Статьи

«Скай лінк» запускає в Воронежі безлімітні контент-тарифи

Головна   контекст   02

Головна Головна   контекст контекст

02.09.2009, 11:48 02

Воронеж. 02.09.2009. Агентство Бізнес Інформації (ABIREG.RU) - Оператор мобільного зв'язку «Скай лінк» вводить в Воронежі чотири нових безлімітних контент-тарифу, повідомили в службі по зв'язках з громадськістю компанії.

Як розповіли в «Скай лінк», для підключення відкриті тарифні плани «Безлімітні однокласники», «Безлімітний LiveJournal», «Безлімітний WEB» і «Безлімітний Інтернет».
«Воронеж став 14-м регіоном, в якому« Скай лінк »реалізував інноваційний принцип тарифікації трафіку в залежності від виду завантаження контенту», - відзначили директор «Скай лінк» Віталій Студістскіх.

Так, тарифи «Безлімітні однокласники», «Безлімітний LiveJournal» з фіксованою абонетнской платою 100 рублів на місяць дозволяють в будь-якому обсязі користуватися зазначеними сайтами. При зверненні до інших ресурсів вартість трафіку складе 4 рубля за 1 Мб.

У компанії додали, що нові тарифи доповнюють чотири вже існуючих безлімітних тарифних плани, серед яких «Безлімітний серфінг», «Безлімітний 1Х», «Безлімітний офіс (денної)» і «Безлімітний офіс».

Нагадаємо, що «Скай лінк» - не єдиний оператор мобільного зв'язку, що розвиває напрямок безлімітного Інтернету. Зокрема, на початку серпня компанія «Мегафон» заявить про запуск в Черноземье необмеженого мобільного Інтернету.

«Скай Лінк» надає послуги в Воронежі з 2004 року. Територія обслуговування «Скай Лінк» Воронезької області містить понад 20 населених пунктів, в яких проживає близько 70% відсотків населення регіону.


Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то