Статьи

Скільки Можна (Заробити) На Блозі Новачкові Від Wordpress 2018

  1. Скільки можна заробити на блозі веб-майстру Добридень! В даному посту ми будемо розмовляти про заробіток...
  2. Скільки можна заробити на блозі за допомогою продажу посилань і банерів

Скільки можна заробити на блозі веб-майстру

Скільки можна заробити на блозі веб-майстру

Добридень! В даному посту ми будемо розмовляти про заробіток на сайті, а точніше скільки можна заробити на блозі в реальності протягом місяців?

Ви думаєте - «Як створити сайт» в надії, що створивши свій ресурс, буквально через місяці 3 даний ресурс стане давати вам відмінну прибуток. Наприклад, монетизуючи його за допомогою Гугл Адсенс, партнерок або банерів.

Може бути, ви вже створили власний ресурс і отримуєте з нього центи, але цього вам мало, і ви думаєте отримати з блогу пристойний прибуток?

Або ж у вас вже розкручений сайт, і ви маєте з нього пристойний дохід? В цьому випадку ви ні чого нового не дізнаєтеся, стаття: - «Скільки можна заробити на блозі?» Присвячена молодим блогерам, тим, хто тільки думає, як створити блог на WordPress і за допомогою нього розбагатіти!

Якщо вас дійсно хвилює даний питаннячко, скажу! Це залежить від вас і вашого блогу! Можна заробити великі гроші, можна трохи менше або нічого. Кожен блогер заробляє по-різному!

Скільки можна заробити на блозі три основні категорії

а) Блогери отримують центи в місяць, яких ледь вистачає на оплату хостингу.

б) Блогери отримують пристойний дохід, що забезпечує їм безбідне життя. Вони не працюють і основний заробіток у них йде з сайту!

в) Блогери, які отримують великі суми. Пристойні гроші, кілька і навіть десятки тисяч євро за місяць.

Добре! Я розумію, в який їх цих категорій сподіваєтеся бути ви! Бути в даній частині блогерів сподіваються все!

Сподіваються все, але вісімдесят відсотків вебмайстрів знаходяться в А категорії, в Б приблизно п'ятнадцять відсотків і п'ять відсотків знаходяться в категорії В. З цього приводу є свої причини. Схоже співвідношення відсотків у багатьох сферах життя. Це як би закон людського суспільства.

Наприклад, не можуть всі бути класними лікарями, то ж обносять і до веб-майстрам, які заробляють сотні тисяч рублів за місяць. Така реальність!

Скільки можна заробити на блозі, основні методи доходу

- За допомогою продажу посилань (Включаючи постової, прес-реліз).

- За допомогою банерів .

- Завдяки партнерськими програмами .

- Використовуючи контекстну і тизерну рекламу .

Про заробіток на більшості з даних програм я писав у попередніх постах. Тепер давайте розберемо причини, через які люди отримують невеликий прибуток зі свого ресурсу:

Найголовніша з причин - лінь. Наприклад, у користувача з'явилося бажання зробити власний ресурс, займатися їм, оптимізувати його і сподіватися, що все піде добре, рівномірно і без збоїв! Блогер створює свій блог, займається написанням статей. Проходить час, місяць за місяцем. Він не заробив ні сотні доларів. Що ж далі? Веб-майстер поставляє нові статті, час іде, потоку грошей немає.

«На блозі грошей не заробити» - думає блогер і кидає блог. Від чого. Просто лінь! Людина так влаштована, він хоче все і швидко! У житті такого немає!

Раджу почитати: - Як скачати музику з ВК

Як вести блог? Про це я вже згадував, але нагадаю. Пишіть часто, бажано хоча б через день. Статті повинні бути якісними і унікальними! У більшості людей для цього не вистачає часу. Багато своїх справ!

Контент ваш повинен бути цікавим, інформативним і грамотним. Не варто писати, що попало. Тим більше копіювати контент з інших блогів і вставляти його до себе. Не забувайте про унікальність! Краще зробіть рерайт! І головне - любите писати пости! Це повинно приносити вам радість!

Необхідно повірити в себе! Подивіться на успішні блоги, як високо вони злетіли! І ви так зможете!

Продовжимо. Ви маєте величезне бажання, прагнення, готовність до роботи. Ви знаєте, на яку тему створити блог ! Уявляєте, яким буде ваш контент, про що він буде. Вам зрозуміло, що це не легко! На це піде не мало часу, далі що?

Скільки можна заробити на блозі? При нульовій відвідуваності - нуль! При відвідинах блогу в районі десять - сотня осіб в день, і ТІЦе що дорівнює нулю, дохід буде не більшим!

Якщо ваш ресурс високо відвідуємо, дохід буде пристойним! Рекламодавці поміщають рекламку в тих ресурсах, де трафік досить високий! Відповідно, чим більше людина бачать рекламку, тим вигідніше рекламодавцям! Найчастіше люди встановлюють банери. З партнерських програм - дохід вище!

Гугл Адсенс з Яндексом мислять приблизно так само. У більш якісного сайту, відвідуваність вище! Чим вище пузомерки, тим більший відсоточок отримає вебмастер.

Скільки можна заробити на блозі за допомогою продажу посилань і банерів

Візьме приклад: одна фірма зробила певний товар або виробляє певний товар в глобальній мережі. Їй необхідна реклама. На якому сайті дана фірма швидше за все помістить свій банер або рекламну статтю, на тому, де трафік сто чоловік в день, або від тисячі до двох? Я не сумніваюся, що всім зрозуміло на якому. Зрозуміло, з високим трафіком. А за рекламну статті фірми платять пристойно!

Можна взяти ще прімерчік: власники сайтів здебільшого закуповують ссилочку на сайтах, ТИЦ і PR яких вище. Частина новачків вебмайстрів навіть не мають поняття про такому заробіток, як продаж посилань.

Навіщо продавати посилання? Ще приклад. У мережі інтернет існує сайт, трафік якого 2500 осіб. / День і ТИЦ - 700, PR - 4. Це розкручений ресурс. Крім нього, в мережі існує сайтик з трафіком 10 2500 осіб. / День, ТИЦ його дорівнює нулю.

Як можна молодому ресурсу підвищити свої ТИЦ і PR? Досить просто. Можна зареєструватися на біржі посилань, на кшталт РотаПост або Гогетлінкс, підібрати там сайт і підвищеними пузомеркамі, у яких схожа тематика і попросити помістити на даному ресурсі ссилочку на свій блог, попередньо заплативши йому, наприклад, 300 руб.

При згоді блогу донора, після розміщення посилання, пошуковик зробить її індексацію, і авторитетність молодого сайту підвищиться. Зрозуміло, від однієї ссилочку вага блогу не підніметься. Але ж якщо на сайт надійдуть декілька вагомих посилань, інша справа!

Раджу почитати: - Як заробити в інтернеті 36 способів

У разом, розкручений ресурс з високим трафіком отримує дохід, молодий сайт підвищує вагу, сплачуючи за це гроші.

Також багато новачків часто цікавляться, чи обов'язково оплачувати розкрутку сайту або простіше розкрутити сайт безкоштовними методами? Я відповім так:

1. Провести розкрутку безкоштовним методом важко і вимагає багато часу. Для розкрутки ресурсу, не вкладаючи грошей, знадобиться кілька років. Я маю на увазі підвищення ТИЦ і PR, адже питання: - Скільки можна заробити на блозі? Безпосередньо залежить від цих показників.

Збільшити трафік можна за допомогою чітких, унікальних текстів з дотриманням всіх законів оптимізації. Подібні статті обов'язково повинні бути цікавими для читачів, містити пристойний обсяг інформації, мати відмінну внутрішню перелинковку по ключових (Правда по НЧ ключовими фразами). Завдяки цьому відвідуваність буде потроху зростати, але заробити на сайті з нульовими пузомеркамі навряд чи вийде.

Якщо добре постаратися, можна збільшити трафік до 400 чол. / День за 4 місяці тільки використовуючи відмінні статті!

2. Якщо бажаєте зробити розкрутку платним способом, вам доведеться влажівать в сайт дві - три тисячі і більше руб. / Місяць.

- Виробляти рекламу,

- Застосовувати банери на чужих сайтах,

- Закуповувати посилання та інше.

Якщо ви помістіть свій ресурс в Яндекс.Каталог, це вам обійдеться в районі 15000 руб. Правда, в цьому випадку ТИЦ з будь-якого підвищиться на кілька пунктів.

Можна блоговеденія порівняти зі звичайним бізнесом, де спочатку ви влажівать гроші, а через певний проміжок часу починаєте отримувати дохід! Протягом року - півтора доведеться влажівать кошти в ваш ресурс. Весь дохід, який будете отримувати в цей період, за рахунок партнерок, контекстної реклами, партнерок, буде в основному витрачатися на розкрутку ресурсу.

Також вам доведеться трудитися на своїм блогом, освоювати блоговеденія, підвищувати досвід, влажівать в нього сили, терпіння і рублі! Але, про закінченні певного періоду, він стане давати вам певний дохід, з часом не малий!

Наприклад, скільки наприклад, можна заробити на блозі? Проведемо невеликий аналіз.

Наприклад, у блогу відвідуваність 2000 - 3000 чол. / День, ТІЦ = 200 і PR = 2. Сайт складається в каталогах DMOZ і Яндекс. Про це зі мною поділився один знайомий блогер. Суми в розрахунку за місяць:

1. За контекстну рекламу 25000 рублів.

2. Тізерна реклама 14000 рублів

3 Банерна реклама 18000 рублів.

4. Продаж посилань 12000 рублів (Скажу відразу, посилання з цього блогу дорогі, до 3000 руб. За посилання!).

5. Заробіток на партнерках 40000 рублів.

Всього 109000 рублів за місяць. Не погано? Я думаю відмінно!

Це був живий приклад заробітку, на одному з блогів! Ось результат, до якого можна прагнути! Я якщо людина, на додаток до всього використовує й інші способи заробітку в інтернеті, рівень доходу у нього відповідний!

Я сподіваюся, вам тепер ясно, принаймні приблизно, скільки наприклад, скільки можна заробити на блозі?

З повагою Андрій Зімін 22.08.14г.

Анекдот в кожній статті:

Анекдот в кожній статті:

В даному посту ми будемо розмовляти про заробіток на сайті, а точніше скільки можна заробити на блозі в реальності протягом місяців?
Може бути, ви вже створили власний ресурс і отримуєте з нього центи, але цього вам мало, і ви думаєте отримати з блогу пристойний прибуток?
Або ж у вас вже розкручений сайт, і ви маєте з нього пристойний дохід?
В цьому випадку ви ні чого нового не дізнаєтеся, стаття: - «Скільки можна заробити на блозі?
Що ж далі?
На це піде не мало часу, далі що?
Скільки можна заробити на блозі?
На якому сайті дана фірма швидше за все помістить свій банер або рекламну статтю, на тому, де трафік сто чоловік в день, або від тисячі до двох?
Навіщо продавати посилання?
Як можна молодому ресурсу підвищити свої ТИЦ і PR?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то