Статьи

Способи генерації ідей

  1. Digital Brain Storm: вільне схрещування В агентстві R / GA нам розповіли про одну цікаву техніці,...
  2. Що потрібно людям
  3. мистецтво розповідати

Digital Brain Storm: вільне схрещування

В агентстві R / GA нам розповіли про одну цікаву техніці, якої вони користуються для генерації ідей. Вони розробляють концепції саме в технологічній області, тому в процесі пошуку ідей вони використовують знання з цифрового світу про інструменти та медіаканалах.

Slide by R / GA: в брифі ви прописуєте список функцій і властивостей технологій, що релевантні вашій аудиторії або бренду. Також ви робите списки, які відносяться до вашої аудиторії, або до продукту, або до бренду. Списки можуть варіюватися: тональність бренду, властивості продукту, улюблені заняття вашої аудиторії, селебріті, ситуації споживання. В общем-то - що завгодно.

Slide by R / GA. Потім ви «схрещує» [А2] слова і поняття з різних стовпців і придумуєте на основі них ідею, кампанію, проект.

Ми за 10 хвилин на воркшоп від R / GA придумали близько 10-15 ідей, кілька з яких були досить цікавими.

Продукт як людина

Як освоїти професію інтернет-маркетолога з нуля?

Ви цікавитеся інтернет-маркетингом і хочете розвиватися в цьому напрямку? курс «Інтернет-маркетолог 3.0» дасть вам набір необхідних знань і інструментів по залученню клієнтів з інтернет для себе або замовників.

Ви навчитеся створювати посадочні сторінки, налаштовувати рекламу, ефективно управляти бюджетом за допомогою інструментів аналітики.

Курс триває 3 місяці і включає 30 занять з домашніми завданнями. Всі отримані знання ви застосовуєте на своєму проекті (якщо у вас немає проекту, ми допоможемо його знайти). Щоб ви гарантовано засвоїли весь матеріал, ви отримуєте куратора на весь період навчання + ще 30 днів після закінчення навчання.

Курс стартує 23 липня в 18:30 за московським часом. Стати інтернет-маркетологом за 3 місяці і почніть заробляти, займаючись улюбленою справою!

Реклама


Ще одним прийомом поділився Alex Reinoso з агентства Razorfish. Він використовував його для роботи над брифом від бренду Sprint.

Завдання було якось переконати людей вимикати телефони в кінотеатрі під час сеансу. Він довго думав, що таке можна придумати, поки не представив мобільний телефон, як людини. Якщо телефон - це людина, то який він? Докучливий. Він весь час намагається вам щось написати, розповісти про щось. Навіть коли ви намагаєтеся подивитися кіно.

Що ж відбувається з телефоном, якщо його все-таки вимкнути? Якщо він людина, то він ніби засинає, а значить, бачить сни.

На цьому Алекс і побудував свою ідею - він розробив сни для мобільного телефону. Якщо ви відключали мобільний в кінотеатрі і при цьому посилали смс на певний номер, то включивши телефон після сеансу, ви могли подивитися «сон» вашого мобільного, який створювався з даних вашого профайла в соціальній мережі і виглядав при цьому як digital art.

Весь кейс можна подивитися тут .

Відхід від сприйняття телефону як гаджета - пластикової коробки з набором функцій - дозволив наділити його певними рисами, вийти за рамки звичайних уявлень і в підсумку прийти до абсолютно несподіваною ідеєю.

Що потрібно людям

Суть техніки проста - ви пишете cписок речей, які реально хвилюють вашу аудиторію (майндмеп). Можна прив'язуватися до продукту або бренду, але необов'язково, скоріше навіть не варто цього робити з самого початку. Просто подумайте про те, що турбує людей - не покупців вашого продукту, а просто людей, які входять в вашу аудиторію. Це може бути пов'язано з їх життям, з сім'єю, з улюбленими артистами, з політикою, зі здоров'ям, з містом, в якому вони живуть.

Після того як карта буде створена, починайте думати про те , Як ваш продукт, бренд, ваша реклама можуть допомогти людям вирішити ці завдання.

У цьому прийомі багато що залежить від того, як ви визначите свою цільову аудиторію. Усереднення портрета до 25-45, дохід середній - не підходить, у вас не буде зачіпок. Краще подумайте про них, як про живих людях, з проблемами, інтересами, цінностями. Наприклад, на занятті в Miami Ad School NY аудиторією були туристи - що хвилює людину, яка в перший раз приїхав в чуже місто? Чого він боїться? Що хоче побачити?

мистецтво розповідати

І останнім прийомом є storytelling. Точніше не сама назва, а його відміну від integrated campaign, з яким його часто плутають, і способи розробки.

Storytelling - буквально расcказиваніе історій. Однак не кожна рекламна кампанія розповідає історію - у багатьох інтегрованих кампаніях є цілісна, наскрізна ідея, яка об'єднує різні медіаканали в одне ціле і в різних каналах розповідається по-своєму, але історії там немає.

Класичний приклад сторітеллінга - серіал або кіно. Там є: герої, сюжетна лінія, глядач, який переживає за героїв і стежить за сюжетом. Власне тому і створювати кампанію такого роду потрібно також, як якщо б ви писали сценарій до фільму.

Ось приклад інтегрованої кампанії.

Ось один із прикладів кампанії, побудованої за принципом розповіді історії.

Flavio Vidigal, креативний директор Firstborn, пропонує поставити собі шість питань, в процесі розробки історії.

Flavio Vidigal, креативний директор Firstborn, пропонує поставити собі шість питань, в процесі розробки історії

Slide by Flavio Vidigal, Firstborn.

1. На чому буде триматися наша історія? (Чи хочемо ми з самого початку розповідати про супермена або ж краще вибудовувати характер персонажа, спостерігаючи його перетворення з простого хлопця в впевненого в собі людини. - 2. Як ми будемо розбивати історію на сезони або епізоди? - 3. Яким чином ми будемо об'єднувати наші канали, розповідаючи історію? - 4. яку роль відіграє продукт в нашій історії: головну або це просто якась частина побудованого нами світу? - 5. чи є у нас схема, по якій ми вибудовуємо характер? - 6. Як ми залучимо аудиторію в цю історію? чи будемо ми залучати аудиторію ка до співавторів?

Всі перераховані техніки і прийоми, про які нам розповіли в агентствах, навряд чи можна назвати новими або видатними - це просто інший підхід до вирішення завдань, і це цікаво.

Посилання по темі:

Пора покінчити з велику стратегію
американська алхімія

Ви цікавитеся інтернет-маркетингом і хочете розвиватися в цьому напрямку?
Якщо телефон - це людина, то який він?
Що ж відбувається з телефоном, якщо його все-таки вимкнути?
Наприклад, на занятті в Miami Ad School NY аудиторією були туристи - що хвилює людину, яка в перший раз приїхав в чуже місто?
Чого він боїться?
Що хоче побачити?
1. На чому буде триматися наша історія?
2. Як ми будемо розбивати історію на сезони або епізоди?
3. Яким чином ми будемо об'єднувати наші канали, розповідаючи історію?
Ку роль відіграє продукт в нашій історії: головну або це просто якась частина побудованого нами світу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача