Статьи

spoolsv.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з spoolsv.exe
 2. Інформація про фото spoolsv.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з spoolsv
 5. spoolsv сканер

Справжній файл spoolsv.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Microsoft Windows Operating System, розробленого Microsoft.

SpoolSv - це абревіатура від Print Spool er S er v ice

Spoolsv.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є spoolsv.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з spoolsv.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Spooler SubSystem App. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи spoolsv.exe.

Інформація про фото spoolsv.exe

процес Spooler SubSystem App або Диспетчер черги друку або Print Spooler або xx або Microsoft® Windows® Operating System або Input Director належить програмі Microsoft Windows Operating System або Операційна система Microsoft Windows або xx або Microsoft Windows -käyttöjärjestelmä або Input Director від Microsoft (Www.microsoft.com) або xx або Microsoft Windows Operating System (Windows.microsoft.com).

Опис: spoolsv.exe є основною функцією буферизації друку в Windows 2000 і пізніших - вона несе відповідальність за управління всіма завданнями друку на комп'ютері. Буферизація - це процес, який дозволяє операційній системі вибудовувати завдання на друк в чергу, так щоб вони могли виконуватися у фоновому режимі, а не змушувати користувача чекати, поки завершитися друк. Це функція, необхідна всім, хто друкує або відправляє факси.

Докладний аналіз: spoolsv.exe часто викликає проблеми і необхідний для Windows. Файл spoolsv.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 58,880 байт (42% всіх випадків), 57,856 байт і ще 17 варіанта . Докладний аналіз: spoolsv
Назва сервісу - Spooler.
Додаток не видно користувачам. Це файл, підписаний Microsoft. Тому технічний рейтинг надійності 11% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з spoolsv.exe

Чи є spoolsv.exe вірусом? Ні, це не вірус. Справжній файл spoolsv.exe - це безпечний системний процес Microsoft Windows, який називається "Spooler SubSystem App". Проте, автори шкідливих програм, таких як віруси, черв'яки, і трояни навмисно називають процеси таким же ім'ям, щоб уникнути виявлення. Віруси з тим же ім'ям файлів: зокрема, Worm: Win32 / Vobfus.gen! D або Trojan: Win32 / Ertfor.B (визначається антивірусом Microsoft), і Trojan.Generic.KD.177553 (визначається антивірусом F-Secure).
Щоб переконатися, що працює spoolsv.exe на вашому комп'ютері - це не шкідливий процес, натисніть тут, щоб запустити Перевірку на віруси .

Як розпізнати підозрілі процеси?

 • Якщо spoolsv.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 84% небезпеки. Розмір файлу 95,777 байт (16% всіх випадків), 250,641 байт і ще 4 варіанти . Немає більш детального опису програми. Це не системний файл Windows. У процесу немає видимого вікна. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run, Run, Winlogon \ Shell). Spoolsv.exe здатний моніторити додатки і маніпулювати іншими програмами.
 • Якщо spoolsv.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files", тоді рейтинг надійності 64% небезпеки. Розмір файлу 640,512 байт. Немає інформації по файлу. Додаток не видно користувачам. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run, Run, Winlogon \ Shell). Це не системний процес Windows. Spoolsv.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки.
 • Якщо spoolsv.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32 \ drivers, тоді рейтинг надійності 80% небезпеки. Розмір файлу 145,920 байт.
 • Якщо spoolsv.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows \ System32, тоді рейтинг надійності 60% небезпеки. Розмір файлу 540,672 байт.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як spoolsv.exe, особливо, якщо вони розташовані не в каталозі C: \ Windows \ System32. Таким чином, ви повинні перевірити файл spoolsv.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

У разі шкідливої ​​програми відмовляє служба принтерів (Диспетчер черги друку). Рекомендовані методи видалити вірус не дозволяють, DrWeb НЕ видить. Оригінальний файл за допомогою менеджера файлів важить 6 КБ, все що більше-вірус. Буває блокує запуск додатків. (додаткова інформація)
Рустам Це сервер друку в винде. Дуже часто з ним виникають проблеми, наприклад видається помилка «Диспетчер черги друку - виявлена ​​помилка. Додаток буде закрито ». Лікується як в статті від м'якотілих. (додаткова інформація) (додаткова інформація)
Майкрософт Важить 57856 б, при запуску в cmd команди netstat -ao показано що він монтується все запущені процеси, але з якою метою, з'ясувати не вдалося, проблему вдалося вирішити заміною з C: \ WINDOWS \ system32 \ dllcache
Alex Я не фахівець з комп'ютерів, а просто юзер, але, схоже, знайшла для себе рішення цієї проблеми. У мене при установці драйверів для Canon LBP 2900 вилізла проблема з spoolsv.exe. Більш того, при вірно встановленому драйвері при відправці на друк вилазила помилка програми і печатка була неможлива. Комп'ютер у мене одиночний, не в мережі, так що не знаю, наскільки моя інформація може бути корисна сисадмінам. Ось у мене стоїть ХР SP2. Порада така: Через контрольну панель входите в папку принтери та факси. Клацаєте правою кнопкою на проблемному принтері. Заходьте в Властивості, знаходите вкладку Device Settings, в графі Spooling at Host замість стоїть там Auto вибираєте Disabled. Мені допомогло. Друк пішла і ця конкретна помилка мене більше не турбує. Ніякого зносу, перевстановлення драйверів, ручної чисти рейтингів не треба було.
Дарима Кретова Після запуску даного процесу у мене з недавніх пір висне комп, причому намертво, зависає картинка, миша, клавіатура. Рятує тільки ресет. Раніше при приєднанні до інтернету цей процес брав участь разом з гугл хромі в зборі даних компа і просморенних мною сторінок в інеті і відправляв їх на невідомий сервер, після видалення гугл хром лавочку витоку даних прикрив, але спула екзе став вішати мій комп'ютер. Мелкософта славиться такими програмами шпигунами в своїй продукції, бо Білл Гейтс вважається прихильником тотального контролю над світом і чіпізації всього населення і складається в декількох закритих клубах, чого вже і сам не особливо приховує.
Red Virus Alex я теж перевірив його cmd.exe. І у мене з ним все начебто нормальною
Den залетів до мене на комп після завантаження через InternetExplorer, завантажується з ОС, вантажить комп, відсилає дані через інет, після видалення процесу з'являється знову
Віталій Татарченко жере 50% CPU запускаючи 5 зайвих тредов вбивають продуктивність геть, вбивав все дерево, вбивав вихідні, за реєстром теж - після кожного ребута з'являється знову, руками перерив всю машину - толку нуль. шукаю способи далі
Олексій Е. Юрочко жере 50% CPU запускаючи 5 зайвих тредов вбивають продуктивність геть, вбивав все дерево, вбивав вихідні, за реєстром теж - після кожного ребута з'являється знову, руками перерив всю машину - толку нуль. шукаю способи далі
Олексій Е. Юрочко Сьогодні була спроба виходу в інтернет ... Виявив COMODO firewall і заблокував ... розташування C: \ WINDOWS \ system32 \ spoolsv.exe Днем були проблеми з печаткою, довго готувалася до друку, ПК зависав.
Олександр Якщо не запускається Total Commander, можливо винен процес spoolsv.exe.
Періодично стала виникати проблема «Диспетчер черги друку - виявлена ​​помилка. Додаток буде закрито ». Щоб не завантажувати збережений образ системи став перевіряти всі рекомендації, в тому числі і рада в статті від MS. Результат нульовий, неможливо було навіть перевстановити драйвер принтера. Тоді з системного диска iso дістав файл spoolsv_ex, розпакував його, видалив старий spoolsv.exe з кешу і system32 і скопіював новий в system32, перезавантажився, встановив драйвер принтера без проблем і все запрацювало. Попутно перевірив старий файл на віруси, нічого не знайшов, але при порівнянні старого і нового файлу з образу виявив кілька змінених байт, при однакових розмірах файлу. Іноді відзначав зміна розміру файлу від вихідної 57856. Ця проблема з'являється при відвідуванні деяких сайтів, наприклад, останній випадок, відразу після відвідування Яндекса, хоча цим пошукачем користуюся дуже рідко.
Олександр жере 99% СПУ. Розмір 58кб з копійками -не збігається з вищевказаними розмір. Поки висить - НЕ ДАЄ запустити антивірус або браузер. Після кика дерева (Process Explorer) все починає працювати. При онлайн перевірці виявив що Енто "Win32.Virut" - поліморфний черв'як. Ні каспер, ні Drweb НЕ БАЧАТЬ !!!. З 51 антивіруса тільки один знайшов його. см детальну конференцію за назвою вірусу. Спробую замінити на оригінальний. !!! PS Знайшов ще кілька таких в системі :( (додаткова інформація)
Алекс Запускається разом з комп'ютером, займає близько 5.2 МБ пам'яті. Після завершення процесу в диспетчері завдань з'являється через деякий малий проміжок часу знову
Альберт

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото spoolsv.exe: - на основі 23 голосів з 14 відгуками.

186 користувачів запитували про цей файл. 6 користувачів дали, як безпечний. 4 користувачів дали, як здається безпечним. Один користувач оцінив, як нейтральний. 2 користувачів дали, як здається небезпечним. 10 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з spoolsv

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з spoolsv. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу spoolsv.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

spoolsv сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Exe вірусом?
Як розпізнати підозрілі процеси?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача