Статьи

Скільки можна заробити на блозі

 1. Що таке блог
 2. Блог в соціальній мережі
 3. Блог на відео-хостингу
 4. Блог на окремій веб-сторінці
 5. Читати також:

При питанні: «де б заробити грошей При питанні: «де б заробити грошей?», Багато машинально думають про будь-якому працевлаштуванні, або ж, на крайній випадок, про відкриття власного приватного підприємництва, яке, як правило, вимагає занадто багато витрат, як тимчасових, так і матеріальних. Однак, не потрібно забувати і про сучасні методи заробітку, які нам надає всесвітня павутина.

Наприклад, на сьогоднішній день, досить популярним таким заробітком є ​​копірайтинг, серфінг, або відкриття власного інтернет-магазину. Але, є і більш оригінальний спосіб заробити гроші в інтернеті - почати вести свій блог. Ну а скільки можна заробити на блозі, і яким чином, давайте дізнаємося далі в статті.

Що таке блог

Поняття блог, має на увазі собою спеціальну сторінку в інтернеті, яка розміщує на собі інформацію певної тематики. Дана інформація, як правило, постійно оновлюється, для того, щоб по максимуму зацікавити читачів або глядачів. Тематика блогу, може бути абсолютно різною: від новинних подій (як локалізованих, так і світових), до звичайних цікавих розповідей з життя.

Сам же блог, за своїм типом, може бути:

 • сторінкою або групою в соціальній мережі (дуже популярними, для ведення блогів, є такі соціальні мережі, як: «Вконтакте», «Твітер» і «Фейсбук»;
 • каналом на відео-хостингу (останнім часом, дуже багато блогерів з'явилося на порталі «YouTube», тому, він вважається одним, з найпоширеніших);
 • окремою сторінкою в інтернеті (самий, найменш розвинений варіант блогу, на сьогоднішній день).

Варто зазначити, що кожен тип блогу, за своїм характером, і кількості майбутніх доходів, значно відрізняється один від одного. А то, скільки можна заробляти на блозі в соц. мережі, на відео-хостингу, або ж на особистому веб-сторінці, давайте розглянемо по-окремо, далі в статті.

Блог в соціальній мережі

Отже, цей спосіб, як показує практика, є найменш витратним, в матеріальному плані, але досить трудомістким, з точки зору витраченого часу. Для початку, щоб створити такий тип блогу, Вам необхідно буде підготувати платформу. Як правило, це може бути: особиста сторінка (сторінка блогера), або ж власна інформаційна група.

Звичайно, найбільше, попитом користуються саме групи і спільноти. Таке їх перевага, над звичайними сторінками, досягається за рахунок багатьох додаткових функцій груп.

Наприклад, якщо взяти таку соціальну мережу, як: «Вконтакте», то в її спільнотах, автор може:

 • публікувати відео, фото і текст, на спеціальній стрічці новин, яка буде доступна всім читачам (аналогічний варіант є і на сторінці соціальної мережі);
 • створювати нескінченну кількість аудіо-, відео- і фотоальбомів, розбитих на під-теми;
 • створювати бесіди та обговорення, в яких, кожен з читачів, вільно може висловити свою думку, щодо того, чи іншого поста;
 • додавати рекламу (як власну, так і замовну);
 • створювати невеликий інтернет-магазин на просторах групи.

Однак, не дивлячись на таку кількість переваг, багато блогери, все-одно продовжують використовувати сторінки в соціальних мережах, для ведення свого блогу.

Коли і Ви визначитеся з платформою для блогу, то негайно переходите до наступного етапу - придумайте для нього цікаву тематику. Причому, якщо Ви хочете саме заробляти на своєму блозі, то тематика повинна бути дуже популярною, і цікавою для всіх, а не тільки для Вас.

Наступний крок в організації свого блогу, в соціальній мережі - візуальне оформлення сторінки або групи. Перед тим, як почати запрошувати потенційних читачів, подбайте про те, щоб Ваш блог вже мав кілька цікавих постів. Адже вперше зайшовши на Вашу сторінку, людина повинна визначитися з тим, наскільки цікава буде йому запропонована інформація в блозі, і чи захоче він витрачати на неї час, на постійній основі.

Оформляючи пост на стіні, для загального доступу, обов'язково додавайте не надто текстової багато інформації. Адже як показує практика, далеко не кожна людина, любить довго засиджуватися над одним і тим-же постом, вчитуючись в текст. Намагайтеся розбавляти пост тематичними картинками, що відображають його тему. Якщо це доречно, то додавайте і відеоматеріали або аудіозаписи.

На початку, постів повинно бути, як мінімум, штук десять. Це робиться для того, щоб майбутній передплатник бачив, що пост активно живе і розвивається, а значить, кожен день, на ньому буде що почитати або подивитися. Ну і не забувайте про створення обговорень. Адже тільки таким способом, Ви зможете дізнатися думку своїх читачів про Вашу же групі.

Те, як створити і оформити власний блог у соціальній мережі, ми з вами розглянули, і тепер, давайте дізнаємося: скільки можна заробити на веденні блогу, в такому форматі? Як правило, деякі соціальні мережі, такі як «Вконтакте» або «Фейсбук», пропонують активним блогерам, якісь умови співпраці - партнерку.

В ході такого співробітництва, автор блогу дозволяє розміщувати в своєму співтоваристві рекламу, яка буде розташовуватися збоку постів, і жодним чином не затьмарювати основну інформацію. Представники ж соціальної мережі, в свою чергу, будуть забезпечувати оплату такої реклами, в залежності від її терміну тривалості, і від числа передплатників в блозі.

Додаткові кошти, за рахунок свого блогу в соціальній мережі, можна отримати з розміщення реклами замовників. Як показує практика, їх навіть не потрібно шукати, адже якщо Ваш блог буде вельми популярний, а він буде проявляти явну активне життя, то замовники самі знайдуть можливість з Вами зв'язатися. Вам же, залишиться тільки вибрати найбільш вигідні умови запропонованих угод, і оформити відповідний пост.

Орієнтовна сума щомісячного заробітку, з блогу, в якому буде близько 10 тис. Передплатників, становить близько 5 000 рублів на місяць. У перший час, отримані кошти рекомендується не витрачати на власні потреби, а вкладати в розкрутку і рекламу свого блога, щоб наступні доходи, були в рази більше.

Блог на відео-хостингу

До питання про те, скільки можна заробити на блозі, найбільш ефективним і вигідним, буде саме варіант з блогом, розміщеним на відео-хостингу. На сьогоднішній день, по суті, є лише один такий портал, який досить гостинно зустрічає різного роду блогерів, і забезпечує їм, досить лояльні умови. А назва даного порталу - YouTube.

Отже, перш за все, перед тим, як заводити власний блог на Ютубі, Вам необхідно буде на ньому зареєструватися, і створити новий канал. Робиться це досить просто, і займає всього, не більше 5-ти хвилин вільного часу. Однак, створення каналу на Ютубі - це далеко не найважливіше, що Вам потрібно в майбутньої блоггерской діяльності.

Якщо Ви збираєтеся, в подальшому, отримувати прибуток зі своїх блогів, то Вам, в обов'язковому порядку, буде потрібно підключення так званні монетизації. Ця функція, дуже схожа з вбудованою рекламою в соціальних мережах, більш популярною, як: партнерка. Суть монетизації полягає в тому, що Ви, як творець блогу, залучаєте на відео-хостинг, постійних активних відвідувачів. Ну а представники YouTube, в свою чергу, дякують Вам за запрошену аудиторію, грошовим еквівалентом.

Зазвичай, сума виплати нараховується при двох показниках: кількість переглядів того, чи іншого відео (основний показник), і кількість передплатників на каналі. Тому, перед тим, як створити свій блог, Ви заздалегідь повинні подбати про його цікавинки. Адже саме так, у Вас вийти домогтися великої кількості переглядів.

Сам канал, тобто, його головна сторінка, також повинна бути оформлена належним чином. Обов'язково змініть стандартну шапку каналу, на тематичне зображення, і бажано, якщо воно буде складатися з фрагментів, знятих Вами особисто. Це підвищить унікальність Вашого каналу, і явно покаже майбутнім передплатникам, що Ви - людина досить творчий.

Таку ж оригінальність, обов'язково слід дотримуватися і при публікації відеороликів. У стандарті, при завантаженні відео на YouTube, сайт автоматично ставить рандомний кадр з ролика, як обкладинки, для цього ж завантаженого відео. Однак, випадкові кадри, далеко не завжди виходять вдалими, або доречними.

На перших порах, відеороликів на каналі має бути не менше 3 - 5, для того, щоб Ви могли зацікавити своїх майбутніх потенційних передплатників. Самі ж відеоролики в блозі, можуть бути, як новинного характеру, так і чисто розважального. Останнім часом, на просторах YouTube, досить широко поширилися такі блогери, які просто знімають свою щоденну життя, свої пригоди, і набирають на цьому, сотні тисяч переглядів. У деяких випадках, дана цифра може перевалити і за мільйон.

Однак, просто знімати відеоролики, недостатньо. Після того, як ви відзнімемо достатню кількість матеріалу, його обов'язково потрібно буде обробити. А робиться це, за рахунок монтажу, склеєних, додавання ефектів, мінімалізації шумів, і збільшення якості звуку. Також, слід зазначити, що якщо Ви збираєтеся знімати блог самостійно, то Вам знадобиться і спеціальне, професійне обладнання, яке, як правило, коштує не так вже й дешево.

Більш простіше вести блог, можна, якщо зробити його у вигляді склеєних, з уже існуючих новинних відео на YouTube. Однак, в даному випадку, Вам все-одно знадобиться якісний мікрофон. Не рідко, популярні блогери домагаються великої слави, за рахунок оглядів будь-яких відеоігор, або цікавих речей, що по суті, також не вимагає багато вкладень.

Що ж стосується питання про те, скільки можна заробити, ведучи блог на YouTube, то дана сума залежить тільки від Ваших старань. Адже чим більше передплатників Ви зможете залучити на свій канал, тим більше грошей буде нараховуватися Вам за партнерською програмою. Додатковий дохід, Ви зможете отримувати від замовний реклами.

Також, як і в випадку з блогом в соціальних мережах, замовники будуть знаходити Вас самостійно. Ваша ж задача буде полягати лише в тому, щоб грамотно і ефективно оформити текстову рекламу в свій блог, і зарекомендувати, її як досить затребувану. Залежно від того, скільки разів реклама промайне в ролику, і яка буде її тривалість, буде розрахований і Ваш майбутніх дохід.

В середньому, якщо блог зроблений в професійному стилі, з монтажем і склейками, то місячний дохід з такого YouTube каналу, може досягати від 5 до 10 тис. Рублів, при постійної аудиторії, що не перевищує 10 тис. Передплатників. Що ж стосується питання про те, скільки можна заробити на блозі новачкові, то тут щомісячний дохід буде трохи нижче. З огляду на, що якість контенту буде не найкраще, і аудиторія обмежиться всього 5 тис. Передплатниками, то і дохід, відповідно, буде менше 5 тис. Рублів на місяць.

Хоча, є і виняткові випадки, коли новачки створюють свою блог на Ютубі, і примудряються розкрутити його, за максимально короткий час, набравши 50, а то і 100 тис. Шанувальників. Але, на жаль, такі випадки дуже рідкісні.

Блог на окремій веб-сторінці

Якщо ж ви зважитеся вести свій блог, на окремій сторінці в інтернеті, то такий варіант спричинить за собою найбільші витрати, причому, як тимчасові, так і матеріальні. Насамперед, для організації такого роду блогу, Вам знадобиться власний сайт. Звичайно, його можна без проблем купити, заплативши за це мінімальну суму грошей. Однак, такий дешевий сайт не матиме сучасного оформлення, і привабливого інтерфейсу.

Тому, в такій ситуації, Вам знадобитися окрема сума грошей, яку необхідно буде віддати веб-дизайнеру. Якщо ж Ви вмієте оформляти сайти самостійно, то це дозволить Вам заощадити значну суму коштів, але одночасно з цим, і змусить Вас витратити на даний процес багато часу.

Після того, як сайт буде оформлений, на нього необхідно буде додати досить інформації. Однак, слід одразу зазначити, що інформація не повинна бути простим текстом з картинками. Сучасна мережа інтернет вже стала настільки розвиненою, що звичайними новинами або історіями, викладеними в текстовому форматі, лише з парою картинок, нікого не здивуєш.

В даному випадку, до публікації новин свого блогу, слід підходити з нестандартним мисленням. По-перше, постарайтеся робити новини, з мінімумом тексту, і максимумом анімаційних вставок. Однак, не плутайте анімацію з картинками. Адже звичайні фотографії, читачі можуть знайти і просто в інтернеті, а от анімації зі сценаріями, на подобі коміксів - це велика рідкість.

Також, спробуйте опубліковувати новини у вигляді аудіо або відео. Звичайно, це зажадає куди-більше витрат, однак, такий варіант блогу, буде ще й куди цікавіше. Ще один додатковий плюс блогу, на своєму особистому веб-сторінці - можливість вести онлайн-трансляції. Такий формат блогу вважається досить цікавим, так як під час нього, глядачі можуть задавати блогеру будь-які питання.

Що ж стосується питання про те, скільки можна заробити на своєму блозі, розташованому на веб-сторінці, то відповідь буде такою ж, як і у попередніх варіантів - сума доходу, повністю залежить від кількості потенційних відвідувачів сайту. Однак, тут буде матися і кілька негативних особливостей такого варіанту.

По-перше, на відміну від відео-хостингів і соціальних мереж, ве-сторінка не матиме можливості організації партнерки, яка, в свою чергу, стане платити блогеру за кількість відвідувачів на добу. Також, прорекламувати свій блог, на окремому сайті, буде куди складніше, ніж прорекламувати сторінку або групу в соціальній мережі.

Але, якщо вважати за фактом, то при достатній відвідуваності сайту в добу (в такому випадку, посилання на сайт, буде знаходиться на перших сторінках пошуку), яка перевищує 100 чоловік, блогер може запросто заробляти від 3 тис. Рублів на місяць, за рахунок розміщення чужої реклами. Надалі, відповідно, чим більше буде кількість відвідувачів Вашого блогу, тим вище і будуть ставки за рекламу.

Ось ми з вами і розглянули три варіанти того, як і скільки можна заробити на блозі, будучи, як новачком, так і професіоналом. Звичайно, висновок напрошується один - заробіток на блогах в соціальних мережах або відео-хостингах, буде в рази ефективніше, ніж заробіток за допомогою блогу, на окремій веб-сторінці.

Читати також:
comments powered by HyperComments

Те, як створити і оформити власний блог у соціальній мережі, ми з вами розглянули, і тепер, давайте дізнаємося: скільки можна заробити на веденні блогу, в такому форматі?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то