Статьи

Що робити з обкладинкою в мобільній версії ВК?

В кінці жовтня 2016 року в групах ВКонтакте з'явилися обкладинки, і багато хто відзначив, що соціальна мережа стала ще більше схожим на Facebook. Тоді ж представники соцмережі відзначили, що підтримка обкладинок на мобільних пристроях з'явиться трохи пізніше. І вони вийшли перед Новим роком, коли більшість спільнот уже розробило і встановило нову графіку.

В кінці грудня 2016 року багато спільноти ВКонтакте зіткнулися з проблемою - вони виявили на обкладинках некоректне відображення деяких елементів (на iOS і Android). Фахівці з Checkboxes, як виправити ситуацію.

Для груп з трафіком до 20% рекомендується залишити десктопний варіант. У десктоп-версії можна розмістити над кнопками заклики вступити в групу і написати повідомлення спільноті - це збільшує звернення і конверсію під вступу.

Всім іншим рекомендується звертати увагу на те, щоб графічні елементи і тексти не потрапляли в край справа, зліва і зверху. Необхідно дотримуватися наступних відступів:

  • 197 px зліва і справа;
  • 83 px зверху (зона індикаторів): з невеликим запасом, щоб виглядало органічно.

На обкладинку часто потрапляють і керуючі елементи: три крапки (доп. Опції меню) і стрілка ( «Назад»). Щоб цього не допустити, до лівого і правого відступами в 197 px можна додати ще 140 px.

Щоб обкладинка виглядала акуратно на всіх пристроях, рекомендується враховувати особливості мобільних додатків VK.

Ольга Бабаніна, SMM-фахівець: Ольга Бабаніна, SMM-фахівець:

Використовувати нові можливості оформлення потрібно, тому що це хороший спосіб виділитися, це ще один елемент впізнаваності бренду. Крім того, сьогодні, як ніколи, в соцмережах важлива візуальність. Обкладинку можна використовувати під інформування про акції, її можна креативно обігравати, постійно змінюючи різні сюжети (наприклад, серія сюжетів з якимось персонажем, Пікчу дня і так далі (тут вже від фантазії все залежить). В принципі, все це ми вже проходили у Фейсбуці.

Ось, наприклад СТС промах на обкладинці новий серіал - https://vk.com/ctc

Але звертати увагу на кроссплатформенность обов'язково - обкладинка не повинна нічого втрачати при переході з робочого столу на мобайл і навпаки. Ще одна часто зустрічається, - після завантаження обкладинки зображення на робочому столі мильне, багато на це забивають - і так зійде, але по-доброму за якістю картинки теж треба стежити.

Ніна Буянова, SMM-фахівець: Ніна Буянова, SMM-фахівець:

У соціальних мережах величезну роль грає графічний контент і його якість. Ми так влаштовані, що спочатку зчитуємо те, що простіше сприймається, тобто картинки. Поява обкладинок в додатку - ще один шанс для бренду звернути на себе увагу і впливати на аудиторію, головне - підійти до цього сумлінно.

джерело: Checkboxes

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача