Статьи

Схема підключення прохідного вимикача

У даній статті представлена правильна схема підключення прохідного вимикача У даній статті представлена правильна схема підключення прохідного вимикача. При певних обставинах переваги використання прохідних вимикачів незаперечні. Це і сходові марші, і прохідні великі приміщення (склади, передпокої і т. П.) Принцип їх використання дуже простий. Один перемикач встановлюють на початку шляху, він використовується для ввімкнення освітлення, а другий в кінці, в тому місці, де вже можна відключити освячення і навпаки. Крім того, що це зручно, така схема підключення прохідного вимикача ще й дозволяє економити електроенергію.

Розглянемо схему підключення прохідного вимикача, яка складається з двох вимикачів. Для неї знадобиться два перемикача ( «прохідні»), що мають два положення перемикання і по три контакту. Режим перемикання повинен мати «перекидний характер», тобто - один контакт повинен бути загальним для двох інших. Тобто, в одному положенні він замикається з одним, а в іншому становищі з іншим. Таким чином, загальна замкнутість всіх цих трьох контактів повністю виключається.


Обидві схеми підключення прохідного вимикача складаються з самих прохідних вимикачів, сполучної коробки, освітлювального приладу і сполучних проводів. На першій схемі, яка знаходиться зліва, зображена схема прохідного вимикача керуючий з двох різних місць.

На першій схемі, яка знаходиться зліва, зображена схема прохідного вимикача керуючий з двох різних місць

Ви бачите, що один провід (в даному випадку нульовий) від джерела електроживлення йде в сполучну коробку, а вже з неї на лампу. Другий (фазний провід), після розподільної коробки приєднується до загального контакту одного з перемикачів. Потім 2 перемикаються контакту одного вимикача (через коробку) з'єднуються з двома перемикаються контактами другого вимикача. І вже з загального контакту другого перемикача фаза йде на другий контакт освітлювального приладу.


Що стосується схеми підключення прохідного вимикача з можливістю управління з 3 місць, то вона практично не відрізняється від попередньої, за винятком того, що додається ще один прохідний вимикач, трохи відрізняється від попередніх. Зі схеми видно, що це вимикач спарений. Він має чотири контакти (два входи і два виходи). Тобто, при натисканні однієї клавіші, відразу ж відбувається перекидання 2-х електрично незалежних один від одного контактів.


Зверніть увагу на те, що кількість місць управління світлом не обмежується на цьому, а може досягати до шести і більше. Досягається це аналогічним способом, тобто, перший і останній прохідний перемикач використовується одинарний (3 контакту), а між ними встановлюють подвійні спарені (4 контакти).
Для отримання більш докладної інформації по темі: «схема підключення прохідного вимикача», ви зможете перейшовши за посиланнями:


http://jung-service.ru/products/506u
http://jung-service.ru/products/509u


← всі статті

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача