Статьи

СТОВ Завод виноградних вин «Діоніс» запропонував покупцям новий продукт - настоянку «Добра шклянка»

СТОВ Завод виноградних вин «Діоніс», відомий білоруському покупцеві, перш за все, завдяки популярному бренду «Бульбаш'», поповнив асортимент своєї продукції, випустивши на ринок продукцію під новою торговою маркою «Добра шклянка», представлений двома видами настоянки - «Житня» і « Пшенична » СТОВ Завод виноградних вин «Діоніс», відомий білоруському покупцеві, перш за все, завдяки популярному бренду «Бульбаш'», поповнив асортимент своєї продукції, випустивши на ринок продукцію під новою торговою маркою «Добра шклянка», представлений двома видами настоянки - «Житня» і « Пшенична ».

На думку співробітників «Діоніса», нова продукція - це «поєднання простоти і вишуканості в усьому»: від смаку до дизайну пляшки. Розробники нового продукту стверджують, що «Добра шклянка» - продовження лінійки якісних напоїв вітчизняного виробництва, виготовлених з місцевих інгредієнтів на основі споконвічно білоруської традиції.

В цілому ж про новий продукт заводу «Діоніс» його розробники і співробітники підприємства розповіли чимало, проте їх коментарі ми змушені опустити - відповідно до статті 17 чинного «Закону про рекламу», яка забороняє публікацію в ЗМІ інформації «про фізичних, хімічних та інших споживчих властивості алкогольних напоїв, їх ціною », а також« має зображення або текст, що закликають до вживання даних напоїв ». Також відповідно до цього Закону нагадуємо, що споживання алкогольних напоїв завдає шкоди здоров'ю людини.

А думка споживачів, висловлену ними в рамках інтерактивного опитування «А ви вже спробували нову настойку« Добра шклянка »?» На сайті заводу «Діоніс» таке:

  • Пробував (а), сподобалося - 32,3%;
  • Пробував (а), нічого особливого - 9.7%;
  • Пробував (а), не сподобалося - 9,7%;
  • Чи не пробував (а), але збираюся - 22.6%;
  • Чи не пробував (а) і не збираюся - 22.6%;
  • Чи не пробував (а), не можу собі дозволити, криза! - 3,2%.

Спільне ТОВ «Завод виноградних вин« Діоніс »розпочало роботу в 2003 році. Завод розташований поблизу Заславля (Мінський район). В асортименті підприємства більше 80 найменувань виноградних вин. Візитна картка «Діоніса» - настоянки під торговою маркою «Бульбаш'».

А думка споживачів, висловлену ними в рамках інтерактивного опитування «А ви вже спробували нову настойку« Добра шклянка »?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то