Статьи

Що робити з обкладинкою в мобільній версії ВК?

В кінці жовтня 2016 року в групах ВКонтакте з'явилися обкладинки, і багато хто відзначив, що соціальна мережа стала ще більше схожим на Facebook. Тоді ж представники соцмережі відзначили, що підтримка обкладинок на мобільних пристроях з'явиться трохи пізніше. І вони вийшли перед Новим роком, коли більшість спільнот уже розробило і встановило нову графіку.

В кінці грудня 2016 року багато спільноти ВКонтакте зіткнулися з проблемою - вони виявили на обкладинках некоректне відображення деяких елементів (на iOS і Android). Фахівці з Checkboxes, як виправити ситуацію.

Для груп з трафіком до 20% рекомендується залишити десктопний варіант. У десктоп-версії можна розмістити над кнопками заклики вступити в групу і написати повідомлення спільноті - це збільшує звернення і конверсію під вступу.

Всім іншим рекомендується звертати увагу на те, щоб графічні елементи і тексти не потрапляли в край справа, зліва і зверху. Необхідно дотримуватися наступних відступів:

  • 197 px зліва і справа;
  • 83 px зверху (зона індикаторів): з невеликим запасом, щоб виглядало органічно.

На обкладинку часто потрапляють і керуючі елементи: три крапки (доп. Опції меню) і стрілка ( «Назад»). Щоб цього не допустити, до лівого і правого відступами в 197 px можна додати ще 140 px.

Щоб обкладинка виглядала акуратно на всіх пристроях, рекомендується враховувати особливості мобільних додатків VK.

Ольга Бабаніна, SMM-фахівець: Ольга Бабаніна, SMM-фахівець:

Використовувати нові можливості оформлення потрібно, тому що це хороший спосіб виділитися, це ще один елемент впізнаваності бренду. Крім того, сьогодні, як ніколи, в соцмережах важлива візуальність. Обкладинку можна використовувати під інформування про акції, її можна креативно обігравати, постійно змінюючи різні сюжети (наприклад, серія сюжетів з якимось персонажем, Пікчу дня і так далі (тут вже від фантазії все залежить). В принципі, все це ми вже проходили у Фейсбуці.

Ось, наприклад СТС промах на обкладинці новий серіал - https://vk.com/ctc

Але звертати увагу на кроссплатформенность обов'язково - обкладинка не повинна нічого втрачати при переході з робочого столу на мобайл і навпаки. Ще одна часто зустрічається, - після завантаження обкладинки зображення на робочому столі мильне, багато на це забивають - і так зійде, але по-доброму за якістю картинки теж треба стежити.

Ніна Буянова, SMM-фахівець: Ніна Буянова, SMM-фахівець:

У соціальних мережах величезну роль грає графічний контент і його якість. Ми так влаштовані, що спочатку зчитуємо те, що простіше сприймається, тобто картинки. Поява обкладинок в додатку - ще один шанс для бренду звернути на себе увагу і впливати на аудиторію, головне - підійти до цього сумлінно.

джерело: Checkboxes

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.