Статьи

Що може Adobe CC 2017, чого не вміє Adobe CS6?

Переклад статті Compare Versions: What's New in CC 2017 Release vs. CS6 & Older?
Пост багатий посиланнями, вони ведуть на згадувані сторінки.

Тільки-тільки у Adobe вийшла версія CC 2017 , І нам тут же почали задавати питання: що ж нового, що змінилося, що краще, в чому різниця між новою версією і минулими CC 2015.5 , CC 2015 , CC 2014 , CC 2013 , Запитують навіть про Creative Suite 6 2012 року і про більш ранні CS5, CS4 і CS3! Іншими словами, в чому ж ключові нові і поліпшення в CC 2017 по порівнянні з минулими версіями?

Тепер, коли оновлення CC 2017 продається по всьому світу, кожен бажаючий може отримати безкоштовну пробну версію або оновлення з поточної до нової версії на 7 днів . Щоб отримати постійний доступ до всіх програм, потрібно мати аккаунт в Creative Cloud (Для однієї програми або ж для всіх відразу), там же будуть розміщені пропозиції зі знижками для учнів і викладачів. Adobe стверджує, що в новій версії тисячі оновлень (нові та вдосконалені можливості, нові функції, поліпшення працездатності) - у всіх ключових програмах .

В Creative Cloud входять більш двадцяти різноманітних інструментів , Так що найпростіший спосіб в цьому розібратися - подивитися конкретні продукти. Наприклад, в Photoshop CC 2017 увійшли всі 3D функції , Які раніше були тільки в розширеній версії, крім того, додано безліч нових функціональних можливостей для дизайнерів, фотографів і фахівців з комп'ютерної графіки. Також заявлені і відмінні технології на кшталт Project Felix , Нового потужного інструменту для дизайнерів, які працюють з 3D; до того ж вражає зростання Adobe Stock , Що пропонує вже більше 60 мільйонів зображень, до того ж в нього додали вражаючі можливості пошуку по зображеннях і вражаюча кількість нових кистей .

На додаток до всього, в CC-продуктах для відео з'являється інноваційна можливість командних проектів (Team Projects) , випуск Dreamviewer CC отримав повністю оновлений дизайн, а також виходить нова добірка "розумних" сервісів, вбудованих в Adobe Cloud (вона називається Adobe Sensei ).

Також було оновлено або випущено безліч безліч безкоштовних мобільних додатків , Як під iOS, так і під Android, які працюють і з хмарою, і з версіями для комп'ютерів. В Creative Cloud включені і такі чудові інструменти і рішення як Behance , Adobe Portfolio , шрифти Typekit , Creative Cloud Market і Acrobat DC Pro .

Якщо ви хочете випробувати будь-яке з додатків CC, просто підпишіться на безкоштовний доступ в Creative Cloud. Інший варіант: всі безкоштовні пробні версії доступні для скачування . Щоб дізнатися, як продуктивніше всього використовувати нову версію CC, існує безліч інструкцій в PDF-форматі , а також навчальних відео . Більш того, можна завантажити десятки безкоштовних підручників по найпопулярнішим програмами.

Як правило, ви зможете встановити програми CC на двох комп'ютерах , В тому числі і на PC, і на Mac. Більш того, всі програми можуть працювати з файлами форматів попередніх версій , А в деяких випадках і версій CS5, CS4 або CS3. Також не забувайте, що в ціну товару включені всі його поновлення , Таким чином, у вас завжди буде встановлена ​​найостанніша і налагоджена версія.
нарешті, важливо знати , Що для Mac значно змінилися системні вимоги ... Новий реліз вимагає Mac OS X 10.10 ( "Yosemite") або вище. Якщо у вас ще не ця версія, ви можете отримати безкоштовне оновлення ОС від Apple - macOS Sierra (v. 10.12). Що ж стосується комп'ютерів на Windows - для них вимоги не змінюються з CC 2015 - програми відмінно працюють на всіх версіях Windows від Windows 7 і вище.

За посиланням на оригінал статті ви можете побачити порівняння версій і повні списки змін (англійською).

У наших майбутніх статтях ми розглянемо нововведення і нові програми Adobe CC 2017. Наприклад в наступній ми поговоримо про Adobe Team Projects (Beta), яка дозволяє координувати роботу команд над одним проектом (тримайся, AVID!).

CS6 & Older?
Іншими словами, в чому ж ключові нові і поліпшення в CC 2017 по порівнянні з минулими версіями?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то