Статьи

Що може Adobe CC 2017, чого не вміє Adobe CS6?

Переклад статті Compare Versions: What's New in CC 2017 Release vs. CS6 & Older?
Пост багатий посиланнями, вони ведуть на згадувані сторінки.

Тільки-тільки у Adobe вийшла версія CC 2017 , І нам тут же почали задавати питання: що ж нового, що змінилося, що краще, в чому різниця між новою версією і минулими CC 2015.5 , CC 2015 , CC 2014 , CC 2013 , Запитують навіть про Creative Suite 6 2012 року і про більш ранні CS5, CS4 і CS3! Іншими словами, в чому ж ключові нові і поліпшення в CC 2017 по порівнянні з минулими версіями?

Тепер, коли оновлення CC 2017 продається по всьому світу, кожен бажаючий може отримати безкоштовну пробну версію або оновлення з поточної до нової версії на 7 днів . Щоб отримати постійний доступ до всіх програм, потрібно мати аккаунт в Creative Cloud (Для однієї програми або ж для всіх відразу), там же будуть розміщені пропозиції зі знижками для учнів і викладачів. Adobe стверджує, що в новій версії тисячі оновлень (нові та вдосконалені можливості, нові функції, поліпшення працездатності) - у всіх ключових програмах .

В Creative Cloud входять більш двадцяти різноманітних інструментів , Так що найпростіший спосіб в цьому розібратися - подивитися конкретні продукти. Наприклад, в Photoshop CC 2017 увійшли всі 3D функції , Які раніше були тільки в розширеній версії, крім того, додано безліч нових функціональних можливостей для дизайнерів, фотографів і фахівців з комп'ютерної графіки. Також заявлені і відмінні технології на кшталт Project Felix , Нового потужного інструменту для дизайнерів, які працюють з 3D; до того ж вражає зростання Adobe Stock , Що пропонує вже більше 60 мільйонів зображень, до того ж в нього додали вражаючі можливості пошуку по зображеннях і вражаюча кількість нових кистей .

На додаток до всього, в CC-продуктах для відео з'являється інноваційна можливість командних проектів (Team Projects) , випуск Dreamviewer CC отримав повністю оновлений дизайн, а також виходить нова добірка "розумних" сервісів, вбудованих в Adobe Cloud (вона називається Adobe Sensei ).

Також було оновлено або випущено безліч безліч безкоштовних мобільних додатків , Як під iOS, так і під Android, які працюють і з хмарою, і з версіями для комп'ютерів. В Creative Cloud включені і такі чудові інструменти і рішення як Behance , Adobe Portfolio , шрифти Typekit , Creative Cloud Market і Acrobat DC Pro .

Якщо ви хочете випробувати будь-яке з додатків CC, просто підпишіться на безкоштовний доступ в Creative Cloud. Інший варіант: всі безкоштовні пробні версії доступні для скачування . Щоб дізнатися, як продуктивніше всього використовувати нову версію CC, існує безліч інструкцій в PDF-форматі , а також навчальних відео . Більш того, можна завантажити десятки безкоштовних підручників по найпопулярнішим програмами.

Як правило, ви зможете встановити програми CC на двох комп'ютерах , В тому числі і на PC, і на Mac. Більш того, всі програми можуть працювати з файлами форматів попередніх версій , А в деяких випадках і версій CS5, CS4 або CS3. Також не забувайте, що в ціну товару включені всі його поновлення , Таким чином, у вас завжди буде встановлена ​​найостанніша і налагоджена версія.
нарешті, важливо знати , Що для Mac значно змінилися системні вимоги ... Новий реліз вимагає Mac OS X 10.10 ( "Yosemite") або вище. Якщо у вас ще не ця версія, ви можете отримати безкоштовне оновлення ОС від Apple - macOS Sierra (v. 10.12). Що ж стосується комп'ютерів на Windows - для них вимоги не змінюються з CC 2015 - програми відмінно працюють на всіх версіях Windows від Windows 7 і вище.

За посиланням на оригінал статті ви можете побачити порівняння версій і повні списки змін (англійською).

У наших майбутніх статтях ми розглянемо нововведення і нові програми Adobe CC 2017. Наприклад в наступній ми поговоримо про Adobe Team Projects (Beta), яка дозволяє координувати роботу команд над одним проектом (тримайся, AVID!).

CS6 & Older?
Іншими словами, в чому ж ключові нові і поліпшення в CC 2017 по порівнянні з минулими версіями?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).