Статьи

Створення сайту своїми руками з нуля: інструкція, етапи, секрети

 1. Створення сайту своїми руками з нуля: інструкція, етапи, секрети Хороший сайт, який створений за...
 2. Етапи створення сайту для заробітку
 3. На закінчення
 4. Створення сайту своїми руками з нуля: інструкція, етапи, секрети
 5. Що потрібно для створення сайту?
 6. Етапи створення сайту для заробітку
 7. На закінчення
 8. Створення сайту своїми руками з нуля: інструкція, етапи, секрети
 9. Що потрібно для створення сайту?
 10. Етапи створення сайту для заробітку
 11. На закінчення

Створення сайту своїми руками з нуля: інструкція, етапи, секрети

Хороший сайт, який створений за всіма правилами,  грамотно розкручений  і  успішно монетизованим  , Здатний приносити прибуток на повному автопілоті без Вашого щільного участі Хороший сайт, який створений за всіма правилами, грамотно розкручений і успішно монетизованим , Здатний приносити прибуток на повному автопілоті без Вашого щільного участі! Досвідчені веб-майстри вже давно забили на ПІФи, акції та інші інвестиційні інструменти, адже вони знають, що сайт може щодня добувати пасивний дохід своєму власнику.

Звичайно, перед цим треба добряче попрацювати, вкласти свій час, гроші і знання, але результат окупить себе. Повірте, Ви будете дуже вдячні собі самому за величезний об'єм виконаних робіт, коли в звітах того ж Google Adsense за минулий день, який Ви провели з родиною в заміській поїздці не наближаючись до комп'ютера, будуть фігурувати круглі суми, зароблені Вашим сайтом на рекламі!

Ось такі чеки щомісяця отримують західні веб-майстри

У цій статті ми постараємося докладно розкрити такі моменти:

 • Який сайт створити для заробітку краще і як створити хороший сайт і заробити на ньому взагалі?
 • Чи реально створення сайту самостійно своїми руками або для цього потрібні якісь таємні знання і надздібності?
 • Чи можна створити сайт для заробітку безкоштовно?
 • Як створити сайт самому, якщо немає можливості вкласти кошти в його розвиток?
 • Як створити веб-сайт для заробітку, якщо Ви впевнений користувач Інтернету.
 • Буде дана покрокова інструкція по створенню сайту, на якому можна заробити.

Що потрібно для створення сайту?

Раз вже винесено в заголовок тезу про створення сайту з нуля, давайте розберемося, що потрібно для створення сайту, здатної заробляти гроші, саме від Вашої персони?

1. Знання та навички:

 • впевнена робота за комп'ютером (кваліфікований користувач ПК або Mac);
 • знання Інтернету від А до Я: починаючи з користування електронною поштою та закінчуючи роботою з файлообмінниками;
 • основи HTML і CSS, вміння створювати прості статичні сайти: Ви повинні вміти створити сайт своїми руками, використовуючи html-теги і CSS-стилі;
 • впевнена робота з будь-якими системами управління контентом (установка, настройка, структуризація, додавання контенту, оптимізація структури та контенту , Теми оформлення), здатність швидко навчатися шляхом читання мінлива і інструкцій;
 • основи роботи з графікою в Photoshop (обрізання картинок, прості ефекти, підготовка картинок для веб-сайту);
 • вміння працювати з хостингами, серверами і FTP;
 • поводження з доменними іменами (реєстрація, перенесення, NS-сервери);
 • встановлення та налаштування скриптів;
 • вміння залучати на сайт відвідувачів , Знання основних способів і технологій розкрутки веб-ресурсів;
 • навички управління персоналом, ділового спілкування через мережу.

Зараз я перерахував тільки те, що відразу спало на думку. І не дарма в список потрапили саме такі пункти: я вмію робити все з перерахованого і мені досить цього, щоб створювати сайти для заробітку самому і успішно монетизувати їх.

Не потрібно бути супер фахівцем в якійсь конкретній області: професійний веб-майстер повинен бути менеджером, який знає і вміє робити все сам, але наймає вузьких фахівців (копірайтерів, SEO-шників, інших фрілансерів ), Щоб вони виконали роботу ще краще. Тим самим економиться час, який витрачається на інші справи. Звичайно, на перших порах я робив все сам (писав тексти, створював сайти і дизайни) і це дуже сильно допомагає зараз контролювати роботу інших. Ви теж почнете з цього!

Загалом, все це потрібно знати і вміти. Якщо не всі з цього списку Ви знаєте і вмієте або не знаєте нічого, але хочете освоїти створення сайтів для заробітку, Вам потрібно пройти спеціальне навчання.

На сторінці з каталогом навчальних курсів Ви знайдете кілька класних відео-матеріалів, за допомогою яких зможете освоїти всі необхідні технічні моменти. Крім загальних навчальних курсів, є і спеціалізовані, наприклад, по HTML (33 відео) і CSS (45 відео).

Перейти до каталогу відео-курсів →

2. Грошові вкладення:

 • покупка професійного хостингу і домену другого рівня;
 • покупка контенту;
 • наймання авторів статей, новинарів, контент-менеджерів на постійну роботу;
 • вкладення грошей в просування і рекламу сайту.

Якщо у Вас дійсно немає можливості вкладати гроші (і це не відмазка!) Через складну ситуацію в житті, прочитайте статтю про те, як можна заробляти на безкоштовних сайтах .

3. Час і інтерес:

 • Не смійте навіть починати займатися веб-мастерингом, якщо це Вам не цікаво, інакше перетвориться благе починання в чергову нудну рутину, яка буде такою ж гнучкою як лямка, яку Ви тягнете на оффлайновой роботі;
 • Ви повинні регулярно виділяти час на свою нову справу - для школярів це просто, а ось працюють сімейним людям складніше, однак при бажанні і наявності ІНТЕРЕСУ все можливо.

Мої перші гроші в мережі були зароблені тоді, коли я ще навчався в школі. Потім п'ять років університету - і весь цей час, незважаючи на щільний графік і насичену студентське життя, я знаходив час на разить своїх сайтів і зараз радію цьому. Мені було цікаво і не менш цікаво зараз, адже я знаю як створити сайт в Інтернеті і заробити на ньому і з успіхом застосовую знання на практиці!

Відмінним помічником по оптимізації робочого часу і організації робочого процесу взагалі для Вас стане навчальний курс "Технічні секрети продуктивної роботи в онлайн бізнесі" .

Етапи створення сайту для заробітку

Якщо Ви вже читали статтю про те, як заробити на своєму сайті , То знаєте, які типи сайтів існують. У цій статті ми будемо говорити ТІЛЬКИ про сайтах для людей. Найперспективніший сайт для заробітку - це інформаційний web-ресурс (в примітиві - каталог якісних статей), присвячений якійсь конкретній темі, який заробляє гроші своєму власникові на продажу реклами.

Як створити власний сайт такого типу? Який він повинен бути?

 • Утримувати цікавий контен т (статті, актуальні новини, відео-ролики, подкасти, фотогалереї і т.д.), який буде відповідати на питання людей і допомагати у вирішенні їхніх проблем.
 • Мати гарний дизайн і зручну структуру: нехай цікавий контент і найголовніше дизайну, але його потрібно так подати відвідувачеві, щоб йому було зручно читати (дивитися, слухати) і знаходити потрібні матеріали в надрах сайтах. Красиве стильне оформлення, грамотно підібрана колірна схема, вірне оформлення посилань і меню, відмінне юзабіліті - все це важливо!
 • Мати регулярну відвідуваність: за рахунок постійної аудиторії, яка чекає оновлень матеріалів, свіжих переходів з пошукових систем та інших джерел.

Давайте розберемося, що конкретно потрібно зробити для створення сайту, на якому можна заробити. Покрокове створення сайту в стилі інструкції перед Вами.

КРОК 1. Вибір тематики.

З чого почати створення сайту? Звичайно ж, з вибору теми, якої він буде присвячений. Погана ідея відразу приходить в голову новачкам - робити сайт про все відразу або викладати щось для безкоштовного скачування ... На таких сайтах Ви не заробите!

Тема сайту повинна:

 • бути популярною в інтернеті (користувачі часто шукають через пошукові системи інформацію по темі);
 • бути найменш конкурентної;
 • мати багато дорогих рекламодавців.

Детальніше про те, на яку тему створити сайт, в спеціальній статті

КРОК 2. Визначаємося з двигуном.

З темою визначилися - тепер переходимо до технічної сторони. Потрібно визначити, за допомогою яких технічних інструментів і технологій буде організовано роботу сайту, в якому вигляді він буде представлений. Потрібно серйозно підійти до вибору CMS (системи управління контентом) виходячи з типів контенту, які будуть представлені на сайті, передбачуваного навантаження, Ваших фінансових можливостей, варіантів розширення движка за допомогою доповнень (плагінів) і т.д ...

Детальніше про те, як вибрати CMS для сайту

КРОК 3. Вибір хостингу.

Місце, де буде розміщуватися сайт (його будинок), потрібно вибирати з розумом, адже від нього буде залежати швидкість роботи сайту, зручність редагування і закачування нових файлів, оперативність вирішення проблем зі службою підтримки ...

Детальніше про те, як вибрати хостинг

КРОК 4. Реєстрація доменного імені.

Назва сайту має бути звучним і незабутнім. У користувачів не повинні виникати проблеми з набором URL в адресному рядку, а у пошукових систем з індексацією. До того ж, важливо правильно вибрати реєстратора, адже заплутатися в купі пропозицій легко ...

Детальніше про те, як підібрати і створити доменне ім'я

КРОК 5. Установка движка на сервер, настройка теми оформлення.

Якщо Ви робите сайт на чистому HTML, то проблем з його "установкою" не виникне - просто закачувати файли на сервер по FTP і все (зате чекаєш при цьому проблем з подальшим редагуванням). А ось у кожної CMS є свої тонкощі в інсталяції на сервер.

Детальніше про те, як встановити CMS на сервер

КРОК 6. Наповнення сайту контентом.

Вміст сайту - це його ядро, основа, головна сила, здатна зробити ресурс популярним. Контент повинен бути якісним, різноманітним, унікальним і цікавим ... А ось де його брати?

Детальніше про те, де брати контент для сайту

КРОК 7. Розкрутка сайту.

Припустимо, Ви вже змогли створити сайт для заробітку, але ж без відвідувачів він мертвий! Який би не був на ресурсі цікавий контент, без розкрутки сайту читати матеріали ніхто не буде, адже про їх існування цільової аудиторії необхідно розповісти за допомогою різних рекламних механізмів. Без відвідувачів не буде і нормальних заробітків.

Подробиці в статті Як залучити відвідувачів на сайт

КРОК 8. Внесення виправлень в сайт, контакти з аудиторією.

Навіть за вже "сформованим" сайтом з постійним трафіком і пасивним доходом потрібно стежити - вносити правки в дизайн і структуру, додавати хоча б трохи унікального контенту, стежити за результатами просування, відповідати на листи користувачів і враховувати їх побажання. Але часу на це доведеться витрачати трохи: наприклад, ми на перших порах щільно працюємо над ресур довгий час (3-4 години на добу). А потім, коли сайт вже готовий, витрачаємо максимум 2-3 години в тиждень на всі озвучені речі.

На закінчення

На цьому все. Сподіваємося, тепер Ви понімаеете, як створити сайт з нуля самостійно, технологія створення сайту для заробітку Вам ясна і зрозуміла і Ви відмінно уявляєте, які кроки потрібно зробити, щоб отримати в свої руки хороший веб-ресурс, що приносить дохід в автоматичному режимі!

Створення сайту своїми руками з нуля: інструкція, етапи, секрети

Хороший сайт, який створений за всіма правилами,  грамотно розкручений  і  успішно монетизованим  , Здатний приносити прибуток на повному автопілоті без Вашого щільного участі Хороший сайт, який створений за всіма правилами, грамотно розкручений і успішно монетизованим , Здатний приносити прибуток на повному автопілоті без Вашого щільного участі! Досвідчені веб-майстри вже давно забили на ПІФи, акції та інші інвестиційні інструменти, адже вони знають, що сайт може щодня добувати пасивний дохід своєму власнику.

Звичайно, перед цим треба добряче попрацювати, вкласти свій час, гроші і знання, але результат окупить себе. Повірте, Ви будете дуже вдячні собі самому за величезний об'єм виконаних робіт, коли в звітах того ж Google Adsense за минулий день, який Ви провели з родиною в заміській поїздці не наближаючись до комп'ютера, будуть фігурувати круглі суми, зароблені Вашим сайтом на рекламі!

Ось такі чеки щомісяця отримують західні веб-майстри

У цій статті ми постараємося докладно розкрити такі моменти:

 • Який сайт створити для заробітку краще і як створити хороший сайт і заробити на ньому взагалі?
 • Чи реально створення сайту самостійно своїми руками або для цього потрібні якісь таємні знання і надздібності?
 • Чи можна створити сайт для заробітку безкоштовно?
 • Як створити сайт самому, якщо немає можливості вкласти кошти в його розвиток?
 • Як створити веб-сайт для заробітку, якщо Ви впевнений користувач Інтернету.
 • Буде дана покрокова інструкція по створенню сайту, на якому можна заробити.

Що потрібно для створення сайту?

Раз вже винесено в заголовок тезу про створення сайту з нуля, давайте розберемося, що потрібно для створення сайту, здатної заробляти гроші, саме від Вашої персони?

1. Знання та навички:

 • впевнена робота за комп'ютером (кваліфікований користувач ПК або Mac);
 • знання Інтернету від А до Я: починаючи з користування електронною поштою та закінчуючи роботою з файлообмінниками;
 • основи HTML і CSS, вміння створювати прості статичні сайти: Ви повинні вміти створити сайт своїми руками, використовуючи html-теги і CSS-стилі;
 • впевнена робота з будь-якими системами управління контентом (установка, настройка, структуризація, додавання контенту, оптимізація структури та контенту , Теми оформлення), здатність швидко навчатися шляхом читання мінлива і інструкцій;
 • основи роботи з графікою в Photoshop (обрізання картинок, прості ефекти, підготовка картинок для веб-сайту);
 • вміння працювати з хостингами, серверами і FTP;
 • поводження з доменними іменами (реєстрація, перенесення, NS-сервери);
 • встановлення та налаштування скриптів;
 • вміння залучати на сайт відвідувачів , Знання основних способів і технологій розкрутки веб-ресурсів;
 • навички управління персоналом, ділового спілкування через мережу.

Зараз я перерахував тільки те, що відразу спало на думку. І не дарма в список потрапили саме такі пункти: я вмію робити все з перерахованого і мені досить цього, щоб створювати сайти для заробітку самому і успішно монетизувати їх.

Не потрібно бути супер фахівцем в якійсь конкретній області: професійний веб-майстер повинен бути менеджером, який знає і вміє робити все сам, але наймає вузьких фахівців (копірайтерів, SEO-шників, інших фрілансерів ), Щоб вони виконали роботу ще краще. Тим самим економиться час, який витрачається на інші справи. Звичайно, на перших порах я робив все сам (писав тексти, створював сайти і дизайни) і це дуже сильно допомагає зараз контролювати роботу інших. Ви теж почнете з цього!

Загалом, все це потрібно знати і вміти. Якщо не всі з цього списку Ви знаєте і вмієте або не знаєте нічого, але хочете освоїти створення сайтів для заробітку, Вам потрібно пройти спеціальне навчання.

На сторінці з каталогом навчальних курсів Ви знайдете кілька класних відео-матеріалів, за допомогою яких зможете освоїти всі необхідні технічні моменти. Крім загальних навчальних курсів, є і спеціалізовані, наприклад, по HTML (33 відео) і CSS (45 відео).

Перейти до каталогу відео-курсів →

2. Грошові вкладення:

 • покупка професійного хостингу і домену другого рівня;
 • покупка контенту;
 • наймання авторів статей, новинарів, контент-менеджерів на постійну роботу;
 • вкладення грошей в просування і рекламу сайту.

Якщо у Вас дійсно немає можливості вкладати гроші (і це не відмазка!) Через складну ситуацію в житті, прочитайте статтю про те, як можна заробляти на безкоштовних сайтах .

3. Час і інтерес:

 • Не смійте навіть починати займатися веб-мастерингом, якщо це Вам не цікаво, інакше перетвориться благе починання в чергову нудну рутину, яка буде такою ж гнучкою як лямка, яку Ви тягнете на оффлайновой роботі;
 • Ви повинні регулярно виділяти час на свою нову справу - для школярів це просто, а ось працюють сімейним людям складніше, однак при бажанні і наявності ІНТЕРЕСУ все можливо.

Мої перші гроші в мережі були зароблені тоді, коли я ще навчався в школі. Потім п'ять років університету - і весь цей час, незважаючи на щільний графік і насичену студентське життя, я знаходив час на разить своїх сайтів і зараз радію цьому. Мені було цікаво і не менш цікаво зараз, адже я знаю як створити сайт в Інтернеті і заробити на ньому і з успіхом застосовую знання на практиці!

Відмінним помічником по оптимізації робочого часу і організації робочого процесу взагалі для Вас стане навчальний курс "Технічні секрети продуктивної роботи в онлайн бізнесі" .

Етапи створення сайту для заробітку

Якщо Ви вже читали статтю про те, як заробити на своєму сайті , То знаєте, які типи сайтів існують. У цій статті ми будемо говорити ТІЛЬКИ про сайтах для людей. Найперспективніший сайт для заробітку - це інформаційний web-ресурс (в примітиві - каталог якісних статей), присвячений якійсь конкретній темі, який заробляє гроші своєму власникові на продажу реклами.

Як створити власний сайт такого типу? Який він повинен бути?

 • Утримувати цікавий контен т (статті, актуальні новини, відео-ролики, подкасти, фотогалереї і т.д.), який буде відповідати на питання людей і допомагати у вирішенні їхніх проблем.
 • Мати гарний дизайн і зручну структуру: нехай цікавий контент і найголовніше дизайну, але його потрібно так подати відвідувачеві, щоб йому було зручно читати (дивитися, слухати) і знаходити потрібні матеріали в надрах сайтах. Красиве стильне оформлення, грамотно підібрана колірна схема, вірне оформлення посилань і меню, відмінне юзабіліті - все це важливо!
 • Мати регулярну відвідуваність: за рахунок постійної аудиторії, яка чекає оновлень матеріалів, свіжих переходів з пошукових систем та інших джерел.

Давайте розберемося, що конкретно потрібно зробити для створення сайту, на якому можна заробити. Покрокове створення сайту в стилі інструкції перед Вами.

КРОК 1. Вибір тематики.

З чого почати створення сайту? Звичайно ж, з вибору теми, якої він буде присвячений. Погана ідея відразу приходить в голову новачкам - робити сайт про все відразу або викладати щось для безкоштовного скачування ... На таких сайтах Ви не заробите!

Тема сайту повинна:

 • бути популярною в інтернеті (користувачі часто шукають через пошукові системи інформацію по темі);
 • бути найменш конкурентної;
 • мати багато дорогих рекламодавців.

Детальніше про те, на яку тему створити сайт, в спеціальній статті

КРОК 2. Визначаємося з двигуном.

З темою визначилися - тепер переходимо до технічної сторони. Потрібно визначити, за допомогою яких технічних інструментів і технологій буде організовано роботу сайту, в якому вигляді він буде представлений. Потрібно серйозно підійти до вибору CMS (системи управління контентом) виходячи з типів контенту, які будуть представлені на сайті, передбачуваного навантаження, Ваших фінансових можливостей, варіантів розширення движка за допомогою доповнень (плагінів) і т.д ...

Детальніше про те, як вибрати CMS для сайту

КРОК 3. Вибір хостингу.

Місце, де буде розміщуватися сайт (його будинок), потрібно вибирати з розумом, адже від нього буде залежати швидкість роботи сайту, зручність редагування і закачування нових файлів, оперативність вирішення проблем зі службою підтримки ...

Детальніше про те, як вибрати хостинг

КРОК 4. Реєстрація доменного імені.

Назва сайту має бути звучним і незабутнім. У користувачів не повинні виникати проблеми з набором URL в адресному рядку, а у пошукових систем з індексацією. До того ж, важливо правильно вибрати реєстратора, адже заплутатися в купі пропозицій легко ...

Детальніше про те, як підібрати і створити доменне ім'я

КРОК 5. Установка движка на сервер, настройка теми оформлення.

Якщо Ви робите сайт на чистому HTML, то проблем з його "установкою" не виникне - просто закачувати файли на сервер по FTP і все (зате чекаєш при цьому проблем з подальшим редагуванням). А ось у кожної CMS є свої тонкощі в інсталяції на сервер.

Детальніше про те, як встановити CMS на сервер

КРОК 6. Наповнення сайту контентом.

Вміст сайту - це його ядро, основа, головна сила, здатна зробити ресурс популярним. Контент повинен бути якісним, різноманітним, унікальним і цікавим ... А ось де його брати?

Детальніше про те, де брати контент для сайту

КРОК 7. Розкрутка сайту.

Припустимо, Ви вже змогли створити сайт для заробітку, але ж без відвідувачів він мертвий! Який би не був на ресурсі цікавий контент, без розкрутки сайту читати матеріали ніхто не буде, адже про їх існування цільової аудиторії необхідно розповісти за допомогою різних рекламних механізмів. Без відвідувачів не буде і нормальних заробітків.

Подробиці в статті Як залучити відвідувачів на сайт

КРОК 8. Внесення виправлень в сайт, контакти з аудиторією.

Навіть за вже "сформованим" сайтом з постійним трафіком і пасивним доходом потрібно стежити - вносити правки в дизайн і структуру, додавати хоча б трохи унікального контенту, стежити за результатами просування, відповідати на листи користувачів і враховувати їх побажання. Але часу на це доведеться витрачати трохи: наприклад, ми на перших порах щільно працюємо над ресур довгий час (3-4 години на добу). А потім, коли сайт вже готовий, витрачаємо максимум 2-3 години в тиждень на всі озвучені речі.

На закінчення

На цьому все. Сподіваємося, тепер Ви понімаеете, як створити сайт з нуля самостійно, технологія створення сайту для заробітку Вам ясна і зрозуміла і Ви відмінно уявляєте, які кроки потрібно зробити, щоб отримати в свої руки хороший веб-ресурс, що приносить дохід в автоматичному режимі!

Створення сайту своїми руками з нуля: інструкція, етапи, секрети

Хороший сайт, який створений за всіма правилами,  грамотно розкручений  і  успішно монетизованим  , Здатний приносити прибуток на повному автопілоті без Вашого щільного участі Хороший сайт, який створений за всіма правилами, грамотно розкручений і успішно монетизованим , Здатний приносити прибуток на повному автопілоті без Вашого щільного участі! Досвідчені веб-майстри вже давно забили на ПІФи, акції та інші інвестиційні інструменти, адже вони знають, що сайт може щодня добувати пасивний дохід своєму власнику.

Звичайно, перед цим треба добряче попрацювати, вкласти свій час, гроші і знання, але результат окупить себе. Повірте, Ви будете дуже вдячні собі самому за величезний об'єм виконаних робіт, коли в звітах того ж Google Adsense за минулий день, який Ви провели з родиною в заміській поїздці не наближаючись до комп'ютера, будуть фігурувати круглі суми, зароблені Вашим сайтом на рекламі!

Ось такі чеки щомісяця отримують західні веб-майстри

У цій статті ми постараємося докладно розкрити такі моменти:

 • Який сайт створити для заробітку краще і як створити хороший сайт і заробити на ньому взагалі?
 • Чи реально створення сайту самостійно своїми руками або для цього потрібні якісь таємні знання і надздібності?
 • Чи можна створити сайт для заробітку безкоштовно?
 • Як створити сайт самому, якщо немає можливості вкласти кошти в його розвиток?
 • Як створити веб-сайт для заробітку, якщо Ви впевнений користувач Інтернету.
 • Буде дана покрокова інструкція по створенню сайту, на якому можна заробити.

Що потрібно для створення сайту?

Раз вже винесено в заголовок тезу про створення сайту з нуля, давайте розберемося, що потрібно для створення сайту, здатної заробляти гроші, саме від Вашої персони?

1. Знання та навички:

 • впевнена робота за комп'ютером (кваліфікований користувач ПК або Mac);
 • знання Інтернету від А до Я: починаючи з користування електронною поштою та закінчуючи роботою з файлообмінниками;
 • основи HTML і CSS, вміння створювати прості статичні сайти: Ви повинні вміти створити сайт своїми руками, використовуючи html-теги і CSS-стилі;
 • впевнена робота з будь-якими системами управління контентом (установка, настройка, структуризація, додавання контенту, оптимізація структури та контенту , Теми оформлення), здатність швидко навчатися шляхом читання мінлива і інструкцій;
 • основи роботи з графікою в Photoshop (обрізання картинок, прості ефекти, підготовка картинок для веб-сайту);
 • вміння працювати з хостингами, серверами і FTP;
 • поводження з доменними іменами (реєстрація, перенесення, NS-сервери);
 • встановлення та налаштування скриптів;
 • вміння залучати на сайт відвідувачів , Знання основних способів і технологій розкрутки веб-ресурсів;
 • навички управління персоналом, ділового спілкування через мережу.

Зараз я перерахував тільки те, що відразу спало на думку. І не дарма в список потрапили саме такі пункти: я вмію робити все з перерахованого і мені досить цього, щоб створювати сайти для заробітку самому і успішно монетизувати їх.

Не потрібно бути супер фахівцем в якійсь конкретній області: професійний веб-майстер повинен бути менеджером, який знає і вміє робити все сам, але наймає вузьких фахівців (копірайтерів, SEO-шників, інших фрілансерів ), Щоб вони виконали роботу ще краще. Тим самим економиться час, який витрачається на інші справи. Звичайно, на перших порах я робив все сам (писав тексти, створював сайти і дизайни) і це дуже сильно допомагає зараз контролювати роботу інших. Ви теж почнете з цього!

Загалом, все це потрібно знати і вміти. Якщо не всі з цього списку Ви знаєте і вмієте або не знаєте нічого, але хочете освоїти створення сайтів для заробітку, Вам потрібно пройти спеціальне навчання.

На сторінці з каталогом навчальних курсів Ви знайдете кілька класних відео-матеріалів, за допомогою яких зможете освоїти всі необхідні технічні моменти. Крім загальних навчальних курсів, є і спеціалізовані, наприклад, по HTML (33 відео) і CSS (45 відео).

Перейти до каталогу відео-курсів →

2. Грошові вкладення:

 • покупка професійного хостингу і домену другого рівня;
 • покупка контенту;
 • наймання авторів статей, новинарів, контент-менеджерів на постійну роботу;
 • вкладення грошей в просування і рекламу сайту.

Якщо у Вас дійсно немає можливості вкладати гроші (і це не відмазка!) Через складну ситуацію в житті, прочитайте статтю про те, як можна заробляти на безкоштовних сайтах .

3. Час і інтерес:

 • Не смійте навіть починати займатися веб-мастерингом, якщо це Вам не цікаво, інакше перетвориться благе починання в чергову нудну рутину, яка буде такою ж гнучкою як лямка, яку Ви тягнете на оффлайновой роботі;
 • Ви повинні регулярно виділяти час на свою нову справу - для школярів це просто, а ось працюють сімейним людям складніше, однак при бажанні і наявності ІНТЕРЕСУ все можливо.

Мої перші гроші в мережі були зароблені тоді, коли я ще навчався в школі. Потім п'ять років університету - і весь цей час, незважаючи на щільний графік і насичену студентське життя, я знаходив час на разить своїх сайтів і зараз радію цьому. Мені було цікаво і не менш цікаво зараз, адже я знаю як створити сайт в Інтернеті і заробити на ньому і з успіхом застосовую знання на практиці!

Відмінним помічником по оптимізації робочого часу і організації робочого процесу взагалі для Вас стане навчальний курс "Технічні секрети продуктивної роботи в онлайн бізнесі" .

Етапи створення сайту для заробітку

Якщо Ви вже читали статтю про те, як заробити на своєму сайті , То знаєте, які типи сайтів існують. У цій статті ми будемо говорити ТІЛЬКИ про сайтах для людей. Найперспективніший сайт для заробітку - це інформаційний web-ресурс (в примітиві - каталог якісних статей), присвячений якійсь конкретній темі, який заробляє гроші своєму власникові на продажу реклами.

Як створити власний сайт такого типу? Який він повинен бути?

 • Утримувати цікавий контен т (статті, актуальні новини, відео-ролики, подкасти, фотогалереї і т.д.), який буде відповідати на питання людей і допомагати у вирішенні їхніх проблем.
 • Мати гарний дизайн і зручну структуру: нехай цікавий контент і найголовніше дизайну, але його потрібно так подати відвідувачеві, щоб йому було зручно читати (дивитися, слухати) і знаходити потрібні матеріали в надрах сайтах. Красиве стильне оформлення, грамотно підібрана колірна схема, вірне оформлення посилань і меню, відмінне юзабіліті - все це важливо!
 • Мати регулярну відвідуваність: за рахунок постійної аудиторії, яка чекає оновлень матеріалів, свіжих переходів з пошукових систем та інших джерел.

Давайте розберемося, що конкретно потрібно зробити для створення сайту, на якому можна заробити. Покрокове створення сайту в стилі інструкції перед Вами.

КРОК 1. Вибір тематики.

З чого почати створення сайту? Звичайно ж, з вибору теми, якої він буде присвячений. Погана ідея відразу приходить в голову новачкам - робити сайт про все відразу або викладати щось для безкоштовного скачування ... На таких сайтах Ви не заробите!

Тема сайту повинна:

 • бути популярною в інтернеті (користувачі часто шукають через пошукові системи інформацію по темі);
 • бути найменш конкурентної;
 • мати багато дорогих рекламодавців.

Детальніше про те, на яку тему створити сайт, в спеціальній статті

КРОК 2. Визначаємося з двигуном.

З темою визначилися - тепер переходимо до технічної сторони. Потрібно визначити, за допомогою яких технічних інструментів і технологій буде організовано роботу сайту, в якому вигляді він буде представлений. Потрібно серйозно підійти до вибору CMS (системи управління контентом) виходячи з типів контенту, які будуть представлені на сайті, передбачуваного навантаження, Ваших фінансових можливостей, варіантів розширення движка за допомогою доповнень (плагінів) і т.д ...

Детальніше про те, як вибрати CMS для сайту

КРОК 3. Вибір хостингу.

Місце, де буде розміщуватися сайт (його будинок), потрібно вибирати з розумом, адже від нього буде залежати швидкість роботи сайту, зручність редагування і закачування нових файлів, оперативність вирішення проблем зі службою підтримки ...

Детальніше про те, як вибрати хостинг

КРОК 4. Реєстрація доменного імені.

Назва сайту має бути звучним і незабутнім. У користувачів не повинні виникати проблеми з набором URL в адресному рядку, а у пошукових систем з індексацією. До того ж, важливо правильно вибрати реєстратора, адже заплутатися в купі пропозицій легко ...

Детальніше про те, як підібрати і створити доменне ім'я

КРОК 5. Установка движка на сервер, настройка теми оформлення.

Якщо Ви робите сайт на чистому HTML, то проблем з його "установкою" не виникне - просто закачувати файли на сервер по FTP і все (зате чекаєш при цьому проблем з подальшим редагуванням). А ось у кожної CMS є свої тонкощі в інсталяції на сервер.

Детальніше про те, як встановити CMS на сервер

КРОК 6. Наповнення сайту контентом.

Вміст сайту - це його ядро, основа, головна сила, здатна зробити ресурс популярним. Контент повинен бути якісним, різноманітним, унікальним і цікавим ... А ось де його брати?

Детальніше про те, де брати контент для сайту

КРОК 7. Розкрутка сайту.

Припустимо, Ви вже змогли створити сайт для заробітку, але ж без відвідувачів він мертвий! Який би не був на ресурсі цікавий контент, без розкрутки сайту читати матеріали ніхто не буде, адже про їх існування цільової аудиторії необхідно розповісти за допомогою різних рекламних механізмів. Без відвідувачів не буде і нормальних заробітків.

Подробиці в статті Як залучити відвідувачів на сайт

КРОК 8. Внесення виправлень в сайт, контакти з аудиторією.

Навіть за вже "сформованим" сайтом з постійним трафіком і пасивним доходом потрібно стежити - вносити правки в дизайн і структуру, додавати хоча б трохи унікального контенту, стежити за результатами просування, відповідати на листи користувачів і враховувати їх побажання. Але часу на це доведеться витрачати трохи: наприклад, ми на перших порах щільно працюємо над ресур довгий час (3-4 години на добу). А потім, коли сайт вже готовий, витрачаємо максимум 2-3 години в тиждень на всі озвучені речі.

На закінчення

На цьому все. Сподіваємося, тепер Ви понімаеете, як створити сайт з нуля самостійно, технологія створення сайту для заробітку Вам ясна і зрозуміла і Ви відмінно уявляєте, які кроки потрібно зробити, щоб отримати в свої руки хороший веб-ресурс, що приносить дохід в автоматичному режимі!

Чи реально створення сайту самостійно своїми руками або для цього потрібні якісь таємні знання і надздібності?
Чи можна створити сайт для заробітку безкоштовно?
Як створити сайт самому, якщо немає можливості вкласти кошти в його розвиток?
Що потрібно для створення сайту?
Раз вже винесено в заголовок тезу про створення сайту з нуля, давайте розберемося, що потрібно для створення сайту, здатної заробляти гроші, саме від Вашої персони?
Як створити власний сайт такого типу?
Який він повинен бути?
З чого почати створення сайту?
А ось де його брати?
Чи реально створення сайту самостійно своїми руками або для цього потрібні якісь таємні знання і надздібності?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача