Статьи

Серце не завелося: в Одесі під час операції помер відомий військовий лікар

В Одесі помер відомий військовий лікар Олег Кушнір, який також рятував і бійців, які отримали поранення на Донбасі.

Йому стало погано на роботі - під час операції. Колеги-медики нічого не змогли зробити. Про трагедію повідомив на своїй сторінці в Facebook волонтер Андрій Танцюра.

"Раптово пішов з життя один з кращих госпітальних лікарів, начальник клініки інтенсивної терапії Одеського військового госпіталю Кушнір Олег Сергійович! Пішов на робочому місці, під час операції, рятуючи життя іншим, він не вберіг себе!" - написав він.

  - написав він

Як з'ясувалося, під час операції Олегу Кушніра стало погано і він присів відпочити. Три години лікарі госпіталю і приватних клінік намагалися повернути його до життя, але запустити серце так і не вдалося.

як повідомляв OBOZREVATEL , Раніше в мережі показали жорстоку реальність про роботу лікаря в Україні. Так, в Кіровоградській області кардіохірург отримав за місяць майже в два рази менше, ніж позначена мінімальна зарплата в Україні.

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то