Статьи

Шаблон шапки Ютуб-каналу: розміри, де скачати, шапки зірок

 1. Що таке шапка Ютуб каналу?
 2. Розміри банера для Ютуб
 3. Макет шаблону шапки Ютуб-каналу з розмірами
 4. Як з будь-якої картинки зробити красиву шапку Ютуб-каналу
 5. Як завантажити банер каналу на Ютуб
 6. Де безкоштовно скачати картинки для Ютуб?
 7. Де замовити професійний фон Ютуб-каналу і скільки це коштує
 8. Магазини професійної графіки, ціна Ютуб-банера - 150-600 рублів
 9. Біржі фріланса, ціна Ютуб-банера - 300-3000 рублів
 10. Онлайн-сервіси для створення фонових зображень для Ютуб, ціна Ютуб-банера - від 0 до 800 рублів
 11. Чим відрізняється геніальна шапка Ютуб-каналу від бездарної?
 12. Шапки каналів найуспішніших ютуберов світу і Росії
 13. PewDiePie - як це було)
 14. VanossGaming
 15. Іван Гай
 16. Frost
 17. Катя Клеп
 18. Канал компанії Adobe
 19. Замість висновку - шапка якого ютубера крутіше?
Фрагмент обкладинки каналу PewDiePie

Шапка Ютуб-каналу - дуже важливий фактор успіху на YouTube. Убога шапка здатна значно знизити кількість передплатників, навіть якщо у вас будуть якісні і цікаві відео. У цій статті я розповім все, що треба знати про шапку Ютуб-каналу: як створити круту шапку, розміри шапки, де безкоштовно скачати картинки для шапки, де замовити і як завантажити шапку на свій канал. В кінці статті я покажу вам шапки каналів найкрутіших ютуберов світу і Росії. Трохи забігаючи вперед, скажу, що багато круті ютубери радять не робити шапку самому, а замовити її у професійних дизайнерів, докладніше про це далі в статті. А для початку давайте визначимося з термінологією.

Що таке шапка Ютуб каналу?

Шапкою Ютуб-каналу називають зображення у верхній частині каналу. Простіше один раз побачити, ніж 100 разів почути. Ось як сьогодні виглядає шапка найпопулярнішого в світі каналу PewDiePie c 57 млн. Передплатників:

Червона картинка зверху - це і є шапка найпопулярнішого в світі каналу PewDiePie з 57 млн. Передплатників

Коли я писав цю статтю, то з цікавістю виявив, що шапку каналу ще називають "обкладинка ютуб", "банер ютуб", "фон ютуб", "шаблон ютуб", "картинка ютуб". Все це інші назви шапки Ютуб-каналу, хоча шаблон і картинка - це не сама шапка, а заготовки для її створення. А офіційна назва шапки, яке використовується в довідці Ютуб - "фонове зображення каналу".

Розміри банера для Ютуб

Якщо ви ніколи не створювали шапку для Ютуб-каналу, то ви будете здивовані, коли дізнаєтеся, що незважаючи на настільки великий розмір картинки фонового зображення, після того як ви завантажили шаблон на Ютуб, велика частина шаблону буде не видна.

Чому? Шаблон шапки Ютуб-каналу має адаптивний дизайн, щоб шапка однаково добре виглядала на будь-якому пристрої, з якого відвідувач може переглядати ваш канал. Наприклад, з комп'ютера, смартфона, планшета або телевізора. Велика частина користувачів будуть переглядати ваш канал на невеликих моніторах, смартфонах і планшетах і тому вони ніколи не побачать більшу частину вашої шапки.

Дуже важливо при створенні шапки враховувати, як вона буде відображатися на різних пристроях, щоб вона всюди виглядала круто.

Макет шаблону шапки Ютуб-каналу з розмірами

А ось і сам шаблон на зображенні знизу. Як бачите, він складається з чотирьох прямокутників, кожен з яких показує, як буде виглядати обкладинка Ютуб на смартфонах, планшетах, великих моніторах комп'ютерів і на екранах телевізорів.

Макет шаблону шапки Ютуб-каналу з розмірами російською мовою

Щоб всі побачили ваш текст і логотип, необхідно розмістити їх в найменшому внутрішньому прямокутнику ( "безпечна зона"). Ось ще кілька порад, щоб ваша шапка добре відображалася на різних пристроях:

 • мінімальний розмір зображення: 2048 x 1152 пікселів;
 • мінімальний розмір "безпечної зони": 1546 x 423 пікселів. Це та частина зображення, яку видно на всіх пристроях;
 • максимальна ширина: 2560 x 423 пікселів. Якщо завантажити таке зображення, то "безпечна зона" буде відображатися повністю, а решта частини картинки - в залежності від вікна браузера;
 • розмір файлу: не більше 4 МБ.

І хоча висота безпечної зони фонового зображення каналу становить 423 пікселя, Ютуб відображає картинку висотою 176 пікселів на моніторах комп'ютерів. Для досягнення такого зменшеного розміру зображення масштабується, а не обрізається. Ви можете завантажити зразок шаблону в форматі PSD (це формат Photoshop) по посиланню нижче:

скачати шаблон банера Ютуб-каналу в форматі PSD .

Подивіться офіційне відео YouTube про те, як відображається шапка Ютуб-каналу на різних пристроях (включіть в налаштуваннях відео російські субтитри):

Як з будь-якої картинки зробити красиву шапку Ютуб-каналу

Як ви вже зрозуміли, для обкладинки Ютуб-каналу можна використовувати будь-яку картинку розміром не менше 2560 х 1440 пікселів. Щоб красиву картинку перетворити в шапку каналу, на цій картинці треба написати свій текст і обов'язково в "безпечній зоні", щоб цей текст відображався на всіх пристроях. Додати текст на картинку можна в будь-якому графічному редакторі, наприклад, в Photoshop, Gimp, Paint (найлегший!) І ін. При завантаженні картинки на ваш канал Ютуб покаже, як вона буде відображатися на різних пристроях:

Як шапка Ютуб виглядає на різних пристроях

Якщо ви натиснете кнопку "Обрізати", то зможете вибрати ту область картинки, яка буде відображатися як шапка вашого каналу.

Як обкладинки каналу можна використовувати будь-яку красиву фотографію, фотографії з пейзажами, ну і, нарешті, просто звичайні текстури. Ось як красиво це може виглядати (клікніть на зображенні):

Банер Ютуб з пейзажем

Банер Ютуб з красивою фотографією

Банер Ютуб з текстурою

Ви можете подивитися більше прикладів і навіть скачати текстури в статті, з якої я взяв ці фотографії: " 20 Free YouTube One Channel Art Designs ".

Як завантажити банер каналу на Ютуб

Завантажити новий банер на свій канал дуже просто - треба навести курсор мишки на шапку вашого каналу, і в правому верхньому куті з'явиться кнопка, натиснувши на яку, ви зможете завантажити нову шапку:

При натисканні на цю кнопку у вас з'явиться вікно, яке я вже показував вище на картинці "Як шапка Ютуб виглядає на різних пристроях", і там вже все інтуїтивно зрозуміло. Просто завантажте свою картинку і все. У вас не виникне ніяких складнощів з цим. Ютуб любить змінювати інтерфейс, і якщо, коли ви будете читати цю статтю, він його знову змінить, то читайте довідку Ютуб " Як додати або змінити фонове зображення каналу ". Там інформація повинна бути завжди актуальною.

Де безкоштовно скачати картинки для Ютуб?

Ну а ось місця, де можна безкоштовно скачати картинки. Не забувайте, що картинки повинні бути розміром не менше, ніж 2560 х 1440 пікселів.

 • Гугл і Яндекс. Шукайте в картинках, виставляючи мінімальний розмір зображення;
 • бібліотеки безкоштовних картинок. Ось мої найулюбленіші: pond5.com , pixabay.com , pexels.com , gratisography.com , unsplash.com , freepik.com . А ще у мене є стаття, в якій є 12 безкоштовних фотостоков: " Де шукати безкоштовні картинки для свого сайту або блогу? ";
 • бібліотеки безкоштовних текстур. Спробуйте подивитися ці дві: freepik.com/free-vectors/textures і com/en/photos/?cat=backgrounds> pixabay.com/en/photos/?cat=backgrounds або наберіть в Гуглі "free background textures", щоб знайти інші сайти;
 • галереї безкоштовних шапок Ютуб. Таких дуже багато в Інтернеті, але вони зазвичай довго не існують, тому посилання я давати не буду. Наберіть в Гуглі: "скачати готову шапку для Ютуб безкоштовно".

Де замовити професійний фон Ютуб-каналу і скільки це коштує

Круті ютубери в уроках, які я пройшов , Радять замовляти шапку, а не робити її самостійно. Це пов'язано з тим, що дизайн шапки дуже важливий для успіху каналу, а якщо ви не дизайнер, то навряд чи ви зможете зробити самі пристойну шапку. Тому краще купити шапку, ніж робити її самому. Де можна замовити шапку? Є такі варіанти:

Магазини професійної графіки, ціна Ютуб-банера - 150-600 рублів

Якщо ж ви хочете отримати професійну шапку для свого каналу та готові заплатити невелику суму за неї в межах 150-600 рублів, то вам варто подивитися готові банери для Ютуб в магазині професійної графіки Graphicriver. Так, ви трохи заплатите, але зате заощадите час, отримаєте професійну і красиву шапку. Крім того, ця шапка буде рідко де зустрічатися, тому що вона платна.

Мені здається, що це найоптимальніший варіант. Ви вибираєте готовий професійний банер для Ютуб і за невелику суму купуєте його.

Біржі фріланса, ціна Ютуб-банера - 300-3000 рублів

Це мій самий нелюбимий варіант. Зазвичай, перш ніж ти отримаєш щось на фрілансі, доводиться вести переговори, міняти кілька фрілансерів. При цьому немає ніяких гарантій, що фрілансер, який буде робити вам шапку, виявиться професіоналом. АЛЕ ... Замовлена ​​таким чином шапка каналу 100% буде унікальною і ні у кого більше не буде такої! Тобто ви можете розповісти дизайнеру будь-які свої фантазії, і він їх реалізує. Я раджу ці біржі:

 • Fiverr ($ 5 за шапку, англ. Яз.). Якщо ж все-таки замовляти шапку у фрілансерів, то я зазвичай користуюся сервісом fiverr, там усі послуги по п'ять доларів. Так, банер буде коштувати всього п'ять баксів, але спілкуватися доведеться англійською мовою. Цей же сервіс радять круті ютубери, уроки яких я пройшов . Коли я робив шапки для Ютуб-каналів, то зазвичай доводилося міняти 2-3 фрілансера, перш ніж я отримував те, що потрібно. Я багато років працюю з фрілансерами і тут можу дати таку пораду: якщо після другої доопрацювання вас робота не влаштовує - міняйте фрілансера. У мене зазвичай з фрілансерами виходить або все відразу з однією-двома доробками, або ніколи. Немає сенсу мучити один одного, якщо нічого не вийшло після першої-другої доопрацювання.
 • Fl.ru (3000 рублів за Ютуб-шапку, русс. Яз.). Це найстаріша і найпопулярніша в Росії біржа фріланса. Там ви знайдете російського фрілансера, який зробить вам банер для Ютуб. Цей варіант використовуйте тільки в тому випадку, якщо ви не знаєте англійську мову і тому не можете скористатися Fiverr, і, якщо ви не знайшли нічого підходящого в магазині професійної графіки graphicriver.net. Російські дизайнери хочуть за будь-банер мінімум от 3000 рулів.

Онлайн-сервіси для створення фонових зображень для Ютуб, ціна Ютуб-банера - від 0 до 800 рублів

Сервісів для створення фонового зображення для Ютуб багато, але мені сподобався один з них - це canva.com . Цей сервіс платний, але там є потужний безкоштовний тарифний план, в якому багато дуже красивих шаблонів шапок Ютуб-каналів. Вони виглядають дуже круто! Якщо Вам не вистачить можливостей безкоштовного тарифного плану, то можна взяти пробну версію платного плану на 30 днів. За цей час можна зробити все, що завгодно, і безкоштовно. Платний тариф коштує $ 13 в місяць.

Ще один сервіс, який мені сподобався і який я використовував для створення шапок для своїх Ютуб-каналів: Fotor (в правому верхньому куті можна вибрати російську мову). Спробуйте, можливо він підійде вам більше.

Чим відрізняється геніальна шапка Ютуб-каналу від бездарної?

Давайте розберемося, які завдання вирішує шапка Ютуб-каналу? Для чого вона потрібна? Ось основні цілі, яких в ідеалі повинна допомагати досягти шапка вашого каналу. Ідеальна шапка:

 1. Викликає бажання відразу ж підписатися на канал.
 2. Викликає бажання показати шапку друзям.
 3. Відразу ж запам'ятовується.
 4. Викликає інтерес, цікавість, привертає увагу.
 5. Відразу дає зрозуміти, про що канал, або викликає пекуче бажання з'ясувати це.
 6. Викликає позитивні емоції, задоволення.
 7. Виглядає круто, професійно, на мільйон.

Це я розповів про ідеально-геніальну шапку, а бездарна шапка - це все те ж саме, тільки рівно навпаки: вона не запам'ятовується, не цікава, не відповідає духу і тематиці каналу, викликає погані емоції, викликає бажання відразу ж покинути канал і виглядає дуже стрьомно.

Шапки каналів найуспішніших ютуберов світу і Росії

Ну і на закінчення давайте розглянемо приклади шапок каналів найуспішніших ютуберов. Давайте повчимося у них - як треба!

PewDiePie - як це було)

Це шапка каналу самого популярного в світі ютубера Пьюдіпая в тому момент, коли у нього було 46 мільйонів передплатників. Не знаю, як у вас, а у мене немає слів. Перша думка, яка приходить в голову: "Придурок!" І починаєш сміятися. Зрозуміло, що людина просто пустував. Проте, привертає увагу і відразу ж запам'ятовується, викликає бажання показати друзям. Зверніть увагу, що на шапці помилка в слові TWETER, так як, взагалі-то, пишеться Twitter. Це мої думки, а у вас які думки і емоції викликає ця шапка? Розкажіть в коментарях ...

Шапка каналу PewDiePie на момент 46 млн. Передплатників

А ось шапка його каналу в ті дні, коли у PewDiePie було 35 мільйонів передплатників:

Шапка каналу PewDiePie на момент 35 млн. Передплатників

І ось шапка каналу Pewdiepie, яка, схоже, була у нього тривалий час на зорі його діяльності. Скільки, точно не можу сказати, але точно знаю, що ця шапка була, коли у нього було 10 і 28 мільйонів передплатників. Бачив скріншоти в Інтернеті.

А яка шапка у PewDiePie зараз, ви бачили на самій першій картинці в цій статті. Що можна сказати? Схоже, що з кожним роком шапки на його каналі стають все гірше і гірше і при цьому все цікавіше і цікавіше))).

VanossGaming

VanossGaming - це найпопулярніший в світі ігровий ютубер з 21 мільйоном передплатників. Як бачимо, на сьогоднішній день це звичайна шапка, в ній немає нічого особливого. Просто, але зі смаком. Ванос дуже популярний і може собі це дозволити. Шкода, що ми не знаємо, які у нього були шапки раніше. Однак відео у Ваноса дуже прикольні і смішні, навіть для тих, хто не любить грати. Дивишся як комедію ... Рекомендую!

Шапка самого популярного ігрового каналу в світі Vanossgaming

Іван Гай

Це один з найпопулярніших Ютуб-каналів в Росії з 12 млн. Передплатників. Обкладинка - говорить сама за себе. Мені додати нічого. А вам подобається)?

Frost

Frost - найпопулярніший в Росії ігровий канал з 7 млн. Передплатників. Я дуже поважаю Фроста за те, що він домігся такого успіху. Але мені не подобається його шапка, по-моєму, нічого особливого. Видно, що хлопець особливо не морочився.

Катя Клеп

TheKateClapp - це найпопулярніший в Росії дівчачий канал з 6 мільйонами передплатників. Я дуже поважаю Катю за те, чого вона домоглася, і її відео мені дуже подобаються - вона професіонал. Та й обкладинка зроблена професійно, хорошим дизайнером. Але все-таки її обкладинка - це якась колірна какофонія. Відсутня центральна ідея і геніальність. Інтерес і цікавість не викликає, показати друзям і підписатися не хочеться ... Обкладинку можна зробити значно професійніше і стильною.

Канал компанії Adobe

А ось обкладинка каналу компанії Adobe, яка випустила графічний редактор Photoshop. Це дуже багаті хлопці, і я думаю, що вони витратили величезну суму на створення цієї шапки. І хоча у них всього 260 тис. Передплатників, я показую обкладинку їх каналу як зразок гарної шапки каналу бізнесу.

Подивіться відеоролик з оглядом шапок найпопулярніших ютуберов світу і Росії в порядку зростання "відстійні":

Замість висновку - шапка якого ютубера крутіше?

З усіх розглянутих тут шапок мені найбільше сподобалися шапки PewDiePie, по-моєму, вони найкрутіші. Не дивно, що ПьюДіпай став найпопулярнішим ютубером світу. Він розуміє, що шапка Ютуб-каналу - це один з важливих факторів успіху каналу. У нього самі геніальні шапки з усіх, що я бачив. Всі інші шапки, розглянуті в цій статті, складно назвати геніальними. На другому місці за професіоналізмом - VanossGaming, а ось наші ютубери особливо не заморочуються з дизайном шапок, крім Каті КЛЕП ... Катя КЛЕП заморочити, і заморочити дуже сильно.

При створенні шапки для свого каналу орієнтуйтеся на неперевершеного лідера - PewDiePie, якщо у вас особистий канал, і на шапку каналу Adobe, якщо у вас бізнес-канал, і тоді у вас буде значно більше передплатників, ніж з убогої шапкою.

Сподіваюся, що ця стаття дала вичерпну відповідь на питання, як зробити шапку Ютуб-каналу. Якщо немає, то задавайте питання в коментарях ...

comments powered by HyperComments Що таке шапка Ютуб каналу?
Що таке шапка Ютуб каналу?
Чому?
Де безкоштовно скачати картинки для Ютуб?
Com/en/photos/?
Де можна замовити шапку?
Чим відрізняється геніальна шапка Ютуб-каналу від бездарної?
Давайте розберемося, які завдання вирішує шапка Ютуб-каналу?
Для чого вона потрібна?
Це мої думки, а у вас які думки і емоції викликає ця шапка?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача