Статьи

Що робити, якщо Mozilla Firefox дивно відображає деякі сторінки? | Комп'ютер і Заробіток для початківців | Комп'ютер і Заробіток для початківців

  1. Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Вітаю, дорогі друзі!

Про проблеми з браузером Firefox сказано чимало. Однак, від сказаного проблеми не змінюються: виникають нові, які можуть збити з пантелику пересічного користувача ПК.

Сьогодні поговоримо про таку проблему, як несподіване і дуже дивне відображення деяких сторінок в даному браузері. Тож почнемо!

У вас встановлений браузер Firefox, він працює, нарікань особливих немає, в загальному, все в порядку.

У вас встановлений браузер Firefox, він працює, нарікань особливих немає, в загальному, все в порядку

Mozilla Firefox дивно відображає деякі сторінки

Але ось в один прекрасний день, ви, заходячи на якийсь сайт, який встановлений у вас в закладках, виявляєте більша не стикування.

Знайомий інтерфейс сайту кардинально змінився: замість зручного управління ви бачите якусь муть. Тобто, написано все російською мовою, але ось розташування тексту і картинок повністю змінено. Чому так сталося? І як це лікується?

Ну, сталося це з вини самого браузера: черговий глюк, який стався частково з вини розробників і частково з вашої вини. Адже браузер не може сам себе лікувати: не закладена в ньому така опція. Просто відбувається перевантаження в районі "куків" і "кеша", тому і трапляються подібні глюки.

І це не так страшно, якщо у вас заглючить якийсь другорядний сайт в закладках. Але що робити, якщо ви працюєте в онлайн? Наприклад, якщо таке "мистецтво" відбудеться з вашим робочим кабінетом на якомусь сайті, скажімо, на текстовій біржі, то багато неприємних хвилин вам гарантовано!

І адміністрація тут абсолютно ні при чому: проблема стосується виключно вас і тільки вашого браузера. Загалом, давайте ми вам підкажемо, як запросто позбутися проблеми з неправильним відображенням сторінки сайту або вашого робочого онлайн кабінету.

Все рішення криється в районі "кеша" і "куків" (про це щойно згадували). Для вирішення питання виконайте такий ось нехитрий алгоритм: відкрийте браузер, натисніть на вкладку "Інструменти" - "Налаштування". У який з'явився окремому вікні "Налаштування" клікніть на вкладку "Конфіденційність".

У цьому розділі є активні рядки (вони сині) - "Очистити вашу недавню історію" - тисніть на неї. Відкриється невелике вікно, де ви можете вибрати кількість годин історії, які ви можете видалити: від 1 години до всієї історії взагалі! Якщо проблема з відображенням сторінок виникла сьогодні, то вибирайте пункт "за сьогодні", тисніть "Очистити зараз".

Якщо хочете, то можете вибрати пункт "Все": буде видалена вся історія ваших відвідувань в Інтернеті. Але при цьому закладки залишаться на місці! Загалом, така процедура очищення вирішує проблему з відображенням сторінок в 9 випадках з 10! Ось така процедура очищення "куків" і "кеша" вирішує дану проблему.

PS: якщо не допомогло, що буває вкрай рідко, то просто повторно браузер. Скачайте нову версію Firefox, але старий браузер Firefox не видаляйте! Просто запустіть процес установки і виберіть у вікні кнопку "Оновити".

Пройде процес не переустановлення, а оновлення Firefox. Після цього все повинно стати на свої місця і проблема з відображенням сторінок вирішиться на вашу користь.
Успіхів!

До речі, а ось як створюється в Однокласники моя сторінка !

Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:


Сподобався урок - поділіться з друзями! (Для цього натисніть одну з кнопок нижче)


Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Коментування і розміщення посилань заборонено.

Чому так сталося?
І як це лікується?
Але що робити, якщо ви працюєте в онлайн?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.