Статьи

Створення резервних копій та відновлення всіх даних Outlook - ITSM

 1. Створення резервних копій та відновлення всіх даних Outlook При сьогоднішньому використанні електронної...
 2. Створення резервних копій та відновлення даних IMAP
 3. Створення резервних копій та відновлення даних Exchange або Outlook.com
 4. Управління pst-файлами
 5. Резервне копіювання pst-файла
 6. Відновити pst-файл
 7. Відновлення ost-файлів
 8. Експорт та імпорт даних
 9. Експортувати pst-файл
 10. Імпортувати файл pst
 11. Резервне копіювання окремих елементів
 12. Створення резервних копій та відновлення всіх даних Outlook
 13. Створення резервних копій та відновлення даних POP3
 14. Створення резервних копій та відновлення даних IMAP
 15. Створення резервних копій та відновлення даних Exchange або Outlook.com
 16. Управління pst-файлами
 17. Резервне копіювання pst-файла
 18. Відновити pst-файл
 19. Відновлення ost-файлів
 20. Експорт та імпорт даних
 21. Експортувати pst-файл
 22. Імпортувати файл pst
 23. Резервне копіювання окремих елементів
 24. Створення резервних копій та відновлення всіх даних Outlook
 25. Створення резервних копій та відновлення даних POP3
 26. Створення резервних копій та відновлення даних IMAP
 27. Створення резервних копій та відновлення даних Exchange або Outlook.com
 28. Управління pst-файлами
 29. Резервне копіювання pst-файла
 30. Відновити pst-файл
 31. Відновлення ost-файлів
 32. Експорт та імпорт даних
 33. Експортувати pst-файл
 34. Імпортувати файл pst
 35. Резервне копіювання окремих елементів

Створення резервних копій та відновлення всіх даних Outlook

При сьогоднішньому використанні електронної пошти ви майже не можете дозволити собі втратити один електронний лист, не кажучи вже про вашому повному поштовому архіві, елементах календаря і контактів.

Це керівництво стосується резервного копіювання та відновлення даних Outlook. Він описує різні методи і пояснює, який метод найкраще використовувати в сценарії.

Створення резервних копій та відновлення даних POP3

Коли ви використовуєте обліковий запис POP3, всі ваші дані Outlook (електронні листи, контакти, календар, завдання та нотатки) зберігаються локально на вашому ПК в pst-файл.

 • Рекомендована стратегія резервного копіювання полягає в тому, щоб регулярно копіювати ваш pst-файл в резервне сховище, коли Outlook закритий.
 • Рекомендована стратегія відновлення полягає в тому, щоб перейменувати поточний pst-файл (якщо він ще доступний), а потім відновити pst-файл з вашого місця резервного копіювання в вихідне місце розташування.

Створення резервних копій та відновлення даних IMAP

Коли ви використовуєте обліковий запис IMAP, дані Outlook зберігаються в pst-файл, ost-файлі або їх комбінації. Це може зробити дещо складним для правильного резервного копіювання як ваших електронних листів, так і інших даних, таких як «Контакти», «Календар» і «Завдання» для облікових записів IMAP.

Ваші електронні листи і папки електронної пошти зберігаються на сервері IMAP і синхронізуються з Outlook, який зберігає їх в локальному файлі кеша на вашому комп'ютері.

 • Outlook 2007 і Outlook 2010.
  Кеш електронної пошти зберігається в pst-файл.
 • Outlook 2013 і Outlook 2016
  Ваш кеш пошти зберігається в ost-файлі.

Ваші інші дані (Контакти, Календар, Завдання і Нотатки) не зберігаються і не синхронізуються з поштовим сервером IMAP, оскільки протокол IMAP підтримує синхронізацію листів.

 • Outlook 2007 і Outlook 2010.
  Ваші контакти, календар, завдання та нотатки зберігаються в окремому додатковому pst-файл.
 • Outlook 2013 і Outlook 2016.
  Ваші контакти, календар, завдання та нотатки зберігаються в одному і тому ж ost-файлі, але Outlook можна налаштувати для зберігання цих даних в окремому pst-файл (рекомендується).

Рекомендована стратегія резервного копіювання для IMAP.
Загалом, рекомендована вами стратегія резервного копіювання для електронної пошти полягає в тому, щоб покладатися на методи резервного копіювання та зберігання на місці компанією, на якій розміщена ваш обліковий запис IMAP. Тому, коли це не та компанія, над якою ви працюєте, переконайтеся, що у вас є надійний поштовий провайдер і дізнайтеся про свої послуги і можливості резервного копіювання та відновлення.

Рекомендована стратегія резервного копіювання для ваших контактів, календарів, завдань і папок Notes, що зберігаються в pst-файл, аналогічна папці POP3; Зробіть резервну копію pst-файла, коли Outlook закритий.

Коли у вас є Outlook 2013 або на Outlook 2016, налаштовані для зберігання ваших контактів, календаря, завдань і заміток в ost-файлі, рекомендована стратегія резервного копіювання полягає в тому, щоб регулярно експортувати всю папку, позначену «Цей комп'ютер тільки» в pst-файл .

альтернативи;

 • Перейдіть на надійного поштового провайдера.
  Як Gmail, так і Outlook.com мають відмінну репутацію. Outlook.com має додаткову перевагу, яке також може синхронізувати папки «Контакти», «Календар», «Завдання» та «Нотатки», оскільки це обліковий запис Exchange, а не обліковий запис IMAP, що значно спрощує процес і можливості резервного копіювання та відновлення .
 • Експортуйте свої дані в pst-файл на регулярній основі.
 • Зробіть резервні копії вашого кешованого pst-файла або ost-файлу. Однак майте на увазі, що вони не можуть бути відновлені за будь-яких обставин (див. Розділ відновлення нижче).

Рекомендована стратегія відновлення для IMAP.
Як згадувалося раніше, при використанні IMAP ви зазвичай покладаєтеся на компанію, на якій розміщена ваш обліковий запис IMAP, щоб переконатися, що ваші поштові дані залишаються доступними і що окремі елементи можуть бути відновлені.

Тому рекомендована стратегія відновлення для пошти IMAP полягає в використанні методів або процесів, що надаються вашим провайдером для відновлення вашої поштової скриньки або окремих елементів.

Якщо у вас пошкоджений локальний кеш пошти, рекомендована стратегія відновлення полягає в перейменуванні ost-файлу або pst-файла, який містить кеш ваших даних IMAP, в .old, коли Outlook закритий. Після перезапуску Outlook Outlook створить новий файл локального кешу, що містить всі дані з поштового сервера IMAP.

Коли ви зберегли дані «Контакти», «Календар», «Завдання» та «Нотатки» в окремому pst-файл (як рекомендується), ваша рекомендована стратегія відновлення - це перейменування поточного pst-файла (якщо він ще доступний) і відновлення pst- файлу з вашого резервне місце у вихідне місце розташування.

Коли ви зберегли дані «Контакти», «Календар», «Завдання» та «Нотатки» всередині ost-файлу вашого профілю IMAP, вам доведеться імпортувати або вручну копіювати ці дані з раніше зробленою резервної копії pst.

Примітка.
Якщо у вас є тільки файл pst-файла ost-файлу вашого профілю IMAP і ви хочете його відновити, див. Розділ «Відновлення файлів ost-файлів».

Створення резервних копій та відновлення даних Exchange або Outlook.com

Коли ви використовуєте обліковий запис Exchange (облікові записи Outlook.com також є обліковими записами Exchange), всі ваші дані Outlook (електронні листи, контакти, календар, завдання та нотатки) кешуються локально на вашому ПК в ost-файлі.

 • Рекомендована стратегія резервного копіювання полягає в тому, щоб покладатися на методи резервного копіювання та зберігання на місці у компанії, на якій розміщена ваш обліковий запис Exchange.
 • Рекомендованої стратегією відновлення для окремих елементів є використання команди «Відновити видалені елементи» на вкладці «Папка» (Outlook 2010/2013/2016) або меню «Інструменти» (Outlook 2007).
 • Рекомендована стратегія відновлення для відновлення даних, які не пропонуються за допомогою наведеної вище команди, полягає в тому, щоб зв'язатися з адміністратором електронної пошти або використовувати будь-який інший процес, в якому для цього є компанія, на якій розміщений ваш поштовий ящик Exchange.
 • Якщо у вас пошкоджений кеш локальної пошти, рекомендована стратегія відновлення - перейменування ost-файлу, що містить кеш даних Exchange, в .old, коли Outlook закритий. Після перезапуску Outlook Outlook створить новий файл локального кешу, що містить всі дані з поштового сервера Exchange.

Якщо ви хочете зробити резервну копію своїх даних самостійно, ви можете використовувати метод «Експорт і імпорт». Ви також можете вибрати резервне копіювання окремих елементів.

Управління pst-файлами

PST-файли не просто використовуються для облікових записів POP3, але також можуть використовуватися обліковими записами IMAP і Exchange в якості архівів.

У разі облікового запису IMAP також настійно рекомендується зберігати будь-які не-поштові дані (наприклад, ваші контакти і календар) всередині pst-файла. Інструкції про те, як це зробити, див. В: Не ризикуйте втратити свої контакти і календар при використанні IMAP в Outlook 2013 або на Outlook 2016.

Ви можете знайти свій pst-файл, використовуючи один з наступних способів;

 • Отримати список всіх підключених файлів даних в Outlook;
  • Outlook 2007 і попередній
   файл -> Управління файлами даних ...
  • Outlook 2010 Outlook 2013 і Outlook 2016
   File-> Установки облікового запісі-> Установки облікового запісі-> вкладка Файли даних
 • При пошуку pst-файла переконайтеся, що ви включаєте приховані і системні файли і папки.
 • Outlook 2007 і попередній (місце розташування за замовчуванням)
  • Windows XP
   C: \ Documents and Settings \% username% \ Local Settings \ Application Data \ Microsoft \ Outlook \
  • Windows Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 10
   C: \ Users \% username% \ AppData \ Local \ Microsoft \ Outlook \
 • Outlook 2010 року (місце розташування за замовчуванням)
  • Windows XP
   C: \ Documents and Settings \% username% \ My Documents \ Outlook Files \
  • Windows Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 10
   C: \ Users \% username% \ Documents \ Outlook Files \
 • Outlook 2013 і Outlook 2016 (місце розташування за замовчуванням)
  C: \ Users \% username% \ Documents \ Outlook Files \

Вкладка «Файли даних» в розділі «Налаштування облікового запису» дає вам огляд ваших pst-файлів і дозволяє легко відкрити його місце розташування
Вкладка «Файли даних» в розділі «Налаштування облікового запису» дає вам огляд ваших pst-файлів і дозволяє легко відкрити його місце розташування.

Накінечник!
Ви незадоволені поточним місцезнаходженням вашого pst-файла? Його легко перемістити.
Коли ви використовуєте AutoArchive, ви також можете перемістити цей pst-файл кількома додатковими клацанням.

Резервне копіювання pst-файла

Резервне копіювання pst-файла досить просто; ви просто копіюєте pst-файл в безпечне місце, коли Outlook закритий. Безпечне місце розташування може бути будь-яким з наступних:

 • інший фізичний жорсткий диск на вашому комп'ютері
 • інший фізичний жорсткий диск на іншому комп'ютері
 • зовнішній жорсткий диск
 • розташування мережі або NAS
 • USB-накопичувач
 • карта флеш-пам'яті
 • CD-R (W)
 • DVD +/- R (W)
 • резервна стрічка
 • місце зберігання в Інтернеті, таке як Dropbox або OneDrive.

Відновити pst-файл

Резервне копіювання марно, якщо ви не можете його відновити. Тому ми спочатку перевіряємо резервну копію. Тестування резервної копії, знаючи, що оригінал все ще працює, набагато менш стрес.

Щоб відновити файл pst, скопіюйте файл в місце, де ви хочете працювати з ним, наприклад:
D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp

Примітка.
Якщо ви відновили файл з CD / DVD, переконайтеся, що ви зняли прапорець з атрибута файлу «Тільки для читання», клацнувши файл правою кнопкою миші і вибравши «Властивості».

Тепер відкрийте Outlook і встановіть з'єднання з файлу, вибравши;

 • Файл-> Open-> Файл даних Outlook ...

Тепер ви можете перевірити, чи була резервна копія успішною, і переконайтеся, що ви створили резервну копію правильного файлу.

У разі реальної катастрофи вихідний файл pst буде відсутній або буде не піддаватися виправлення. Коли pst-файл відсутній, Outlook запросить вас для розташування pst-файла. Потім вам необхідно закрити Outlook і відновити файл з резервної копії, D: \ My Documents \ My Outlookкак описано вище. Потім запустіть Outlook ще раз і, якщо буде запропоновано ще, перейдіть до розташування pst-файла.

Коли pst-файл не підлягає ремонту, Outlook почне з повідомлення, яке він не може відкрити, і що вам потрібно запустити засіб відновлення папки «Вхідні» (scanpst.exe). Якщо scanpst.exe не може виправити файл pst, перейменуйте пошкоджений pst-файл в .old, і тепер ви зіткнулися з ситуацією, коли пропав файл pst.

Відновлення ost-файлів

Ост-файли не призначені для резервного копіювання та відновлення. Однак при певних обставинах ost-файл все ще можна використовувати безпосередньо для відновлення даних.

Ви можете відновити ost-файл, коли;

 • Коли обліковий запис IMAP, до якої належить ost-файл, все ще налаштована в Outlook, і ви ...
  • не видали і не додали обліковий запис IMAP.
  • не створили новий профіль пошти
  • не намагаються використовувати його для облікового запису IMAP на іншому комп'ютері.
 • Коли обліковий запис Exchange, до якої належить ost-файл, все ще налаштована в Outlook. Це також може бути в новому профілі пошти або на іншому комп'ютері, якщо ви хоча б один раз підключилися до сервера Exchange.

Для відновлення даних з ost-файлу;

 1. Закрити Outlook.
 2. Перейменуйте поточний ost-файл облікового запису в .old.
 3. Відновіть ost-файл до місця розташування діючого ost-файлу і при необхідності перейменуйте його.
 4. Вимкніть себе від мережі, щоб переконатися, що ніякі зміни не синхронізуються при повторному підключенні облікового запису. Це могло б, наприклад, видалити ost-файл, якщо дані більше не були на сервері.
 5. Запустіть Outlook.
 6. Експортуйте будь-які дані, які ви хочете зберегти в pst-файл.
 7. Закрити Outlook.
 8. Видаліть або перейменуйте відновлений ost-файл. Якщо ваш вихідний кеш все ще працював, ви можете перейменувати його з .old або іншим чином переконатися, що для вашого облікового запису більше немає ost-файлу.
 9. Підключіть себе до мережі.
 10. Запустіть Outlook.
 11. Після того як Outlook буде синхронізований, ви можете імпортувати дані з pst-файла.

Експорт та імпорт даних

Це загальне оману, що експорт вашої пошти - хороша резервна копія. Це помилка стає ще більше, коли ви починаєте процес експорту і бачите, що за замовчуванням використовується ім'я файлу для експорту backup.pst.

Точно так же імпорт ваших даних також не є правильним відновленням.

Причина того, що експорт не є резервною і що імпорт не є відновленням, полягає в тому, що ви втратите дані під час цього процесу, навіть якщо ви налаштуєте його для експорту або імпорту всіх папок і підпапок.

Крім того, під час експорту або імпорту губляться такі дані:

 • призначені для користувача форми
 • призначені для користувача види
 • Правила повідомлень
 • Властивості папки, такі як параметри автоархівації
 • Історія відправки / отримання для облікових записів POP3
 • Заповнити форму кеша і різні інші дані і настройки.

Експорт вашого pst-файла в інший pst-файл можна розглядати як вибіркове резервне копіювання, оскільки під час експорту ви можете вибрати, які дані ви хочете зробити резервними. Це зручно, якщо ви не маєте потребу в резервному копіюванні всього pst-файла, наприклад, папки «Надіслані» або «Смішні форварди» (у кого немає одного з них?), Який згодом може стати досить великим, і ви можуть вважати їх недостатньо важливими для резервного копіювання.

Експортувати pst-файл

Припустимо, ви хочете експортувати папку «Вхідні» і папку «Контакти»;

 1. Відкрийте майстер імпорту та експорту
  • Outlook 2007 і попередній
   файл -> Імпорт та експорт ...
  • Outlook 2010.
   File-> Open-> Import
   (На відміну від назви, він також включає опції експорту)
  • Outlook 2013 і Outlook 2016
   File-> Open & Export-> Import / Export
 2. Виберіть: Експорт в файл.
 3. Виберіть: Файл особистої папки (.pst).
 4. Виберіть папку «Вхідні» і натисніть «Далі» (пізніше ми створюємо папку «Контакти»).
 5. Задайте місце розташування файлу для D: \ My Documents \ My Outlook \ Backup \ export.pst
 6. Натисніть «Готово».
 7. Якщо це новий pst-файл, вам буде запропоновано встановити пароль для pst-файла. Якщо ви не хочете встановлювати пароль, просто залиште поля чорними та натисніть «ОК».
 8. Для експорту папки «Контакти» також повторіть кроки з 1 по 4 і на цей раз виберіть папку «Контакти».
 9. Якщо місце збереження не встановлено на шлях, який ви встановили на кроці 5, перейдіть до нього.
 10. Натисніть «Готово», щоб експортувати папку «Контакти».
 11. Закрийте Outlook і скопіюйте експортований файл в безпечне місце, як описано в Резервне копіювання pst-файла.

Імпортувати файл pst

Імпорт pst-файла може бути виконаний тільки в робочій ситуації Outlook, наприклад, коли ви переустановили свій комп'ютер, налаштували Outlook і тепер хочете відновити свої папки «Вхідні» і «Контакти».

Імпорт pst-файла може бути виконаний двома різними способами; Автоматично з допомогою майстра або вручну шляхом перетягування.

Перед імпортом відновите свій pst-файл:
скопіюйте файл в місце, де ви хочете працювати з ним; D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp

Якщо ви відновили з CD / DVD, переконайтеся, що ви зняли прапорець з атрибута файлу «Тільки для читання», клацнувши файл правою кнопкою миші і вибравши «Властивості».

Поновлення за рішенням майстер імпорту та експорту

 1. Відкрийте майстер імпорту та експорту
  • Outlook 2007 і попередній
   файл -> Імпорт та експорт ...
  • Outlook 2010.
   File-> Open-> Import
  • Outlook 2013 і Outlook 2016
   File-> Open & Export-> Import / Export
 2. Виберіть «Імпорт» з іншої програми або файлу.
 3. Виберіть Файл особистих папок (.pst).
 4. Перейдіть до місця, де ви відновили файл pst. наприклад:
  D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp
 5. Встановіть параметри «Включити вкладені папки» і «Імпортувати елементи в одну папку в:» і виберіть папку, вказану в папці Outlook Today, в списку, що розкривається.
 6. Натисніть «Готово», щоб завершити імпорт.
 7. Перезавантажте Outlook і видаліть файл export.pst з каталогу Temp, якщо це необхідно.

відновити вручну

 1. Виберіть: Файл-> відкрити-> Файл даних Outlook ...
 2. Перейдіть до місця, де ви відновили файл pst. наприклад:
  D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp
 3. Тепер ви побачите додатковий набір папок, доданих до списку папок, який ви можете розширити. Розгорніть список і виберіть папку «Вхідні».
 4. У цій папці виберіть повідомлення, які ви хочете відновити, в вихідну папку «Вхідні».
 5. Перетягніть їх в папку «Вхідні» за замовчуванням.
 6. Зробіть те ж саме для папки «Контакти». Ви можете налаштувати уявлення у вигляді списку, щоб ви могли легко вибирати і переміщати елементи.
  • Outlook 2007 і попередній просмотр-
   > Поточний вид-> Список телефонів
  • Outlook 2010 Outlook 2013 і Outlook 2016
   вкладка Home-> group Current View-> List
 7. Тепер, коли імпорт завершено, клацніть правою кнопкою миші pst-файл в Outlook, для якого створено кроці 2, і виберіть "Відключити".
 8. Перезавантажте Outlook і видаліть файл export.pst з каталогу Temp, якщо це необхідно.

Резервне копіювання окремих елементів

Іноді зручніше резервувати один елемент. Подумайте, яку обліковий запис ви отримали по електронній пошті. Резервне копіювання окремих елементів дуже просто, але в залежності від обраного вами формату ви більше не зможете імпортувати їх в Outlook.

Ви можете вибрати «Файл-> Зберегти як ...» і потім вибрати, в якому форматі ви хочете зберегти повідомлення. Якщо ви хочете відкрити їх практично на будь-якій системі, ви можете вибрати формат txt або htm. Виберіть формат msg, якщо ви хочете знову відкрити або імпортувати їх в Outlook.

Щоб легко зберегти кілька повідомлень в форматі Outlook (msg), ви можете вибрати ці повідомлення і перетягнути їх з Outlook в вікно провідника файлів. Коли ви зберігаєте їх в форматі msg, будь-які вкладення, які могли бути включені в повідомлення, зберігаються також в msg-файлі.

Щоб швидко відновити збережені msg-файли в Outlook, ви можете просто перетягнути їх з вікна Провідника в Outlook.

Створення резервних копій та відновлення всіх даних Outlook

При сьогоднішньому використанні електронної пошти ви майже не можете дозволити собі втратити один електронний лист, не кажучи вже про вашому повному поштовому архіві, елементах календаря і контактів.

Це керівництво стосується резервного копіювання та відновлення даних Outlook. Він описує різні методи і пояснює, який метод найкраще використовувати в сценарії.

Створення резервних копій та відновлення даних POP3

Коли ви використовуєте обліковий запис POP3, всі ваші дані Outlook (електронні листи, контакти, календар, завдання та нотатки) зберігаються локально на вашому ПК в pst-файл.

 • Рекомендована стратегія резервного копіювання полягає в тому, щоб регулярно копіювати ваш pst-файл в резервне сховище, коли Outlook закритий.
 • Рекомендована стратегія відновлення полягає в тому, щоб перейменувати поточний pst-файл (якщо він ще доступний), а потім відновити pst-файл з вашого місця резервного копіювання в вихідне місце розташування.

Створення резервних копій та відновлення даних IMAP

Коли ви використовуєте обліковий запис IMAP, дані Outlook зберігаються в pst-файл, ost-файлі або їх комбінації. Це може зробити дещо складним для правильного резервного копіювання як ваших електронних листів, так і інших даних, таких як «Контакти», «Календар» і «Завдання» для облікових записів IMAP.

Ваші електронні листи і папки електронної пошти зберігаються на сервері IMAP і синхронізуються з Outlook, який зберігає їх в локальному файлі кеша на вашому комп'ютері.

 • Outlook 2007 і Outlook 2010.
  Кеш електронної пошти зберігається в pst-файл.
 • Outlook 2013 і Outlook 2016
  Ваш кеш пошти зберігається в ost-файлі.

Ваші інші дані (Контакти, Календар, Завдання і Нотатки) не зберігаються і не синхронізуються з поштовим сервером IMAP, оскільки протокол IMAP підтримує синхронізацію листів.

 • Outlook 2007 і Outlook 2010.
  Ваші контакти, календар, завдання та нотатки зберігаються в окремому додатковому pst-файл.
 • Outlook 2013 і Outlook 2016.
  Ваші контакти, календар, завдання та нотатки зберігаються в одному і тому ж ost-файлі, але Outlook можна налаштувати для зберігання цих даних в окремому pst-файл (рекомендується).

Рекомендована стратегія резервного копіювання для IMAP.
Загалом, рекомендована вами стратегія резервного копіювання для електронної пошти полягає в тому, щоб покладатися на методи резервного копіювання та зберігання на місці компанією, на якій розміщена ваш обліковий запис IMAP. Тому, коли це не та компанія, над якою ви працюєте, переконайтеся, що у вас є надійний поштовий провайдер і дізнайтеся про свої послуги і можливості резервного копіювання та відновлення.

Рекомендована стратегія резервного копіювання для ваших контактів, календарів, завдань і папок Notes, що зберігаються в pst-файл, аналогічна папці POP3; Зробіть резервну копію pst-файла, коли Outlook закритий.

Коли у вас є Outlook 2013 або на Outlook 2016, налаштовані для зберігання ваших контактів, календаря, завдань і заміток в ost-файлі, рекомендована стратегія резервного копіювання полягає в тому, щоб регулярно експортувати всю папку, позначену «Цей комп'ютер тільки» в pst-файл .

альтернативи;

 • Перейдіть на надійного поштового провайдера.
  Як Gmail, так і Outlook.com мають відмінну репутацію. Outlook.com має додаткову перевагу, яке також може синхронізувати папки «Контакти», «Календар», «Завдання» та «Нотатки», оскільки це обліковий запис Exchange, а не обліковий запис IMAP, що значно спрощує процес і можливості резервного копіювання та відновлення .
 • Експортуйте свої дані в pst-файл на регулярній основі.
 • Зробіть резервні копії вашого кешованого pst-файла або ost-файлу. Однак майте на увазі, що вони не можуть бути відновлені за будь-яких обставин (див. Розділ відновлення нижче).

Рекомендована стратегія відновлення для IMAP.
Як згадувалося раніше, при використанні IMAP ви зазвичай покладаєтеся на компанію, на якій розміщена ваш обліковий запис IMAP, щоб переконатися, що ваші поштові дані залишаються доступними і що окремі елементи можуть бути відновлені.

Тому рекомендована стратегія відновлення для пошти IMAP полягає в використанні методів або процесів, що надаються вашим провайдером для відновлення вашої поштової скриньки або окремих елементів.

Якщо у вас пошкоджений локальний кеш пошти, рекомендована стратегія відновлення полягає в перейменуванні ost-файлу або pst-файла, який містить кеш ваших даних IMAP, в .old, коли Outlook закритий. Після перезапуску Outlook Outlook створить новий файл локального кешу, що містить всі дані з поштового сервера IMAP.

Коли ви зберегли дані «Контакти», «Календар», «Завдання» та «Нотатки» в окремому pst-файл (як рекомендується), ваша рекомендована стратегія відновлення - це перейменування поточного pst-файла (якщо він ще доступний) і відновлення pst- файлу з вашого резервне місце у вихідне місце розташування.

Коли ви зберегли дані «Контакти», «Календар», «Завдання» та «Нотатки» всередині ost-файлу вашого профілю IMAP, вам доведеться імпортувати або вручну копіювати ці дані з раніше зробленою резервної копії pst.

Примітка.
Якщо у вас є тільки файл pst-файла ost-файлу вашого профілю IMAP і ви хочете його відновити, див. Розділ «Відновлення файлів ost-файлів».

Створення резервних копій та відновлення даних Exchange або Outlook.com

Коли ви використовуєте обліковий запис Exchange (облікові записи Outlook.com також є обліковими записами Exchange), всі ваші дані Outlook (електронні листи, контакти, календар, завдання та нотатки) кешуються локально на вашому ПК в ost-файлі.

 • Рекомендована стратегія резервного копіювання полягає в тому, щоб покладатися на методи резервного копіювання та зберігання на місці у компанії, на якій розміщена ваш обліковий запис Exchange.
 • Рекомендованої стратегією відновлення для окремих елементів є використання команди «Відновити видалені елементи» на вкладці «Папка» (Outlook 2010/2013/2016) або меню «Інструменти» (Outlook 2007).
 • Рекомендована стратегія відновлення для відновлення даних, які не пропонуються за допомогою наведеної вище команди, полягає в тому, щоб зв'язатися з адміністратором електронної пошти або використовувати будь-який інший процес, в якому для цього є компанія, на якій розміщений ваш поштовий ящик Exchange.
 • Якщо у вас пошкоджений кеш локальної пошти, рекомендована стратегія відновлення - перейменування ost-файлу, що містить кеш даних Exchange, в .old, коли Outlook закритий. Після перезапуску Outlook Outlook створить новий файл локального кешу, що містить всі дані з поштового сервера Exchange.

Якщо ви хочете зробити резервну копію своїх даних самостійно, ви можете використовувати метод «Експорт і імпорт». Ви також можете вибрати резервне копіювання окремих елементів.

Управління pst-файлами

PST-файли не просто використовуються для облікових записів POP3, але також можуть використовуватися обліковими записами IMAP і Exchange в якості архівів.

У разі облікового запису IMAP також настійно рекомендується зберігати будь-які не-поштові дані (наприклад, ваші контакти і календар) всередині pst-файла. Інструкції про те, як це зробити, див. В: Не ризикуйте втратити свої контакти і календар при використанні IMAP в Outlook 2013 або на Outlook 2016.

Ви можете знайти свій pst-файл, використовуючи один з наступних способів;

 • Отримати список всіх підключених файлів даних в Outlook;
  • Outlook 2007 і попередній
   файл -> Управління файлами даних ...
  • Outlook 2010 Outlook 2013 і Outlook 2016
   File-> Установки облікового запісі-> Установки облікового запісі-> вкладка Файли даних
 • При пошуку pst-файла переконайтеся, що ви включаєте приховані і системні файли і папки.
 • Outlook 2007 і попередній (місце розташування за замовчуванням)
  • Windows XP
   C: \ Documents and Settings \% username% \ Local Settings \ Application Data \ Microsoft \ Outlook \
  • Windows Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 10
   C: \ Users \% username% \ AppData \ Local \ Microsoft \ Outlook \
 • Outlook 2010 року (місце розташування за замовчуванням)
  • Windows XP
   C: \ Documents and Settings \% username% \ My Documents \ Outlook Files \
  • Windows Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 10
   C: \ Users \% username% \ Documents \ Outlook Files \
 • Outlook 2013 і Outlook 2016 (місце розташування за замовчуванням)
  C: \ Users \% username% \ Documents \ Outlook Files \

Вкладка «Файли даних» в розділі «Налаштування облікового запису» дає вам огляд ваших pst-файлів і дозволяє легко відкрити його місце розташування
Вкладка «Файли даних» в розділі «Налаштування облікового запису» дає вам огляд ваших pst-файлів і дозволяє легко відкрити його місце розташування.

Накінечник!
Ви незадоволені поточним місцезнаходженням вашого pst-файла? Його легко перемістити.
Коли ви використовуєте AutoArchive, ви також можете перемістити цей pst-файл кількома додатковими клацанням.

Резервне копіювання pst-файла

Резервне копіювання pst-файла досить просто; ви просто копіюєте pst-файл в безпечне місце, коли Outlook закритий. Безпечне місце розташування може бути будь-яким з наступних:

 • інший фізичний жорсткий диск на вашому комп'ютері
 • інший фізичний жорсткий диск на іншому комп'ютері
 • зовнішній жорсткий диск
 • розташування мережі або NAS
 • USB-накопичувач
 • карта флеш-пам'яті
 • CD-R (W)
 • DVD +/- R (W)
 • резервна стрічка
 • місце зберігання в Інтернеті, таке як Dropbox або OneDrive.

Відновити pst-файл

Резервне копіювання марно, якщо ви не можете його відновити. Тому ми спочатку перевіряємо резервну копію. Тестування резервної копії, знаючи, що оригінал все ще працює, набагато менш стрес.

Щоб відновити файл pst, скопіюйте файл в місце, де ви хочете працювати з ним, наприклад:
D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp

Примітка.
Якщо ви відновили файл з CD / DVD, переконайтеся, що ви зняли прапорець з атрибута файлу «Тільки для читання», клацнувши файл правою кнопкою миші і вибравши «Властивості».

Тепер відкрийте Outlook і встановіть з'єднання з файлу, вибравши;

 • Файл-> Open-> Файл даних Outlook ...

Тепер ви можете перевірити, чи була резервна копія успішною, і переконайтеся, що ви створили резервну копію правильного файлу.

У разі реальної катастрофи вихідний файл pst буде відсутній або буде не піддаватися виправлення. Коли pst-файл відсутній, Outlook запросить вас для розташування pst-файла. Потім вам необхідно закрити Outlook і відновити файл з резервної копії, D: \ My Documents \ My Outlookкак описано вище. Потім запустіть Outlook ще раз і, якщо буде запропоновано ще, перейдіть до розташування pst-файла.

Коли pst-файл не підлягає ремонту, Outlook почне з повідомлення, яке він не може відкрити, і що вам потрібно запустити засіб відновлення папки «Вхідні» (scanpst.exe). Якщо scanpst.exe не може виправити файл pst, перейменуйте пошкоджений pst-файл в .old, і тепер ви зіткнулися з ситуацією, коли пропав файл pst.

Відновлення ost-файлів

Ост-файли не призначені для резервного копіювання та відновлення. Однак при певних обставинах ost-файл все ще можна використовувати безпосередньо для відновлення даних.

Ви можете відновити ost-файл, коли;

 • Коли обліковий запис IMAP, до якої належить ost-файл, все ще налаштована в Outlook, і ви ...
  • не видали і не додали обліковий запис IMAP.
  • не створили новий профіль пошти
  • не намагаються використовувати його для облікового запису IMAP на іншому комп'ютері.
 • Коли обліковий запис Exchange, до якої належить ost-файл, все ще налаштована в Outlook. Це також може бути в новому профілі пошти або на іншому комп'ютері, якщо ви хоча б один раз підключилися до сервера Exchange.

Для відновлення даних з ost-файлу;

 1. Закрити Outlook.
 2. Перейменуйте поточний ost-файл облікового запису в .old.
 3. Відновіть ost-файл до місця розташування діючого ost-файлу і при необхідності перейменуйте його.
 4. Вимкніть себе від мережі, щоб переконатися, що ніякі зміни не синхронізуються при повторному підключенні облікового запису. Це могло б, наприклад, видалити ost-файл, якщо дані більше не були на сервері.
 5. Запустіть Outlook.
 6. Експортуйте будь-які дані, які ви хочете зберегти в pst-файл.
 7. Закрити Outlook.
 8. Видаліть або перейменуйте відновлений ost-файл. Якщо ваш вихідний кеш все ще працював, ви можете перейменувати його з .old або іншим чином переконатися, що для вашого облікового запису більше немає ost-файлу.
 9. Підключіть себе до мережі.
 10. Запустіть Outlook.
 11. Після того як Outlook буде синхронізований, ви можете імпортувати дані з pst-файла.

Експорт та імпорт даних

Це загальне оману, що експорт вашої пошти - хороша резервна копія. Це помилка стає ще більше, коли ви починаєте процес експорту і бачите, що за замовчуванням використовується ім'я файлу для експорту backup.pst.

Точно так же імпорт ваших даних також не є правильним відновленням.

Причина того, що експорт не є резервною і що імпорт не є відновленням, полягає в тому, що ви втратите дані під час цього процесу, навіть якщо ви налаштуєте його для експорту або імпорту всіх папок і підпапок.

Крім того, під час експорту або імпорту губляться такі дані:

 • призначені для користувача форми
 • призначені для користувача види
 • Правила повідомлень
 • Властивості папки, такі як параметри автоархівації
 • Історія відправки / отримання для облікових записів POP3
 • Заповнити форму кеша і різні інші дані і настройки.

Експорт вашого pst-файла в інший pst-файл можна розглядати як вибіркове резервне копіювання, оскільки під час експорту ви можете вибрати, які дані ви хочете зробити резервними. Це зручно, якщо ви не маєте потребу в резервному копіюванні всього pst-файла, наприклад, папки «Надіслані» або «Смішні форварди» (у кого немає одного з них?), Який згодом може стати досить великим, і ви можуть вважати їх недостатньо важливими для резервного копіювання.

Експортувати pst-файл

Припустимо, ви хочете експортувати папку «Вхідні» і папку «Контакти»;

 1. Відкрийте майстер імпорту та експорту
  • Outlook 2007 і попередній
   файл -> Імпорт та експорт ...
  • Outlook 2010.
   File-> Open-> Import
   (На відміну від назви, він також включає опції експорту)
  • Outlook 2013 і Outlook 2016
   File-> Open & Export-> Import / Export
 2. Виберіть: Експорт в файл.
 3. Виберіть: Файл особистої папки (.pst).
 4. Виберіть папку «Вхідні» і натисніть «Далі» (пізніше ми створюємо папку «Контакти»).
 5. Задайте місце розташування файлу для D: \ My Documents \ My Outlook \ Backup \ export.pst
 6. Натисніть «Готово».
 7. Якщо це новий pst-файл, вам буде запропоновано встановити пароль для pst-файла. Якщо ви не хочете встановлювати пароль, просто залиште поля чорними та натисніть «ОК».
 8. Для експорту папки «Контакти» також повторіть кроки з 1 по 4 і на цей раз виберіть папку «Контакти».
 9. Якщо місце збереження не встановлено на шлях, який ви встановили на кроці 5, перейдіть до нього.
 10. Натисніть «Готово», щоб експортувати папку «Контакти».
 11. Закрийте Outlook і скопіюйте експортований файл в безпечне місце, як описано в Резервне копіювання pst-файла.

Імпортувати файл pst

Імпорт pst-файла може бути виконаний тільки в робочій ситуації Outlook, наприклад, коли ви переустановили свій комп'ютер, налаштували Outlook і тепер хочете відновити свої папки «Вхідні» і «Контакти».

Імпорт pst-файла може бути виконаний двома різними способами; Автоматично з допомогою майстра або вручну шляхом перетягування.

Перед імпортом відновите свій pst-файл:
скопіюйте файл в місце, де ви хочете працювати з ним; D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp

Якщо ви відновили з CD / DVD, переконайтеся, що ви зняли прапорець з атрибута файлу «Тільки для читання», клацнувши файл правою кнопкою миші і вибравши «Властивості».

Поновлення за рішенням майстер імпорту та експорту

 1. Відкрийте майстер імпорту та експорту
  • Outlook 2007 і попередній
   файл -> Імпорт та експорт ...
  • Outlook 2010.
   File-> Open-> Import
  • Outlook 2013 і Outlook 2016
   File-> Open & Export-> Import / Export
 2. Виберіть «Імпорт» з іншої програми або файлу.
 3. Виберіть Файл особистих папок (.pst).
 4. Перейдіть до місця, де ви відновили файл pst. наприклад:
  D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp
 5. Встановіть параметри «Включити вкладені папки» і «Імпортувати елементи в одну папку в:» і виберіть папку, вказану в папці Outlook Today, в списку, що розкривається.
 6. Натисніть «Готово», щоб завершити імпорт.
 7. Перезавантажте Outlook і видаліть файл export.pst з каталогу Temp, якщо це необхідно.

відновити вручну

 1. Виберіть: Файл-> відкрити-> Файл даних Outlook ...
 2. Перейдіть до місця, де ви відновили файл pst. наприклад:
  D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp
 3. Тепер ви побачите додатковий набір папок, доданих до списку папок, який ви можете розширити. Розгорніть список і виберіть папку «Вхідні».
 4. У цій папці виберіть повідомлення, які ви хочете відновити, в вихідну папку «Вхідні».
 5. Перетягніть їх в папку «Вхідні» за замовчуванням.
 6. Зробіть те ж саме для папки «Контакти». Ви можете налаштувати уявлення у вигляді списку, щоб ви могли легко вибирати і переміщати елементи.
  • Outlook 2007 і попередній просмотр-
   > Поточний вид-> Список телефонів
  • Outlook 2010 Outlook 2013 і Outlook 2016
   вкладка Home-> group Current View-> List
 7. Тепер, коли імпорт завершено, клацніть правою кнопкою миші pst-файл в Outlook, для якого створено кроці 2, і виберіть "Відключити".
 8. Перезавантажте Outlook і видаліть файл export.pst з каталогу Temp, якщо це необхідно.

Резервне копіювання окремих елементів

Іноді зручніше резервувати один елемент. Подумайте, яку обліковий запис ви отримали по електронній пошті. Резервне копіювання окремих елементів дуже просто, але в залежності від обраного вами формату ви більше не зможете імпортувати їх в Outlook.

Ви можете вибрати «Файл-> Зберегти як ...» і потім вибрати, в якому форматі ви хочете зберегти повідомлення. Якщо ви хочете відкрити їх практично на будь-якій системі, ви можете вибрати формат txt або htm. Виберіть формат msg, якщо ви хочете знову відкрити або імпортувати їх в Outlook.

Щоб легко зберегти кілька повідомлень в форматі Outlook (msg), ви можете вибрати ці повідомлення і перетягнути їх з Outlook в вікно провідника файлів. Коли ви зберігаєте їх в форматі msg, будь-які вкладення, які могли бути включені в повідомлення, зберігаються також в msg-файлі.

Щоб швидко відновити збережені msg-файли в Outlook, ви можете просто перетягнути їх з вікна Провідника в Outlook.

Створення резервних копій та відновлення всіх даних Outlook

При сьогоднішньому використанні електронної пошти ви майже не можете дозволити собі втратити один електронний лист, не кажучи вже про вашому повному поштовому архіві, елементах календаря і контактів.

Це керівництво стосується резервного копіювання та відновлення даних Outlook. Він описує різні методи і пояснює, який метод найкраще використовувати в сценарії.

Створення резервних копій та відновлення даних POP3

Коли ви використовуєте обліковий запис POP3, всі ваші дані Outlook (електронні листи, контакти, календар, завдання та нотатки) зберігаються локально на вашому ПК в pst-файл.

 • Рекомендована стратегія резервного копіювання полягає в тому, щоб регулярно копіювати ваш pst-файл в резервне сховище, коли Outlook закритий.
 • Рекомендована стратегія відновлення полягає в тому, щоб перейменувати поточний pst-файл (якщо він ще доступний), а потім відновити pst-файл з вашого місця резервного копіювання в вихідне місце розташування.

Створення резервних копій та відновлення даних IMAP

Коли ви використовуєте обліковий запис IMAP, дані Outlook зберігаються в pst-файл, ost-файлі або їх комбінації. Це може зробити дещо складним для правильного резервного копіювання як ваших електронних листів, так і інших даних, таких як «Контакти», «Календар» і «Завдання» для облікових записів IMAP.

Ваші електронні листи і папки електронної пошти зберігаються на сервері IMAP і синхронізуються з Outlook, який зберігає їх в локальному файлі кеша на вашому комп'ютері.

 • Outlook 2007 і Outlook 2010.
  Кеш електронної пошти зберігається в pst-файл.
 • Outlook 2013 і Outlook 2016
  Ваш кеш пошти зберігається в ost-файлі.

Ваші інші дані (Контакти, Календар, Завдання і Нотатки) не зберігаються і не синхронізуються з поштовим сервером IMAP, оскільки протокол IMAP підтримує синхронізацію листів.

 • Outlook 2007 і Outlook 2010.
  Ваші контакти, календар, завдання та нотатки зберігаються в окремому додатковому pst-файл.
 • Outlook 2013 і Outlook 2016.
  Ваші контакти, календар, завдання та нотатки зберігаються в одному і тому ж ost-файлі, але Outlook можна налаштувати для зберігання цих даних в окремому pst-файл (рекомендується).

Рекомендована стратегія резервного копіювання для IMAP.
Загалом, рекомендована вами стратегія резервного копіювання для електронної пошти полягає в тому, щоб покладатися на методи резервного копіювання та зберігання на місці компанією, на якій розміщена ваш обліковий запис IMAP. Тому, коли це не та компанія, над якою ви працюєте, переконайтеся, що у вас є надійний поштовий провайдер і дізнайтеся про свої послуги і можливості резервного копіювання та відновлення.

Рекомендована стратегія резервного копіювання для ваших контактів, календарів, завдань і папок Notes, що зберігаються в pst-файл, аналогічна папці POP3; Зробіть резервну копію pst-файла, коли Outlook закритий.

Коли у вас є Outlook 2013 або на Outlook 2016, налаштовані для зберігання ваших контактів, календаря, завдань і заміток в ost-файлі, рекомендована стратегія резервного копіювання полягає в тому, щоб регулярно експортувати всю папку, позначену «Цей комп'ютер тільки» в pst-файл .

альтернативи;

 • Перейдіть на надійного поштового провайдера.
  Як Gmail, так і Outlook.com мають відмінну репутацію. Outlook.com має додаткову перевагу, яке також може синхронізувати папки «Контакти», «Календар», «Завдання» та «Нотатки», оскільки це обліковий запис Exchange, а не обліковий запис IMAP, що значно спрощує процес і можливості резервного копіювання та відновлення .
 • Експортуйте свої дані в pst-файл на регулярній основі.
 • Зробіть резервні копії вашого кешованого pst-файла або ost-файлу. Однак майте на увазі, що вони не можуть бути відновлені за будь-яких обставин (див. Розділ відновлення нижче).

Рекомендована стратегія відновлення для IMAP.
Як згадувалося раніше, при використанні IMAP ви зазвичай покладаєтеся на компанію, на якій розміщена ваш обліковий запис IMAP, щоб переконатися, що ваші поштові дані залишаються доступними і що окремі елементи можуть бути відновлені.

Тому рекомендована стратегія відновлення для пошти IMAP полягає в використанні методів або процесів, що надаються вашим провайдером для відновлення вашої поштової скриньки або окремих елементів.

Якщо у вас пошкоджений локальний кеш пошти, рекомендована стратегія відновлення полягає в перейменуванні ost-файлу або pst-файла, який містить кеш ваших даних IMAP, в .old, коли Outlook закритий. Після перезапуску Outlook Outlook створить новий файл локального кешу, що містить всі дані з поштового сервера IMAP.

Коли ви зберегли дані «Контакти», «Календар», «Завдання» та «Нотатки» в окремому pst-файл (як рекомендується), ваша рекомендована стратегія відновлення - це перейменування поточного pst-файла (якщо він ще доступний) і відновлення pst- файлу з вашого резервне місце у вихідне місце розташування.

Коли ви зберегли дані «Контакти», «Календар», «Завдання» та «Нотатки» всередині ost-файлу вашого профілю IMAP, вам доведеться імпортувати або вручну копіювати ці дані з раніше зробленою резервної копії pst.

Примітка.
Якщо у вас є тільки файл pst-файла ost-файлу вашого профілю IMAP і ви хочете його відновити, див. Розділ «Відновлення файлів ost-файлів».

Створення резервних копій та відновлення даних Exchange або Outlook.com

Коли ви використовуєте обліковий запис Exchange (облікові записи Outlook.com також є обліковими записами Exchange), всі ваші дані Outlook (електронні листи, контакти, календар, завдання та нотатки) кешуються локально на вашому ПК в ost-файлі.

 • Рекомендована стратегія резервного копіювання полягає в тому, щоб покладатися на методи резервного копіювання та зберігання на місці у компанії, на якій розміщена ваш обліковий запис Exchange.
 • Рекомендованої стратегією відновлення для окремих елементів є використання команди «Відновити видалені елементи» на вкладці «Папка» (Outlook 2010/2013/2016) або меню «Інструменти» (Outlook 2007).
 • Рекомендована стратегія відновлення для відновлення даних, які не пропонуються за допомогою наведеної вище команди, полягає в тому, щоб зв'язатися з адміністратором електронної пошти або використовувати будь-який інший процес, в якому для цього є компанія, на якій розміщений ваш поштовий ящик Exchange.
 • Якщо у вас пошкоджений кеш локальної пошти, рекомендована стратегія відновлення - перейменування ost-файлу, що містить кеш даних Exchange, в .old, коли Outlook закритий. Після перезапуску Outlook Outlook створить новий файл локального кешу, що містить всі дані з поштового сервера Exchange.

Якщо ви хочете зробити резервну копію своїх даних самостійно, ви можете використовувати метод «Експорт і імпорт». Ви також можете вибрати резервне копіювання окремих елементів.

Управління pst-файлами

PST-файли не просто використовуються для облікових записів POP3, але також можуть використовуватися обліковими записами IMAP і Exchange в якості архівів.

У разі облікового запису IMAP також настійно рекомендується зберігати будь-які не-поштові дані (наприклад, ваші контакти і календар) всередині pst-файла. Інструкції про те, як це зробити, див. В: Не ризикуйте втратити свої контакти і календар при використанні IMAP в Outlook 2013 або на Outlook 2016.

Ви можете знайти свій pst-файл, використовуючи один з наступних способів;

 • Отримати список всіх підключених файлів даних в Outlook;
  • Outlook 2007 і попередній
   файл -> Управління файлами даних ...
  • Outlook 2010 Outlook 2013 і Outlook 2016
   File-> Установки облікового запісі-> Установки облікового запісі-> вкладка Файли даних
 • При пошуку pst-файла переконайтеся, що ви включаєте приховані і системні файли і папки.
 • Outlook 2007 і попередній (місце розташування за замовчуванням)
  • Windows XP
   C: \ Documents and Settings \% username% \ Local Settings \ Application Data \ Microsoft \ Outlook \
  • Windows Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 10
   C: \ Users \% username% \ AppData \ Local \ Microsoft \ Outlook \
 • Outlook 2010 року (місце розташування за замовчуванням)
  • Windows XP
   C: \ Documents and Settings \% username% \ My Documents \ Outlook Files \
  • Windows Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 10
   C: \ Users \% username% \ Documents \ Outlook Files \
 • Outlook 2013 і Outlook 2016 (місце розташування за замовчуванням)
  C: \ Users \% username% \ Documents \ Outlook Files \

Вкладка «Файли даних» в розділі «Налаштування облікового запису» дає вам огляд ваших pst-файлів і дозволяє легко відкрити його місце розташування
Вкладка «Файли даних» в розділі «Налаштування облікового запису» дає вам огляд ваших pst-файлів і дозволяє легко відкрити його місце розташування.

Накінечник!
Ви незадоволені поточним місцезнаходженням вашого pst-файла? Його легко перемістити.
Коли ви використовуєте AutoArchive, ви також можете перемістити цей pst-файл кількома додатковими клацанням.

Резервне копіювання pst-файла

Резервне копіювання pst-файла досить просто; ви просто копіюєте pst-файл в безпечне місце, коли Outlook закритий. Безпечне місце розташування може бути будь-яким з наступних:

 • інший фізичний жорсткий диск на вашому комп'ютері
 • інший фізичний жорсткий диск на іншому комп'ютері
 • зовнішній жорсткий диск
 • розташування мережі або NAS
 • USB-накопичувач
 • карта флеш-пам'яті
 • CD-R (W)
 • DVD +/- R (W)
 • резервна стрічка
 • місце зберігання в Інтернеті, таке як Dropbox або OneDrive.

Відновити pst-файл

Резервне копіювання марно, якщо ви не можете його відновити. Тому ми спочатку перевіряємо резервну копію. Тестування резервної копії, знаючи, що оригінал все ще працює, набагато менш стрес.

Щоб відновити файл pst, скопіюйте файл в місце, де ви хочете працювати з ним, наприклад:
D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp

Примітка.
Якщо ви відновили файл з CD / DVD, переконайтеся, що ви зняли прапорець з атрибута файлу «Тільки для читання», клацнувши файл правою кнопкою миші і вибравши «Властивості».

Тепер відкрийте Outlook і встановіть з'єднання з файлу, вибравши;

 • Файл-> Open-> Файл даних Outlook ...

Тепер ви можете перевірити, чи була резервна копія успішною, і переконайтеся, що ви створили резервну копію правильного файлу.

У разі реальної катастрофи вихідний файл pst буде відсутній або буде не піддаватися виправлення. Коли pst-файл відсутній, Outlook запросить вас для розташування pst-файла. Потім вам необхідно закрити Outlook і відновити файл з резервної копії, D: \ My Documents \ My Outlookкак описано вище. Потім запустіть Outlook ще раз і, якщо буде запропоновано ще, перейдіть до розташування pst-файла.

Коли pst-файл не підлягає ремонту, Outlook почне з повідомлення, яке він не може відкрити, і що вам потрібно запустити засіб відновлення папки «Вхідні» (scanpst.exe). Якщо scanpst.exe не може виправити файл pst, перейменуйте пошкоджений pst-файл в .old, і тепер ви зіткнулися з ситуацією, коли пропав файл pst.

Відновлення ost-файлів

Ост-файли не призначені для резервного копіювання та відновлення. Однак при певних обставинах ost-файл все ще можна використовувати безпосередньо для відновлення даних.

Ви можете відновити ost-файл, коли;

 • Коли обліковий запис IMAP, до якої належить ost-файл, все ще налаштована в Outlook, і ви ...
  • не видали і не додали обліковий запис IMAP.
  • не створили новий профіль пошти
  • не намагаються використовувати його для облікового запису IMAP на іншому комп'ютері.
 • Коли обліковий запис Exchange, до якої належить ost-файл, все ще налаштована в Outlook. Це також може бути в новому профілі пошти або на іншому комп'ютері, якщо ви хоча б один раз підключилися до сервера Exchange.

Для відновлення даних з ost-файлу;

 1. Закрити Outlook.
 2. Перейменуйте поточний ost-файл облікового запису в .old.
 3. Відновіть ost-файл до місця розташування діючого ost-файлу і при необхідності перейменуйте його.
 4. Вимкніть себе від мережі, щоб переконатися, що ніякі зміни не синхронізуються при повторному підключенні облікового запису. Це могло б, наприклад, видалити ost-файл, якщо дані більше не були на сервері.
 5. Запустіть Outlook.
 6. Експортуйте будь-які дані, які ви хочете зберегти в pst-файл.
 7. Закрити Outlook.
 8. Видаліть або перейменуйте відновлений ost-файл. Якщо ваш вихідний кеш все ще працював, ви можете перейменувати його з .old або іншим чином переконатися, що для вашого облікового запису більше немає ost-файлу.
 9. Підключіть себе до мережі.
 10. Запустіть Outlook.
 11. Після того як Outlook буде синхронізований, ви можете імпортувати дані з pst-файла.

Експорт та імпорт даних

Це загальне оману, що експорт вашої пошти - хороша резервна копія. Це помилка стає ще більше, коли ви починаєте процес експорту і бачите, що за замовчуванням використовується ім'я файлу для експорту backup.pst.

Точно так же імпорт ваших даних також не є правильним відновленням.

Причина того, що експорт не є резервною і що імпорт не є відновленням, полягає в тому, що ви втратите дані під час цього процесу, навіть якщо ви налаштуєте його для експорту або імпорту всіх папок і підпапок.

Крім того, під час експорту або імпорту губляться такі дані:

 • призначені для користувача форми
 • призначені для користувача види
 • Правила повідомлень
 • Властивості папки, такі як параметри автоархівації
 • Історія відправки / отримання для облікових записів POP3
 • Заповнити форму кеша і різні інші дані і настройки.

Експорт вашого pst-файла в інший pst-файл можна розглядати як вибіркове резервне копіювання, оскільки під час експорту ви можете вибрати, які дані ви хочете зробити резервними. Це зручно, якщо ви не маєте потребу в резервному копіюванні всього pst-файла, наприклад, папки «Надіслані» або «Смішні форварди» (у кого немає одного з них?), Який згодом може стати досить великим, і ви можуть вважати їх недостатньо важливими для резервного копіювання.

Експортувати pst-файл

Припустимо, ви хочете експортувати папку «Вхідні» і папку «Контакти»;

 1. Відкрийте майстер імпорту та експорту
  • Outlook 2007 і попередній
   файл -> Імпорт та експорт ...
  • Outlook 2010.
   File-> Open-> Import
   (На відміну від назви, він також включає опції експорту)
  • Outlook 2013 і Outlook 2016
   File-> Open & Export-> Import / Export
 2. Виберіть: Експорт в файл.
 3. Виберіть: Файл особистої папки (.pst).
 4. Виберіть папку «Вхідні» і натисніть «Далі» (пізніше ми створюємо папку «Контакти»).
 5. Задайте місце розташування файлу для D: \ My Documents \ My Outlook \ Backup \ export.pst
 6. Натисніть «Готово».
 7. Якщо це новий pst-файл, вам буде запропоновано встановити пароль для pst-файла. Якщо ви не хочете встановлювати пароль, просто залиште поля чорними та натисніть «ОК».
 8. Для експорту папки «Контакти» також повторіть кроки з 1 по 4 і на цей раз виберіть папку «Контакти».
 9. Якщо місце збереження не встановлено на шлях, який ви встановили на кроці 5, перейдіть до нього.
 10. Натисніть «Готово», щоб експортувати папку «Контакти».
 11. Закрийте Outlook і скопіюйте експортований файл в безпечне місце, як описано в Резервне копіювання pst-файла.

Імпортувати файл pst

Імпорт pst-файла може бути виконаний тільки в робочій ситуації Outlook, наприклад, коли ви переустановили свій комп'ютер, налаштували Outlook і тепер хочете відновити свої папки «Вхідні» і «Контакти».

Імпорт pst-файла може бути виконаний двома різними способами; Автоматично з допомогою майстра або вручну шляхом перетягування.

Перед імпортом відновите свій pst-файл:
скопіюйте файл в місце, де ви хочете працювати з ним; D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp

Якщо ви відновили з CD / DVD, переконайтеся, що ви зняли прапорець з атрибута файлу «Тільки для читання», клацнувши файл правою кнопкою миші і вибравши «Властивості».

Поновлення за рішенням майстер імпорту та експорту

 1. Відкрийте майстер імпорту та експорту
  • Outlook 2007 і попередній
   файл -> Імпорт та експорт ...
  • Outlook 2010.
   File-> Open-> Import
  • Outlook 2013 і Outlook 2016
   File-> Open & Export-> Import / Export
 2. Виберіть «Імпорт» з іншої програми або файлу.
 3. Виберіть Файл особистих папок (.pst).
 4. Перейдіть до місця, де ви відновили файл pst. наприклад:
  D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp
 5. Встановіть параметри «Включити вкладені папки» і «Імпортувати елементи в одну папку в:» і виберіть папку, вказану в папці Outlook Today, в списку, що розкривається.
 6. Натисніть «Готово», щоб завершити імпорт.
 7. Перезавантажте Outlook і видаліть файл export.pst з каталогу Temp, якщо це необхідно.

відновити вручну

 1. Виберіть: Файл-> відкрити-> Файл даних Outlook ...
 2. Перейдіть до місця, де ви відновили файл pst. наприклад:
  D: \ My Documents \ My Outlook \ Temp
 3. Тепер ви побачите додатковий набір папок, доданих до списку папок, який ви можете розширити. Розгорніть список і виберіть папку «Вхідні».
 4. У цій папці виберіть повідомлення, які ви хочете відновити, в вихідну папку «Вхідні».
 5. Перетягніть їх в папку «Вхідні» за замовчуванням.
 6. Зробіть те ж саме для папки «Контакти». Ви можете налаштувати уявлення у вигляді списку, щоб ви могли легко вибирати і переміщати елементи.
  • Outlook 2007 і попередній просмотр-
   > Поточний вид-> Список телефонів
  • Outlook 2010 Outlook 2013 і Outlook 2016
   вкладка Home-> group Current View-> List
 7. Тепер, коли імпорт завершено, клацніть правою кнопкою миші pst-файл в Outlook, для якого створено кроці 2, і виберіть "Відключити".
 8. Перезавантажте Outlook і видаліть файл export.pst з каталогу Temp, якщо це необхідно.

Резервне копіювання окремих елементів

Іноді зручніше резервувати один елемент. Подумайте, яку обліковий запис ви отримали по електронній пошті. Резервне копіювання окремих елементів дуже просто, але в залежності від обраного вами формату ви більше не зможете імпортувати їх в Outlook.

Ви можете вибрати «Файл-> Зберегти як ...» і потім вибрати, в якому форматі ви хочете зберегти повідомлення. Якщо ви хочете відкрити їх практично на будь-якій системі, ви можете вибрати формат txt або htm. Виберіть формат msg, якщо ви хочете знову відкрити або імпортувати їх в Outlook.

Щоб легко зберегти кілька повідомлень в форматі Outlook (msg), ви можете вибрати ці повідомлення і перетягнути їх з Outlook в вікно провідника файлів. Коли ви зберігаєте їх в форматі msg, будь-які вкладення, які могли бути включені в повідомлення, зберігаються також в msg-файлі.

Щоб швидко відновити збережені msg-файли в Outlook, ви можете просто перетягнути їх з вікна Провідника в Outlook.

Ви незадоволені поточним місцезнаходженням вашого pst-файла?
Кого немає одного з них?
Ви незадоволені поточним місцезнаходженням вашого pst-файла?
Кого немає одного з них?
Ви незадоволені поточним місцезнаходженням вашого pst-файла?
Кого немає одного з них?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача