Статьи

Шаблон для шапки Ютуб і як по ньому зробити круту шапку

 1. Як зробити шапку для Ютуб?
 2. Де брати картинки для шапки?
 3. Не виходить зробити красиво?
 4. Як встановити фон на канал Ютуб?

Привіт, друзі. На зв'язку Василь Блінов і ми продовжуємо налаштовувати свій YouTube-канал. Сьогодні поговоримо про те, як зробити шапку каналу. Розглянемо, як можна намалювати її самостійно або замовити у дизайнера. Також в цій статті ви знайдете розмічений порожній шаблон для шапки Ютуб в форматі psd, архів з готовими шаблонами, фонами і добірку кліп-артов.

Крім технічних моментів я хочу вам розповісти, для чого взагалі потрібна шапка (банер, фон) каналу на Ютуб, що на ній може бути зображено, яку смислове складову вона несе і як впливає на просування.

Так, вона, як і будь-який інший елемент оформлення каналу , Допомагає зробити його більш якісним і значно впливає на нових глядачів. Це, напевно, найголовніший і, звичайно ж, найбільший графічний елемент, який покращує весь зовнішній вигляд. Без нього будь-який канал буде виглядати недоробленим, як ніби автору немає діла, погодьтеся, це зменшує довіру з першого погляду.

Фон повинен доповнювати канал інформацією про нього, візуально передавати тематику ваших відео.

Якщо це особистий канал, на який ви завантажуєте живі відео, влоги і т. Д., То краще за все буде працювати ваша фотографія в шапці. Це відразу покаже користувачам, хто автор каналу і вони вас запам'ятають. Пам'ятайте, що особа - це ваш бренд.

Якщо канал проекту і там немає певного автора, то в цьому випадку зазвичай красиво описують логотип або назва, ясна і запам'ятовується цільової аудиторії. Використовуються якісь цінності, цілі проекту і т. Д.

Нормальне явище, коли шапки на Ютубі час від часу змінюються, оновлюються і поліпшуються. Зараз наше завдання зробити перший фон, потім вже будете знаходити нові ідеї і редагувати його. Коли канал почне приносити гроші, зверніться до дизайнера і замовте новий, більш професійний.

Як зробити шапку для Ютуб?

Який потрібен розмір? Ми тут недавно тестували і помітили, що якщо робити не рекомендований розмір 2560 х 1440, то при масштабуванні ютубі якість зображення трохи втрачається. Тому краще брати картинку 2560 х 1440 пікселів або шаблон, який я вам дам, і по ньому підганяти зображення.

У характеристиках ще написано, що файл повинен важити не більше 4 Мбайт. Але у мене спокійно завантажився банер розміром 10 Мбайт.

Ось так от виглядає заготовка шаблону для шапки Ютуб, відкрита в фотошопі.

Блакитні смужки - це спеціальна розмітка, щоб вам було зрозуміло яка частина відображається на різних дозволах монітора від телевізора до екрану мобільного телефону. Ця розмітка відключається і включається сполучення клавіш ctrl + H.

 1. СКАЧАТИ ШАБЛОН ДЛЯ ШАПКИ YOUTUBE
 2. Завантажити архів з готовими шаблонами для Ютуб (ще готуємо)
 3. Завантажити архів з фонами і добірку кліп-артов

Далі ви просто відкриваєте цей шаблон в Фотошопі, накладаєте свою картинку або фото, додаєте потрібний текст, логотип і т. Д. Чи зберігаєте в форматі jpeg або png, в чому їх відмінність я писав в статті про стиснення картинок .

Де брати картинки для шапки?

Тут вам допоможе або Гугл з Яндексом, або спеціальні фотостоки.

Ось невеликий список фотостоков:

 • rgbstock.com
 • bigfoto.com
 • freemediagoo.com
 • foter.com
 • everystockphoto.com
 • stockphotos.io
 • wylio.com
 • canweimage.com
 • littlevisuals.co
 • unsplash.com
 • picjumbo.com
 • gratisography.com
 • imcreator.com
 • morguefile.com

Коли будете шукати картинки в пошуку, виставляйте параметри, щоб пошук не показував зображення маленького розміру.

А то при розтягуванні під шаблон їх якість зіпсується.

Не виходить зробити красиво?

Якщо ви не майстер фотошопу і вам не подобається результат, то зверніться до дизайнерів. Ви можете знайти їх самі на біржах фріланса . Зробити банер буде коштувати від 500 до 3 000 рублів, залежить від того, що ви хочете.

Я можу вам порекомендувати свого фахівця, який зробить вам круту шапку для Ютуб. Посилання на нього буде трохи пізніше.

Тепер, коли у вас є картинка фонового зображення для каналу, залишилося встановити її.

Як встановити фон на канал Ютуб?

Крок 1. Заходимо на свій канал. Наводимо курсором на місце, де буде фонове зображення, і натискаємо на що з'явився в правому верхньому куті олівець. Вибираємо «Змінити оформлення каналу».

Крок 2. У вікно, що з'явилося перетягуємо готовий банер або вибираємо його на комп'ютері.

Крок 3. Якщо ви все робили за шаблоном, то нічого кадрувати не потрібно. Під час кадрування, як я вже говорив, може погіршитися якість.

Крок 4. Натискаєте «Вибрати» і фон завантажиться.

Приклад можете подивитися на каналі «Школа Удалёнщіка». Зробили абсолютно просту шапку. Напишіть в коментарях, як вам?

З цим кроком налаштування розібралися, рухаємося далі ... І не забувайте підписатися на нашу розсилку.

Як зробити шапку для Ютуб?
Де брати картинки для шапки?
Не виходить зробити красиво?
Як встановити фон на канал Ютуб?
Як зробити шапку для Ютуб?
Який потрібен розмір?
Де брати картинки для шапки?
Не виходить зробити красиво?
Як встановити фон на канал Ютуб?
Напишіть в коментарях, як вам?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача