Статьи

Створення відео з фотографій - 4 безкоштовні програми для слайдшоу

Як ефектно передати зв'язок між, здавалося б, нічим не пов'язаними зображеннями? Як розповісти історію, зібравши воєдино розрізнені її крупиці? Адже фотографія, як і будь-яке інше статичне зображення, чимось схожа на сторінку з книги. І, найчастіше, на цій сторінці можна вмістити лише фрагмент чиєїсь історії. Правильно перегортати такі сторінки нам допоможе ... звичайно ж, слайдшоу!

У даній статті мова піде, як нескладно здогадатися, саме про програмах для створення відео з фотографій, точніше, про їх безкоштовних аналогах. Програми подібного роду для ефектного пожвавлення картинок використовують цілий спектр інструментів. Джентльменський набір засобів, як правило, включає: різноманітні ефекти переходів між зображеннями, їх зуммирование і панорамування, додавання музичного фону, а також анімованого тексту або навіть голосових коментарів. Досить просто в будь-який з цих програм можна створити ось таке, наприклад, слайд-шоу.

До речі, якщо виникне необхідність відредагувати попередньо зображення, освітлити їх або, наприклад, "підретушовані", то для цих цілей можна використовувати онлайн-фоторедактор (Аналог фотошопа). "Фішка" в тому, що редагування фото відбувається прямо в браузері без завантаження і установки будь-яких програм. Теж стосується і необхідності швидко зробити колаж з фото, тут допоможе спеціалізований онлайн-редактор online-collage.com

Міні-рейтинг програм для тих, кому "занадто багато літер":

 1. Photo Story (скачати) | люстерко | видеоурок
 2. DVD slideshow GUI (скачати) | видеоурок | сайт

А тепер трохи детальніше про ці програми.

Photo Story (скачати)  |  люстерко  |  видеоурок  - достатня потужна по функціоналу і, в той же час, доступна для більшості звичайних користувачів програма від самої Microsoft Photo Story (скачати) | люстерко | видеоурок - достатня потужна по функціоналу і, в той же час, доступна для більшості звичайних користувачів програма від самої Microsoft. Використовує покроковий інтерфейс (так званий wizard), який дозволяє створювати досить ефектне слайдшоу навіть непідготовленому новачкові. В наявності всі необхідні інструменти - щоб додати текст, ефекти для стилізації фото, голосові коментарі та інше.
У кілька кліків можна розподілити слайди в потрібному порядку, повернути в будь-яку сторону або обрізати, додати панорамування і масштабування з різними ефектами переходів. А готовий проект зберегти з профілем від 320х240 до 1024x768 пікселів для відтворення на комп'ютері, або з іншими установками для відтворення на мобільних пристроях. Само-собою можна додати музику, крім того програма пропонує масу своїх треків для озвучення і навіть допоможе створити свій унікальний трек. Що важливо, програма повністю російською мовою. Розмір: 4 мб
PS У Windows XP для установки і роботи програми потрібна наявність Windows Media Player 10 (В Віндовс7 він встановлений за замовчуванням). Якщо для вас це проблема, допоможе portable версія програми, яка містить в собі все необхідне для роботи (тільки для XP), її можна завантажити з цієї або цієї засланні (14 Мб).

ІМХО: Програма реально економить ваш час (ніяких безладних блукань по меню.) Створення слайдшоу в цій програмі перетворюється в приємний і інтуїтивно зрозумілий процес, який припаде до смаку, як початківцям, так і більш досвідченим користувачам. Все необхідне для створення повноцінного слайдшоу в цій програмі є. З іншого боку, Photo Story зберігає ваше відео лише в форматі WMV і не підтримує запис відео на DVD. Втім, ніщо не заважає, при необхідності, конвертувати готовий файл в потрібний формат однієї з безкоштовних програм для стиснення відео .

DVD slideshow GUI (скачати)  |  видеоурок  |  сайт  - як нескладно здогадатися з назви, являє собою призначений для користувача інтерфейс для різних інструментів, необхідні для створення слайд-шоу DVD slideshow GUI (скачати) | видеоурок | сайт - як нескладно здогадатися з назви, являє собою призначений для користувача інтерфейс для різних інструментів, необхідні для створення слайд-шоу. Процес не такий простий і інтуїтивно зрозумілий у використанні, як в Photo Story, але, з іншого боку, програма пропонує більш потужний функціонал і підійде для більш вимогливих користувачів.
Крім того, доступний не тільки імпорт фотографій і звукових доріжок, але і додавання додаткові типів даних, таких як відео в AVI або AVS форматі, а також PowerPoint презентацій. Готове слайд-шоу можна експортувати в популярні відео формати, такі як MPG, MP4, AVI, FLV, AVS. Є підтримка DVD-формату і можливість записати відео на диск, а також, в разі необхідності, зберегти файл образу ISO на жорсткому диску. Програма російською мовою, щоб його включити використовуйте меню: view >>> language setting, тут виберете Russian. Розмір: 20 мб

ІМХО: Освоєння програми займе якийсь час у новачка, але нагородою за старання стане більш насичений функціонал для створення слайд-шоу і, як наслідок, великі можливості для творчої реалізації ..

Picasa (скачати)  |  відео уроки  |  сайт  - популярний редактор фотографій від Google Picasa (скачати) | відео уроки | сайт - популярний редактор фотографій від Google. Ця програма вміє багато і претендує на статус графічного комбайна, але в даному випадку нас цікавлять можливості програми, що пов'язані зі створенням слайдшоу. Все дуже просто - додаєте в програму ваші фотографії, далі тиснете на кнопку "створити слайдшоу" над слайдами фотографій і ... І в кілька кліків створюєте свій фотофильм :) Присутній достатню кількість ефектів і переходів, можна додати текст і музику і т.п . Навряд чи вийде створити сверхеффектное слайдшоу з суперефект, але якщо мова йде про типову фотопрезентації, то Picasa - то що потрібно.

ІМХО: Якщо у вас немає занадто завищених вимог до подібного роду програм, то Picasa - то що потрібно, до того ж ця програма має багато інших корисних функцій. Одним словом - мастхев :)


Socusoft Photo to Video Converter  |  сайт  - ще одна безкоштовна програма для створення слайд-шоу Socusoft Photo to Video Converter | сайт - ще одна безкоштовна програма для створення слайд-шоу. Спеціальний майстер за чотирьох етапу допоможе вам додати фотографії, вибрати переходи і музику, влаштує попередній перегляд слайдшоу і отконвертірует в потрібний формат.
Робочий простір програми розділене на кілька секцій, між якими налагоджено дуже зручне взаємодія. Можна легко додавати фотографії прямо з папок на комп'ютері, просто перетягуючи їх на потрібну позицію, Теж саме і з переходами.
На жаль, частина функцій недоступні в безкоштовній версії - таким чином, автори просувають комерційну версію програми. Розмір: 28 мб

ІМХО: Обмеження безкоштовної версії переміщають програму на місце аутсайдера в цій трійці. Шкода, їй була уготована більш завидна доля :)

PS Тим, кого з яких-небудь причин не влаштовують вище озвучені програми, можуть звернути свою увагу і на комерційні аналоги. Досить цікавим варіантом може стати ну дуже проста програма під назвою MuveeAutoproducer , Яка створює слайд-шоу і відеоролики в автоматичному режимі (читай, практично без вашої участі, досить лише завантажити фото \ відео і вибрати стиль слайдшоу \ ролика). Добре зарекомендував себе ProShow Producer | відео уроки в якому можна робити досить ефектні і складні слайдшоу. уваги заслуговує DVD Slideshow Builder в якості міцного середнячка і CyberLink MediaShow , Що відрізняється тривимірним "кубічним" інтерфейсом. Ви можете завантажити їх тріал версії і, по крайней мере, оцінити потенціал програм. А всім іншим рекомендую PhotoStory :)

Хочеться ще програм для створення слайд-шоу, залишилися питання, потрібні поради? Дивіться також відповідну тему на форумі .

Як ефектно передати зв'язок між, здавалося б, нічим не пов'язаними зображеннями?
Як розповісти історію, зібравши воєдино розрізнені її крупиці?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то