Статьи

Серед відвідувачів сайтів більше 60% - програмні боти

Згідно з дослідженнями аналітичної компанії Incapsula, активність ботів на сайтах зашкалює. Комп'ютерні програми обігнали людей по частоті заходів на ресурси - їх частка в загальному обсязі трафіку зросла до 61,5%.

Дослідники Incapsula збирали статистику з 20 тисяч сайтів на протязі 90 днів. Експерти прийшли до висновку , Що 6 з 10 користувачів, які відвідують web-сайт, - це комп'ютерні програми, а не люди.

Основну масу ботів (31%) запускають пошукові системи, які останнім часом збільшили частоту індексації сайтів. Чималу частину складають "скрепери" (scrapper) - інструменти для автоматичного копіювання матеріалів сайту.

З скопійованого контенту "скрепери" створюють дублікати, відбирають бази з адресами електронної пошти та іншою інформацією. На них припадає 5% трафіку. Далі йдуть хакерські інструменти (4,5%), в тому числі, сканери портів.

В окрему категорію ботів винесені інструменти для DDoS-атак - на них припадає 20,5% web-трафіку. Само собою, в ході DDoS-атаки кількість ботів серед "відвідувачів" сайту може зашкалювати за 99,9%.

нещодавно стало відомо , Що переважна більшість роздрібних мереж не приділяють належної уваги стандартам безпеки при зберіганні інформації про своїх клієнтів, а також, їх особистих даних.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда