Статьи

Скільки можна заробити на платних опитуваннях і топ онлайн опитувальників

 1. платний опитування
 2. Платні опитування в інтернеті
 3. Список онлайн-сервісів платних опитувань
 4. Як заробляти на оплачуваних опитуваннях
 5. Як збільшити свій заробіток на платних анкетах

Для тих, хто хоче заробляти в інтернеті, платні питання - відмінний варіант, який пропонує нехай і невеликий, але зате стабільний заробіток

Для тих, хто хоче заробляти в інтернеті, платні питання - відмінний варіант, який пропонує нехай і невеликий, але зате стабільний заробіток. Пам'ятайте, як в шкільні часи серед однокласників ми поширювали саморобні анкети, то сьогодні відповідати на питання можна онлайн і за гроші. Традиційно ви входите на сайтах, і отримуєте повідомлення про нові анкетах і заповнюєте їх.

Чим більше ресурсів - тим більше шансів збільшити прибуток. Зрозуміло, що питання складаються за загальним типом і за допомогою спеціального програмного софта для вибірки підбираються кандидати. Іноді, щоб зрозуміти, чи підходить саме ваша кандидатура чи ні, потрібно відповісти на 5-7 базових питань з паспортички, щоб система зрозуміла - цікаві ви їй. Як, беручи участь в опитуваннях, зібрати кишенькові, а то і основні засоби, і скільки на це потрібно часу - кажу в новому матеріалі на GQ Blog Monitor.

платний опитування

Сьогодні багато хто віддає перевагу віддалену роботу і приймають для себе рішення заробити гроші в інтернеті . Серед таких людей знаходяться, як прихильники цього способу заробітку, так і противники, але, як правило, платне опитування - один з найбільш популярних способів заробітку грошей віддалено, оскільки:

 1. Чи не витрачаєте багато часу;
 2. Багато майданчиків розсилають анкету автоматично;
 3. Можна проходити з будь-яких місць і гаджетів;
 4. Різні мінімуми для виведення на спеціальних майданчиках.

Платний опитування - один із способів маркетингової стратегії компанії, який належить до абсолютно дозволеним способам оцінити настрій і смаки аудиторії.

Платні опитування в інтернеті

Регулярно проходити опитування можна кожній людині; по суті, передбачається, що відповіді будуть максимально чесними, але іноді, навіть знаючи компанію замовника, ви вже розумієте, як саме повинна виглядати очікувана аудиторія і намагаєтеся відповідати «правильно». Тим, хто звик працювати зі спальні, кухні, коворкінг або кожен день з нового кафе, заробіток на іграх може допомогти збільшити дохід. Вибираючи участь в опитуваннях, рекомендую вам попередньо пройти кілька підготовчих моментів:

 • Відкрити рахунок на WebMoney, Яндекс Гроші або інших «ходових» платіжних системах;
 • Зареєструватися на 3-5 майданчиках, що забезпечить потік опитувань;
 • Взяти собі за правило відповідати максимально швидко;
 • Працювати не тільки з внутрішніми, але і зовнішніми майданчиками.

Ви можете задати цілком логічне запитання, якщо платні опитування, значить, є компанії, які їх фінансують? Фактично, це самі власники брендів, які хочуть вивчити свою аудиторію або реакцію на нову послугу, товар.

Проводячи онлайн-опитування, вдається швидко отримати відповіді, зібрати думки з різних точок світу, і зрозуміти про переваги чи недоліки сервісу того чи іншого бренду, при цьому швидко вибирається підходяща аудиторія. Як правило, простіше зареєструватися на декількох майданчиках і регулярно отримувати повідомлення, що очікує новий платний опитування і отримувати регулярну прибуток.

Список онлайн-сервісів платних опитувань

Перед тим, як вибрати одну або кілька майданчиків, що спеціалізуються на платних опитуваннях, варто дізнатися декілька базових моментів про їхню діяльність, щоб визначити для себе найбільш підходящу, безпечну і знайти ту, яка реально платить. Пропоную коротке знайомство з кожною з найбільш затребуваних.

Moemnenie.ru

Майданчик «Моя думка» пропонує отримувати призи за відповіді. Фішка роботи проекту в тому, що ви накопичуєте бонуси, які можете обміняти на товар в інтернет-магазинах партнерів, починаючи від м'якої іграшки і закінчуючи фірмовою технікою Apple. Кожен відразу бачить, скільки оцінюється анкета або міні-опитування. Вимагає попередньої реєстрації, і якщо вам немає 16 років, тоді під час заповнення анкети необхідно надати скан дозволу на опитування від батьків або опікунів. Найвища вартість - до 100 бонусів. Товари для обміну доступні від декількох бонусів до понад 50 тисяч.

Myiyo.com

Фріланс-майданчик для проходження платних опитувань. Компанія належить до німецького холдингу і офіційно зареєстрована в Дюссельдорфі. Пропонує опитування, які тривають від 5 до 30 хвилин, а в середньому витрачений час на відповіді становить 15 хвилин. Зручно, що є російськомовна версія, а платне опитування оцінюється в євро. Серед мінусів майданчики - орієнтація на європейський і североафриканский ринок, тому представникам з нашої країни в рік прийде для заповнення всього до 10 анкет.

Anketka.ru

Проект називає себе одним з найбільших в СНД в проведенні маркетингових і соціологічних досліджень. На базі майданчика працює більше 1 млн. Людей. Середня вартість однієї анкети - 50 рублів. Сервісом користуються жителі країн Балтії, Казахстану, України. Потрібна попередня обов'язкова реєстрація. Дослідження замовляють, як російські, так і іноземні комерційні компанії. В середньому, на місяць при збігу від 60 до 80% зазначених демографічних показників приходить для заповнення від 15 до 20 анкет.

Platnijopros.ru

Майданчик пропонує гроші за опитування, але перед цим необхідно зареєструватися. На сайті працюють практично 3 млн. Користувачів. Середня тривалість за часом на одне опитування близько 12-15 хвилин, за які можна заробити від 50 до 200 рублів. За реєстрацію отримуєте бонус в розмірі 10 рублів. Як правило, при відповідних показниках вашого облікового запису в місяць необхідно дати відповіді на 10-15 анкет.

Mr-survey.ru

Сервіс популярний в Росії, Білорусії та Україні. Мінімальна сума для виведення - 300 рублів, яку можна накопичити за кілька днів. Потрібна попередня реєстрація. Кожна анкета оцінюється від 6 до 100 рублів, і, як правило, на більш дешеві витрачається до 2-х хвилин часу, а на великі - до півгодини. Використовує сервіс WebMoney та PayPal для виведення коштів. На ринку маркетингових досліджень компанія 20 років і вперше була заснована в Швеції. У разі, якщо система виявить неякісно заповнений опитування, в подальшому може статися коригування нарахування і гроші спишуться з рахунку.

Rublklub.ru

Відразу після обов'язкової реєстрації на рахунок надходить 150 рублів. Платформа тісно співпрацює з низкою магазинів, тому накопичені кошти можете витрачати через купони, отримуючи Кешбек. Традиційно, сайт платних питань не вимагає ніяких вкладень. Мінімальний висновок - 750 рублів. Мінімальна ціна за заповнення анкети - 6 рублів, а верхній граничний поріг в платному опитуванні - до 80 рублів. Платформа співпрацює виключно з повнолітніми особами. При детально заповненому профілі і відповідних демографічних параметрах на місяць надходять до 30 запрошень взяти участь в опитуваннях.

Expertnoemnenie.ru

Платформа платних опитувань пропонує від 30 до 1000 рублів за заповнення анкети. За реєстрацію клієнт отримує 80 рублів. Засоби виводяться через WebMoney або в якості поповнення рахунку мобільного телефону. Реєстрація швидка і обов'язкова. Висновок відкритий від 500 рублів. Компанія, що спеціалізується на платних опитуваннях, позиціонує себе, як та, що працює виключно з розкрученими і відомими комерційними брендами. Платформа зареєстрована в 2014 році. Відкрита реєстрація для осіб, які досягли 14-річного віку.

Opros-24.ru

Сайт пропонує участь в платних опитуваннях, а крім цього в тестуванні продуктів і написанні наукових робіт. Середня вартість заповнення 1 анкет - від 20 до 40 рублів. За час роботи сайту було зароблено понад 1,5 млн. Рублів усіма користувачами. Відмітна особливість платформи в тому, що вона спрямована не тільки на прибуток, але ще і на благодійність - користувачам пропонують переказувати кошти в одну з 8 організацій. При збігу багатьох пунктів профайла можна розраховувати на отримання 10-12 анкет на місяць.

Звертаю увагу, що на деяких форумах періодично з'являється інформація, що той чи інший сайт, що спеціалізується на платних опитуваннях, перестав працювати. Для того щоб переконатися чи спростувати це, зайдіть безпосередньо на сайт компанії, а також детально вивчіть новини в мережі, пов'язані з платформами.

Платні опитування стрімко набирають популярність, але в той же час виникають і шахрайські схеми. Дорогі друзі та партнери, звертаю вашу увагу на те, як працює класична схема розлучення. Зареєструвавшись на сумнівних ресурсах, ви проходите кілька легких опитувань, і гроші на ваш аккаунт нараховуються в положеннях сумах. А далі у вигляді спливаючого вікна - інформація про те, що ви так круто відповідали на питання, що компанія дарує вам 2000 або 5000 доларів. Платформи, що працюють з реальними експертними та маркетинговими опитуваннями, не роздають таких сум і, що важливо, не вимагають від вас для участі в платних опитуваннях ніяких коштів.

Як заробляти на оплачуваних опитуваннях

Існує безліч порад, які зроблять ваше участь в платних питаннях фінансово вигідним. Якщо говорити про етап заповнення анкети на спеціалізованих сайтах, то, як правило, «користуються попитом» ті люди, у яких:

 • Вік від 18 до 45 років;
 • Офіційна сім'я і є дитина;
 • Є тварини;
 • Середній та вище дохід;
 • Повна вища освіта.

Серед додаткових пунктів - частий перегляд телевізора, впевнене володіння ПК та наявність автомобільних прав. Варто відзначити, що є категорія людей, яка отримує в місяць на платних питаннях порядку 80 доларів, але для цього вони займаються виключно цим і вже розбираються в тонкощах відповідей. Наприклад, якщо платний опитування проводить якийсь бренд і задає питання «Чи купили б ви такий товар?», Вибирайте відповідь «Так». Можна використовувати платні опитування, і як додаткове джерело доходу, а крім цього можна виконувати завдання на яндекс.толока , Серед яких теж є аналогічні.

Як збільшити свій заробіток на платних анкетах

Перед тим, як вибрати майданчик, що надається платні питання, варто трохи дізнатися про неї, а також про способи виплати винагороди. Якщо говорити про найбільш популярних варіантах, виділяють:

 • Подарунки - власне компанія, яка це опитування замовила, подарує вам пробник або певну партію своєї продукції;
 • Гроші. Іноді використовується диференційований принцип: тобто ви поступово відповідаєте на питання, і якщо на якомусь етапі опитування компанія розуміє, що «ви не її клієнт», і, відповідно, вартість варіюється;
 • Бонуси, які можна обміняти під час покупки того чи іншого товару;
 • Знижки в магазинах-партнерах.

Іноді ви знаєте наперед, скільки коштує просто заповнити анкету, іноді ж дізнаєтеся про ціну безпосередньо, відповівши на останнє запитання в списку. Щоб платний питання приносив більше грошей, рекомендую співпрацювати з різними майданчиками одночасно. Обов'язково стежте за часом, скільки дається на початок відповіді і взагалі часу, щоб пройти анкетування. По-друге, налаштуйте себе на те, що це легка робота, за яку ви отримуєте гроші. Якщо це не ваша основна зайнятість - навчитеся викроювати кілька хвилин, щоб відповісти на питання. Чи не пропускайте відповіді, адже таким чином ми робить свій внутрішній рейтинг нижче.

Підводячи підсумок, позначу, що платний опитування непоганий спосіб отримати кишенькові гроші, і те, що багато спеціальні платформи дозволяють реєстрацію з 14 років, безсумнівно радує. Важливий момент, що можна самостійно вибирати корисні ресурси, які спеціалізуються на платних опитуваннях, для реєстрації і працювати відразу з декількома. Принцип роботи простий чим складніше анкета, тим більше за неї платять, але щоб не попастися в руки шахраїв, завжди дотримуйтесь правил безпечної реєстрації та пам'ятайте про здорову фінансової логіці. А в якості додаткового джерела вливань можна розглядати заробіток на лайок , Тим більше, якщо ви працюєте віддалено і цілий день проводите перед екраном.

Традиційно бажаю вам, щоб кожен опитування приносив реальний профіт, а кількість анкет для заповнення з урахуванням зазначених даних в профайлі, тільки збільшувалася з кожним тижнем.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Канал телеграм  Чат телеграм  вКонтакте

Ви можете задати цілком логічне запитання, якщо платні опитування, значить, є компанії, які їх фінансують?
Наприклад, якщо платний опитування проводить якийсь бренд і задає питання «Чи купили б ви такий товар?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то