Статьи

Сайти адміністрації губернатора і уряду Пермського краю об'єднані

Як розповіла прес-секретар глави Пермського краю Дарина Левченко, з сьогоднішнього дня, 22 травня, на сторінці http://www.permkrai.ru/ запрацював оновлений портал, який об'єднав два сайти: адміністрації губернатора Пермського краю (admin.permkrai.ru) і уряду Пермського краю (permkrai.ru) - «Сайт губернатора та Уряду Пермського краю». Новий портал працює в тестовому режимі.

В майбутньому, як пояснила Дарина Левченко, «Пермський регіональний сервер», який сьогодні працює за адресою www .perm .ru , Також приєднається до http://www.permkrai.ru/ .

Об'єднанням урядових сайтів займається крайове міністерство інформаційного розвитку і зв'язку.

Нагадаємо, «Пермський регіональний сервер» був запущений ще в 1999 році. Вперше розмови про його закриття з'явилися в 2015 році, коли заробив портал gubernator59.ru. Але за нетривалий час своєї роботи новий ресурс встиг взяти участь у скандалі, пов'язаному з відключенням мовлення телеканалу «Урал-Інформ ТВ». Тоді прогубернаторскій сайт опублікував заяву, в якому тодішній губернатор фактично підтримав телеканал і розкритикував дії оператора «Ростелекома». Тоді прес-служба губернатора заявила про хакерську атаку. У 2016 році сайт gubernator59.ru був закритий. Замість нього з'явився сайт admin.permkrai.ru.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал