Статьи

Що робити, якщо iPhone також не вібрує

 1. 1. Увімкніть вібрацію при дзвінку і в тихому режимі
 2. 2. Скиньте налаштування
 3. 3. Виконайте відновлення системи
 4. 4. Ремонт вібруючого мотора

При кожному оприлюдненні чи попередженні, наприклад, про вхідний дзвінок, iPhone починається вібрувати, щоб повідомити вам про нього. Це дуже зручно в тих випадках, коли телефон знаходиться в кишені або в беззвучному режимі. Але іноді вібрації не відбувається, що може послужити причиною пропуску важливих дзвінків і повідомлень.

Є багато причин, за якими iPhone НЕ починає вібрувати: від неправильних налаштувань до проблем з устаткуванням, наприклад, зламаний вібраційний мотор. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, ця інструкція постарається допомогти вам повернути вібрацію на iPhone і розповість, що робити, якщо мотор не працює.

1. Увімкніть вібрацію при дзвінку і в тихому режимі

Увімкніть вібрацію при дзвінку і в тихому режимі

 • Запустіть Налаштування та відкрийте розділ «Звуки».
 • Там ви побачите два перемикача: «Під час дзвінка» і «В тихому режимі». Якщо ви включите перший, iPhone буде вібрувати, якщо не знаходиться в тихому режимі.
 • Якщо ви активуєте і другий, вібрація буде проводитися навіть в режимі без звуку.
 • Увімкніть одну з цих налаштувань або обидві в залежності від своїх уподобань.

2. Скиньте налаштування

Якщо iPhone все ще не вібрує після установки налаштувань в потрібне положення, існує альтернативний спосіб: скинути настройки на вашому пристрої. Це не призведе до втрати будь-яких даних, але скасує всі призначені для користувача настройки, повернувши їх в первинний стан.

Щоб скинути налаштування iPhone, дійте наступним чином:

 • Відкрийте Налаштування.
 • Увійдіть в розділ «Основні».
 • Прокручуючи екран в самий низ і натисніть «Скидання».
 • Виберіть «Скинути всі налаштування» і підтвердіть дію.

Після скидання перевірте, чи буде iPhone вібрувати в потрібних ситуаціях.

3. Виконайте відновлення системи

Якщо нічого з цього не допомогло вам, залишається останній засіб: відновлення iPhone.

 • Зробіть резервну копію даних за допомогою iTunes або iCloud.
 • Підключіть пристрій до комп'ютера.
 • Запустіть iTunes.
 • Go to the Summary page.
 • Виберіть «Відновлення» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Після відновлення повторіть перевірку.

4. Ремонт вібруючого мотора

Якщо після всього цього iPhone все ще не вібрує, причиною може бути апаратна несправність. Перш ніж відносити телефон на ремонт в Apple Store, варто перевірити, чи працює вібраційний мотор на пристрої. Для цього відкрийте Установки → Звук і включіть вібрацію в тихому режимі. Якщо телефон завібрує, мотор в порядку і проблема лежить в програмному забезпечення.

В іншому випадку виконайте ще одну перевірку для повної впевненості. На тій же самій сторінці налаштувань включіть вібрацію в тихому режимі і під час дзвінка, а потім попереключать режими туди-сюди. Якщо iPhone все одно не вібрує, це означає, що вібраційний мотор несправний. Віднесіть його на ремонт в Apple Store.

Віднесіть його на ремонт в Apple Store

Існує кілька шляхів виправити непрацюючу вібрацію на iPhone. Вібрація дуже важлива для будь-якого, хто не хоче пропускати важливі повідомлення. Сподіваємося, що вам вдасться включити її без особливих труднощів.

Чи не пропускайте новини Apple - підписуйтесь на наш Telegram-канал , А також на YouTube-канал .

Великий фанат Apple, пишу інструкції по Mac і iPhone, а також новини для IT-HERE.RU

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).