танцювальні елементи використовуються - залежить від типу дисципліни. Такі заняття вважаються досить легким видом фітнесу. Одночасно завжди передбачається 3 рівня програм різної складності. Детальніше про це можна дізнатися на сайті фітнес-центру «Марк Аврелій» - http://www.aurelius.ru/fitnes-aerobika/ . Таким чином, кожен знайде відповідну своїм здібностям групу.

Яку користь несуть заняття танцювальною аеробікою?

Даний вид фітнесу позитивно впливає на дихальну, серцево-судинну систему, покращує поставу, розвиває гнучкість, пластику тіла, координацію рухів. Як і інші активні заняття, танцювальна аеробіка допомагає позбавитися від зайвої ваги. Розроблені фахівцями програми головним чином зміцнюють м'язи ніг, сідниць, черевного преса. Необхідно додати, що такі заняття є позитивними і з психологічної точки зору: вони допомагають позбутися від комплексів, зняти стрес.

Найпопулярніші типи даної дисципліни

Типів танцювальної аеробіки існує безліч. Виділимо найпопулярніші з них:

  • latina aerobics - енергійні рухи, що поєднують різні елементи латинських танців;
  • funk aerobics - ковзаючі, хвилеподібні рухи корпусу помірної інтенсивності, повороти і перебіжки;
  • hip-hop aerobics - інтенсивні різкі, але одночасно плавні рухи, часті підскіки і підстрибування;
  • rock-n-roll aerobics - численні переміщення, повороти, біг, стрибки і, звичайно, фірмові рок-н-рольні кроки;
  • jazz aerobics - найбільш складна програма, яка використовує синкопований ритм, елементи сучасної і класичної хореографії, плавні рухи.

Кому підійдуть заняття даним видом фітнесу?

Спираючись на вищесказане, легко відповісти на питання: підійде такий фітнес практично всім, в тому числі літнім людям, дітям, людям зі слабким здоров'ям і навіть вагітним жінкам (існують спеціальні програми). Однак якщо людина хворіє на астму, переніс інфаркт, черепно-мозкову травму, має проблеми з хребтом, серцево-судинною системою, такі заняття йому протипоказані.

У чому особливість танцювальної аеробіки?
Яку користь несуть заняття танцювальною аеробікою?
Кому підійдуть заняття даним видом фітнесу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача