Статьи

Сесія міськради Одеси: депутати вирішили прийняти в комунальну власність місцеву ТЕЦ, оброслу боргами

Думська площа. У трьох мітингах перед будівлею мерії брали участь кілька десятків людей. Фото: pushkinska.net

Сесія міськради Одеси: депутати сперечалися про санаторії та ТЕЦ Поліна Мординская https://cdn.segodnya.ua/img/article/11723/59_main_new.1537392268.png https://cdn.segodnya.ua/img/article/11723/59_tn .1537392268.png 2018-09-20T06: 42: 31 + 03: 00 Одеса Засідання супроводжувалося мітингами і жаркими дебатами депутатів

Одеські депутати вирішили передати в оренду п'ять гектарів території санаторію в Приморському районі міста і виявили бажання взяти в комунальну власність місцеву ТЕЦ, оброслу боргами. Ці питання були в числі тих, які обговорювалися під час вчорашньої сесії міськради. "Сегодня" стежила за ходом засідання.

Після відносно спокійних літніх сесій перед будівлею мерії з самого ранку вишикувалися кілька десятків мітингувальників. Одні вимагали зберегти міські санаторії "Молдова" і "Червоні зорі", інші вимагали допомогти ошуканим пайовикам, які вклали гроші в будівництво і залишилися ні з чим.

Блок земельних питань, під час розгляду якого як раз і вирішувалася доля санаторіїв, викликав палкі дебати. Особливо в частині про надання дозволу юридичним та фізичним особам на розробку проектів землевідведення. У початковому списку об'єктів, опублікованому в порядку денному, було всього 20 пунктів, але вже на самому засіданні перелік розширився.

СПОРИ про здравниці. Зокрема, обговорювали проблеми санаторію "Червоні зорі", що на 9-й станції Великого Фонтану. Депутат від фракції БПП Лілія Леонідова запропонувала виключити цей пункт зі списку, нагадавши про історичну важливість території.

"Це територія об'єкта історико-культурної спадщини, яка вимагає збереження і увічнення", - вторив їй однопартієць Едуард Стась, відзначаючи, що раніше на території оздоровниці було елітне кладовище, зруйноване під час Рад.

Викликав суперечки і пункт про санаторії "Молдова" на вулиці Посмітного. П'ять гектарів його території планували передати в оренду приватній компанії для експлуатації будівлі самого санаторію, а також приміщень торговельного призначення та громадського харчування. Втім, незважаючи на всі сумнівні моменти, рішення депутати ухвалили більшістю голосів, не виключаючи зі списку спірних пунктів, за що отримали на свою адресу вигуки "Ганьба!" від присутніх на засіданні городян.

ТЕПЛО. Багато питань у можновладців викликав і пункт про прийняття в комунальну власність державних акцій ВАТ "Одеська ТЕЦ".

"Ще немає згоди фонду держмайна, ще не припинена процедура банкрутства, ще не зроблено жодних реальних кроків, але ми вже повинні прийняти рішення, чому такий поспіх?" - питала депутат від фракції "Самопоміч" Анна Позднякова, пропонуючи відкласти це питання.

Інші ж наполягали на важливості і терміновості вирішення, адже підприємство, за даними обранців, обслуговує приблизно чверть будинків Одеси.

"Коли тебе ставлять перед фактом, що завтра мільйонне місто залишається без тепла і від тебе це ніяк не залежить, тому що це борги державного підприємства, саме час вдаватися в теорію, поспішаємо ми чи не поспішаємо", - парирував депутат від фракції "Довіряй справах "Олег Бриндак.

А з приводу довговічності обладнання ТЕЦ висловився депутат від Опозиційного блоку Олександр Орлов. За його словами, котли збирали в 1950-х, коли контроль якості був досить жорсткий.

"Років 5-10 вони ще прослужать, тому на нашу каденцію вистачить, а в подальшому - подивимося. Чи оберуть - будемо далі розбиратися", - заявив він. Рішення в результаті прийняли більшістю голосів, "проти" не голосувала ніхто.

Раніше ми писали, що липнева сесія Одеської міськради пройшла без мітингів , Але з жаркими обговореннями. Проблеми оновлення генплану міста і передачі майже 200 млн грн на погашення старого боргу викликали бурхливу реакцію у обранців. "Сегодня" спостерігала за ходом засідання.

Тим часом, депутати Харкова дали добро будівництву нового онкологічного центру і вирішили зробити один госпітальний округ.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Quot;Ще немає згоди фонду держмайна, ще не припинена процедура банкрутства, ще не зроблено жодних реальних кроків, але ми вже повинні прийняти рішення, чому такий поспіх?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача