Статьи

Що таке Форекс? Плюси і мінуси торгівлі на Форексі для новачка

В останні десятиліття Форекс став набагато більш популярним, в основному, завдяки глобалізації інтернету. І все більше людей намагаються заробити за допомогою онлайнтрейдингу, проте далеко не у всіх це виходить. Що ж таке Форекс?

Forex - міжнародний ринок обміну валют, тут можна як купувати, так і продавати валютні активи. Основні валюти для торгівлі - долар, євро, франк, ієна і фунт.

У чому суть заробітку на форексі? Ціни на валюти знаходяться в постійному русі, а передбачивши, куди попрямує той чи інший інструмент, можна купити його або продати. Наприклад, якщо котирування євро / долара ростуть (євро зміцнюється), то потрібно купувати євро. Через деякий час (кожен трейдер сам вирішує, скільки тримати угоду відкритою) можна продати євро і, за рахунок різниці курсів, отримати прибуток.

Де відбувається торгівля? В даний час, завдяки високим технологіям, торгівля валютами організована в інтернеті. Учасниками торгів є центробанки, великі інвестиційні компанії, приватні клієнти і форекс-брокери. Останні є найдоступнішим способом торгівлі для рядових користувачів. Такі компанії є посередниками між трейдерами і ринком, вони виводять угоди своїх клієнтів на міжбанківський ринок.

Вибір брокерської компанії - одна зі складових прибутковою торгівлі.

Зв'язавшись з ненадійним брокером, можна втратити як гроші, так і нерви. Допоможе вибрати форекс-компанію цей сайт , Де кожної брокерської компанії дана об'єктивна оцінка, а також розміщені докладні огляди брокерів.

Які ж плюси і мінуси має торгівля на форексі? Основні переваги:

  • Перспективи - після тривалого періоду навчання (як теоретичного, так і практичного), а також отримання багатого досвіду торгівлі на реальні гроші, можна отримувати непоганий дохід. Правда далеко не всі трейдери приходять до цього, але без праці і знань жодна справа не принесе вам достатку, і форекс - не виняток.
  • Вільний графік - торгувати можна в будь-який час по буднях (у вихідні ринок закривається). Єдина тимчасова прив'язка - це вихід важливих економічних новин, якщо стратегія пов'язана з ними.
  • Торгувати можна в будь-якому місці планети, де є інтернет.

Але трейдинг також має і свої мінуси:

  • Найголовніший - ризики програти свої гроші. Трейдери втрачають кошти з багатьох причин: недотримання ризик-менеджменту, помилки в прогнозах або виконанні угод, блокування рахунку форекс-брокером і т.д.
  • Тривалий і важкий навчання. Щоб стати досвідченим і стабільним трейдером, потрібно витратити дуже багато часу і сил, щоб освоїти різні торгові стратегії, виявити закономірності руху валют і т.д.

Новачкам потрібно дати одну пораду - ні в якому разі не торгувати на останні і позикові гроші, навіть якщо вам обіцяють величезні прибутки.

фото:   roomian
фото: roomian.org

Популярні пропозиції (Україна)

гроші від МФО через 15 хвилин

Все, що вам потрібно - це інтернет і банківська картка

кредит готівкою від провідного банку

До 200 тис грн готівкою на будь-які цілі без застави та поручителів

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Що ж таке Форекс?
У чому суть заробітку на форексі?
Де відбувається торгівля?
Які ж плюси і мінуси має торгівля на форексі?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).