Статьи

Створення рекламного банера, вивіски

Розглянемо порядок створення рекламного банера. Зрозуміло, ми створимо один варіант, класичний за структурою, а в подальшому ви зможете самостійно створювати інші банери і вивіски, грунтуючись на стандартному порядку дій.

Що ми будемо рекламувати? Зрозуміло, кращий безкоштовний редактор растрової графіки - GIMP. Створимо невеликий рекламний банер інформаційного характеру.

1. Нам знадобиться створити нове відповідне зображення. Ми повинні спочатку визначитися, для чого саме створюємо банер: якщо для вулиці, то розміри зображення необхідно ставити великими (наприклад, 4000 пікселів в ширину і т. Д.), Якщо це листівка, то середніми (1500-2000 пікселів в ширину), якщо банер призначений для веб, можна зробити його невеликим (100-500 пікселів в ширину). Зупинимося на останньому варіанті. У випадаючому меню Файл виберіть пункт Створити та створіть файл розмірами 700 × 300 пікселів. Дозвіл залиште стандартним - 72 dpi, так як банер буде проглядатися лише з екрану комп'ютера.

2. Створимо основний напис, використовуючи шаблони логотипів. Для цього у спадному меню Файл виберіть підміню Створити, а в ньому - підміню Логотипи. У підміню логотипів виберіть варіант Гаряче світіння.

З'являється вікно Гаряче світіння.

У параметрі Текст задайте напис GIMP, а інші параметри можна залишити незміненими. Натискаємо кнопку OK, і з'являється зображення палаючих букв на темному тлі.

3. Зверніть увагу на панель Шари даного зображення. Воно складається з трьох шарів: GIMP, Glow Layer, Background. Перші два містять елементи тексту, а останній формує чорну поверхню заднього фону. Необхідно об'єднати перші два шари - GIMP і Glow Layer. Для цього виділіть шар GIMP, натисніть праву кнопку миші і в меню оберіть пункт Об'єднати з попереднім. Тепер всі елементи написи розташовуються на одному шарі.

4. Переконайтеся, що на панелі Шари виділено саме шар з написом, потім у випадаючому меню Редагування виберіть пункт Копіювати. Перейдіть до вихідного порожньому зображенню, створеному за крок 1, і в випадаючому меню Редагування виберіть пункт Вставити. Напис вставиться на плаваючий шар. Для того щоб закріпити напис, необхідно натиснути кнопку створення нового шару. Ми отримали напис, нанесену на світлий порожній фон.

Необхідно обробити фон банера. На панелі Шари виділіть шар Фон - самий нижній шар (всього їх має бути два: Фон і Вставлений шар, що містить напис). Тепер дія всіх інструментів і фільтрів застосовується до тла. У підгрупі Хмари меню, що випадає Фільтри виберіть фільтр плазма . З'являється вікно Плазма, в якому необхідно налаштувати Турбулентність. Задайте тут значення 0,6-0,8 одиниць і натисніть кнопку OK. Фон покриється специфічним зображенням.

6. Додамо інші написи. Візьміть інструмент текст і клацніть їм в лівій верхній частині банера. Ми пропонуємо ввести слова «Кращий безкоштовний редактор ...». Потім в правій нижній частині вікна введіть слова «.растровой графіки». Зробіть букви світлими, майже білими.

7. Для того щоб якось виділити форму букв, застосуєте до верствам, на яких вони розташовані, фільтр відкидається тінь підгрупи Світло і тінь меню, що випадає Фільтри. У вікні настройки фільтра задайте значення параметрів зсуву не більше ніж 10 пікселів, залиште стандартний радіус і чорний колір тіні.

8. Необхідно якось декорувати зображення. Перш за все можна додати самостійно розставлені іскри, як ми вже одного разу робили. Створіть новий шар на панелі шарів. Переконайтеся, що виділено саме він, потім візьміть інструмент олівець , Задайте мінімальний радіус і білий колір. Клацніть в тих місцях зображення, де хочете додати іскри. Поки ми встановлюємо лише звичайні білі точки. Потім застосуєте фільтр іскріння групи Світло і тінь меню, що випадає Фільтри / У вікні Іскріння налаштуйте довжину і число променів - трохи збільште стандартні значення параметрів. Натискаємо OK і на зображенні з'являються іскри.

9. Тепер створимо певний ефект світіння фону зображення. На панелі Шари виділіть шар, що містить фон (Фон). У підміню Світло і тінь меню, що випадає Фільтри виберіть фільтр освітлення . З'являється вікно Освітлення тв якому ми повинні налаштувати місце розташування джерела і його інтенсивність. Розміщуємо джерело в правий верхній кут у вікні попереднього перегляду дії фільтра. У розділі Світло слід трохи збільшити значення параметра Інтенсивність. Задаємо приблизно 1,5 одиниці. Налаштувавши параметри, натискаємо OK, тим самим застосовуючи фільтр до фону зображення.

Налаштувавши параметри, натискаємо OK, тим самим застосовуючи фільтр до фону зображення

10. Для того щоб візуально зібрати зображення в єдине ціле, необхідна легка рамка. застосуйте фільтр Додати рамку підміню Декорація меню, що випадає Фільтри. Задайте ширину рамки по горизонталі і по вертикалі не більше 10 пікселів. Колір - нейтральний, можна під колір фону. Рельєфність виберіть мінімальну, тут вона зовсім ні до чого. Налаштувавши параметри, натискаємо OK, і з'являється невелика рамка.

Після виконання всіх перерахованих вище дій ми отримуємо банер рекламного характеру, що повідомляє, що GIMP - кращий безкоштовний растровий редактор.

Барвисте оформлення банера дозволить візуально виділити його серед маси інших банерів. Діючи аналогічним чином, ви можете створювати будь-які власні банери, рекламні щити, вивіски та інші графічні проекти.

Дивіться також:

Що ми будемо рекламувати?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача