Статьи

Стікери на робочому столі як в Windows 7

Опубліковано: 13.05.2012 Опубліковано: 13

На роботі мені часто доводиться робити різні позначки і короткі записи. Це необхідно для того, щоб нічого не забути і встигнути все зробити вчасно. Раніше для цього використовувалися паперові стікери, блокнот або будь-який попався під руку клаптик паперу. Часом таких "запісулек" до кінця робочого дня накопичувалось на столі дуже багато.

І ось недавно я вирішив покласти цьому край. Я подумав, що раз проводжу практично весь робочий час за комп'ютером, то і всі ці записи нехай будуть на екрані мого монітора.

Напевно багато хто знає, що в Windows 7 для таких цілей є програма "Записки" ( "Sticky Notes"). Для її запуску необхідно зайти в "Пуск" - "Усі програми" - "Стандартні" - "Записки". Особисто мені дуже подобаються ці "Записки": вони прості, але в той же час досить витончені.

У Windows XP серед стандартних програм такий, на жаль, немає. Тому мені довелося відправитися в інтернет на пошуки чогось подібного. Витративши досить багато часу і випробувавши близько десятка різних утиліт, я все-таки знайшов ту, яку хотів. Називається вона - Stickies. Ця програма проста у використанні, а самі стікери дуже схожі на записки в Windows 7.

Завантажити Stickies безкоштовно ви можете тут .

А ось тут скачайте файл російської мови.

Встановіть програму, потім розпакуйте завантажений архів russian.zip і скопіюйте файл language70.dll в папку з прогой (за замовчуванням: C: \ Program Files \ Stickies).

Далі все просто. Відразу після закінчення установки, в треї з'явиться жовтий значок програми. Клацніть по ньому правою клавішею миші: в разі якщо ви вже закинули в папку з програмою мовної файл - всі пункти меню повинні бути російською мовою (якщо це не так, просто натисніть тут Exit і запустіть програму ще раз).

Якщо двічі клікнути лівою кнопкою миші по значку в треї - з'явиться сам стікер, на якому можна писати текст. Якщо двічі клікнути лівою кнопкою миші по значку в треї - з'явиться сам стікер, на якому можна писати текст Виділивши набраний текст, натисніть праву кнопку миші. Відкриється меню, де можна задати для тексту різні параметри (шрифт, розмір, стиль, виділення і т.д.). Записку можна закрити, натиснувши на хрестик в правому куті (1). Якщо натиснути кнопку в лівому кутку (2) - включиться режим "Поверх вікон".
Клацнувши правою клавішею миші по сірій області заголовка (3), можна зберегти замітку, встановити для неї будильник, зробити згорнутої або розгорнутої, написати заголовок, вибрати колір стікера, налаштувати прозорість і т.п. До речі, всі створені коли-небудь записки після закриття сайту не видаляються. Їх можна переглянути, якщо клацнути по жовтому значку програми Stickies в треї і вибрати "Керування нотатками". У вікні, ви можете управляти вашими записками (відновити, видалити і т.п.). Якщо знову натиснути правою кнопкою миші по значку програми в треї і вибрати пункт "Опції", то можна буде погратися з численними настройками. Особисто я тут нічого не міняв, тільки у вкладці "Будильник" спробував задати мелодію (звуковий файл повинен бути в форматі .wav).

Щоразу після включення комп'ютера програма стартуватиме з запуском Windows, і всі зроблені замітки будуть тут же з'являтися на робочому столі (там же де вони і були до виключення).

В цілому, Stickies - дуже зручна і проста програма. Якщо ж у вас виникнуть якісь питання по її використанню - можете сміливо ставити їх в коментарях до статті.

Переглядів 76 455 & nbsp & nbsp & nbsp & nbsp & nbsp & nbsp

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то