Статьи

Сім поліпшень агентства Netpeak за рік: репутаційний маркетинг, просування кліпів і SEO для блогів

 1. 1. Нова послуга: «Просування мобільних додатків в Facebook»
 2. 2. Нова послуга: «Просування музичних кліпів»
 3. 3. Запуск стратегій по контекстній рекламі для інтернет-магазинів і корпоративних сайтів
 4. 4. Нова послуга: SERM - Search Engine Reputation Management
 5. 5. Нова послуга: «SEO для блогів»
 6. 6. Оновлення Netpeak Cloud: гарячі, твої
 7. 7. Конференції в Одесі, Києві та Софії

Ми могли б розповісти, що в 2017 році наші фахівці отримали 450 сертифікатів і виступили на 45 конференціях, що ми створили польську і турецьку версію блогу Netpeak, у яких вже є віддані читачі. Але все ж кастинг на звання «одного з семи поліпшень Netpeak» пройшли інші події. Невже може бути щось важливіше? Давайте дізнаємося.

1. Нова послуга: «Просування мобільних додатків в Facebook»

Ми вирішили виділити просування мобільних додатків в Facebook в якості окремої послуги, так як величезна кількість трафіку додатки отримують саме з цього каналу. Наприклад, на Заході до 50% бюджету на просування мобільних додатків витрачається саме в Facebook.

В нашу послугу входить налагодження та оптимізація рекламних кампаній в Facebook і Instagram. До старту просування у вас має бути додаток в Play Market або AppStore і інтегрований з Facebook SDK трекінг або SDK Facebook. Якщо трекера немає, на етапі продажу послуги ми можемо дати шаблонне техзавдання для його установки.

В рамках послуги немає першого етапу - тобто ми відразу приступаємо до настрой ке рекламних кампаній. Щомісяця ви будете отримувати звітність, засновану на інсталл, in-app переходи і інших вимірних KPI.

Більше про просування в Facebook і Instagram читайте в статтях:

2. Нова послуга: «Просування музичних кліпів»

На жаль, ми не можемо озвучувати ім'я клієнта, чий кліп просували. Але за добу він набрав понад мільйон переглядів на YouTube. Нам так сподобалося, що ми вирішили викотити окрему послугу.

Якщо хочете просунути свій кліп, ось наш план:

 • ми проведемо детальний аудит вашого каналу на YouTube;
 • проставимо мети просування і встановимо KPI рекламної кампанії;
 • розробляємо стратегію досягнення цілей;
 • готуємо медіаплан;
 • готуємо канал і відеоконтент до просування;
 • проводимо роботу по YEO (YouTube Engine Optimization) - опрацювання тегів, описів, ключових слів і так далі.
 • покращуємо юзабіліті - впроваджуємо внутрішню перелинковку і надбудови в роликах, плейлистах, описах під роликами;
 • даємо рекомендації щодо змісту контенту;
 • визначаємо оптимальний час постинга роликів на підставі статистики YouTube.

Це все впроваджується в рамках першого етапу просування.

Другий етап включає настройку рекламних кампаній, просування в Google Ads, соцмережах, аналіз результатів просування і оптимізацію кампаній.

3. Запуск стратегій по контекстній рекламі для інтернет-магазинів і корпоративних сайтів

Скажімо прямо: якщо ви звернули увагу на перші дві нові послуги, бюджету в 300 доларів в місяць вам буде недостатньо. Зате цієї суми цілком вистачить, щоб замовити стратегію по контекстній рекламі.

У стратегіях ми зібрали всі ефективні дії та інструменти c максимальною віддачею для розвитку проекту. У самій доступною стратегії «Start» перший етап як період підготовки без рекламних кампаній взагалі відсутня. Детально про кожну стратегії ми розповіли в статті .

Також ми прописали стратегію, завдяки якій через експоненціального зростання доходу з контекстної реклами ви можете збільшувати бюджет на просування разом з розвитком проекту. Тобто бюджет зростає, збільшується обсяг необхідних дій по веденню рекламних кампаній, і ви автоматично переходите на наступну стратегію.

4. Нова послуга: SERM - Search Engine Reputation Management

В даному випадку мета фахівців агентства - витіснити негативні результати з топа видачі позитивними і нейтральними. Для цього створюється і просувається контент на зовнішніх майданчиках. Ми не займаємося очищенням пошукових майданчиків або схожих запитів, а працюємо тільки з топом видачі. При цьому ви платите за кількість пошукових запитів.

Вам підходить SERM від Netpeak, якщо:

 • у видачі видно наслідки атаки конкурентів (чорний PR);
 • видача наповнена невірної інформації про продукт, послугу або особистості (не обов'язково негативною інформацією);
 • імідж бізнесу, продукту або фізичної особи практично відсутня, або слабкий і його необхідно зміцнити.

Звичайно, існують обмеження по тематиках, з якими ми працюємо - подробиці можете дізнатися у менеджера після відправки заявки .

5. Нова послуга: «SEO для блогів»

Пам'ятайте об'ємний пост про запуск послуги «МКС: маркетингова контент-стратегія для блогів» ? В рамках МКС ми пропонуємо рекомендації з пошуку редактора і розробляємо редполітіку. А «SEO для блогів» ми пропонуємо проектам, у яких вже є редактор блогу на фултайм і з редполітікой все в порядку. Відчуйте різницю.

При оптимізації блогів ми наводимо порядок у технічній частині сайту, допомагаємо оптимізувати старий контент, а також формуємо план по створенню нового контенту.

Ми розробили цю послугу для тих, хто хоче залучати додатковий інформаційний трафік, а також для продуктових і аутсорсингових кампаній, для яких блог - один з небагатьох каналів взаємодії з потенційними клієнтами.

Звичайно, багато інструментів, які використовуються в рамках цієї послуги, раніше ми використовували для розвитку блога Netpeak. До речі, про один з них я розповідав на конференції WPE: Content Marketing Day. Можете подивитися деталі в презентації:

6. Оновлення Netpeak Cloud: гарячі, твої

По перше, Netpeak Cloud став платним сервісом - тепер за універсальні пропозиції щодо підвищення конверсій доведеться платити окремо. Це обумовлено: за минулий рік до сервісу підключилися 350 проектів і станом на сьогодні сервіс містить інформацію о 6-й 200 000 користувачів. Ми розширили базу серверів Netpeak Cloud і прокачали інструментарій на 200%.

По-перше, ми додали діалогові вікна, які дозволяють провести анкетування на сайті. Функція дозволяє створювати основну анкету і, потім, «додаткові питання», можливо як створення форми з набором питань в одному вікні, так і покрокове заповнення форми. Ідеальний варіант для вимірювання NPS :

Ідеальний варіант для вимірювання NPS  :

По-друге, додали функцію «Живого пошуку», який дозволяє підключити до пошуковому рядку сайту швидкий пошук товарів на основі XML / YML фида. На сайті це виглядає так:

На сайті це виглядає так:

Детально про те, як ми працюємо з пошуком по сайту, читайте в кейсі «Вчимо пошуковий движок розпізнавати граматичні помилки» .

Нарешті, в Netpeak Cloud з'явилася можливість передавати інформацію по API про географічне положення, пристрої, браузері, операційної системи користувача. Все це може передаватися в бази поштових сервісів (наприклад, MailChimp, GetResponse) і відразу сортуватися по відповідних сегментах.

7. Конференції в Одесі, Києві та Софії

У 2017 році ми провели три конференції для власників онлайн-бізнесу і фахівців-маркетологів: 8P в Одесі, SaaS Nation в Києві і Online Advertising в Софії.

На 8P було 1 237 учасників і 36 спікерів з 15 країн, включаючи Білорусь, Болгарію, Великобританію, Ізраїль, Казахстан, Росію, США, Францію, Швейцарію, Швецію. До слова, вже відкрито продаж квитків на 2018 рік.

До слова, вже  відкрито продаж квитків  на 2018 рік

У SaaS Nation брали участь 343 представники онлайн-бізнесу (ми їх називаємо SaaSерамі) і 13 спікерів з 15 країн. В результаті 88% учасників уклали на івент вигідні угоди.

В результаті 88% учасників уклали на івент вигідні угоди

Online Advertising зібрала в Софії 432 учасника і 27 спікерів з 5 країн. За результатами анкетування, 84% опитаних повернуться на конференцію в наступному році.

На цьому можна було б закінчувати, але! У нас з'явився канал в Telegram . За 2017 рік його читацька аудиторія виросла з 100 до 2000 чоловік і продовжує зростати в геометричній прогресії. Серед постійних читачів кілька представників одного відомого пошуковика, а до їхніх смаків варто прислухатися :) Передплачуйте і полетіли далі!

Серед постійних читачів кілька представників одного відомого пошуковика, а до їхніх смаків варто прислухатися :) Передплачуйте і полетіли далі

Невже може бути щось важливіше?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача