Статьи

Створення відео з фотографій - 4 безкоштовні програми для слайдшоу

Як ефектно передати зв'язок між, здавалося б, нічим не пов'язаними зображеннями? Як розповісти історію, зібравши воєдино розрізнені її крупиці? Адже фотографія, як і будь-яке інше статичне зображення, чимось схожа на сторінку з книги. І, найчастіше, на цій сторінці можна вмістити лише фрагмент чиєїсь історії. Правильно перегортати такі сторінки нам допоможе ... звичайно ж, слайдшоу!

У даній статті мова піде, як нескладно здогадатися, саме про програмах для створення відео з фотографій, точніше, про їх безкоштовних аналогах. Програми подібного роду для ефектного пожвавлення картинок використовують цілий спектр інструментів. Джентльменський набір засобів, як правило, включає: різноманітні ефекти переходів між зображеннями, їх зуммирование і панорамування, додавання музичного фону, а також анімованого тексту або навіть голосових коментарів. Досить просто в будь-який з цих програм можна створити ось таке, наприклад, слайд-шоу.

До речі, якщо виникне необхідність відредагувати попередньо зображення, освітлити їх або, наприклад, "підретушовані", то для цих цілей можна використовувати онлайн-фоторедактор (Аналог фотошопа). "Фішка" в тому, що редагування фото відбувається прямо в браузері без завантаження і установки будь-яких програм. Теж стосується і необхідності швидко зробити колаж з фото, тут допоможе спеціалізований онлайн-редактор online-collage.com

Міні-рейтинг програм для тих, кому "занадто багато літер":

 1. Photo Story (скачати) | люстерко | видеоурок
 2. DVD slideshow GUI (скачати) | видеоурок | сайт

А тепер трохи детальніше про ці програми.

Photo Story (скачати)  |  люстерко  |  видеоурок  - достатня потужна по функціоналу і, в той же час, доступна для більшості звичайних користувачів програма від самої Microsoft Photo Story (скачати) | люстерко | видеоурок - достатня потужна по функціоналу і, в той же час, доступна для більшості звичайних користувачів програма від самої Microsoft. Використовує покроковий інтерфейс (так званий wizard), який дозволяє створювати досить ефектне слайдшоу навіть непідготовленому новачкові. В наявності всі необхідні інструменти - щоб додати текст, ефекти для стилізації фото, голосові коментарі та інше.
У кілька кліків можна розподілити слайди в потрібному порядку, повернути в будь-яку сторону або обрізати, додати панорамування і масштабування з різними ефектами переходів. А готовий проект зберегти з профілем від 320х240 до 1024x768 пікселів для відтворення на комп'ютері, або з іншими установками для відтворення на мобільних пристроях. Само-собою можна додати музику, крім того програма пропонує масу своїх треків для озвучення і навіть допоможе створити свій унікальний трек. Що важливо, програма повністю російською мовою. Розмір: 4 мб
PS У Windows XP для установки і роботи програми потрібна наявність Windows Media Player 10 (В Віндовс7 він встановлений за замовчуванням). Якщо для вас це проблема, допоможе portable версія програми, яка містить в собі все необхідне для роботи (тільки для XP), її можна завантажити з цієї або цієї засланні (14 Мб).

ІМХО: Програма реально економить ваш час (ніяких безладних блукань по меню.) Створення слайдшоу в цій програмі перетворюється в приємний і інтуїтивно зрозумілий процес, який припаде до смаку, як початківцям, так і більш досвідченим користувачам. Все необхідне для створення повноцінного слайдшоу в цій програмі є. З іншого боку, Photo Story зберігає ваше відео лише в форматі WMV і не підтримує запис відео на DVD. Втім, ніщо не заважає, при необхідності, конвертувати готовий файл в потрібний формат однієї з безкоштовних програм для стиснення відео .

DVD slideshow GUI (скачати)  |  видеоурок  |  сайт  - як нескладно здогадатися з назви, являє собою призначений для користувача інтерфейс для різних інструментів, необхідні для створення слайд-шоу DVD slideshow GUI (скачати) | видеоурок | сайт - як нескладно здогадатися з назви, являє собою призначений для користувача інтерфейс для різних інструментів, необхідні для створення слайд-шоу. Процес не такий простий і інтуїтивно зрозумілий у використанні, як в Photo Story, але, з іншого боку, програма пропонує більш потужний функціонал і підійде для більш вимогливих користувачів.
Крім того, доступний не тільки імпорт фотографій і звукових доріжок, але і додавання додаткові типів даних, таких як відео в AVI або AVS форматі, а також PowerPoint презентацій. Готове слайд-шоу можна експортувати в популярні відео формати, такі як MPG, MP4, AVI, FLV, AVS. Є підтримка DVD-формату і можливість записати відео на диск, а також, в разі необхідності, зберегти файл образу ISO на жорсткому диску. Програма російською мовою, щоб його включити використовуйте меню: view >>> language setting, тут виберете Russian. Розмір: 20 мб

ІМХО: Освоєння програми займе якийсь час у новачка, але нагородою за старання стане більш насичений функціонал для створення слайд-шоу і, як наслідок, великі можливості для творчої реалізації ..

Picasa (скачати)  |  відео уроки  |  сайт  - популярний редактор фотографій від Google Picasa (скачати) | відео уроки | сайт - популярний редактор фотографій від Google. Ця програма вміє багато і претендує на статус графічного комбайна, але в даному випадку нас цікавлять можливості програми, що пов'язані зі створенням слайдшоу. Все дуже просто - додаєте в програму ваші фотографії, далі тиснете на кнопку "створити слайдшоу" над слайдами фотографій і ... І в кілька кліків створюєте свій фотофильм :) Присутній достатню кількість ефектів і переходів, можна додати текст і музику і т.п . Навряд чи вийде створити сверхеффектное слайдшоу з суперефект, але якщо мова йде про типову фотопрезентації, то Picasa - то що потрібно.

ІМХО: Якщо у вас немає занадто завищених вимог до подібного роду програм, то Picasa - то що потрібно, до того ж ця програма має багато інших корисних функцій. Одним словом - мастхев :)


Socusoft Photo to Video Converter  |  сайт  - ще одна безкоштовна програма для створення слайд-шоу Socusoft Photo to Video Converter | сайт - ще одна безкоштовна програма для створення слайд-шоу. Спеціальний майстер за чотирьох етапу допоможе вам додати фотографії, вибрати переходи і музику, влаштує попередній перегляд слайдшоу і отконвертірует в потрібний формат.
Робочий простір програми розділене на кілька секцій, між якими налагоджено дуже зручне взаємодія. Можна легко додавати фотографії прямо з папок на комп'ютері, просто перетягуючи їх на потрібну позицію, Теж саме і з переходами.
На жаль, частина функцій недоступні в безкоштовній версії - таким чином, автори просувають комерційну версію програми. Розмір: 28 мб

ІМХО: Обмеження безкоштовної версії переміщають програму на місце аутсайдера в цій трійці. Шкода, їй була уготована більш завидна доля :)

PS Тим, кого з яких-небудь причин не влаштовують вище озвучені програми, можуть звернути свою увагу і на комерційні аналоги. Досить цікавим варіантом може стати ну дуже проста програма під назвою MuveeAutoproducer , Яка створює слайд-шоу і відеоролики в автоматичному режимі (читай, практично без вашої участі, досить лише завантажити фото \ відео і вибрати стиль слайдшоу \ ролика). Добре зарекомендував себе ProShow Producer | відео уроки в якому можна робити досить ефектні і складні слайдшоу. уваги заслуговує DVD Slideshow Builder в якості міцного середнячка і CyberLink MediaShow , Що відрізняється тривимірним "кубічним" інтерфейсом. Ви можете завантажити їх тріал версії і, по крайней мере, оцінити потенціал програм. А всім іншим рекомендую PhotoStory :)

Хочеться ще програм для створення слайд-шоу, залишилися питання, потрібні поради? Дивіться також відповідну тему на форумі .

Як ефектно передати зв'язок між, здавалося б, нічим не пов'язаними зображеннями?
Як розповісти історію, зібравши воєдино розрізнені її крупиці?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача