Статьи

Розміри картинок для банерів і постів для реклами в Facebook

 1. Розміри картинок в пости для Фейсбуку
 2. Розмір фото для Фейсбуку
 3. Розмір відео для Фейсбуку
 4. Карусель Фейсбук - правильний приклад і розміри постів
 5. Слайд-шоу Фейсбук - як зробити і техвимоги
 6. Полотно в Фейсбук (кинувся)
 7. 6 ідей і прикладів банерів для реклами постів в Фейсбуці
 8. 1. Зображення людей, особливо щасливих
 9. 2. Зображення в постах, відповідні контексту
 10. 3. Яскрава пляма
 11. 4. Простота
 12. 5. Гумор
 13. 6. Прямий і спонукає текст оголошення
 14. Де знайти хороші фото для своїх оголошень в Фейсбуці
 15. 1. Скористатися послугами штатного дизайнера
 16. 2. Використовувати світлини зі свого сайту
 17. 3. Найняти фотографа, щоб створити фото-бібліотеку
 18. 4. Стічні фотографії

Реклама на Facebook на перший погляд може здатися простою. Потрібно просто створити залучає пост, зорієнтувати на цільову аудиторію, заплатити певну суму грошей і отримати нових клієнтів, чи не так?
Не зовсім.

Як багато хто вже усвідомили, Facebook - непроста майданчик для реклами. Доводиться боротися за увагу не тільки з компаніями-конкурентами, а й з друзями і родичами користувачів. Хіба людина зверне увагу на рекламу, якщо в той же момент його друг дитинства викладає свої весільні фотографії?

Ось чому зображення в оголошенні на Facebook має бути візуально привабливим
Ось чому зображення в оголошенні на Facebook має бути візуально привабливим. В іншому випадку, користувачі не звернуть на нього уваги, а компанія не отримає кліків і конверсій.

Розмір обкладинки ВК, Facebook, YouTube, Твіттер, Google+, LinkedIn

Facebook - візуальна платформа, і це одна з причин його успіху. Щоб показати себе, недостатньо створювати видатні медіа-матеріали, якими можна поділитися, але також потрібно переконатися, що ці медіа потрібного розміру і формату для оголошення.

Як створити бізнес сторінку в Фейсбук - повне керівництво

"Високоякісний візуальний контент значно впливає на воронку конверсії", - заявляє контент-маркетолог Нейт Бирт. - "Завдяки вивченню реакцій мозку і відстеження рухів очей, дослідники виявили, що візуальний контент сприймається зовсім інакше, ніж текст. Зображення передають більше інформації, і роблять це більш ефективно ".

Дивіться також 13 когнітивних спотворень для поліпшення вашого інтернет-маркетингу

Людський мозок дійсно обробляє візуальний контент в 60 000 разів швидше, ніж текст! Так як же створити привабливе зображення для оголошення на Facebook? Як оголошенню виділитися на тлі фотографій милих діточок, наречених і цуценят в новинній стрічці потенційних клієнтів? Всі ці, а також інші питання будуть розкриті в цьому посібнику.

Розміри картинок в пости для Фейсбуку

Facebook пропонує п'ять основних форматів оголошень, кожен з яких має різні технічні вимоги до медіа в плані розміру і співвідношення сторін:

 • Фото-реклама
 • Відеореклама
 • Кільцева галерея
 • Слайд шоу
 • полотно

Дивіться також Ідеї ​​для постів: 14 універсальних ідей для постів в групу в Фейсбуці

Розмір фото для Фейсбуку

Це найпоширеніший і основний тип оголошень на Facebook. Незважаючи на поширеність, такі оголошення ефективні, так як вони легко засвоюються. Такий тип оголошень універсальний, так як його можна використовувати з будь-якою метою, що настроюється при запуску кампанії, за винятком "Переглядів відео".

Технічні вимоги на розмір поста Фейсбук:

 • Розмір фото 1200 на 628 пікселів
 • Співвідношення сторін: 1.91: 1
 • Текст: 90 символів
 • Тема: 25 символів
 • Опис посилання: 30 символів

91: 1  Текст: 90 символів  Тема: 25 символів  Опис посилання: 30 символів

Розмір відео для Фейсбуку

Такі оголошення є відео в тому просторі, де зазвичай знаходиться фото. Це привабливий формат реклами, враховуючи той факт, що 45% людей витрачає на перегляд відео на Facebook більше однієї години в тиждень.

Варто пам'ятати, що багато людей дивляться відео без звуку, тому рекомендується використовувати підпис або субтитри. Також тривалість рекламного відео не може перевищувати 60 хвилин.

Технічні вимоги для відео поста в Фейсбуці:

 • Формат відео: переважно .mov або .mp4
 • Співвідношення сторін: 16: 9
 • Дозвіл: не менш 720p
 • Розмір файлу: чи не більше 2,3 GB
 • Розмір мініатюри: 1200 x 675 пікселів (співвідношення сторін мініатюри має бути таким же, як в відео)
 • Текст: 90 символів
 • Тема: 25 символів
 • Опис посилання: 30 символів

mp4  Співвідношення сторін: 16: 9  Дозвіл: не менш 720p  Розмір файлу: чи не більше 2,3 GB  Розмір мініатюри: 1200 x 675 пікселів (співвідношення сторін мініатюри має бути таким же, як в відео)  Текст: 90 символів  Тема: 25 символів  Опис посилання: 30 символів

Карусель Фейсбук - правильний приклад і розміри постів

Карусель в Фейсбуці дозволяє рекламодавцеві створити галерею зображень або відео, які легко переміщати з допомогою стрілок, як показано на зображенні нижче. Цей формат оголошень особливо корисний для представників онлайн-бізнесу, які хочуть показати кілька продуктів в одному оголошенні їх магазину або онлайн-магазину.

Звичайно, представники інших галузей теж можуть отримати переваги від можливості показати користувачам додаткові зображення, використовуючи цей формат оголошення.

Рекламодавці мають можливість показати до 10 фотографій або відео в одному оголошенні, а також додати до кожного елементу посилання, що веде на окрему сторінку. У порівнянні зі звичайним фото-оголошенням, карусель дає можливість продати 9 додаткових продуктів.

Цей формат оголошення ефективний для кожної цілі, за винятком просування сторінки, просування поста, охоплення людей поблизу, підвищення відвідуваності заходи, і отримання переглядів відео. Він також добре працює на мобільних пристроях.

Технічні вимоги до каруселі Фейсбук:

 • Розмір зображення / розмір мініатюри: 1080 x 1080 пікселів
 • Співвідношення сторін зображення / відео: 1: 1
 • Текст: 90 символів
 • Тема: 40 символів
 • Опис посилання: 20 символів

Всі інші вимоги до відео (формат, дозвіл, розмір і т.д.) такі ж, як і до звичайного відео оголошенню.

Слайд-шоу Фейсбук - як зробити і техвимоги

Напевно, у кожного є родичі, які можуть провести всю неділю, створюючи слайд-шоу з сімейними святами, чи не так? Що ж, цей формат реклами виглядає точно так само, і являє собою ще одну прекрасний варіант серед інших форматів. Слайд-шоу Фейсбук буде ефективно працювати з будь-якою метою, крім просування каталогів продукції.

Технічні вимоги до слайд-шоу в Фейсбуці:

 • Розмір зображення: 1280 x 720 пікселів
 • Співвідношення сторін: 16: 9, 1: 1 або 2: 3
 • Текст: 90 символів
 • Тема: 25 символів
 • Опис посилання: 30 символів

Розмір зображення: 1280 x 720 пікселів  Співвідношення сторін: 16: 9, 1: 1 або 2: 3  Текст: 90 символів  Тема: 25 символів  Опис посилання: 30 символів

Полотно в Фейсбук (кинувся)

Останній за рахунком, але точно не менш важливе - новий формат оголошень на Facebook - полотно. Полотно в Фейсбуці з боку виглядає як звичайне фото-оголошення, але при натисканні користувач відкриває захоплюючий, повноекранний інтерактивний елемент, де він може взаємодіяти з контентом.

Хоча цей формат реклами може здаватися нав'язливим, як несподівані оголошення, користувач може вийти, коли захоче. Також він показує набагато вищий рівень креативності.

На даний момент цей формат реклами доступний тільки через мобільні пристрої для наступних шести цілей:

 • просування поста
 • підвищення впізнаваності бренду
 • розширення охоплення
 • перенаправлення людей по посиланню на або поза Facebook
 • отримання переглядів відео і збільшення конверсій на сайті.

Такі оголошення складніше в налаштуванні, так як вони включають в себе кілька мультимедіа компонентів, таких як одиниця реклами, фотографії, відео, каруселі, текстовий блок, кнопки і заголовок.

6 ідей і прикладів банерів для реклами постів в Фейсбуці

Коли ухвалено рішення, який формат оголошення найкраще використовувати в своїй кампанії, настає час пошуку відповідних зображень.

Що значить "гарний" фото для оголошення? На це питання може бути складно відповісти, особливо тим, хто мислять логічніше, а не креативно. На щастя, ці 6 порад допоможуть вибрати правильний напрямок при створенні оголошення.

18 тактик ідеального поста в Фейсбуці для збільшення охоплення та трафіку

1. Зображення людей, особливо щасливих

Людей приваблюють інші люди. Так влаштована людська натура! Проте, оголошення занадто часто показують нудні і непривабливі зображення, де немає нічого, крім тексту, канцелярського приладдя або непоказних малюнків, в яких немає нічого вовлекающего або того, з чим можна себе ідентифікувати.

Зображення людей в оголошеннях на Facebook - один з найпростіших способів встановити справжній, людський контакт зі своєю аудиторією. І бажано, щоб люди на фото були задоволеними і життєрадісними.

Оголошення нижче - ідеальний приклад. Ця жінка не тільки посміхається і виглядає щасливою, але і робить корисний сік, що тісно пов'язано з контекстом рекламованої статті.

2. Зображення в постах, відповідні контексту

І якщо вже заговорили про контекст, він теж надзвичайно важливий при виборі відповідного фото. Наприклад, чи буде магазин здорового харчування рекламувати свій бренд за допомогою картинок з чізбургером і картоплею фрі? Напевно ні. Точно так само недоречно буде використовувати фотографію якогось випадкового людини або собаки, щоб рекламувати програмне забезпечення. Це не має ніякого відношення до контексту, а значить, донести своє послання до аудиторії не вийде.

Нижче представлений невдалий приклад підбору контекстуально релевантного зображення для реклами. Це оголошення, судячи з усього, рекламує керівництво по маркетингових стратегіях для B2B, але на фото зображені четверо випадкових людей (повернутих спиною до камери), які йдуть в гори.

І хоча саме по собі це зображення непогане, воно ніяк не пов'язане з тим, що рекламується. Вони намагалися зв'язати фото з контекстом словами «сильніше і пристосувань», але зображення все одно не викликає потрібних відчуттів.

З іншого боку, платформа Zendesk демонструє відмінний приклад контекстуально релевантного зображення
З іншого боку, платформа Zendesk демонструє відмінний приклад контекстуально релевантного зображення. Вони рекламують функцію онлайн-чату, і використане зображення старомодного виду комунікації, ймовірно, у багатьох викличе ностальгію. Ця картинка не тільки пов'язана з контекстом, але й надає певний емоційний вплив.

Ця картинка не тільки пов'язана з контекстом, але й надає певний емоційний вплив

3. Яскрава пляма

Якщо все оголошення в сірих або коричневих тонах, його дуже легко випустити з уваги. З іншого боку, якщо там будуть всі кольори веселки, воно може викликати сенсорну перевантаження у користувачів.

Кращий спосіб добитися гармонії - збалансувати світлі відтінки білого і сірого з більш яскравим кольором. Можна використовувати чистий і світлий фон, а потім додати яскравий відтінок червоного, оранжевого, синього, рожевого, зеленого або фіолетового.

Внизу представлений хороший приклад оголошення компанії з виробництва одягу. Червоні елементи на обох зображеннях безпомилково привертають увагу на білому тлі.

4. Простота

Говорячи про сенсорної перевантаження, одна з речей, які категорично не можна робити в зображенні оголошення - додавати занадто багато деталей. Це призведе до того, що основний посил загубиться, а реклама буде просто непривабливою для користувачів.

Набагато кращим вибором буде простота, завдяки якій потенційні клієнти зможуть зосередитися на основному посланні поста. Оголошення нижче від Outdoor Voices прекрасно справляється з цим завданням. Замість того, щоб показувати кілька моделей на тлі міського пейзажу, воно зображує тільки одну модель на чистому білому тлі і прекрасно демонструє товар - легінси.

Замість того, щоб показувати кілька моделей на тлі міського пейзажу, воно зображує тільки одну модель на чистому білому тлі і прекрасно демонструє товар - легінси

5. Гумор

Люди часто приходять на Facebook, щоб розважитися. Неважливо, відпочивають вони вдома після роботи, або вбивають час в перервах між зустрічами, користувачі Facebook точно не шукають нехитру пряму рекламу. Навпаки, їм хочеться розваг.

Чи є кращий спосіб розважити когось, ніж змусити його сміятися? Для багатьох маркетологів гумор - улюблений спосіб підвищити залученість аудиторії. Якщо оголошення вийде смішним, люди дійсно звернуть на нього увагу.

Fitness.com досяг успіху в цьому - розділивши одержимість багатьох блюдом гуакамоле в Національний день гуакамоле (так, таке свято дійсно існує).

HubSpot також добре справляється з цим завданням і часто розміщує у себе відео з офісним гумором
HubSpot також добре справляється з цим завданням і часто розміщує у себе відео з офісним гумором. Прекрасний приклад - веселе відео з семирічної Авой Райан, яка вдає з себе дорослого офісного працівника.

Прекрасний приклад - веселе відео з семирічної Авой Райан, яка вдає з себе дорослого офісного працівника

6. Прямий і спонукає текст оголошення

Навіть якщо фото в оголошенні приголомшливе і відповідає всім вищезгаданим вимогам, це не допоможе, якщо тексту поруч із зображенням не вистачатиме спрямованості.

Незважаючи на те, що зображення частіше буває виразніше слів, текст точно так само важливий, коли справа стосується реклами на Facebook. Зрештою, мета оголошення - змусити людей зробити щось: відвідати сайт, заповнити форму, або просто познайомитися з брендом. Тому текст оголошення має бути спонукає і прямим, з певним закликом до дії.

Hootsuite пропонує хороший приклад оголошення на Facebook, в якому все зроблено правильно:

 • Емоційне зображення людей
 • Явна демонстрація цінності пропозиції ( "зробіть своє резюме виділяється")
 • Почуття терміновості ( "припиняється завтра")
 • Сильний заклик до дії ( "отримаєте пропозицію")
 • Купон код, щоб люди відчули, що отримують щось особливе

Емоційне зображення людей  Явна демонстрація цінності пропозиції ( зробіть своє резюме виділяється)  Почуття терміновості ( припиняється завтра)  Сильний заклик до дії ( отримаєте пропозицію)  Купон код, щоб люди відчули, що отримують щось особливе

Де знайти хороші фото для своїх оголошень в Фейсбуці

Тепер, коли з теорією все зрозуміло, виникає питання: де ж узяти ці ідеальні фотографії? Є 4 варіанти:

1. Скористатися послугами штатного дизайнера

Немає нічого кращого, ніж оригінальне зображення для своєї реклами. Тому якщо у компанії є штатний дизайнер, потрібно скористатися його послугами. Зрештою, саме для цього його і найняли. З ним потрібно зустрітися, пояснити своє власне бачення оголошення, і дати йому зробити свою роботу. Це також дасть гарантію, що оголошення буде відповідати брендингу компанії.

2. Використовувати світлини зі свого сайту

Це найпростіший варіант. У вашому створеному інтернет-магазині , Швидше за все, вже є красиві, і що важливіше, релевантні зображення. Можна використовувати ці фотографії в своїй рекламі, тим самим забезпечуючи тісний зв'язок між оголошенням і цільовою сторінкою.

3. Найняти фотографа, щоб створити фото-бібліотеку

Це може звучати дивно, але це працює! Потрібно вибрати відповідний день і запросити професійного фотографа в офіс, щоб він відзняв якомога більше креативних фотографій людей, що займаються бізнесом.
Така тактика може бути надзвичайно корисною. Фотографії в подальшому можна використовувати для презентацій, заходів, електронних листів, і, звичайно ж, рекламних кампаній (як на прикладі нижче). Це відмінний спосіб поділитися корпоративною культурою і показати людську сторону свого бізнесу.

4. Стічні фотографії

Якщо інші варіанти не спрацювали, завжди можна використовувати стокові фотографії. Нехай навіть це і не здається ідеальним рішенням, таким чином можна знайти навіть зображення усміхненої дівчини, яка їсть салат на білому тлі.

Є багато інструментів для пошуку унікальних і чарівних стічних зображень, в тому числі і безкоштовних, які точно допоможуть створити залучають оголошення на Facebook
Є багато інструментів для пошуку унікальних і чарівних стічних зображень, в тому числі і безкоштовних, які точно допоможуть створити залучають оголошення на Facebook.

Є багато інструментів для пошуку унікальних і чарівних стічних зображень, в тому числі і безкоштовних, які точно допоможуть створити залучають оголошення на Facebook

Було корисно? Оцініть, будь ласка, і поділіться з друзями!

Розміри картинок і банерів для постів і реклами в Facebook

2.7 (54.29%) - 7 оцінок

Потрібно просто створити залучає пост, зорієнтувати на цільову аудиторію, заплатити певну суму грошей і отримати нових клієнтів, чи не так?
Хіба людина зверне увагу на рекламу, якщо в той же момент його друг дитинства викладає свої весільні фотографії?
Так як же створити привабливе зображення для оголошення на Facebook?
Як оголошенню виділитися на тлі фотографій милих діточок, наречених і цуценят в новинній стрічці потенційних клієнтів?
Що значить "гарний" фото для оголошення?
Наприклад, чи буде магазин здорового харчування рекламувати свій бренд за допомогою картинок з чізбургером і картоплею фрі?
Чи є кращий спосіб розважити когось, ніж змусити його сміятися?
Було корисно?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача