Статьи

Серіал «Братани-3» - Коли дивитися? О 10:25 (25 квітня 2018), Владивосток

  1. 4-я - 6-я серії Астахов приїжджає в Озерськ, нібито розібратися з місцевою поліцією, а насправді...
  2. тривалість
  3. У ролях
  4. режисери
  5. виробництво

4-я - 6-я серії

Астахов приїжджає в Озерськ, нібито розібратися з місцевою поліцією, а насправді попередити Мартинова і знайти можливість вибратися з ситуації, що склалася. Астахов намагається умовити Мартинова здати облом і інших виконавців. Однак, той не збирається здавати своїх людей і продовжує наполягати на фабрикації справи проти Серьоги. Глава місцевого ОВС Кириченко повинен домогтися від Серьоги свідчень, а потім Серьогу повинні вбити в камері. Макар, Алекс і Ленчик повертаються в Озерськ і домовляються з місцевим фермером Колесніковим, який готовий допомогти братанам. Братани захоплюють облом, щоб забрати з собою. Облом повинен стати ключовим свідком і дати свідчення проти справжнього замовника вбивства Стожарова - Мартинова.

Облом повинен стати ключовим свідком і дати свідчення проти справжнього замовника вбивства Стожарова - Мартинова

+16

НТВ

Помилка в розкладі

Астахов приїжджає в Озерськ, нібито розібратися з місцевою поліцією, а насправді попередити Мартинова і знайти можливість вибратися з ситуації, що склалася. Астахов намагається умовити Мартинова здати облом і інших виконавців. Однак, той не збирається здавати своїх людей і продовжує наполягати на фабрикації справи проти Серьоги. Глава місцевого ОВС Кириченко повинен домогтися від Серьоги свідчень, а потім Серьогу повинні вбити в камері.

Макар, Алекс і Ленчик повертаються в Озерськ і домовляються з місцевим фермером Колесніковим, який готовий допомогти братанам. Братани захоплюють облом, щоб забрати з собою. Облом повинен стати ключовим свідком і дати свідчення проти справжнього замовника вбивства Стожарова - Мартинова.

тривалість

2 години 35 хвилин (155 хвилин)

У ролях

Олексій Суренскій, Сергій Селін, Дмитро Назаров, Олексій Кравченко, Костянтин Желдін, Олександр Терешко, Антон Хабаров, Дарина Калмикова, Ігор Філіппов, Надія Борисова, Данило Воробйов, Тимофій Каратаєв, Вадим Проданов

режисери

Віктор Конісевич

виробництво

ТОВ "Телекомпанія" Мостелефільм "

Росія

2012

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.