Статьи

Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся

 1. Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся Привіт друзі! На зв'язку Павло Ямб. ...
 2. Як завести e-mail
 3. Реєстрація
 4. Логін
 5. пароль
 6. Платний або безкоштовний е-мейл
 7. Як дізнатися свою електронну адресу
 8. Вітаємо, ви отримали ... спам
 9. Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся
 10. Що таке електронна пошта
 11. Як завести e-mail
 12. Реєстрація
 13. Логін
 14. пароль
 15. Платний або безкоштовний е-мейл
 16. Як дізнатися свою електронну адресу
 17. Вітаємо, ви отримали ... спам
 18. Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся
 19. Що таке електронна пошта
 20. Як завести e-mail
 21. Реєстрація
 22. Логін
 23. пароль
 24. Платний або безкоштовний е-мейл
 25. Як дізнатися свою електронну адресу
 26. Вітаємо, ви отримали ... спам
 27. Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся
 28. Що таке електронна пошта
 29. Як завести e-mail
 30. Реєстрація
 31. Логін
 32. пароль
 33. Платний або безкоштовний е-мейл
 34. Як дізнатися свою електронну адресу
 35. Вітаємо, ви отримали ... спам

Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся

Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся

Привіт друзі! На зв'язку Павло Ямб. Скажіть, ви спілкуєтеся в цих соціальних мережах ? А як обмінюєтеся повідомленнями? У вас є email? Якщо немає, а в інтернет ви прийшли надовго і всерйоз вирішили зайнятися онлайн-роботою , То без електронної адреси обійтися неможливо. Так що таке email і як його створити?

Що таке електронна пошта

Пошта необхідна для переправлення повідомлень на далекі відстані швидко :). У сучасному світі без обміну інформацією неможливо жити. До появи інтернету передачею листів займалася звичайна пошта, а ще раніше голуби. Але час йде, і сучасні технології вдосконалили процес: листи доставляється на інший кінець планети за лічені секунди. Зрозуміло, можливо таке сталося з появою інтернету і, власне, електронної пошти.

Забавно, але створювати електронну пошту спеціально ніхто не збирався. Все вийшло само собою. Американський програміст Рей Томпсон розробляв програму відправки коротких повідомлень електронної пошти. Для кожного відправника обов'язковим був власний адресу. Так в 1965 році народилася зручна інтернет-пошта.

Не потрібно писати від руки послання, класти його в конверт, наклеювати марку, нести на пошту і чекати, поки лист дійде до адресата, а потім чекати відповіді - а я застав ці часи. Електронна пошта - сучасний вид зв'язку для передачі на відстані текстових файлів, графічних і відеоповідомлень.

Майже у всіх інтернет-користувачів є поштові електронні скриньки. У віртуальній пошти є своя назва - e-mail. Е-мейл - та ж пошта, тільки в сучасному форматі. Майже у всіх інтернет-користувачів є поштові електронні скриньки

У чому її зручність:

 • Листи до адресатів йдуть лише кілька секунд
 • По електронній пошті можна пересилати і картинки, і повідомлення, і відеофайли.

Як завести e-mail

Без е-мейла зареєструватися ні на одному форумі і ні в одній соцмережі неможливо. Тому створюємо власну електронну скриньку на будь-якому з безкоштовних поштових сервісів. Відмінності між ними невеликі, а реєстрація - за єдиним принципом, за кілька хвилин. Вибираємо вподобаний або сподобалися (ніхто не забороняє заводити кілька адрес) і починаємо:

Список можна продовжити, просто ці сервіси найпопулярніші. Після завершення реєстрації ви отримуєте доступ до додаткових можливостей сервісу: зможете завести персональну сторінку в мережі, електронний гаманець, отримаєте власний номер ISQ, створите свій блог , Нарешті. У кожного сервісу - свій перелік корисних опцій.

Реєстрація

Отже, починаємо з аккаунта. На головній сторінці поштового сервісу тиснемо на посилання «Реєстрація». Далі вибираємо «Створити поштову скриньку» або «Завести пошту» - текст залежить від сервісу. На сторінці заповнюємо реєстраційну форму. Що стосується труднощів система підкаже, що робити далі. Отже, починаємо з аккаунта

При реєстрації вкажіть справжні особисті дані: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження і номер телефону При реєстрації вкажіть справжні особисті дані: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження і номер телефону. Так ви зможете відновити акаунт без праці в разі втрати пароля або для пошуку знайомих в мережі. Не бійтеся розкривати себе в мережі. Про вас і так вже все відомо інтернету :)

Е-мейл повинен бути коректним, тобто написаним правильно. Довжина імені - до 64 знаків. При реєстрації, правда, надійніше точками і символами не користуватися, тому що деякі сервіси беруть їх за помилки і видають повідомлення про некоректне адресу.

Чи не бажаєте, щоб сторонні люди переглядали ваші дані? Налаштування дозволяють приховати їх після завершення реєстрації. Довідкова система сервісу допоможе отримати підказку, як зробити це.

А ще достовірні дані необхідні для користування електронним гаманцем. Під ім'ям Крокодила Гени навряд чи вдасться піти ідентифікацію успішно, і результат - проблеми з грошовими переказами.

Логін

Основа реєстрації - вибір імені ящика. Головна вимога - унікальність. Адреса складається з:

 • імені сайту-поштовика, на якому ви створюєте пошту;
 • імені користувача, тобто вас, що створює свою адресу.

Значок «at» або «собачка» розділяє обидві частини. Адреса виглядає як [Email protected] example.ru - ім'я сайту, а pavel - ім'я користувача. До вибору логіна підходимо серйозно: якщо він перестане подобатися, змінити своє ім'я вже не вийде, і доведеться реєструвати новий ящик. Значок «at» або «собачка» розділяє обидві частини

До речі «собачку» створив той же Рей Томпсон. Значок використовувався їм для розділення імені поштової скриньки і розташування адресата в домені . Томпсон навчив програму розрізняти ці подробиці на автоматі. А вибір значка багато часу не зайняв: «собачкою» програмісти вже користувалися. Через кілька років значок став надпопулярним.

Обов'язкові для заповнення поля позначені «зірочкою», значком «*». Дані ввели? А тепер - найцікавіше і складне, вибір імені поштової скриньки. Часу така робота займає чимало. Популярні імена вже зайняті, і над вигадуванням унікального назви доводиться потрудитися.

У багатьох поштових сервісах реєстрація аккаунта дозволена на кількох доменах, позначених після «собачки» в адресі. Якщо в основному домені обране ім'я зайнято, то на додатковому воно може бути вільно. Перевірити можна за списком в реєстраційній формі.

Як варіант - номер свого мобільного телефону. Ця назва вже точно вільно. Або назву своєї фірми. Але тут можливі проблеми з передачею адреси по телефону: написання та звучання можуть відрізнятися.

пароль

Хочеш навчитися писати статті і заробляти в інтернеті? Якраз зараз у мене йде набір на безкоштовне навчання за авторською методикою. ЗАПИСАТИСЯ До ПАВЛУ ямбу

Після вибору логіна займемося підбором надійного пароля і контрольним питанням для обмеження доступу до своєї адреси. Відповідь встановлюємо з розрахунком, що відповісти зможете тільки ви. Так доступ до аккаунту для сторонніх буде закритий. Надто очевидні дані, наприклад, кличка домашнього улюбленця, відома всім друзям, або назву вулиці, на якій живете, тим більше дату народження або ім'я краще не брати.

Якщо нічого оригінального не спадає на думку, можна навмисно зробити кілька помилок. Скористайтеся нелогічними комбінаціями великих і малих літер, спеціальними символами: замість «а» - «@». Натомість «o» поставте «0». Тепер підібрати «ключик» до вашого скриньки небажаним гостям буде дуже непросто. Якщо нічого оригінального не спадає на думку, можна навмисно зробити кілька помилок

Якщо у вас є корпоративна пошта на роботі, посаду дозволяє безкоштовне створення е-мейла, то чому б не скористатися такою можливістю? Зверніться до адміністратора, який відає «комп'ютерними справами» вашої організації і дізнайтеся, як створити свою поштову скриньку. Тільки не забувайте, що після звільнення доступ до цього ящика ви втратите. Та й під час роботи ваше листування буде доступна не тільки вам, а й того ж адміністратору.

Платний або безкоштовний е-мейл

Ви можете зареєструвати і власний унікальний домен, наприклад vasya @ masin.net. Приклад подібного сервісу реєстрації - http://www.general-domain.ru/. Але реєстрація особистого домену платна. Правда, плата невелика, а при веденні власного бізнесу таку адресу - додаткова солідність.

Для вирішення проблем з основною адресою створюємо додатковий. При реєстрації вказуємо додатковий адресу. На нього висилають пароль від основного при втраті.

Різниця між безкоштовними і платними сервісами - в рівні захищеності акаунтів, обсязі ящиків, обмеження розмірів і способах боротьби зі спамом. Одним з кращих в світі вважається сервіс Gmail, створений компанією Google. Якщо у вас до сих пір немає цієї пошти, то ось вам моя докладна інструкція як завести і налаштувати. Різниця між безкоштовними і платними сервісами - в рівні захищеності акаунтів, обсязі ящиків, обмеження розмірів і способах боротьби зі спамом

Щоб полегшити життя користувача, створено досить клієнтських програм. Практично єдина їх завдання - зробити користування електронною поштою зручнішим. Надаються корисні інструменти для копіювання, зберігання даних і сортування електронної кореспонденції. Ці програми безкоштовні і платні.

Одна з найвідоміших платних - «The Bat!». Одна з найвідоміших платних - «The Bat Безкоштовна альтернатива - «Thunderbird», відмінний сервіс від Mozilla, ні в чому не поступається платного сервісу. Поштовий клієнт включений до складу будь-якої операційної системи. Так, для Windows це Microsoft Outlook.

Як дізнатися свою електронну адресу

Щоб не втратити власну поштову адресу спочатку можна записати його і зберегти. А можна подивитися адресу під час реєстрації або побачити на головній сторінці свого ящика. Часто він відображений вгорі на сторінці сервісу як «е-мейл» або «Моя сторінка». Тут виведені всі вхідні і вихідні листи. Але в будь-якому випадку не варто сподіватися тільки на власну пам'ять: адреса завжди краще тримати записаним у файлі або на папері під рукою.

На електронну пошту приходять цікаві для власника ящика пропозиції. Тільки іноді на розсилку ви не підписувалися, а отримуєте по десятку абсолютно непотрібних листів. Це спам, проблема відома всім власникам е-мейлів.

Вітаємо, ви отримали ... спам

Пропозиції про покупку товарів, про надання благодійної допомоги - що тільки не розсилається! Але після переведення зазначеної суми на рахунок про гроші модно забути: вони потраплять до шахраїв, які найчастіше займаються такими розсилками. А до всього іншого тепер у них є доступ і до вашого гаманця.

Листи з пропозиціями завантажити корисні програми або цікаві файли також краще не відкривати: в них можуть бути віруси. У шкідливих розсилок зазвичай яскраві заголовки: «Вітаємо», «Ви виграли», «Ось те, що вам потрібно найбільше» або «Приз». Листи з пропозиціями завантажити корисні програми або цікаві файли також краще не відкривати: в них можуть бути віруси Зробити особисту інформацію доступною для шахраїв або поламати ваш комп'ютер - такі завдання спам-вірусам «по зубах».

І вже тим більше, не потрібно самому розсилати подібні листи із закликами: «Відправ це послання трьом (п'яти, шести і так далі) друзям, і буде тобі щастя». Відправляємо подібні «заманіловкі» в папку з написом «Спам». Їм там саме місце. Немає потреби дозволяти ставати помічником, нехай і мимовільним, шахраїв.

Електронна пошта - прекрасна можливість стерти кордони і зменшити відстані. Обходитися без email, працюючи в інтернеті, неможливо. Думаю, ви зі мною згодні.

А який поштою користуєтеся ви? З вами був Павло Ямб. До зв'язку!

Бачили цей талант?

Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся

Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся

Привіт друзі! На зв'язку Павло Ямб. Скажіть, ви спілкуєтеся в цих соціальних мережах ? А як обмінюєтеся повідомленнями? У вас є email? Якщо немає, а в інтернет ви прийшли надовго і всерйоз вирішили зайнятися онлайн-роботою , То без електронної адреси обійтися неможливо. Так що таке email і як його створити?

Що таке електронна пошта

Пошта необхідна для переправлення повідомлень на далекі відстані швидко :). У сучасному світі без обміну інформацією неможливо жити. До появи інтернету передачею листів займалася звичайна пошта, а ще раніше голуби. Але час йде, і сучасні технології вдосконалили процес: листи доставляється на інший кінець планети за лічені секунди. Зрозуміло, можливо таке сталося з появою інтернету і, власне, електронної пошти.

Забавно, але створювати електронну пошту спеціально ніхто не збирався. Все вийшло само собою. Американський програміст Рей Томпсон розробляв програму відправки коротких повідомлень електронної пошти. Для кожного відправника обов'язковим був власний адресу. Так в 1965 році народилася зручна інтернет-пошта.

Не потрібно писати від руки послання, класти його в конверт, наклеювати марку, нести на пошту і чекати, поки лист дійде до адресата, а потім чекати відповіді - а я застав ці часи. Електронна пошта - сучасний вид зв'язку для передачі на відстані текстових файлів, графічних і відеоповідомлень.

Майже у всіх інтернет-користувачів є поштові електронні скриньки. У віртуальній пошти є своя назва - e-mail. Е-мейл - та ж пошта, тільки в сучасному форматі. Майже у всіх інтернет-користувачів є поштові електронні скриньки

У чому її зручність:

 • Листи до адресатів йдуть лише кілька секунд
 • По електронній пошті можна пересилати і картинки, і повідомлення, і відеофайли.

Як завести e-mail

Без е-мейла зареєструватися ні на одному форумі і ні в одній соцмережі неможливо. Тому створюємо власну електронну скриньку на будь-якому з безкоштовних поштових сервісів. Відмінності між ними невеликі, а реєстрація - за єдиним принципом, за кілька хвилин. Вибираємо вподобаний або сподобалися (ніхто не забороняє заводити кілька адрес) і починаємо:

Список можна продовжити, просто ці сервіси найпопулярніші. Після завершення реєстрації ви отримуєте доступ до додаткових можливостей сервісу: зможете завести персональну сторінку в мережі, електронний гаманець, отримаєте власний номер ISQ, створите свій блог , Нарешті. У кожного сервісу - свій перелік корисних опцій.

Реєстрація

Отже, починаємо з аккаунта. На головній сторінці поштового сервісу тиснемо на посилання «Реєстрація». Далі вибираємо «Створити поштову скриньку» або «Завести пошту» - текст залежить від сервісу. На сторінці заповнюємо реєстраційну форму. Що стосується труднощів система підкаже, що робити далі. Отже, починаємо з аккаунта

При реєстрації вкажіть справжні особисті дані: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження і номер телефону При реєстрації вкажіть справжні особисті дані: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження і номер телефону. Так ви зможете відновити акаунт без праці в разі втрати пароля або для пошуку знайомих в мережі. Не бійтеся розкривати себе в мережі. Про вас і так вже все відомо інтернету :)

Е-мейл повинен бути коректним, тобто написаним правильно. Довжина імені - до 64 знаків. При реєстрації, правда, надійніше точками і символами не користуватися, тому що деякі сервіси беруть їх за помилки і видають повідомлення про некоректне адресу.

Чи не бажаєте, щоб сторонні люди переглядали ваші дані? Налаштування дозволяють приховати їх після завершення реєстрації. Довідкова система сервісу допоможе отримати підказку, як зробити це.

А ще достовірні дані необхідні для користування електронним гаманцем. Під ім'ям Крокодила Гени навряд чи вдасться піти ідентифікацію успішно, і результат - проблеми з грошовими переказами.

Логін

Основа реєстрації - вибір імені ящика. Головна вимога - унікальність. Адреса складається з:

 • імені сайту-поштовика, на якому ви створюєте пошту;
 • імені користувача, тобто вас, що створює свою адресу.

Значок «at» або «собачка» розділяє обидві частини. Адреса виглядає як [Email protected] example.ru - ім'я сайту, а pavel - ім'я користувача. До вибору логіна підходимо серйозно: якщо він перестане подобатися, змінити своє ім'я вже не вийде, і доведеться реєструвати новий ящик. Значок «at» або «собачка» розділяє обидві частини

До речі «собачку» створив той же Рей Томпсон. Значок використовувався їм для розділення імені поштової скриньки і розташування адресата в домені . Томпсон навчив програму розрізняти ці подробиці на автоматі. А вибір значка багато часу не зайняв: «собачкою» програмісти вже користувалися. Через кілька років значок став надпопулярним.

Обов'язкові для заповнення поля позначені «зірочкою», значком «*». Дані ввели? А тепер - найцікавіше і складне, вибір імені поштової скриньки. Часу така робота займає чимало. Популярні імена вже зайняті, і над вигадуванням унікального назви доводиться потрудитися.

У багатьох поштових сервісах реєстрація аккаунта дозволена на кількох доменах, позначених після «собачки» в адресі. Якщо в основному домені обране ім'я зайнято, то на додатковому воно може бути вільно. Перевірити можна за списком в реєстраційній формі.

Як варіант - номер свого мобільного телефону. Ця назва вже точно вільно. Або назву своєї фірми. Але тут можливі проблеми з передачею адреси по телефону: написання та звучання можуть відрізнятися.

пароль

Хочеш навчитися писати статті і заробляти в інтернеті? Якраз зараз у мене йде набір на безкоштовне навчання за авторською методикою. ЗАПИСАТИСЯ До ПАВЛУ ямбу

Після вибору логіна займемося підбором надійного пароля і контрольним питанням для обмеження доступу до своєї адреси. Відповідь встановлюємо з розрахунком, що відповісти зможете тільки ви. Так доступ до аккаунту для сторонніх буде закритий. Надто очевидні дані, наприклад, кличка домашнього улюбленця, відома всім друзям, або назву вулиці, на якій живете, тим більше дату народження або ім'я краще не брати.

Якщо нічого оригінального не спадає на думку, можна навмисно зробити кілька помилок. Скористайтеся нелогічними комбінаціями великих і малих літер, спеціальними символами: замість «а» - «@». Натомість «o» поставте «0». Тепер підібрати «ключик» до вашого скриньки небажаним гостям буде дуже непросто. Якщо нічого оригінального не спадає на думку, можна навмисно зробити кілька помилок

Якщо у вас є корпоративна пошта на роботі, посаду дозволяє безкоштовне створення е-мейла, то чому б не скористатися такою можливістю? Зверніться до адміністратора, який відає «комп'ютерними справами» вашої організації і дізнайтеся, як створити свою поштову скриньку. Тільки не забувайте, що після звільнення доступ до цього ящика ви втратите. Та й під час роботи ваше листування буде доступна не тільки вам, а й того ж адміністратору.

Платний або безкоштовний е-мейл

Ви можете зареєструвати і власний унікальний домен, наприклад vasya @ masin.net. Приклад подібного сервісу реєстрації - http://www.general-domain.ru/. Але реєстрація особистого домену платна. Правда, плата невелика, а при веденні власного бізнесу таку адресу - додаткова солідність.

Для вирішення проблем з основною адресою створюємо додатковий. При реєстрації вказуємо додатковий адресу. На нього висилають пароль від основного при втраті.

Різниця між безкоштовними і платними сервісами - в рівні захищеності акаунтів, обсязі ящиків, обмеження розмірів і способах боротьби зі спамом. Одним з кращих в світі вважається сервіс Gmail, створений компанією Google. Якщо у вас до сих пір немає цієї пошти, то ось вам моя докладна інструкція як завести і налаштувати. Різниця між безкоштовними і платними сервісами - в рівні захищеності акаунтів, обсязі ящиків, обмеження розмірів і способах боротьби зі спамом

Щоб полегшити життя користувача, створено досить клієнтських програм. Практично єдина їх завдання - зробити користування електронною поштою зручнішим. Надаються корисні інструменти для копіювання, зберігання даних і сортування електронної кореспонденції. Ці програми безкоштовні і платні.

Одна з найвідоміших платних - «The Bat!». Одна з найвідоміших платних - «The Bat Безкоштовна альтернатива - «Thunderbird», відмінний сервіс від Mozilla, ні в чому не поступається платного сервісу. Поштовий клієнт включений до складу будь-якої операційної системи. Так, для Windows це Microsoft Outlook.

Як дізнатися свою електронну адресу

Щоб не втратити власну поштову адресу спочатку можна записати його і зберегти. А можна подивитися адресу під час реєстрації або побачити на головній сторінці свого ящика. Часто він відображений вгорі на сторінці сервісу як «е-мейл» або «Моя сторінка». Тут виведені всі вхідні і вихідні листи. Але в будь-якому випадку не варто сподіватися тільки на власну пам'ять: адреса завжди краще тримати записаним у файлі або на папері під рукою.

На електронну пошту приходять цікаві для власника ящика пропозиції. Тільки іноді на розсилку ви не підписувалися, а отримуєте по десятку абсолютно непотрібних листів. Це спам, проблема відома всім власникам е-мейлів.

Вітаємо, ви отримали ... спам

Пропозиції про покупку товарів, про надання благодійної допомоги - що тільки не розсилається! Але після переведення зазначеної суми на рахунок про гроші модно забути: вони потраплять до шахраїв, які найчастіше займаються такими розсилками. А до всього іншого тепер у них є доступ і до вашого гаманця.

Листи з пропозиціями завантажити корисні програми або цікаві файли також краще не відкривати: в них можуть бути віруси. У шкідливих розсилок зазвичай яскраві заголовки: «Вітаємо», «Ви виграли», «Ось те, що вам потрібно найбільше» або «Приз». Листи з пропозиціями завантажити корисні програми або цікаві файли також краще не відкривати: в них можуть бути віруси Зробити особисту інформацію доступною для шахраїв або поламати ваш комп'ютер - такі завдання спам-вірусам «по зубах».

І вже тим більше, не потрібно самому розсилати подібні листи із закликами: «Відправ це послання трьом (п'яти, шести і так далі) друзям, і буде тобі щастя». Відправляємо подібні «заманіловкі» в папку з написом «Спам». Їм там саме місце. Немає потреби дозволяти ставати помічником, нехай і мимовільним, шахраїв.

Електронна пошта - прекрасна можливість стерти кордони і зменшити відстані. Обходитися без email, працюючи в інтернеті, неможливо. Думаю, ви зі мною згодні.

А який поштою користуєтеся ви? З вами був Павло Ямб. До зв'язку!

Бачили цей талант?

Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся

Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся

Привіт друзі! На зв'язку Павло Ямб. Скажіть, ви спілкуєтеся в цих соціальних мережах ? А як обмінюєтеся повідомленнями? У вас є email? Якщо немає, а в інтернет ви прийшли надовго і всерйоз вирішили зайнятися онлайн-роботою , То без електронної адреси обійтися неможливо. Так що таке email і як його створити?

Що таке електронна пошта

Пошта необхідна для переправлення повідомлень на далекі відстані швидко :). У сучасному світі без обміну інформацією неможливо жити. До появи інтернету передачею листів займалася звичайна пошта, а ще раніше голуби. Але час йде, і сучасні технології вдосконалили процес: листи доставляється на інший кінець планети за лічені секунди. Зрозуміло, можливо таке сталося з появою інтернету і, власне, електронної пошти.

Забавно, але створювати електронну пошту спеціально ніхто не збирався. Все вийшло само собою. Американський програміст Рей Томпсон розробляв програму відправки коротких повідомлень електронної пошти. Для кожного відправника обов'язковим був власний адресу. Так в 1965 році народилася зручна інтернет-пошта.

Не потрібно писати від руки послання, класти його в конверт, наклеювати марку, нести на пошту і чекати, поки лист дійде до адресата, а потім чекати відповіді - а я застав ці часи. Електронна пошта - сучасний вид зв'язку для передачі на відстані текстових файлів, графічних і відеоповідомлень.

Майже у всіх інтернет-користувачів є поштові електронні скриньки. У віртуальній пошти є своя назва - e-mail. Е-мейл - та ж пошта, тільки в сучасному форматі. Майже у всіх інтернет-користувачів є поштові електронні скриньки

У чому її зручність:

 • Листи до адресатів йдуть лише кілька секунд
 • По електронній пошті можна пересилати і картинки, і повідомлення, і відеофайли.

Як завести e-mail

Без е-мейла зареєструватися ні на одному форумі і ні в одній соцмережі неможливо. Тому створюємо власну електронну скриньку на будь-якому з безкоштовних поштових сервісів. Відмінності між ними невеликі, а реєстрація - за єдиним принципом, за кілька хвилин. Вибираємо вподобаний або сподобалися (ніхто не забороняє заводити кілька адрес) і починаємо:

Список можна продовжити, просто ці сервіси найпопулярніші. Після завершення реєстрації ви отримуєте доступ до додаткових можливостей сервісу: зможете завести персональну сторінку в мережі, електронний гаманець, отримаєте власний номер ISQ, створите свій блог , Нарешті. У кожного сервісу - свій перелік корисних опцій.

Реєстрація

Отже, починаємо з аккаунта. На головній сторінці поштового сервісу тиснемо на посилання «Реєстрація». Далі вибираємо «Створити поштову скриньку» або «Завести пошту» - текст залежить від сервісу. На сторінці заповнюємо реєстраційну форму. Що стосується труднощів система підкаже, що робити далі. Отже, починаємо з аккаунта

При реєстрації вкажіть справжні особисті дані: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження і номер телефону При реєстрації вкажіть справжні особисті дані: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження і номер телефону. Так ви зможете відновити акаунт без праці в разі втрати пароля або для пошуку знайомих в мережі. Не бійтеся розкривати себе в мережі. Про вас і так вже все відомо інтернету :)

Е-мейл повинен бути коректним, тобто написаним правильно. Довжина імені - до 64 знаків. При реєстрації, правда, надійніше точками і символами не користуватися, тому що деякі сервіси беруть їх за помилки і видають повідомлення про некоректне адресу.

Чи не бажаєте, щоб сторонні люди переглядали ваші дані? Налаштування дозволяють приховати їх після завершення реєстрації. Довідкова система сервісу допоможе отримати підказку, як зробити це.

А ще достовірні дані необхідні для користування електронним гаманцем. Під ім'ям Крокодила Гени навряд чи вдасться піти ідентифікацію успішно, і результат - проблеми з грошовими переказами.

Логін

Основа реєстрації - вибір імені ящика. Головна вимога - унікальність. Адреса складається з:

 • імені сайту-поштовика, на якому ви створюєте пошту;
 • імені користувача, тобто вас, що створює свою адресу.

Значок «at» або «собачка» розділяє обидві частини. Адреса виглядає як [Email protected] example.ru - ім'я сайту, а pavel - ім'я користувача. До вибору логіна підходимо серйозно: якщо він перестане подобатися, змінити своє ім'я вже не вийде, і доведеться реєструвати новий ящик. Значок «at» або «собачка» розділяє обидві частини

До речі «собачку» створив той же Рей Томпсон. Значок використовувався їм для розділення імені поштової скриньки і розташування адресата в домені . Томпсон навчив програму розрізняти ці подробиці на автоматі. А вибір значка багато часу не зайняв: «собачкою» програмісти вже користувалися. Через кілька років значок став надпопулярним.

Обов'язкові для заповнення поля позначені «зірочкою», значком «*». Дані ввели? А тепер - найцікавіше і складне, вибір імені поштової скриньки. Часу така робота займає чимало. Популярні імена вже зайняті, і над вигадуванням унікального назви доводиться потрудитися.

У багатьох поштових сервісах реєстрація аккаунта дозволена на кількох доменах, позначених після «собачки» в адресі. Якщо в основному домені обране ім'я зайнято, то на додатковому воно може бути вільно. Перевірити можна за списком в реєстраційній формі.

Як варіант - номер свого мобільного телефону. Ця назва вже точно вільно. Або назву своєї фірми. Але тут можливі проблеми з передачею адреси по телефону: написання та звучання можуть відрізнятися.

пароль

Хочеш навчитися писати статті і заробляти в інтернеті? Якраз зараз у мене йде набір на безкоштовне навчання за авторською методикою. ЗАПИСАТИСЯ До ПАВЛУ ямбу

Після вибору логіна займемося підбором надійного пароля і контрольним питанням для обмеження доступу до своєї адреси. Відповідь встановлюємо з розрахунком, що відповісти зможете тільки ви. Так доступ до аккаунту для сторонніх буде закритий. Надто очевидні дані, наприклад, кличка домашнього улюбленця, відома всім друзям, або назву вулиці, на якій живете, тим більше дату народження або ім'я краще не брати.

Якщо нічого оригінального не спадає на думку, можна навмисно зробити кілька помилок. Скористайтеся нелогічними комбінаціями великих і малих літер, спеціальними символами: замість «а» - «@». Натомість «o» поставте «0». Тепер підібрати «ключик» до вашого скриньки небажаним гостям буде дуже непросто. Якщо нічого оригінального не спадає на думку, можна навмисно зробити кілька помилок

Якщо у вас є корпоративна пошта на роботі, посаду дозволяє безкоштовне створення е-мейла, то чому б не скористатися такою можливістю? Зверніться до адміністратора, який відає «комп'ютерними справами» вашої організації і дізнайтеся, як створити свою поштову скриньку. Тільки не забувайте, що після звільнення доступ до цього ящика ви втратите. Та й під час роботи ваше листування буде доступна не тільки вам, а й того ж адміністратору.

Платний або безкоштовний е-мейл

Ви можете зареєструвати і власний унікальний домен, наприклад vasya @ masin.net. Приклад подібного сервісу реєстрації - http://www.general-domain.ru/. Але реєстрація особистого домену платна. Правда, плата невелика, а при веденні власного бізнесу таку адресу - додаткова солідність.

Для вирішення проблем з основною адресою створюємо додатковий. При реєстрації вказуємо додатковий адресу. На нього висилають пароль від основного при втраті.

Різниця між безкоштовними і платними сервісами - в рівні захищеності акаунтів, обсязі ящиків, обмеження розмірів і способах боротьби зі спамом. Одним з кращих в світі вважається сервіс Gmail, створений компанією Google. Якщо у вас до сих пір немає цієї пошти, то ось вам моя докладна інструкція як завести і налаштувати. Різниця між безкоштовними і платними сервісами - в рівні захищеності акаунтів, обсязі ящиків, обмеження розмірів і способах боротьби зі спамом

Щоб полегшити життя користувача, створено досить клієнтських програм. Практично єдина їх завдання - зробити користування електронною поштою зручнішим. Надаються корисні інструменти для копіювання, зберігання даних і сортування електронної кореспонденції. Ці програми безкоштовні і платні.

Одна з найвідоміших платних - «The Bat!». Одна з найвідоміших платних - «The Bat Безкоштовна альтернатива - «Thunderbird», відмінний сервіс від Mozilla, ні в чому не поступається платного сервісу. Поштовий клієнт включений до складу будь-якої операційної системи. Так, для Windows це Microsoft Outlook.

Як дізнатися свою електронну адресу

Щоб не втратити власну поштову адресу спочатку можна записати його і зберегти. А можна подивитися адресу під час реєстрації або побачити на головній сторінці свого ящика. Часто він відображений вгорі на сторінці сервісу як «е-мейл» або «Моя сторінка». Тут виведені всі вхідні і вихідні листи. Але в будь-якому випадку не варто сподіватися тільки на власну пам'ять: адреса завжди краще тримати записаним у файлі або на папері під рукою.

На електронну пошту приходять цікаві для власника ящика пропозиції. Тільки іноді на розсилку ви не підписувалися, а отримуєте по десятку абсолютно непотрібних листів. Це спам, проблема відома всім власникам е-мейлів.

Вітаємо, ви отримали ... спам

Пропозиції про покупку товарів, про надання благодійної допомоги - що тільки не розсилається! Але після переведення зазначеної суми на рахунок про гроші модно забути: вони потраплять до шахраїв, які найчастіше займаються такими розсилками. А до всього іншого тепер у них є доступ і до вашого гаманця.

Листи з пропозиціями завантажити корисні програми або цікаві файли також краще не відкривати: в них можуть бути віруси. У шкідливих розсилок зазвичай яскраві заголовки: «Вітаємо», «Ви виграли», «Ось те, що вам потрібно найбільше» або «Приз». Листи з пропозиціями завантажити корисні програми або цікаві файли також краще не відкривати: в них можуть бути віруси Зробити особисту інформацію доступною для шахраїв або поламати ваш комп'ютер - такі завдання спам-вірусам «по зубах».

І вже тим більше, не потрібно самому розсилати подібні листи із закликами: «Відправ це послання трьом (п'яти, шести і так далі) друзям, і буде тобі щастя». Відправляємо подібні «заманіловкі» в папку з написом «Спам». Їм там саме місце. Немає потреби дозволяти ставати помічником, нехай і мимовільним, шахраїв.

Електронна пошта - прекрасна можливість стерти кордони і зменшити відстані. Обходитися без email, працюючи в інтернеті, неможливо. Думаю, ви зі мною згодні.

А який поштою користуєтеся ви? З вами був Павло Ямб. До зв'язку!

Бачили цей талант?

Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся

Що таке email і як його створити: створюй швидше, дізнайся

Привіт друзі! На зв'язку Павло Ямб. Скажіть, ви спілкуєтеся в цих соціальних мережах ? А як обмінюєтеся повідомленнями? У вас є email? Якщо немає, а в інтернет ви прийшли надовго і всерйоз вирішили зайнятися онлайн-роботою , То без електронної адреси обійтися неможливо. Так що таке email і як його створити?

Що таке електронна пошта

Пошта необхідна для переправлення повідомлень на далекі відстані швидко :). У сучасному світі без обміну інформацією неможливо жити. До появи інтернету передачею листів займалася звичайна пошта, а ще раніше голуби. Але час йде, і сучасні технології вдосконалили процес: листи доставляється на інший кінець планети за лічені секунди. Зрозуміло, можливо таке сталося з появою інтернету і, власне, електронної пошти.

Забавно, але створювати електронну пошту спеціально ніхто не збирався. Все вийшло само собою. Американський програміст Рей Томпсон розробляв програму відправки коротких повідомлень електронної пошти. Для кожного відправника обов'язковим був власний адресу. Так в 1965 році народилася зручна інтернет-пошта.

Не потрібно писати від руки послання, класти його в конверт, наклеювати марку, нести на пошту і чекати, поки лист дійде до адресата, а потім чекати відповіді - а я застав ці часи. Електронна пошта - сучасний вид зв'язку для передачі на відстані текстових файлів, графічних і відеоповідомлень.

Майже у всіх інтернет-користувачів є поштові електронні скриньки. У віртуальній пошти є своя назва - e-mail. Е-мейл - та ж пошта, тільки в сучасному форматі. Майже у всіх інтернет-користувачів є поштові електронні скриньки

У чому її зручність:

 • Листи до адресатів йдуть лише кілька секунд
 • По електронній пошті можна пересилати і картинки, і повідомлення, і відеофайли.

Як завести e-mail

Без е-мейла зареєструватися ні на одному форумі і ні в одній соцмережі неможливо. Тому створюємо власну електронну скриньку на будь-якому з безкоштовних поштових сервісів. Відмінності між ними невеликі, а реєстрація - за єдиним принципом, за кілька хвилин. Вибираємо вподобаний або сподобалися (ніхто не забороняє заводити кілька адрес) і починаємо:

Список можна продовжити, просто ці сервіси найпопулярніші. Після завершення реєстрації ви отримуєте доступ до додаткових можливостей сервісу: зможете завести персональну сторінку в мережі, електронний гаманець, отримаєте власний номер ISQ, створите свій блог , Нарешті. У кожного сервісу - свій перелік корисних опцій.

Реєстрація

Отже, починаємо з аккаунта. На головній сторінці поштового сервісу тиснемо на посилання «Реєстрація». Далі вибираємо «Створити поштову скриньку» або «Завести пошту» - текст залежить від сервісу. На сторінці заповнюємо реєстраційну форму. Що стосується труднощів система підкаже, що робити далі. Отже, починаємо з аккаунта

При реєстрації вкажіть справжні особисті дані: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження і номер телефону При реєстрації вкажіть справжні особисті дані: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження і номер телефону. Так ви зможете відновити акаунт без праці в разі втрати пароля або для пошуку знайомих в мережі. Не бійтеся розкривати себе в мережі. Про вас і так вже все відомо інтернету :)

Е-мейл повинен бути коректним, тобто написаним правильно. Довжина імені - до 64 знаків. При реєстрації, правда, надійніше точками і символами не користуватися, тому що деякі сервіси беруть їх за помилки і видають повідомлення про некоректне адресу.

Чи не бажаєте, щоб сторонні люди переглядали ваші дані? Налаштування дозволяють приховати їх після завершення реєстрації. Довідкова система сервісу допоможе отримати підказку, як зробити це.

А ще достовірні дані необхідні для користування електронним гаманцем. Під ім'ям Крокодила Гени навряд чи вдасться піти ідентифікацію успішно, і результат - проблеми з грошовими переказами.

Логін

Основа реєстрації - вибір імені ящика. Головна вимога - унікальність. Адреса складається з:

 • імені сайту-поштовика, на якому ви створюєте пошту;
 • імені користувача, тобто вас, що створює свою адресу.

Значок «at» або «собачка» розділяє обидві частини. Адреса виглядає як [Email protected] example.ru - ім'я сайту, а pavel - ім'я користувача. До вибору логіна підходимо серйозно: якщо він перестане подобатися, змінити своє ім'я вже не вийде, і доведеться реєструвати новий ящик. Значок «at» або «собачка» розділяє обидві частини

До речі «собачку» створив той же Рей Томпсон. Значок використовувався їм для розділення імені поштової скриньки і розташування адресата в домені . Томпсон навчив програму розрізняти ці подробиці на автоматі. А вибір значка багато часу не зайняв: «собачкою» програмісти вже користувалися. Через кілька років значок став надпопулярним.

Обов'язкові для заповнення поля позначені «зірочкою», значком «*». Дані ввели? А тепер - найцікавіше і складне, вибір імені поштової скриньки. Часу така робота займає чимало. Популярні імена вже зайняті, і над вигадуванням унікального назви доводиться потрудитися.

У багатьох поштових сервісах реєстрація аккаунта дозволена на кількох доменах, позначених після «собачки» в адресі. Якщо в основному домені обране ім'я зайнято, то на додатковому воно може бути вільно. Перевірити можна за списком в реєстраційній формі.

Як варіант - номер свого мобільного телефону. Ця назва вже точно вільно. Або назву своєї фірми. Але тут можливі проблеми з передачею адреси по телефону: написання та звучання можуть відрізнятися.

пароль

Хочеш навчитися писати статті і заробляти в інтернеті? Якраз зараз у мене йде набір на безкоштовне навчання за авторською методикою. ЗАПИСАТИСЯ До ПАВЛУ ямбу

Після вибору логіна займемося підбором надійного пароля і контрольним питанням для обмеження доступу до своєї адреси. Відповідь встановлюємо з розрахунком, що відповісти зможете тільки ви. Так доступ до аккаунту для сторонніх буде закритий. Надто очевидні дані, наприклад, кличка домашнього улюбленця, відома всім друзям, або назву вулиці, на якій живете, тим більше дату народження або ім'я краще не брати.

Якщо нічого оригінального не спадає на думку, можна навмисно зробити кілька помилок. Скористайтеся нелогічними комбінаціями великих і малих літер, спеціальними символами: замість «а» - «@». Натомість «o» поставте «0». Тепер підібрати «ключик» до вашого скриньки небажаним гостям буде дуже непросто. Якщо нічого оригінального не спадає на думку, можна навмисно зробити кілька помилок

Якщо у вас є корпоративна пошта на роботі, посаду дозволяє безкоштовне створення е-мейла, то чому б не скористатися такою можливістю? Зверніться до адміністратора, який відає «комп'ютерними справами» вашої організації і дізнайтеся, як створити свою поштову скриньку. Тільки не забувайте, що після звільнення доступ до цього ящика ви втратите. Та й під час роботи ваше листування буде доступна не тільки вам, а й того ж адміністратору.

Платний або безкоштовний е-мейл

Ви можете зареєструвати і власний унікальний домен, наприклад vasya @ masin.net. Приклад подібного сервісу реєстрації - http://www.general-domain.ru/. Але реєстрація особистого домену платна. Правда, плата невелика, а при веденні власного бізнесу таку адресу - додаткова солідність.

Для вирішення проблем з основною адресою створюємо додатковий. При реєстрації вказуємо додатковий адресу. На нього висилають пароль від основного при втраті.

Різниця між безкоштовними і платними сервісами - в рівні захищеності акаунтів, обсязі ящиків, обмеження розмірів і способах боротьби зі спамом. Одним з кращих в світі вважається сервіс Gmail, створений компанією Google. Якщо у вас до сих пір немає цієї пошти, то ось вам моя докладна інструкція як завести і налаштувати. Різниця між безкоштовними і платними сервісами - в рівні захищеності акаунтів, обсязі ящиків, обмеження розмірів і способах боротьби зі спамом

Щоб полегшити життя користувача, створено досить клієнтських програм. Практично єдина їх завдання - зробити користування електронною поштою зручнішим. Надаються корисні інструменти для копіювання, зберігання даних і сортування електронної кореспонденції. Ці програми безкоштовні і платні.

Одна з найвідоміших платних - «The Bat!». Одна з найвідоміших платних - «The Bat Безкоштовна альтернатива - «Thunderbird», відмінний сервіс від Mozilla, ні в чому не поступається платного сервісу. Поштовий клієнт включений до складу будь-якої операційної системи. Так, для Windows це Microsoft Outlook.

Як дізнатися свою електронну адресу

Щоб не втратити власну поштову адресу спочатку можна записати його і зберегти. А можна подивитися адресу під час реєстрації або побачити на головній сторінці свого ящика. Часто він відображений вгорі на сторінці сервісу як «е-мейл» або «Моя сторінка». Тут виведені всі вхідні і вихідні листи. Але в будь-якому випадку не варто сподіватися тільки на власну пам'ять: адреса завжди краще тримати записаним у файлі або на папері під рукою.

На електронну пошту приходять цікаві для власника ящика пропозиції. Тільки іноді на розсилку ви не підписувалися, а отримуєте по десятку абсолютно непотрібних листів. Це спам, проблема відома всім власникам е-мейлів.

Вітаємо, ви отримали ... спам

Пропозиції про покупку товарів, про надання благодійної допомоги - що тільки не розсилається! Але після переведення зазначеної суми на рахунок про гроші модно забути: вони потраплять до шахраїв, які найчастіше займаються такими розсилками. А до всього іншого тепер у них є доступ і до вашого гаманця.

Листи з пропозиціями завантажити корисні програми або цікаві файли також краще не відкривати: в них можуть бути віруси. У шкідливих розсилок зазвичай яскраві заголовки: «Вітаємо», «Ви виграли», «Ось те, що вам потрібно найбільше» або «Приз». Листи з пропозиціями завантажити корисні програми або цікаві файли також краще не відкривати: в них можуть бути віруси Зробити особисту інформацію доступною для шахраїв або поламати ваш комп'ютер - такі завдання спам-вірусам «по зубах».

І вже тим більше, не потрібно самому розсилати подібні листи із закликами: «Відправ це послання трьом (п'яти, шести і так далі) друзям, і буде тобі щастя». Відправляємо подібні «заманіловкі» в папку з написом «Спам». Їм там саме місце. Немає потреби дозволяти ставати помічником, нехай і мимовільним, шахраїв.

Електронна пошта - прекрасна можливість стерти кордони і зменшити відстані. Обходитися без email, працюючи в інтернеті, неможливо. Думаю, ви зі мною згодні.

А який поштою користуєтеся ви? З вами був Павло Ямб. До зв'язку!

Бачили цей талант?

[ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ] [ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ]                    id   інші  російська  український  білоруський  польський  англійська  іспанська  німецький  турецька  болгарська  чеська  угорський  естонський  вірменський  казахський  іврит  грузинський  сербський  хорватський  литовський  словацький  словенський  албанський  македонський  латиська  киргизький  монгольський  португальська  узбецький  корейський  румунський  датський  грецький  нідерландський  норвезький  шведський  італійська  французький  індонезійська id арабська  хінді  бенгальський  китайський  [азербайджанський  ] [Боснійський bs ] [таджицький  ] [Латинський  ] [В'єтнамський  ] [Каннада kn ] [фінський  ] [Філіппінський  ] [Ірландський  ] [Ісландський  ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський  ] [Африкаанс  ] [Амхарська am ] [каталанська  ] [Себуанська ceb ] [корсиканська  ] [Валлійський  ] [Есперанто  ] [Баскська eu ] [перський  ] [Фризька  ] [Галісійська  ] [Гуджараті gu ] [хауса  ] [Гавайський  ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський  ] [Кхмерский  ] [Курманджі  ] [Люксембурзький lb ] [лаоський  ] [Малагасійська  ] [Маорі  ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський  ] [Мальтійський  ] [Бірманський my ] [непальська  ] [Чева ny ] [панджабі  ] [Пушту  ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа  ] [Шона sn ] [сомалійський  ] [Сесото st ] [суданський  ] [Суахілі  ] [Тамільська  ] [Телугу te ] [тайський  ] [Урду  ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу  ]  [ TF ] Немає тексту  Контейнер пошкоджений id інші російська український білоруський польський англійська іспанська німецький турецька болгарська чеська угорський естонський вірменський казахський іврит грузинський сербський хорватський литовський словацький словенський албанський македонський латиська киргизький монгольський португальська узбецький корейський румунський датський грецький нідерландський норвезький шведський італійська французький індонезійська id арабська хінді бенгальський китайський [азербайджанський ] [Боснійський bs ] [таджицький ] [Латинський ] [В'єтнамський ] [Каннада kn ] [фінський ] [Філіппінський ] [Ірландський ] [Ісландський ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський ] [Африкаанс ] [Амхарська am ] [каталанська ] [Себуанська ceb ] [корсиканська ] [Валлійський ] [Есперанто ] [Баскська eu ] [перський ] [Фризька ] [Галісійська ] [Гуджараті gu ] [хауса ] [Гавайський ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський ] [Кхмерский ] [Курманджі ] [Люксембурзький lb ] [лаоський ] [Малагасійська ] [Маорі ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський ] [Мальтійський ] [Бірманський my ] [непальська ] [Чева ny ] [панджабі ] [Пушту ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа ] [Шона sn ] [сомалійський ] [Сесото st ] [суданський ] [Суахілі ] [Тамільська ] [Телугу te ] [тайський ] [Урду ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу ] [ TF ] Немає тексту
Контейнер пошкоджений! Спробуйте отримати статтю заново GetTextFromUrl.php , але це призведе до видалення всіх існуючих перекладів !!!

А як обмінюєтеся повідомленнями?
У вас є email?
Так що таке email і як його створити?
Чи не бажаєте, щоб сторонні люди переглядали ваші дані?
Дані ввели?
Якщо у вас є корпоративна пошта на роботі, посаду дозволяє безкоштовне створення е-мейла, то чому б не скористатися такою можливістю?
А який поштою користуєтеся ви?
Бачили цей талант?
А як обмінюєтеся повідомленнями?
У вас є email?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.