Статьи

Що таке генеративних транс

Сьогодні колега мене запитала, що таке генеративних транс. Питання спантеличив, тому як а) про це написана ціла книга (С.Гілліген "Генеративний транс.Опит творчого потоку", випущена в серії "Бібліотека гіпнозу професора Гордєєва"), б) тому що стан краще пробувати і відчувати на досвіді, ніж про нього розповідати.

І тим не менше, ось що я відповіла: генеративний транс - це активний транс, в якому працюють нарівні свідомість і несвідоме, в якому ти одночасно розслаблений і зосереджений, в якому ти можеш відчувати, відчувати і мислити і разом з тим усвідомлювати чітко, що відбувається, і дивитися на це з боку, стан, коли одночасно працюють твоє тіло і розум.

У моєму житті сталися дуже великі зміни з моменту, коли я познайомилася з генеративних трансом і стала використовувати його для себе і для клієнтів. Тому щиро рекомендую вам семінар Стівена, який відбудеться на початку травня в Санкт-Петербура. Це семінар не тільки для психологів та коучів. Він перш за все для тих, хто хоче використовувати генеративних транс для себе. Він так і називається "Само-лідерство, тренінг по творчому успіху".

Якщо ви хочете на цей семінар, то по засланні про нього докладніше. За промо-коду за посиланням можна отримати знижку 10%.

Я поїду на цей семінар сама і всіх дуже з собою покликом. Сподіваюся, побачимося і, з ким особисто поки не знайомі, познайомимося.

Сподіваюся, побачимося і, з ким особисто поки не знайомі, познайомимося

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача