Статьи

Що робити, якщо при вході на сайт з'являється повідомлення «Сертифікат безпеки сайта ненадійний»

П утешествуя по інтернету, користувачі іноді стикаються з лякаючим попередженням «Сертифікат безпеки сайта ненадійний», раптово що видаються браузером при переході на сайт. Що це означає і що в таких випадках робити? Коли ви підключаєтеся до якого-небудь сайту, який використовує протокол SSL, віддалений сервер, на якому лежить цей сайт, надає браузеру спеціальний цифровий документ, який підтверджує справжність сайту. Це і є сертифікат безпеки.

Інформація, що міститься в ньому інформація представлена ​​відомостями про сайт, підтверджені незалежною довіреною організацією. Однак випускати сертифікати сайтів можуть не тільки довірені організації, в принципі, це може зробити будь-хто. Якщо випустила сертифікат організація не занесена в список довірених, при переході на сайт з'являється попередження, про який говорилося вище. За здорового роздуму від відвідування такого сайту бажано відмовитися, але є два винятки.

Або ви абсолютно впевнені в його достовірності та безпеки, або це сайт однієї з великих інтернет-компаній, наприклад, Google, Яндекс і т.п. В останньому випадку причина появи попередження криється вже не в сайті, а в вашому комп'ютері. Іноді причиною помилки стає невірно налаштовані дата і час в операційній системі. Перевірте налаштування дати / часу і виправте їх, якщо вони були невірні. Якщо таким способом усунути помилку не вдалося, сертифікат безпеки доведеться встановити вручну.

Поширюються сертифікати як на платній, так і на безкоштовній основі. Завантажити їх можна на спеціалізованих ресурсах, таких як Symantec, Geotrust, Rapidssl і їм подібним. Для позбавлення від попередження на популярних інтернет-сервісах, в тому числі Google і Яндекс, повинен підійти сертифікат Equifax Secure Certificate Authority, скачати який можна безкоштовно з сайту Geotrust.

Зайдіть на сторінку www.geotrust.com/resources/root-certificates/index.html і завантажте згаданий сертифікат до себе на комп'ютер, для чого клікніть по посиланню «Download - Equifax Secure Certificate Authority» правою кнопкою миші і в меню оберіть "Зберегти як». Скачаний файл буде мати розширення PEM. Тепер його потрібно встановити в систему.

Для цього натисніть Win + R і виконайте команду certmgr.msc. Запуститься утиліта управління сертифікатами. У правій панелі вікна знайдіть пункт «Довірені кореневі центри сертифікації».

Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Всі завдання» -> «Імпорт» та імпортуйте сертифікат за допомогою майстра. Ту ж саму процедуру виконуємо для пункту «Сторонні кореневі центрі сертифікації».

Ніяких додаткових налаштувань в майстра імпорту проводити не потрібно, просто тиснемо «Далі». У Windows 8.1 в віконці огляду відображаються тільки сертифікати формату CER і CPT, щоб побачити PEM-сертифікат, в випадаючому меню огляду виберете «Все файли». Ця проста маніпуляція повинна вирішити всі проблеми з помилкою «Сертифікат безпеки сайта ненадійний» на відомих сервісах інтернету.

Що це означає і що в таких випадках робити?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).