Статьи

Створити сайт на Wix або MotoCMS

 1. Створити сайт на Wix
 2. Створити сайт на MotoCMS

Існує чимало конструкторів, за допомогою яких навіть новачок може створити будь-який сайт з нуля. Якщо ви як раз вибираєте конструктор для створення сайту, сьогодні ми трохи полегшимо вам задачу. У цій статті ми порівняємо два конструктора сайтів, які стрімко набирають популярність - MotoCMS і Wix, і визначимо, для яких проектів більше підходить той чи інший конструктор.

Створити сайт на Wix

переваги:

 • простота використання;
 • наявність безкоштовного тарифу;
 • безліч додаткових додатків;
 • можливість вибирати вартість тарифного плану.

недоліки:

 • можливість використання тільки хостингу від Wix;
 • реклама на сайті (навіть в рамках одного з платних тарифів);

Wix - конструктор сайтів, що дозволяє створювати веб-ресурси на будь-яку тематику. За допомогою Wix ви можете створити інформаційний сайт, блог, сайт-візитку або інтернет-магазин. Платформа орієнтована на новачків, тому особливих труднощів у роботі з нею виникнути не повинно.

Колекція шаблонів Wix налічує близько 460 шаблонів, розділених на 16 категорій. Тут є шаблони для інтернет-магазинів, блогів, Лендінзі, а також бізнес-сайтів для представників різних галузей.

Будь-шаблон ви можете використовувати необмежену кількість часу в рамках безкоштовного плану. Шаблони дуже просто редагувати за допомогою візуального редактора. Редактор містить сім розділів для редагування фону сторінки, додавання віджетів та програм, завантаження свого контенту, редагування блогу, роботи з розсилками ShoutOut і роботи з WixBookings - системою для онлайн-запису на послуги, заняття, класи і т.д..Как бачите, створити сайт на Wix може навіть новачок!

В адмін панелі ви також можете відредагувати мобільну версію свого сайту, щоб ваш веб-ресурс коректно відображався на всіх типах пристроїв.

Також ви можете попрацювати з SEO-настройками, використовуючи зручний SEO-майстер.

Функціонал Wix дозволяє також вести блог, створювати і відправляти маркетингові розсилки, взаємодіяти з клієнтами за допомогою Wix Engage, обробляти платежі. Зручно те, що ви можете запрошувати інших людей попрацювати над сайтом, зробивши їх співавторами.


Завершивши роботу над сайтом, ви зможете з легкістю опублікувати його в інтернеті. Wix надає клієнтам хостинг і безкоштовний домен. На жаль, можливості системи Wix не дозволяють вам використовувати свій хостинг - ви можете користуватися тільки хостингом, наданим Wix за замовчуванням. Безкоштовний домен виду ваш_логін.wixsite.com / названіе_вашего_сайта можна змінити на свій домен, тільки оформивши преміум-підписку. Статистику також можна підключити тільки в рамках платного тарифу. Таким чином, щоб створити сайт на Wix, який гідно представить вас або ваш бізнес в інтернеті, вам доведеться використовувати платну версію конструктора.

Вартість платних тарифів Wix варіюється від $ 4 до $ 24 в місяць. Дивно те, що в рамках самого бюджетного тарифу (Connect Domain) з вашого сайту не зникне реклама від Wix. Варто також врахувати той факт, що тарифний план потрібно оплачувати щомісяця, тому з вашої картки регулярно будуть стягуватися платежі. Навіть якщо ви вирішите припинити використовувати Wix, але забудете відключити регулярний платіж, гроші будуть зняті з вашої картки. Тим не менш, ви можете також оформити річну або дворічну підписку. Також Wix дає можливість спробувати будь преміум-план протягом 14 днів - якщо вас щось не влаштує, ви отримаєте гроші назад.

Якщо ви хочете створити сайт на Wix з широким функціоналом, ви можете використовувати 250+ додатків, доступних в App Market. Деякі з них безкоштовні, а деякі доведеться придбати додатково.

Якщо у вас виникнуть проблеми при роботі з Wix, ви можете скористатися матеріалами навчального центру для пошуку відповіді на нього. В рамках платних тарифів ви також зможете користуватися послугами преміум-підтримки та задавати свої питання.

Кілька шаблонів для Wix, гідних вашої уваги:

Шаблон для сайту СТО

Шаблон для сайту СТО

Шаблон для сайту міського фотографа

Шаблон для сайту міського фотографа

Шаблон для сайту вегетеріанского ресторану

Шаблон для сайту вегетеріанского ресторану

Створити сайт на MotoCMS

переваги:

 • простота використання;
 • безкоштовний тестовий період;
 • окрема версія системи для інтернет-магазинів;
 • одноразова оплата за використання шаблону;
 • можливість використовувати свій хостинг.

недоліки:

 • відсутність безкоштовного тарифу, тільки на пробний період безкоштовно.

MotoCMS - конструктор адаптивних сайтів, призначений для створення веб-ресурсів на будь-яку тематику. Ця CMS підходить як новачкам, так і досвідченим розробникам.

У колекції MotoCMS налічується 2300+ шаблонів, об'єднаних в 60 + категорій. Тут можна знайти шаблони трьох поколінь системи - MotoCMS HTML (друге покоління конструктора), MotoCMS 3 (остання версія системи), MotoCMS eCommerce (версія для створення інтернет-магазинів). Шаблони MotoCMS 3 і MotoCMS eCommerce повністю адаптивні і коректно відображаються на всіх типах пристроїв. Шаблони MotoCMS HTML оснащені мобільною версією.

Будь-шаблон можна безкоштовно протестувати протягом 14 днів. Як і в Wix, в MotoCMS шаблони можна редагувати за допомогою простого візуального редактора.

Конструктор містить розділи Сторінки, Дизайн, Медіатека, Налаштування та Блог. В адмін панелі ви можете управляти готовими блоками контенту, використовувати віджети, змінювати кольорову схему і дизайн сайту, завантажувати свої файли, працювати з розширеними настройками і управляти блогом. Редактор оснащений drag-and-drop функціоналом, тому все, що від вас вимагається - розмістити готові блоки на сторінках і заповнити їх своїм контентом.

Більшість шаблонів MotoCMS (крім MotoCMS HTML) повністю адаптивні. В адмін панелі ви можете подивитися, як виглядає ваш сайт на тому чи іншому типі пристроїв, і змінити розташування елементів.

В адмін панелі MotoCMS ви можете задати SEO-настройки як для всього сайту, так і для окремих сторінок.

Окремо варто поговорити про функціонал MotoCMS eCommerce. В меню Магазин ви можете переглядати статистику покупок і замовлень, управляти товарами і цінами, проводити акції і встановлювати знижки, працювати з клієнтською базою, редагувати шаблони сторінок, встановлювати вартість доставки, управляти податковими ставками і працювати з різними платіжними системами.

Завершивши роботу над сайтом, ви можете опублікувати його в інтернеті (якщо ви працювали з демо-версією, для цього доведеться спочатку придбати шаблон). Ви можете або придбати хостинг, рекомендований MotoCMS, або вибрати будь-який інший хостинг, який відповідає вимогам системи. MotoCMS поширював на сайтах клієнтів рекламу. Якщо ви не зможете опублікувати сайт в мережі самостійно, ви можете скористатися додатковими послугами з установки шаблону. До слова, MotoCMS пропонує також чимало інших додаткових послуг - послугу "Сайт під ключ", установку плагіна eCommerce на шаблони MotoCMS 3, виготовлення рекламних банерів, розробку логотипів і т.д.

Вартість шаблонів варіюється від $ 139 (MotoCMS HTML) до $ 229 (преміум-шаблони MotoCMS 3). Проте, на сайті MotoCMS постійно проводяться акції і пропонуються знижки, тому шаблон цілком може дістатися вам дешевше. До того ж, ви платите за шаблон тільки один раз - ніяких додаткових платежів і щомісячної оплати.

MotoCMS пропонує клієнтам цілодобову технічну підтримку по телефону, в чаті і по системі заявок. Клієнти також можуть скористатися довідковим порталом або докладним посібником з роботи з системою.

Кілька шаблонів для MotoCMS, гідних вашої уваги:


Адаптивний шаблон сайту Skyline

Адаптивний шаблон сайту Skyline


Evolution - універсальний шаблон для бізнес-сайту

Evolution - універсальний шаблон для бізнес-сайту

Багатофункціональний шаблон для бізнес-сайту Spectrum

Багатофункціональний шаблон для бізнес-сайту Spectrum


Як бачите, і у Wix, і у MotoCMS є свої переваги і недоліки. Тільки вам вирішувати, створити сайт на Wix або все ж на MotoCMS. Бажаємо успіхів!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача