Статьи

Що Таке SSL / TLS І HTTPS? Установка Сертифікату Безпеки

 1. Як працюють сертифікати SSL / TLS?
 2. Коли і чому SSL / TLS необхідні?
 3. Чи впливає SSL / TLS на SEO?
 4. Яке відношення мають SSL / TLS до HTTPS?
 5. Chrome вказує, чи використовує сайт SSL / TLS
 6. Як додати SSL / TLS на свій сайт?
 7. Як додати SSL / TLS на сайт WordPress?
 8. висновок

Що таке SSL? SSL є абревіатурою для Secure Sockets Layer. Це тип цифрової безпеки, яка дозволяє зашифрувати зв'язок між веб-сайтом і веб-браузером. Технологія в даний час застаріла і повністю замінена TLS.

Що таке TLS? Це означає Transport Layer Security і забезпечує конфіденційність даних так само, як і SSL. Оскільки SSL фактично більше не використовується, це правильний термін, який люди повинні почати використовувати.

Що Таоке HTTPS? Це безпечне розширення HTTP. Веб-сайти, які встановлюють і налаштовують SSL / TLS-сертифікат, можуть використовувати протокол HTTPS для встановлення безпечного з'єднання з сервером.

 • Мета SSL / TLS - зробити з'єднання безпечним для передачі конфіденційної інформації, включаючи особисті дані, інформацію про платіж або реєстрації.
 • Це альтернатива простій передачі текстових даних, в якій ваше з'єднання з сервером не зашифровані, і це ускладнює шахраям і хакерам відстеження з'єднання і крадіжку ваших даних.
 • Більшість людей знають, що таке SSL / TLS. Це сертифікати, які використовуються веб-майстрами для захисту своїх веб-сайтів і забезпечення безпечного доступу для людей до транзакцій.
 • Ви можете визначити, чи використовує веб-сайт сертифікат безпеки, тому що поруч з URL-адресою в адресному рядку з'явиться значок маленького замочка.

У цьому керівництві ви дізнаєтеся:

Як працюють сертифікати SSL / TLS?

Сертифікати SSL / TLS працюють шляхом цифрової прив'язки криптографічного ключа до ідентифікуючої інформації компанії. Це дозволяє їм шифрувати передачу даних таким чином, що вони не можуть бути розшифровані третіми особами.

Це дозволяє їм шифрувати передачу даних таким чином, що вони не можуть бути розшифровані третіми особами

Отримати Сертифікат SSL

SSL / TLS працює, маючи як приватний, так і відкритий ключ, а також ключі сеансу для кожного унікального безпечного сеансу. Коли відвідувач вводить захищений SSL-адреса в свій веб-браузер або переходить на безпечну сторінку, браузер і веб-сервер встановлюють з'єднання.

Під час початкового підключення загальнодоступні та закриті ключі будуть використовуватися для створення ключа сеансу, який потім буде використовуватися для шифрування і дешифрування даних, що передаються. Цей ключ сеансу залишиться дійсним протягом обмеженого часу і буде використовуватися тільки для даного сеансу.

Ви можете визначити, чи використовує сайт SSL, по значку замочка або зеленої смузі в верхній частині браузера. Ви можете клацнути по цьому значку, щоб переглянути інформацію про те, кому належить сертифікат, і управляти настройками SSL.

Коли і чому SSL / TLS необхідні?

SSL / TLS є обов'язковим, коли передається конфіденційна інформація, така як імена користувачів і паролі або інформація про платіжної обробці.

Мета SSL / TLS полягає в тому, щоб переконатися, що тільки одна людина - особа або організація, затверджене користувачем, може отримати доступ до переданих даним. Це особливо важливо, коли ви думаєте про те, між скількома пристроями і серверами передаються дані до того, як вони досягнуть свого пункту призначення.

Це особливо важливо, коли ви думаєте про те, між скількома пристроями і серверами передаються дані до того, як вони досягнуть свого пункту призначення

Отримати Сертифікат SSL

Існує три основні варіанти використання SSL / TLS для вашого веб-сайту:

 • Коли вам потрібна аутентифікація: будь-який сервер може претендувати на роль вашого сервера, захопивши інформацію, яку люди передають. SSL / TLS дозволяє вам підтвердити особистість вашого сервера, щоб люди знали, що ви є тим, ким ви говорите.
 • Щоб вселити довіру: якщо ви використовуєте сайт електронної комерції або питаєте користувачів про те, які дані важливі для них, ви повинні підтримувати почуття довіри. Використання сертифіката SSL / TLS є видимим способом показати відвідувачам, що вони можуть вам довіряти, і це набагато ефективніше за все, що ви могли б сказати про себе.
 • Коли вам потрібно дотримуватися галузеві стандарти: в деяких галузях, таких як фінансова, вам необхідно буде підтримувати певні базові рівні безпеки. Існують також правила в області платіжних карт (PCI), яких необхідно дотримуватися, якщо ви хочете прийняти інформацію про кредитну картку на своєму веб-сайті. І одним з цих вимог є використання сертифіката SSL / TLS.

Пам'ятайте, що SSL можна використовувати практично на будь-якому пристрої, що також робить його універсальним вибором безпеки в сучасному світі. Переваги використання SSL-сертифіката переважують час і кошти, необхідні для їх налаштування, так що вам нема чого втрачати.

Чи впливає SSL / TLS на SEO?

Коротка відповідь: так.

Google вніс зміни до свого алгоритм ще в 2014 році, щоб визначити пріоритети веб-сайтів, які використовували SSL-сертифікат, і з тих пір вони продовжують приділяти особливу увагу сертифікатами SSL. Вони офіційно заявили, що сайти зі статистикою SSL обійдуть сайти без такої , Щоб всі інші чинники були рівні, і хоча захищені сайти складають тільки 1% результатів, 40% запитів повертають хоча б один захищений SSL сайт на першу сторінку.

Вони офіційно заявили, що  сайти зі статистикою SSL обійдуть сайти без такої  , Щоб всі інші чинники були рівні, і хоча захищені сайти складають тільки 1% результатів, 40% запитів повертають хоча б один захищений SSL сайт на першу сторінку

Отримати Сертифікат SSL

На практиці SSL не дуже сильно впливає, коли справа доходить до SEO, і проста установка SSL-сертифіката на ваш сайт буде мати набагато менше значення, ніж створення регулярного свіжого контенту і створення сильного профілю вхідного посилання. Але це не означає, що ви повинні зовсім забути про них.

Також важливо пам'ятати, що пошукові системи використовують цілий ряд різних показників, щоб визначити, де знаходиться сайт. Одним з таких показників є те, як часто люди повертаються з вашого сайту на сторінку результатів, і наявність сертифіката SSL може вплинути на різницю між тими, хто купує у вас, а хто проходить повз. Безліч інших показників, які використовуються для ранжирування сайтів, можуть бути порушені, коли ви вибираєте, чи використовувати SSL-сертифікат чи ні.

Налаштування SSL-сертифіката вплине на продуктивність пошукової системи (Англ) вашого сайту, але ви повинні використовувати його не тільки з цієї причини. Замість цього налаштуйте SSL-сертифікат, щоб підвищити довіру між вашими відвідувачами і поліпшити SEO в якості бонусу.

Яке відношення мають SSL / TLS до HTTPS?

Коли ви встановлюєте SSL-сертифікат, ви налаштовуєте його для передачі даних за допомогою HTTPS. Ці дві технології йдуть рука об руку, і ви не можете використовувати одне без іншого.

URL-адресами передує або HTTP (Hypertext Transfer Protocol), або протокол HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure). Це ефективно визначає, як передаються будь-які дані, які ви відправляєте і отримуєте.

Це ефективно визначає, як передаються будь-які дані, які ви відправляєте і отримуєте

SSL / TLS не вимагають величезних витрат. Знайдіть доступні SSL-пропозиції з Hostinger!

Це означає, що інший спосіб визначити, чи використовує сайт сертифікат SSL, - це перевірити URL-адресу та подивитися, чи містить він HTTP або HTTPS. Це пов'язано з тим, що для сполук HTTPS потрібно сертифікат безпеки SSL.

Chrome вказує, чи використовує сайт SSL / TLS

У більшості основних браузерів, включаючи Google Chrome, Firefox і Microsoft Edge, наявність безпечного з'єднання буде помітно відображатися при доступі користувачів до сайту. Наприклад, в Chrome ви побачите значок зеленого замочка в адресному рядку поруч з повідомленням Безпечний. Користувачі можуть отримати детальнішу інформацію про сертифікат SSL, клацнувши по ньому.

Крім того, з моменту введення Chrome 68 (Англ) в липні 2018 року веб-сайти без сертифіката SSL / TLS відображають попередження Небезпечно .

Оскільки браузери активно показують, чи безпечні сайти, в ваших інтересах як власник веб-сайту використовувати підказку і захистити свій сайт. Таким чином, відвідувачі можуть відразу побачити, що ваш сайт надійний, як тільки вони його відвідують.

Як додати SSL / TLS на свій сайт?

Додавання SSL / TLS-сертифіката на ваш сайт може бути заплутаним і має бути зроблено тільки професіоналом. Ви повинні знати, чи є у вас стаття в бюджеті на того, хто в цьому розбирається.

Перший крок - включити SSH-доступ перед установкою клієнта ACME. На цьому етапі ви можете створити свій сертифікат SSL / TLS і встановити його через область адміністрування вашого веб-хоста. ми написали повне керівництво про те, як це зробити, що має допомогти, якщо ви готові почати роботу самостійно.

Якщо ви шукаєте платного постачальника сертифікатів SSL / TLS, зверніть увагу на Hostinger. Ми пропонуємо довічну захист SSL / TLS за одноразову оплату. Крім того, безкоштовний сертифікат поставляється разом з нашим щорічним планом хостингу Бізнес.

Після того, як ваш сертифікат готовий, ви можете активувати HTTPS , Вставивши фрагмент коду в ваш файл .htaccess.

Як додати SSL / TLS на сайт WordPress?

трохи легше почати роботу з SSL / TLS в WordPress . Він пропонує плагіни, такі як Really Simple SSL (Англ) та SSL Insecure Content Fixer (Англ), які обробляють технічну частину для вас. Однак вам все одно доведеться купувати SSL-сертифікат постачальника.

Після того, як ваш SSL-сертифікат був придбаний і встановлений, вам все одно потрібно буде змінювати налаштування на панелі інструментів WordPress (або використовувати один з вищезазначених плагінів).

Доброю новиною є те, що все, що вам потрібно зробити, це увійти в WordPress і перейти в Налаштування> Загальні. Прокрутіть вниз до полів WordPress Address (URL) і Site Address (URL) і змініть їх з HTTP на HTTPS. Обов'язково збережіть зміни і перевірте свій сайт, щоб переконатися, що все працює як треба.

висновок

Що таке SSL? Це означає Secure Sockets Layer (в той час як TLS підтримує Transport Layer Security) і показує відвідувачам, що вони можуть безпечно передавати конфіденційну інформацію на сервер і з сервера. Він шифрує всі передачі даних таким чином, що вони не можуть бути розшифровані третіми сторонами, такими як хакери і шахраї.

Ви можете дізнатися, чи використовує веб-сайт SSL / TLS по значку висячого замочка або зеленої смузі в верхній частині браузера. Зазвичай ви можете клацнути по значку в своєму браузері, щоб дізнатися, кому належить сертифікат.

SSL / TLS впливають на безпеку, оптимізацію в пошукових системах і можуть допомогти вашому сайту перевершувати конкурентів. З урахуванням сказаного, це не якийсь потужний інструмент для SEO, сертифікати SSL / TLS повинні використовуватися тому, що вони є найкращою практикою в питаннях безпеки, а не тому, що ви думаєте, що вони допоможуть вам підвищити рейтинг в пошукових системах.

І, звичайно, якщо вам потрібна допомога при запуску сертифіката SSL або якщо ви хочете скористатися довічної безпекою SSL, зв'яжіться з нами. Ми будемо раді допомогти!

Як працюють сертифікати SSL / TLS?
Коли і чому SSL / TLS необхідні?
Чи впливає SSL / TLS на SEO?
Яке відношення мають SSL / TLS до HTTPS?
Як додати SSL / TLS на сайт WordPress?
Коли і чому SSL / TLS необхідні?
Чи впливає SSL / TLS на SEO?
Яке відношення мають SSL / TLS до HTTPS?
Як додати SSL / TLS на свій сайт?
Як додати SSL / TLS на сайт WordPress?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача