Статьи

Що таке бот телеграм і як вони працюють в інвестиціях

  1. Telegram bot
  2. Кращі боти телеграм
  3. Чи мають майбутнє боти на Телеграма?

Мессенджер Telegram набирає все більшої популярності і не тільки завдяки можливості обмінюватися повідомленнями з високим рівнем безпеки, а й завдяки роботам - програмам, які здатні автоматично виконувати різні функції.

Саме ця інновація і стала мега-популярним трендом в хайп-індустрії і все більше проектів заводять свого особистого бота на Telegram.

Telegram bot

Першопрохідцем у впровадженні телеграм-бота в сферу високоприбуткового інвестування став проект Billy-bot. Проект стартував на початку травня і хоч був неабиякою дивиною для інвесторів, викликав не тільки інтерес, але і схвалення. Багато наважилися понести свої грошики в Billy-bot - і це не дивно, умови в ньому були досить демократичні і вигідні: за п'ять днів інвестор міг отримати 20% чистого профіту, прибуток нараховувалася в розмірі 1% на годину, а сума вкладу становила 50 $. Через два тижні адміни Billy-bot створили ще одного бота, який повинен був допомогти старшому братові від перезакідона, але ця дія не змогло відтягнути сумний момент лаві. В цілому ж, інвестори непогано заробили з Billy-ботом, але назвати проект кращим хайп-ботом і язик не повертається, адже незабаром на арені з'явилася тріумфаторка Лара.

Кращі боти телеграм

Billy-bot тільки поклав початок нової цікавої для інвесторів тенденції, коли вкладення в проект перестало мати на увазі нікому не потрібну реєстрацію і занудні посиденьки в кабінеті в очікуванні чергового нарахування. З появою проектів, що використовують телеграм додаток одним ударом було вбито три зайця:

  • дії інвесторів у проекті значно спростилися;
  • хайпи отримали не пробивну захист (адже Павло Дуров при розробці Telegram зробив акцент саме на безпеки);
  • хайп-індустрія в цілому зробила значний крок вперед, показавши, що може існувати в іншому, більш сучасному форматі.

Незабаром за Billy-bot з'явився і кращий бот проект, який використовує бота - LaraWith.me. Примітно, що Лара з'явилася досить прозаїчно - спочатку проект засвітився в сміттєвому розділі великого і жахливого ММГП.

Ніхто не робив ставки на LaraWith.me, адже одне те, що момент безубитка в ньому затягувався на 33 дня, для інвесторів було величезним жирним мінусом. Але Лара дуже скоро показала, що готова працювати, багато інвесторів купилися на її фішки і не прогадали. Що вже й говорити, проект став легендарним в своєму роді, адже, пропрацювавши 111 днів, LaraWith.me зібрав просто космічну касу за мірками сучасної хайп-індустрії, так і розмір профіту учасників був значним.

Слідом за Ларою проекти-боти почали рости як гриби після дощу Слідом за Ларою проекти-боти почали рости як гриби після дощу. Інвестори навчилися довіряти ботам, відчули на власній шкурі всі переваги інвестування з роботами і тепер нові хайпи, що використовують телеграм, зустрічали на "ура". В кінці серпня стартував і інший бот-проект Bots Family. Інвесторам пропонувалося відразу кілька ботів з різними умовами інвестування, багато цікавих фішок і якісний сайт. Але, чомусь, дива не сталося і хоч багато хто залишився в хорошому профіті, але надії вкладників не були виправдані.

Сьогодні ж боти стали справжнім трендом і кожен поважаючий себе адмін обов'язково створює для свого проекту бота в вищезгаданому мессенджере.

Чи мають майбутнє боти на Телеграма?

Якими б класними і зручними були боти не варто забувати одне - хайпи завжди будуть залишатися хайп і в яку обгортку їх не загорни, підсумок у всіх проектів один. Все хайпи неодмінно приходять до свого лаві, а то, коли це трапиться ніяк не залежить ні від ботів, ні від інвесторів - все в руках адмінів. Тому скажемо гучне "так" розвитку хайп-індустрії в цілому і ботам зокрема, які лише показують, що у високоприбуткового інвестування є майбутнє в наш високотехнологічний вік, але при цьому не будемо спокушатися і думати, що боти якимось чином можуть вплинути на саму суть і принципи існування хайпів. Очевидно, що проекти з ботами будуть з'являтися і надалі, поки ця фішка буде забавляти пересичених стандартними хайп інвестора. Як довго збережеться ця тенденція сказати складно, можливо, вона лише трансформується у щось нове, ще більш цікаве і інноваційне. У будь-якому випадку, час розставить всі крапки над "i" і ми своїми очима побачимо майбутнє хайп-індустрії.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

  1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
  2. вКонтакте

Чи мають майбутнє боти на Телеграма?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).