Статьи

Що робити, якщо смартфон не включається

  1. Він заряджений?
  2. У вас працює екран?
  3. Чи не потрапляла чи волога?
  4. Як поводився телефон до відключення?
  5. Як себе почуває батарейка?
  6. Чи працює ваше зарядний пристрій?
  7. Ви просто бачите логотип?

За матеріалами AndroidPit

Смартфон - це важливий інструмент, без якого нам складно провести хоча б один день
Смартфон - це важливий інструмент, без якого нам складно провести хоча б один день. Коли цей пристрій нас підводить, це може доставити великі чи маленькі неприємності, але в будь-якому випадку це неприємно. Ще неприємніше може бути, коли ви не знаєте, що саме сталося зі смартфоном. Коли він просто з якоїсь причини не включається. Якщо вам доведеться з цим зіткнутися, ось речі, на які слід звернути увагу, щоб виявити причину.

Він заряджений?

Так, вам може здатися це дурним, але в більшості випадків тривогу викликають дрібниці
Так, вам може здатися це дурним, але в більшості випадків тривогу викликають дрібниці. Є ймовірність, що ви просто «заютубілі» свій смартфон до смерті і не помітили, як він розрядився. Перевірити це просто - підключіть смартфон до джерела живлення. Варто пам'ятати, що в деяких випадках пристрій може бути розряджена так сильно, що навіть не зможе відразу включитися або показати індикацію заряду. Дайте йому кілька хвилин часу.

У вас працює екран?

Є ймовірність, що ваш смартфон працює, але ви просто не бачите зображення на екрані
Є ймовірність, що ваш смартфон працює, але ви просто не бачите зображення на екрані. Перевірити це просто. Вимкніть смартфон тривалим натисканням на клавішу живлення, а потім увімкніть. Якщо ви почуєте характерний звук включення вашого пристрою, але на екрані все ще не буде ніякого зображення, ймовірно, ваш екран розчавлений, або виникли проблеми з драйверами дисплея. В цьому випадку вам пряма дорога в майстерню.

Чи не потрапляла чи волога?

Більшість телефонів не люблять воду, а ті, що, за заявою виробників, її не бояться, теж не люблять
Більшість телефонів не люблять воду, а ті, що, за заявою виробників, її не бояться, теж не люблять. Якщо в ваш телефон потрапила волога, це може викликати коротке замикання. Також, якщо волога потрапляла раніше, але телефон прекрасно працював, можливо, що корозія просто роз'їла контакти всередині вашого телефону. Найкраще після попадання вологи звернутися в майстерню.

Як поводився телефон до відключення?

Якщо ваш смартфон працював некоректно до того, як перестав включатися, наприклад, просто працював занадто повільно, в такому випадку ваша проблема може бути вирішена прошивкою
Якщо ваш смартфон працював некоректно до того, як перестав включатися, наприклад, просто працював занадто повільно, в такому випадку ваша проблема може бути вирішена прошивкою. Зміну програмного забезпечення краще довірити фахівцеві, якщо ви не вважаєте себе таким.

Як себе почуває батарейка?

Ваш телефон також може не включатися і не заряджатися через те, що акумулятор вийшов з ладу
Ваш телефон також може не включатися і не заряджатися через те, що акумулятор вийшов з ладу. Якщо ви можете поглянути на нього просто відкривши кришку, перевірте, чи не здувся він. Користуватися роздувся акумулятором небезпечно, його необхідно відразу ж замінити. Раніше ми вже писали про те, як зрозуміти, що батарея підлягає заміні.

Чи працює ваше зарядний пристрій?

Якщо ви поставили смартфон на зарядку, але він не подає ознак життя, рекомендую спробувати інший кабель для зарядки, адаптер або навіть розетку
Якщо ви поставили смартфон на зарядку, але він не подає ознак життя, рекомендую спробувати інший кабель для зарядки, адаптер або навіть розетку. На жаль, ошатні пристрої нерідко виходять з ладу. Варто також додати, що може бути несправний ваш роз'єм для підключення зарядного пристрою. Сучасні роз'єми microUSB не відрізняються високою надійністю. Перевірте, як виглядає гніздо всередині і не хитається воно.

Ви просто бачите логотип?

Якщо ваш телефон все ж включається, але не може завантажитися далі логотипу виробника, це проблема програмного забезпечення, яка називається bootloop
Якщо ваш телефон все ж включається, але не може завантажитися далі логотипу виробника, це проблема програмного забезпечення, яка називається bootloop. Така проблема може вас наздогнати, якщо ви недавно оновлювали або прошивали свій пристрій. В такому випадку вам, ймовірно, допоможе скидання до заводських налаштувань, очищення кеша або зміна ПО. Можете довірити цю справу фахівцям або перевірити в Інтернеті - як робиться скидання установок на вашій моделі смартфона.

Він заряджений?
У вас працює екран?
Чи не потрапляла чи волога?
Як поводився телефон до відключення?
Як себе почуває батарейка?
Чи працює ваше зарядний пристрій?
Ви просто бачите логотип?
Він заряджений?
У вас працює екран?
Чи не потрапляла чи волога?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача