Статьи

Стрілецькі тренажери Скатт: Питання і відповіді

Як працює тренажер?
В основі конструкції тренажерів Скатт лежить принцип визначення координат і реєстрації моменту пострілу за допомогою спеціального датчика, що закріплюється на зброю. Дані з датчика (оптичного сенсора) передаються в персональний комп'ютер. Потрапляючи в комп'ютер, дані обробляються програмою Скатт, яка відображає їх на екрані монітора у вигляді траєкторії прицілювання і віртуальної пробоїни на мішені.

При стрільбі з положення лежачи відбувається зміщення точки прицілювання, яка відображається на екрані комп'ютера.
Це може відбуватися через відображення сигналу електронної мішені від підлоги. Щоб уникнути цієї проблеми можна покласти на підлогу, шматок ковроліну або іншого не відображає матеріалу.

Чи не завдають шкода стрілку тренування без віддачі і звуку пострілу?
Від тренувань вхолосту немає ніякої шкоди. Після 2-3 місяців таких тренувань багатьом спортсменам досить провести 3-5 тренувань з реальною стрільбою, щоб звикнути до віддачі зброї.
На основі багаторічного досвіду, накопиченого стрілками і тренерами збірної команди Росії і СРСР з кульової стрільби, ми рекомендуємо:

Чи можна домогтися високих результатів, тренуючись тільки на тренажері і не використовуючи патрони?
Ні. Час від часу необхідно тренуватися з патронами, особливо з малокаліберного і великокаліберної зброї, тому що на точність стрільби дуже сильно впливає виготовлення і кучність патронів.

Також не забувайте, що навчитися стріляти при вітрі і різної освітленості можна тільки на стрільбищі.

Де можна використовувати Скатт?
Тренажери Скатт можна використовувати в будь-якому місці, де Ви можете підключити систему до комп'ютера, тобто в тирі, в офісі, вдома або в гаражі. Єдине обмеження - не піддавайте компоненти тренажера впливу вологи.

Де можна подивитися тренажер в дію?
Компанія Скатт бере участь у багатьох виставках, присвячених безпеки, а також на великих змаганнях зі стрільби.
Також ви можете відвідати наш офіс, попередньо зв'язавшись з менеджером з продажу. Адресу або телефонний номер ви зможете знайти в розділі Про компанію .

Чому постріл іноді відображається окремо від траєкторії?
Програма Скатт використовує алгоритм, завдяки якому положення пробоїни на мішені реєструється точніше. Справа в тому, що куля, покинувши ствол зброї, продовжує рухатися в тому ж напрямку, що і ствол зброї в момент пострілу. Тому, якщо у стрільця недостатньо хороша стійкість, можна часто спостерігати постріл окремо від траєкторії.

Ви можете підібрати дослідним шляхом оптимальний коефіцієнт, що відповідає вашій дистанції і швидкості кулі.

Скільки часу потрібно для підключення тренажера до комп'ютера для початку тренування?
Перший раз ви витратите близько 10 хвилин на підключення приладу до комп'ютера і установку програми. Підготовка до подальших тренувань займуть близько 3 хвилин.

Чи можна підключити до комп'ютера старий тренажер SCATT (з підключенням через RS-232), використовуючи порт USB?
Це можна зробити, використовуючи перехідник (адаптер) USB - RS-232. На жаль не всі драйвери адаптерів сумісні з тренажером. Не забудьте поставити прапорець навпроти пункту "Дозволити застарілі пристрої RS-232" в меню "Параметри" програми Скатт.

Чи можна тренуватися кільком стрільцям на одному комп'ютері?
Так можна. Для цього кілька тренажерів последоательно підключаються до комп'ютера, і програма Скатт автоматично відкриває додаткове вікно для кожного тренажера. Дана опція присутня в програмах SCATT Expert і SCATT Basic.

Що робити, якщо загублено КОД приладу?
Код приладу і відповідний серійний номер надрукований на гарантійному талоні. Якщо ви втратили код, зв'яжіться з нами і повідомте серійний номер вашого тренажера (відображається програмою SCATT при спробі почати тренування). Ми повідомимо вам код.

Як тренажер Скатт визначає момент, коли відбувається постріл?
Усередині оптичного датчика, що закріплюється на стовбурі зброї, знаходиться мініатюрний датчик, який реєструє вібрацію від спускового механізму або стріли. Чутливість датчика можна налаштовувати в програмі.

Чи можна використовувати тренажер з макетами зброї?
Так, якщо є можливість закріпити оптичний датчик і є ударно-спусковий механізм.

Чи не змінить оптичний датчик баланс моєї зброї?
При тренуванні з гвинтівок баланс зброї практично не змінюється. При тренуванні з пневматичних пістолетів рекомендується використовувати порожній балон для закріплення оптичного датчика.

Проблеми з калібруванням оптичного сенсора
Проблеми з калібруванням оптичного сенсора    У процесі калібрування оптичного сенсора точка прицілювання і пробоїна не потрапляють в межі робочої області
У процесі калібрування оптичного сенсора точка прицілювання і пробоїна не потрапляють в межі робочої області. В основі цієї проблеми можуть лежати кілька причин.
1 - Занадто маленька дистанція до електронної мішені. (Необхідно використовувати тренажер на дистанціях рекомендованих виробником)
2 Оптичний сенсор закріплений не співвісно стволу зброї.

Кріпильна призма для фіксації оптичного сенсора на стовбурі або інший циліндричної частини зброї, має два різновисоких бортика, це зроблено для компенсації різниці висот між прицільними пристосуваннями зброї і оптичним сенсором Кріпильна призма для фіксації оптичного сенсора на стовбурі або інший циліндричної частини зброї, має два різновисоких бортика, це зроблено для компенсації різниці висот між прицільними пристосуваннями зброї і оптичним сенсором. Щоб вісь прицілювання зброї сходилася з оптичною віссю сенсора в районі електронної мішені. Така схема працює тільки в тому випадку, коли оптичний сенсор закріплений під стволом зброї.

Якщо оптичний сенсор закріплений збоку від стовбура, або стовбур зброї має конічну форму, може знадобитися встановити підкладку під кріпильну призму Якщо оптичний сенсор закріплений збоку від стовбура, або стовбур зброї має конічну форму, може знадобитися встановити підкладку під кріпильну призму. Варіюючи положення і товщину підкладки, необхідно домогтися того, щоб точка прицілювання оптичного сенсора потрапляла всередину робочої області у вікні калібрування оптичного сенсора.

Якщо ви використовуєте оптичний сенсор WS-M02, ви можете провернути його всередині стовбура або хомута (в залежності від варіанту кріплення) щоб трохи змістити точку прицілювання Якщо ви використовуєте оптичний сенсор WS-M02, ви можете провернути його всередині стовбура або хомута (в залежності від варіанту кріплення) щоб трохи змістити точку прицілювання.
Ви також можете використовувати кріпильну призму з налаштуванням для усунення паралакса.

Як оновити прошивку мого старого тренажера SCATT USB для сумісності з новим комп'ютером?
Для оновлення прошивки пристроїв Скатт, скачайте з нашого сайту нову версію прошивки . Запустіть програму оновлення (програму Скатт Професіонал запускати не потрібно), підключіть оптичний сенсор і відновите його прошивку. Потім вимкніть сенсор і підключіть блок управління мішенню. Після завершення процесу оновлення вимкніть блок управління, підключіть електронну мішень до блоку управління і потім до комп'ютера. Запустіть програму оновлення ще раз для поновлення мішені.
Увага, для коректного оновлення прошивки, ми рекомендуємо використовувати комп'ютер з Windows 7 і портами USB 2.0
Після оновлення прошивки, будь ласка використовуйте новітню версію програми і драйверів Скатт які можна скачати в розділі "Завантаження" цього сайту.

Як працює тренажер?
Чи не завдають шкода стрілку тренування без віддачі і звуку пострілу?
Чи можна домогтися високих результатів, тренуючись тільки на тренажері і не використовуючи патрони?
Де можна використовувати Скатт?
Де можна подивитися тренажер в дію?
Чому постріл іноді відображається окремо від траєкторії?
Скільки часу потрібно для підключення тренажера до комп'ютера для початку тренування?
Чи можна підключити до комп'ютера старий тренажер SCATT (з підключенням через RS-232), використовуючи порт USB?
Чи можна тренуватися кільком стрільцям на одному комп'ютері?
Що робити, якщо загублено КОД приладу?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.