Статьи

Сергій, тримайся, я подумки з тобою - підлітки зі школи, де навчався старшокласник-вбивця

У школі шоковані вчинком Гордєєва. фото AFP

Сергій, тримайся, я подумки з тобою - підлітки зі школи, де навчався старшокласник-вбивця https://cdn.segodnya.ua/img/article/4933/60_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article /4933/60_tn.jpg 2014-02-03T13: 28: 08 + 02: 00 Світ У соцмережі активно обговорюють ранкове ПП

Школярі, які навчалися в одному навчальному закладі з Сергієм Гордєєвим, що убив сьогодні вранці двох осіб, бурхливо відреагували на його вчинок в соцмережі "Вконтакте".

У групі під назвою "Державна загальноосвітня школа № 263 м Москви", яка об'єднала учнів, випускників та вчителів школи вже з'явилися сотні записів, в яких або висловлюється підтримка школяреві, або критикуються його дії.

"Для всіх це шок", - стверджує Дмитро Янін.

"Хлопців допоможіть дізнатися що його сподвигло", - просить Машіта Долгова.

"Сергій тримайся я подумки з тобою", - підбадьорює школяра Leanwood Alive.

"Жах ... Убили двох людей ... А ви радієте що уроків не буде ...", - обурюється Zahar Semenov.

"Чула новини. Співчуваю рідним загиблого вчителя! Дуже сумно що відбувається таке в нашому житті. Нас ніхто не може захистити! Адже таке може статися в будь-якій школі і охоронець нічого не зможе зробити. Як же тепер жити знаючи що ти можеш померти в будь-яку секунду . Ще раз співчуваю ... ", - засмучується Аліна Бурматіна.

(Орфографія і пунктуація авторів збережена - Ред.)

На "стіні" Вконтакте також величезна кількість нецензурних повідомлень.

У соцмережі також викладена фотографія підлітка, але немає підтвердження, що це і є Сергій Гордєєв.

Нагадаємо, вранці 3 лютого підліток увійшов до будівлі школи московської школи 263 і, погрожуючи охоронцеві зброєю, зажадав пропустити його в кабінет біології, де був урок у десятого класу. По дорозі він поранив одного з вчителів, який пізніше помер, а потім, захопивши заручників, відкрив стрілянину в бік прибули за викликом охоронця співробітників поліції. Один з правоохоронців був убитий, ще один отримав поранення. Пізніше нападник був знешкоджений, при цьому захоплені їм підлітки не постраждали.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.