Статьи

Серіал «Братани-3» - Коли дивитися? О 10:25 (26 квітня 2018), Владивосток

  1. 7-я - 9-я серії Макар зустрічається зі Свєтою в СІЗО і дізнається, що її визнання було отримано під...
  2. тривалість
  3. У ролях
  4. режисери
  5. виробництво

7-я - 9-я серії

Макар зустрічається зі Свєтою в СІЗО і дізнається, що її визнання було отримано під дією психотропних препаратів. Він вимагає Астахова розібратися в причинах події. Серьога і Алекс добираються до обласного центру. На умовленому місці зустрічі вони виявляють записку від Макара і їдуть за адресою знімною квартири. Але там вони виявляють зникнення облом і зустрічаються з приголомшеним Ленчиком. Братанам знову доводиться шукати місце для укриття. Побоюючись розголосу своєї причетності до фабрикації справи проти Світлани, Астахов намагається переконати Мартинова позбутися облом. Мартинов вирішує стравити Івана і Обломов і змушує їх битися на смерть. Захищаючись, Іван вбиває облом. Тепер Іван пов'язаний вбивством і зломлений морально. Він готовий дати свідчення проти братанів і заявити, що Свєта і його схиляла брати участь в нападі на Стожарова.

Він готовий дати свідчення проти братанів і заявити, що Свєта і його схиляла брати участь в нападі на Стожарова

+16

НТВ

Помилка в розкладі

Макар зустрічається зі Свєтою в СІЗО і дізнається, що її визнання було отримано під дією психотропних препаратів. Він вимагає Астахова розібратися в причинах події. Серьога і Алекс добираються до обласного центру. На умовленому місці зустрічі вони виявляють записку від Макара і їдуть за адресою знімною квартири. Але там вони виявляють зникнення облом і зустрічаються з приголомшеним Ленчиком. Братанам знову доводиться шукати місце для укриття.

Побоюючись розголосу своєї причетності до фабрикації справи проти Світлани, Астахов намагається переконати Мартинова позбутися облом. Мартинов вирішує стравити Івана і Обломов і змушує їх битися на смерть. Захищаючись, Іван вбиває облом. Тепер Іван пов'язаний вбивством і зломлений морально. Він готовий дати свідчення проти братанів і заявити, що Свєта і його схиляла брати участь в нападі на Стожарова.

тривалість

2 години 35 хвилин (155 хвилин)

У ролях

Олексій Суренскій, Сергій Селін, Дмитро Назаров, Олексій Кравченко, Костянтин Желдін, Олександр Терешко, Антон Хабаров, Дарина Калмикова, Ігор Філіппов, Надія Борисова, Данило Воробйов, Тимофій Каратаєв, Вадим Проданов

режисери

Віктор Конісевич

виробництво

ТОВ "Телекомпанія" Мостелефільм "

Росія

2012

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.