Статьи

Розкрутка сайту Київ - SEO просування сайтів в Києві, ціна від 6000 грн

 1. Комплексна розкрутка сайту для вашого бізнесу це
 2. Вартість розкрутки, просування сайту в Google і Yandex
 3. Замовити просування сайту в інтернеті просто
 4. Отримати точну вартість розкрутки веб сайту в інтернеті
 5. Усунення помилок на сайті
 6. Підключення систем веб-аналітики
 7. Просування сайту в картах Google
 8. Комплексна оптимізація сайту
 9. Поліпшення поведінкових факторів
 10. Розміщення зовнішніх посилань
 11. Написання оптимізованих текстів
 12. Робота з Блогом
 13. Робота з відгуками
 14. щомісячна звітність
 15. Розкрутка сайту в соціальних мережах
 16. унікальний фотоконтентом
 17. відеоконтент
 18. розсилки
 19. Розкрутка сайту в Києві
 20. Студія Ап - пошукове просування сайтів Київ

Розкрутка сайтів - це комплекс робіт спрямованих на всебічне просування сайту в інтернеті, головним завданням якого є популяризація сайту в мережі, максимальне охоплення аудиторії ринку і залучення потенційних покупців

Комплексна розкрутка сайту для вашого бізнесу це

Комплексна розкрутка сайту це

 • SEO оптимізація всіх сторінок сайту
 • Оптимізація контенту сайту
 • Робота над внутрішніми факторами ранжування
 • Робота над зовнішніми факторами ранжування
 • Розміщення рекламної інформації про компанію
 • Розкрутка сайту в соціальних мережах
 • електронні розсилки
 • Звітність та аналітику

Замовити розкрутку сайту

Результати SEO просування сайту

Просування інтернет магазину [Київ, Україна]

Просування сайту послуг [Київ, Україна]

5 причин замовити просування сайту у Студії Ап

 • Працюємо з 2010
 • Любимо свою справу
 • Скрупульозні і ретельні в роботі
 • Робимо на совість
 • показуємо результат

PS У нас немає конвеєра, тільки індивідуальна робота з проектом, і персональне взаємодія з Вами.

Вартість розкрутки, просування сайту в Google і Yandex

 • від 6000 грн / міс * - ціна на просування сайтів послуг
 • від 8000 грн / міс * - ціна на розкрутку інтернет магазину

*

точна щомісячна вартість розкрутки веб сайту в пошукових системах прораховується індивідуально на підставі заповненого вами брифа на SEO просування сайту і безкоштовного первинного аудиту вашого сайту

Замовити просування сайту в інтернеті просто

6 простих кроків щоб замовити просування сайту в інтернеті

6 простих кроків щоб замовити просування сайту в інтернеті

Отримати точну вартість розкрутки веб сайту в інтернеті

Комплексна розкрутка сайту в інтернеті

SEO аудит сайту

Аудит сайту - це перший і дуже важливий крок на шляху до успішної оптимізації та розкрутці вашого інтернет проекту.

Подальших результат робіт по SEO розкручування сайту, безпосередньо залежить від правильної діагностики технічних проблем, вразливостей сайту, і плану робіт по їх усуненню.

Усунення помилок на сайті

Впровадження технічного аудиту необхідно для усунення помилок і недоробок, допущених при створенні сайту і призводять до неправильної індексації ресурсу пошуковими системами, що, в кінцевому рахунку, негативно впливає на SEO розкрутка сайту в пошуковій системі.

Підключення систем веб-аналітики

Ефективна пошукова розкрутка сайтів в топ пошукових систем Google і Yandex, неможлива без відстеження ефективності своїх дій.

Для збору і аналізу різних статистичних даних ми підключаємо сервіси веб-аналітики такі як: Google Webmaster Tools , Yandex Вебмайстер , Лічильник відвідуваності Google Analytics , Google Tag Manager , програма щоденного відстеження позицій ключових запитів сайту в пошукових системах Google і Yandex .

Просування сайту в картах Google

Просування сайту в картах Google

Правильне додавання інформації про компанії (особливо якщо у вас комерційний проект) в карти Google Maps і Яндекс мапи в рази збільшує шанси отримати нових клієнтів, сприяє зростанню впізнаваності і розкручування сайту в пошукових системах, а також зміцненню репутації організації.

Комплексна оптимізація сайту

Комплексна оптимізація сайту

Будь-яка оптимізація починається з складання і затвердження семантичного ядра (списку ключових запитів за якими сайт будуть знаходити користувачі).

Для комплексної оптимізації використовуються як існуючі, так і створюються нові сторінки сайту. Всі тексти для розкрутки сайту, підготовлені нашими копирайтерами, затверджуються з вами перед розміщенням.

Поліпшення поведінкових факторів

Поліпшення поведінкових факторів

Поведінкові фактори (дії, що вживаються користувачами на сайті) роблять все більший вплив на ранжирування сайту в пошукових системах. Тому, просування сайту в топ 3 5 10 пошукових систем обов'язково має супроводжуватися аналізом і роботою з поліпшення поведінкових факторів і контенту сайту.

Розміщення зовнішніх посилань

Розміщення зовнішніх посилань

Кількість якісних джерел в інтернеті, які посилаються на ваш веб сайт, служать позитивним фактором для підвищення позицій ключових запитів і розкрутки сайту в пошукових системах.

Якісні в даному випадку означає - тематичні, авторитетні, відвідувані сайти, які посилаються на ваш сайт. Розкрутка сайту в пошукових систеиой за допомогою вічних зворотних ссилкок на індивідуально підібраних якісних майданчиках є найкращою стратегією просування сайту в пошукових системах.

Написання оптимізованих текстів

Написання оптимізованих текстів

Для розкрутки сайту ми пишемо тексти для вашого сайту так, що б вони відповідали двом критеріям: були продають і оптимізованими.

Також ми створюємо тексти для блогу, постинга в соціальних мережах, для прес-релізів. У підсумку ви отримуєте якісний унікальних контент і зацікавлених покупців.

Робота з Блогом

Робота з Блогом

Блог це електронний щоденник компанії, де з відвідувачами можна поділитися разнонообразной тематичної і корисною інформацією: ознайомити з новинами галузі та підприємства, розповідати про товари \ послуги, розміщувати поради і просто цікаві статті по темі. Постійне оновлення унікального тематичного контенту в блозі допомагає розкрутити сайт по низькочастотних запитах.

Робота з відгуками

Робота з відгуками

Для побудови успішних продажів і розкрутки сайту в інтернеті дуже важливо створити довіру до компанії.

Скласти образ бездоганної репутації потенційних покупець зможе, ознайомившись з відгуками про діяльність вашого підприємства, про якість пропонованих товарів і послуг. Дуже часто ваші задоволені клієнти забувають залишити відгук, ми допомагаємо виправити цю прикру помилку.

щомісячна звітність

щомісячна звітність

Прозорість це один із принципів нашої роботи, тому в кінці кожного місяця ми докладно звітуємо вам про всі проведені роботи по розкрутці сайту.

Після того як були проведені всі роботи першого 6 місячного етапу розкрутки сайту ми проводимо аналіз досягнутих результатів.

Розкрутка сайту в соціальних мережах

Розкрутка сайту в соціальних мережах

Сьогодні соціальні мережі використовують все, від президента до студента. Аудиторія соціальних мереж величезна і різноманітна, а головне онлайн активна! Тому використання соціальних мереж в якості майданчика для розкрутки сайту бізнесу і збільшення продажів набуло останнім часом масового характеру.

унікальний фотоконтентом

унікальний фотоконтентом

За статистикою 70% людей візуали! Нудна простирадло тексту на сайті, не притягне уваги. Навіть найяскравіше опис не матиме належного ефекту, якщо воно не підкріплене фотографіями.

Наочність даної інформації збільшить продажі, зробить сайт яскравим, дозволить створити унікальне візуальне наповнення, а це дуже важливо для розкрутки сайту.

відеоконтент

відеоконтент

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути» - говорить приказка, і вона має рацію.

Все що ви хочете показати або розповісти клієнтові, заощадивши час консультантів, позбавивши їх від зайвих розпитувань, можна донести за допомогою відео. відеоогляди є відмінним інструментом для реклами, підвищення продажів і розкрутки сайту за рахунок поведінкових факторів.

розсилки

розсилки

Розкрутка сайтів за допомогою електронних адресних розсилок хороший і перевірений спосіб швидко донести актуальну інформацію до вашої аудиторії.

Розсилку можна здійснити як за адресами нашої бази одержувачів, так і по вашій базі електронних адрес. Цей інструмент розкрутки сайту дуже ефективний, спрацьовує відразу і коштує недорого.

Розкрутка сайту в Києві

У столиці України, напевно, найбільша концентрація людей і компаній для яких розкрутка сайту в Києві є стратегічним напрямки розвитку свого бізнесу. І звичайно ж крім якості послуг, що надаються і ціни розкрутки сайтів, одним з головних критеріїв є оперативна доступність SEO-студії або компанії, яка проводитиме SEO просування сайту в Києві.

Для нашої SEO компанії дуже важливо особисте знайомство і спілкування з клієнтом. В ході особистого спілкування набагато простіше і швидше розібратися і зрозуміти, що саме клієнта цікавить, порекомендувати додаткові ефективні методи розкрутки сайту і, звичайно, розповісти про наші послуги, результати і відповісти на питання про пошукове просування сайтів в Києві. Тому ми будемо раді приїхати і познайомитися з вами на вашій території або запросити поспілкуватися про просування сайтів в Києві у нас в офісі.

Щоб замовити розкрутку сайту в Києві, отримати безкоштовний попередній аудит і призначити зустріч у зручний час і місце заповніть просту форму.

Наші фахівці використовують комплексний підхід в просуванні web сайтів в інтрнет, тому ви можете бути впевнені в ефективності співпраці з нашою компанією.

Студія Ап - пошукове просування сайтів Київ

Замовити просування сайту

Телефонуйте зараз!

(044) 222-87-90
(098) 454-00-15

Skype: uptopstudio

Також Ви можете запросити фахівця на зустріч в будь-який зручний для Вас час

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача