Статьи

Що робити якщо телефон не вмикається, чому телефон не включається, причини чому перестав включатися

 1. сіла батарея
 2. Рішення: Жаба або Power-bank
 3. несправний зарядник
 4. Рішення: Другий зарядник
 5. Несправність в акумуляторі
 6. Рішення: Заміна батареї
 7. Проблеми із зарядними контактами
 8. Рішення: Діагностика та виправлення контактів
 9. Вплив зовнішньої температури
 10. Рішення: Зігріти або охолодити телефон
 11. Поломка кнопки включення
 12. Рішення: Ремонт
 13. Несправність на рівні карти пам'яті
 14. Рішення: Видалення або форматування
 15. Неправильне оновлення системи
 16. Рішення: повернення до заводських налаштувань
 17. спосіб 1
 18. спосіб 2
 19. спосіб 3
 20. Занадто об'ємні поновлення аплетів
 21. Рішення: видалення оновлень
 22. Несправність екрану смартфона
 23. Рішення: сервісний ремонт
 24. висновок

Сучасна людина - це користувач потужного і продуктивного сенсорного телефону . Дзвінки, СМС, пошук інформації на просторах Всесвітньої павутини, навігація, фото і відеозйомка, ігри, читання книг - в будь-якому з цих випадків необхідний мобільний гаджет, який моментально відреагує на поставлене завдання.

Однак варто враховувати, що сучасний смартфон - складне, і найчастіше, примхливе технічний пристрій, який може вийти з ладу в будь-який момент.

Перш ніж, стрімголов, бігти в салон ремонту мобільних пристроїв, слід розібратися, що стало причиною поломки. Адже дуже часто користувач сам в змозі реанімувати свій телефон, не вдаючись до допомоги фахівця.

Сучасна людина - це користувач потужного і продуктивного  сенсорного телефону

У нашій статті ми детально розберемо, через що не включається телефон, а також розповімо, як знову запустити мобільний пристрій Андроїд.

сіла батарея

Найчастіша причина, через яку телефон Андроїд відмовляється включатися - висохлі до нуля батарея. Поширена причина, чому не включається телефон Андроїд - повністю розряджена батарея. Рішення тут просте - підключаєте смартфон до зарядник. Зверніть увагу, що при порожній батареї телефону може знадобиться кілька хвилин, щоб почати зарядку. Крім того, для заповнення ємності акумулятора може не вистачити потужності самого зарядного пристрою.

Рішення: Жаба або Power-bank

Якщо дозволяє конструкція телефону, можна вийняти батарею і встановити її в спеціальний зарядник «жабу». Апарат з незнімним акумулятором підключається до power-bank.

Апарат з незнімним акумулятором підключається до power-bank

Раптово сіла батарея - проблема, з якою може зіткнутися навіть власник недавно купленого мобільного пристрою. У 9 випадках з 10 проблема тут пов'язана з неправильною зарядкою гаджета. Якщо ви хочете, щоб ваш мобільник пропрацював як можна довше, вивчіть наші рекомендації в статті Як правильно заряджати телефон

несправний зарядник

Що робити, якщо не включається телефон навіть, коли на зарядці? Тут проблема може ховатися в самому зарядник, а саме в його поломки або пошкодження.

Рішення: Другий зарядник

Щоб перевірити, в робочому чи стані знаходиться зарядний пристрій, підключіть мобільник до іншого ЗУ. Якщо зарядка почалася, можете сміливо викинути перший зарядний пристрій - він точно зламано.

Несправність в акумуляторі

В середньому, акумулятор в телефонах розрахований на 2,5 роки роботи. Якщо ваш телефон був куплений більше 3 років тому, можливо, вичерпався ресурс роботи батареї.

Рішення: Заміна батареї

З знімною батареєю все просто - йдете в найближчі салон мобільної електроніки та купуєте новий акумулятор. А ось з незнімної батареєю доведеться відправитися в сервісний центр.

А ось з незнімної батареєю доведеться відправитися в сервісний центр

Проблеми із зарядними контактами

Ще однією розповсюдженою причиною, чому не включається телефон, є поломка контактів, через що навіть працездатна батарея нічого очікувати накопичувати заряд.

Рішення: Діагностика та виправлення контактів

Перевірте контакти, які з'єднуються з акумулятором - можливо, вони трохи відійшли. В цьому випадку, візьміть тонкий пінцет і трохи відігніть вусики контактів. Якщо у вас є спеціальна викрутка для електриків, її індикатор покаже, чи є напруги в роз'ємі для зарядника. Хоча по-хорошому, з даною проблемою краще звернутися до професійного майстру.

Вплив зовнішньої температури

Зима і літо стають справжнім випробуванням для будь-якого сенсорного телефону. Справа в тому, що мобільні пристрої погано переносять високі і низькі температури. Наприклад, якщо ви зарядіть смартфон на 100%, а потім проїдете з ним в жаркому і задушливому автобусі по місту, на виході ви виявите, що батарея села майже до нуля.

Рішення: Зігріти або охолодити телефон

Ні в якому разі не заряджайте перегрітий або переохолоджену телефон. Спочатку потрібно почекати, поки температура мобільника збалансується, і тільки потім вже ставити його на зарядку.

Поломка кнопки включення

Зламана клавіша пуску теж є причиною, чому перестав включатися телефон. Між самої кнопкою і контактом знаходиться тонка гумова або силіконова мембрана. Від постійних натискань вона з часом зношується і лопається. Відбутися це може і після падіння смартфона на тверду поверхню.

Рішення: Ремонт

В цьому випадку ми рекомендуємо не ризикувати і віднести гаджет в ремонт. Виправлення мембрани - справа не складна, швидке і не дуже дороге.

Виправлення мембрани - справа не складна, швидке і не дуже дороге

Несправність на рівні карти пам'яті

Телефон може відмовитися включатися і через SD-карти, особливо, якщо її брали з рук або в ненадійною торговій точці. В цьому випадку, велика ймовірність, що на карті знаходиться вірус, який не дає телефону включитися. З іншого боку, проблем користувачеві може підкинути і справна, але переповнена карта.

Рішення: Видалення або форматування

Браковану карту краще відразу викинути, незалежно від того, що на ній знаходиться. А карту, забиту під зав'язку, варто відформатувати.

Якщо ви встановили об'ємну SD-карту на телефон, і збираєтеся заповнити її не тільки важливими файлами, але і різними програмами, прочитайте нашу інструкцію про те, як встановити додаток на карту пам'яті

Неправильне оновлення системи

Іноді користувачі викачують оновлення для операційної системи з ненадійних джерел. Такі дії можуть призвести до того, що мобільний пристрій перетворюється на безплідний шматок металу.

Рішення: повернення до заводських налаштувань

Найбільш очевидний спосіб розібратися з некоректною прошивкою - відкотити телефон до первинних заводських налаштувань. Зробити це можна трьома способами:

 1. Через меню гаджета;
 2. За допомогою сервісних команд;
 3. В меню Recovery.

спосіб 1

 1. Зайдіть в налаштування телефону
 2. Натисніть на розділ «Відновлення та скидання».
 3. Виберете пункт «Скидання налаштувань».
 4. Натисніть на кнопку внизу екрана.

Через кілька секунд система відкотить свої настройки, після чого виконає перезавантаження смартфона.

спосіб 2

Сервісні команди - це певний код, який потрібно набрати на клавіатурі смартфона. Ось три основних комбінації:

 • * 2767 * 3855 #
 • * # * # 7378423 # * # *
 • * # * # 7780 # * #

спосіб 3

Щоб увійти Recovery Mode, виконайте наступні дії:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Затисніть клавіші Power і управління гучністю.
 3. Виберете команду wipe data / factory reset в списку опцій.
 4. Натисніть Yes.
 5. Дочекайтеся завершення скидання і натисніть Reboot System.

Якщо ви хочете досконально знати, що відбувається всередині вашого мобільного пристрою, можна скористатися спеціальними безкоштовними додатками. Про те, як користуватися такими утилітами, ви можете прочитати в нашій статті діагностика смартфона .

Занадто об'ємні поновлення аплетів

Майже всі програми, встановлені на телефон, особливо ті, робота яких пов'язана з виходом в Мережу, постійно качають і інсталюють великі пакети оновлень. Такі апдейти дуже часто перевантажують телефон.

Рішення: видалення оновлень

Для скидання оновлень виймайте акумулятор з телефону, поставте його назад через кілька хвилин і видаліть пакети апдейтів. Як це зробити правильно, читайте в нашій статті Як відключити оновлення на Андроїд .

Несправність екрану смартфона

Поломка екрану гаджета - очевидна причина, через яку не включається телефон, якщо немає проблем з прошивкою і оновленнями. Як правило, дисплей не виходить з ладу відразу. Зверніть увагу на моменти, які цьому передують:

 • Час від часу на екрані з'являються і зникають смуги;
 • Різко знижується і підвищується яскравість, протягом декількох секунд екран мерехтить і знову відновлюється;
 • Екран на телефоні міг раптово під час роботи піти «смугами» або почати мерехтіти.

Рішення: сервісний ремонт

Якщо ви зіткнулися з такими неприємностями, або в телефоні зламався сам дисплей, або причини неполадок криються в шлейфі, яким екран з'єднується з платою. Звичайно, можна спробувати провести ремонт самостійно, проте без певних технічних знань, це може привести до остаточно поломки телефону.

Ми ж рекомендуємо не ризикувати своїм мобільним пристроєм і віднести гаджет в сервіс, де фахівці допоможуть вам усунути проблему.

висновок

Тепер ви знаєте, що робити, якщо телефон не включається. Дамо також кілька рекомендацій, які допоможуть продовжити термін експлуатації вашого гаджета:

 • Чи не чините серйозну поломку своїми руками
 • Не впускайте телефон.
 • Не встановлюйте додатки з неперевірених і ненадійних джерел

Також рекомендуємо ознайомитися з нашою інструкцією.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача