Статьи

Співбесіда в банку: які питання задати здобувачеві

 1. Які питання задають на співбесіді в банку?
 2. Питання на співбесіді в банку: із секретом або без?

Як проводити співбесіду в банку? Чи є специфіка в роботі інтерв'юера, що працює в кредитної організації? Про що потрібно пам'ятати і чим керуватися, готуючись до співбесіди в банку? Вивчіть запропоновані відповіді.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Які питання задають на співбесіді в банку;
 • За якою схемою проводити співбесіду касира;
 • Де знайти тести на співбесіді в банку.

зразки документів

Увійдіть, щоб завантажити файли і отримати доступ до більш ніж 3000 HR-документів

Увійдіть, щоб завантажити файли і отримати доступ до більш ніж 3000 HR-документів

Які питання задають на співбесіді в банку?

Чи має якісь особливості співбесіду в банку порівняно з співбесідами на інші посади і в інші компанії? Як правило, пошуком відповіді на таке питання стурбовані здобувачі, які бажають працевлаштуватися в кредитну організацію. Менеджер по підбору, який навіть не має досвід проведення співбесід з касирами і операціоністами в банку, на це питання відповів би без підготовки. Потрібно виходити з здорової логіки і наявного досвіду в сфері управління персоналом. Бесіда з здобувачем в банку буде проходити приблизно в тому ж порядку , Що і з кандидатом в іншу компанію. І, тим не менш, співбесіду в банку має свою специфіку. Чи має якісь особливості співбесіду в банку порівняно з співбесідами на інші посади і в інші компанії

 1. Вона обумовлена ​​особливостями законодавства, яке регулює діяльність банків (а значить, на співбесіді потрібно з'ясувати знання інструкцій Банку Росії, законів, що стосуються фінансово-банківської діяльності).
 2. Якщо ми проводимо співбесіду касира, то маємо на увазі, що дана посада є в перелік посад і робіт, які заміщаються або виконуються працівниками, з якими роботодавець може укладати письмові договори про повну індивідуальну матеріальну відповідальність за недостачу ввіреного майна. Отже, претендент на посаду касира повинен володіти бездоганною репутацією. Для цього біографію кандидата перевіряють співробітники служби безпеки банку. Можлива перевірка на поліграфі.
 3. Кандидат також повинен мати гарну пам'ять, бути уважним, вміти працювати швидко і без помилок. Це діагностується за допомогою психологічного тестування. Наприклад, коректурних проба дозволить оцінити особливості уваги. Приклад особистісного тесту є тут.

Отже, які запитання ставлять на співбесіді в банк? це:

 • спочатку загальні питання, що стосуються досвіду роботи, освіти, особистих якостей кандидата (рекомендації по формулюванню подібних питань знаходяться тут );
 • потім професійні питання, що стосуються специфіки роботи (їх усно задає безпосередній керівник майбутнього працівника, або кандидат проходить тестування письмово).

Професійні тести на співбесіді в банку краще розробляти самостійно, виходячи з вимог до знань і обов'язків, зазначених у посадовій інструкції та заявку на підбір. Деякі посадові інструкції фахівців банку є в нашому розділі «Зразки документів». Приклади професійних тестів також є тут.

Питання на співбесіді в банку: із секретом або без?

У численних статтях для аплікантів про те, як проходити співбесіду в банку, даються зразкові питання. На співбесіді в банку, на думку авторів таких публікацій, запитують, як правило, про те:

 • чому здобувач шукає роботу;
 • чи готовий він працювати понаднормово;
 • чи є у нього родичі, які працюють в банку;
 • які у нього слабкі / сильні сторони і т. п.

Кандидати можуть керуватися тільки цим списком питань і відповідей, як проходити співбесіду в банку, не розуміючи, що більш важливі теми співбесіди - професійні. Саме тому якщо менеджер з підбору персоналу, ставлячи питання касиру на співбесіді , Хоче побачити справжню реакцію здобувача, а не його «домашні заготовки», потрібно придумати інші формулювання. Наприклад, щоб з'ясувати, чим займався кандидат раніше, запитаєте:

 • Що найбільше вам подобалося в роботі на попередньому місці?
 • Чим ваша нинішня робота буде відрізнятися від попередньої?
 • Як ви думаєте, наскільки ваша теперішня роботи підготувала вас до того, щоб покласти на себе додаткові обов'язки? та ін.

Деякі HR-и, які працюють в банках, висилають здобувачам, чиї резюме їм сподобалися, питання для самопрезентації. Тим самим задаючи тон розмови і «розкриваючи карти» (заздалегідь повідомляючи, що запитують на співбесіді в банку). Подібна практика дозволяє заощадити час на співбесіді і підійде, наприклад, якщо підбирається інспектор з кадрів.

Отже, якщо ви проводите співбесіду в банку (питання, відповіді), то при підготовці керуйтеся наступним алгоритмом.

 • Перше. Визначаємо вимоги до посади і характеризуємо необхідні компетенції.
 • Друге. Створюємо профіль вакансії. Визначаємо місце і роль майбутнього працівника, під якого створена вакансія.
 • Третє. Складаємо список питань і бажаних відповідей на них.
 • Четверте. Готуємо опитувальники і оціночні бланки, що дозволяють зробити експрес-оцінку кандидата і виявити протиріччя у відповідях.

Вам також будуть цікаві статті:

Які питання задають на співбесіді в банку?
Питання на співбесіді в банку: із секретом або без?
Як проводити співбесіду в банку?
Чи є специфіка в роботі інтерв'юера, що працює в кредитної організації?
Про що потрібно пам'ятати і чим керуватися, готуючись до співбесіди в банку?
Чи має якісь особливості співбесіду в банку порівняно з співбесідами на інші посади і в інші компанії?
Питання на співбесіді в банку: із секретом або без?
Чим ваша нинішня робота буде відрізнятися від попередньої?
Як ви думаєте, наскільки ваша теперішня роботи підготувала вас до того, щоб покласти на себе додаткові обов'язки?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то