Статьи

Статті - Банер-вимагач Trojan.WinLock - частина 1

Що таке Вінлокер?

Банер-вимагач, Вінлокер - якщо ви тільки чули ці слова, але не уявляєте про що мова, то ви просто щасливчик. Більшості користувачів інтернету вже доводилося зустрічатися віч-на-віч з цією гидотою. Що ж представляє із себе банер-вінлокер?

Шахрайство в інтернеті постійно розвивається і модифікується, представляючи нашій увазі все більш витончені способи вивудження грошей. Перші банери з'явилися в мережі в 2008 році і являли собою всього лише плагін до інтернет-браузеру, який виводив банер з непристойними картинками і вимогою відправити смс на короткий номер, тим самим закриваючи сторінку інтернет-ресурсу і не дозволяючи повноцінно користуватися інтернетом. Видалити той банер не становило жодних труднощів і це робилося за 5 секунд відключенням плагіна в настройках браузера.

Але час йде. Все змінюється і банери теж. Тепер банер-вінлокер блокує робочий стіл Windows і паралізує роботу за комп'ютером. З введенням нових законів, спрямованих на боротьбу з мобільним шахрайством і жорстким контролем коротких номерів і введенням обмежень на вартість смс на короткі номери, відправка смс болше не представляє інтерес для шахраїв. Тепер вони вимагають поповнити рахунок мобільного телефону або гаманця електронних платіжних систем, таких як WebMoney або Яндекс.Денег. Надалі інтернет-шахраї переводять у готівку ці гроші.

Номери зазвичай зареєстровані на "лівих" осіб, що створює перешкоду для виявлення шахраїв. Крім того далеко не всі люди йдуть в поліцію і пишуть заяву про шахрайство. Ну і нарешті, правоохоронні органи чомусь не дуже-то хочуть прикривати даний вид шахрайства. Антивірусні програми теж в більшості випадків безсилі перед банерами, які без особливих проблем і перешкод прописуються в системному реєстрі і завантажуються замість стандартного робочого столу. Все це наводить на думки, що це всім перерахованим вище особам вигідно. Але фактів немає, тому це всього лише теорія, як і теорія про те, що віруси пишуть самі антивірусні компанії для того, щоб краще купували їхні продукти.

Крім того досить велика кількість користувачів продовжують "вестися" на загрози і платять гроші в надії отримати код розблокування і розблокувати банер на робочому столі. Природно ніяких кодів вони не отримують. Банер так і залишається блокувати роботу комп'ютера. Але заплативши гроші, наївні користувачі ПК спонсорують шахраїв і дозволяють їм удосконалювати свої механізми обману. Адже на зібрані гроші можна найняти вже команду програмістів. А як відомо одна голова - добре, а дві краще. Тому ніколи і ні за яких умов не потрібно платити шахраям! краще викликати майстра по ремонту комп'ютерів .

продовження

Що таке Вінлокер?
Що ж представляє із себе банер-вінлокер?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).