Статьи

Що робити, якщо Mozilla Firefox дивно відображає деякі сторінки? | Комп'ютер і Заробіток для початківців | Комп'ютер і Заробіток для початківців

  1. Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Вітаю, дорогі друзі!

Про проблеми з браузером Firefox сказано чимало. Однак, від сказаного проблеми не змінюються: виникають нові, які можуть збити з пантелику пересічного користувача ПК.

Сьогодні поговоримо про таку проблему, як несподіване і дуже дивне відображення деяких сторінок в даному браузері. Тож почнемо!

У вас встановлений браузер Firefox, він працює, нарікань особливих немає, в загальному, все в порядку.

У вас встановлений браузер Firefox, він працює, нарікань особливих немає, в загальному, все в порядку

Mozilla Firefox дивно відображає деякі сторінки

Але ось в один прекрасний день, ви, заходячи на якийсь сайт, який встановлений у вас в закладках, виявляєте більша не стикування.

Знайомий інтерфейс сайту кардинально змінився: замість зручного управління ви бачите якусь муть. Тобто, написано все російською мовою, але ось розташування тексту і картинок повністю змінено. Чому так сталося? І як це лікується?

Ну, сталося це з вини самого браузера: черговий глюк, який стався частково з вини розробників і частково з вашої вини. Адже браузер не може сам себе лікувати: не закладена в ньому така опція. Просто відбувається перевантаження в районі "куків" і "кеша", тому і трапляються подібні глюки.

І це не так страшно, якщо у вас заглючить якийсь другорядний сайт в закладках. Але що робити, якщо ви працюєте в онлайн? Наприклад, якщо таке "мистецтво" відбудеться з вашим робочим кабінетом на якомусь сайті, скажімо, на текстовій біржі, то багато неприємних хвилин вам гарантовано!

І адміністрація тут абсолютно ні при чому: проблема стосується виключно вас і тільки вашого браузера. Загалом, давайте ми вам підкажемо, як запросто позбутися проблеми з неправильним відображенням сторінки сайту або вашого робочого онлайн кабінету.

Все рішення криється в районі "кеша" і "куків" (про це щойно згадували). Для вирішення питання виконайте такий ось нехитрий алгоритм: відкрийте браузер, натисніть на вкладку "Інструменти" - "Налаштування". У який з'явився окремому вікні "Налаштування" клікніть на вкладку "Конфіденційність".

У цьому розділі є активні рядки (вони сині) - "Очистити вашу недавню історію" - тисніть на неї. Відкриється невелике вікно, де ви можете вибрати кількість годин історії, які ви можете видалити: від 1 години до всієї історії взагалі! Якщо проблема з відображенням сторінок виникла сьогодні, то вибирайте пункт "за сьогодні", тисніть "Очистити зараз".

Якщо хочете, то можете вибрати пункт "Все": буде видалена вся історія ваших відвідувань в Інтернеті. Але при цьому закладки залишаться на місці! Загалом, така процедура очищення вирішує проблему з відображенням сторінок в 9 випадках з 10! Ось така процедура очищення "куків" і "кеша" вирішує дану проблему.

PS: якщо не допомогло, що буває вкрай рідко, то просто повторно браузер. Скачайте нову версію Firefox, але старий браузер Firefox не видаляйте! Просто запустіть процес установки і виберіть у вікні кнопку "Оновити".

Пройде процес не переустановлення, а оновлення Firefox. Після цього все повинно стати на свої місця і проблема з відображенням сторінок вирішиться на вашу користь.
Успіхів!

До речі, а ось як створюється в Однокласники моя сторінка !

Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:


Сподобався урок - поділіться з друзями! (Для цього натисніть одну з кнопок нижче)


Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Коментування і розміщення посилань заборонено.

Чому так сталося?
І як це лікується?
Але що робити, якщо ви працюєте в онлайн?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача