Статьи

Сайти адміністрації губернатора і уряду Пермського краю об'єднані

Як розповіла прес-секретар глави Пермського краю Дарина Левченко, з сьогоднішнього дня, 22 травня, на сторінці http://www.permkrai.ru/ запрацював оновлений портал, який об'єднав два сайти: адміністрації губернатора Пермського краю (admin.permkrai.ru) і уряду Пермського краю (permkrai.ru) - «Сайт губернатора та Уряду Пермського краю». Новий портал працює в тестовому режимі.

В майбутньому, як пояснила Дарина Левченко, «Пермський регіональний сервер», який сьогодні працює за адресою www .perm .ru , Також приєднається до http://www.permkrai.ru/ .

Об'єднанням урядових сайтів займається крайове міністерство інформаційного розвитку і зв'язку.

Нагадаємо, «Пермський регіональний сервер» був запущений ще в 1999 році. Вперше розмови про його закриття з'явилися в 2015 році, коли заробив портал gubernator59.ru. Але за нетривалий час своєї роботи новий ресурс встиг взяти участь у скандалі, пов'язаному з відключенням мовлення телеканалу «Урал-Інформ ТВ». Тоді прогубернаторскій сайт опублікував заяву, в якому тодішній губернатор фактично підтримав телеканал і розкритикував дії оператора «Ростелекома». Тоді прес-служба губернатора заявила про хакерську атаку. У 2016 році сайт gubernator59.ru був закритий. Замість нього з'явився сайт admin.permkrai.ru.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача