Статьи

Що робити, якщо не включається планшет

 1. Не включається планшет - які можуть бути причини?
 2. Перевіряємо цілісність пристрою
 3. Шукаємо неполадки в роботі системи

В один прекрасний день ви вирішили посидіти в інтернеті , Пограти або подивитися фільм на своєму планшеті, але ... він не включається. Ви перебуваєте в подиві і єдине питання, яке вас цікавить - чому так відбувається? В один прекрасний день ви вирішили  посидіти в інтернеті  , Пограти або подивитися фільм на своєму планшеті, але

Не варто відразу відправляти планшет в сервісний центр

Замість того, щоб панікувати, давайте дізнаємося, чому не включається планшет, і як самостійно розібратися в такій ситуації.

Не включається планшет - які можуть бути причини?

Перш за все, неполадки з технікою подібного роду можна умовно поділити на два види - механічні - проблеми з цілісністю пристрою або з його деталями, або з системою або софтом, тобто, його внутрішнім вмістом.

Перевіряємо цілісність пристрою

Логічно, що спочатку потрібно перевірити зовнішню цілісність планшета, для чого ми будемо керуватися наступними рекомендаціями:

 • перевірте, заряджених чи акумулятор і згадайте, коли ви в останній раз ставили пристрій на зарядку. Якщо це було давно, і потім ви тривалий час не користувалися планшетом, то він міг дуже сильно розрядитися. Тому спробуйте включити його в мережу, зачекайте кілька годин - спочатку в деяких випадках він навіть не подає виду, що заряджається.

Тому спробуйте включити його в мережу, зачекайте кілька годин - спочатку в деяких випадках він навіть не подає виду, що заряджається

 • Якщо ж ви бачите, що зарядка не відбувається навіть через кілька годин, справа може бути в самому зарядному пристрої - тоді слід спробувати з'єднати до планшета або підключити цей аксесуар до іншого планшету. Так ви зможете зрозуміти, хто винен - ​​ваш гаджет або пристрій для зарядки.

Так ви зможете зрозуміти, хто винен - ​​ваш гаджет або пристрій для зарядки

 • Якщо ви впевнені, що з зарядом все в порядку, огляньте весь пристрій на предмет пошкоджень, але не розбирайте його - можете зробити тільки гірше.
 • У разі коли планшет не реагує на заряд, не падав і не пошкоджений, але повністю відмовляється реагувати на будь-які дії, швидше за все, справа в несправності однієї з деталей. У такій ситуації все, що залишається - нести його фахівцям, щоб дізнатися, яка причина виходу його з ладу.

У такій ситуації все, що залишається - нести його фахівцям, щоб дізнатися, яка причина виходу його з ладу

Відзначимо, що в деяких випадках ремонт може обійтися вам у велику суму, ніж покупка нового планшета. Чому? Таке трапляється, якщо, наприклад, сталася поломка відеоадаптера. Але це найгірший сценарій - завжди варто сподіватися на краще.

Шукаємо неполадки в роботі системи

Чому не включається планшет? Якщо ви бачите, що він не завантажується повністю, але подає ознаки життєдіяльності - наприклад, екран спалахує, але згасає через кілька секунд, з'являється лого завантаження, але далі справа не йде або ж вам вибило значок поламаного Андроїда, значить, ще не все втрачено.

Перш за все, спробуйте виконати перезавантаження системи за допомогою роз'єму з клавішею Reset - зазвичай для цього потрібно досить тонкий предмет, яким потрібно натиснути на невелику кнопку всередині цього гнізда.

Якщо це не допомогло, спробуйте скинути всі параметри і установки до заводської версії, що робиться в такий спосіб:

 • Вимкніть планшет, витягніть з нього карту пам'яті і карту сім, якщо вона є.
 • Тепер потрібно затиснути комбінацію клавіш для включення режиму hard reset - зазвичай одночасно натискаються клавіші додавання гучності і харчування. У деяких пристроях ця комбінація може відрізнятися, спробуйте кілька варіантів, якщо запропонований варіант вам не допоміг.
 • Коли перед вами з'явилося меню на кшталт BIOS на комп'ютері, в ньому потрібно виконати такі команди:
 • Settings - Format system - Wipe data / factory reset.
 • Щоб переміщатися між пунктами меню, використовуйте виключно клавіші гучності, для вибору розділу - кнопку включення планшета.

Щоб переміщатися між пунктами меню, використовуйте виключно клавіші гучності, для вибору розділу - кнопку включення планшета

Подібний механізм відновлення планшета повертає його до первинних заводських установок, при цьому ви втратите всі файли з пам'яті, але зате отримаєте робочий планшет.

Крім цього способу усунення неполадки, логічним методом для запуску планшета є зміна його прошивки.

Чому так?

Найчастіше проблеми з включенням і подальшим запуском системи позначають те, що програмне забезпечення не підходить пристрою або не функціонує належним чином, тому його потрібно перепрошити.

Робиться це досить просто за допомогою таких дій:

 • Скачайте підходящу прошивку для планшета на свій комп'ютер.
 • Запишіть її на отформатированную раніше карту пам'яті в папку під назвою SCRIPT.
 • Вставте карту пам'яті в планшет, спробуйте запустити його, після чого почнеться процес установки нової системи.

Вставте карту пам'яті в планшет, спробуйте запустити його, після чого почнеться  процес установки  нової системи

Якщо вам не допомогло ні меню reset hard reset, планшет не перепрошивати або не реагує на будь-які дії з ним, тоді вже дійсно варто віднести його в руки фахівця, адже ви так і не дізналися, чому він не працює. Не ризикуйте його працездатністю, відкриваючи корпус, і не лізьте до його деталей - так можна зробити тільки гірше.

Не включається планшет - які можуть бути причини?
Ви перебуваєте в подиві і єдине питання, яке вас цікавить - чому так відбувається?
Не включається планшет - які можуть бути причини?
Чому?
Чому так?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.