Статьи

Розкрутка блогу плагінами! SEO плагіни для WordPress.

  1. У коментарях буду радий прочитати які ви плагіни використовуєте, а які по-вашому не потрібний сміття...

Дуже часто можна зустріти питання про правильної та ефективної розкрутки блогу на форумах, статейним просуванням, набором посилальної маси і т Дуже часто можна зустріти питання про правильної та ефективної розкрутки блогу на форумах, статейним просуванням, набором посилальної маси і т.п.

В цілому все правильно, просувати свій проект потрібно комплексно і використовувати всі наявні під рукою методи.

Сьогодні давайте розглянемо як можна поліпшити просування і розкручування блога на WordPress за допомогою плагінів.
Трохи теорії, але вона то ж потрібна!

Спочатку жоден пошукач не показує блог, ніхто його не відвідує, а показники тИЦ і PR нульові.

Найголовніше бути повністю впевненим, що сайт перспективний, ну і звичайно не панікувати. Якщо є блог, значить будуть і відвідувачі, конкуренції той же не варто боятися, якщо ж цей сайт ідентичний вуджу існуючого, отже і він буде користуватися популярністю тому ця тема вже зацікавила людей.

Перед самою розкруткою необхідно все досконально перевірити і підготувати. Блог краще не завантажувати рекламою, і гарненько попрацювати над юзабіліті, все повинно бути просто і гранично ясно.

Добре якщо на блозі вже є пару десятків унікальних статей і кілька сторінок про самому блозі: «контакти» і «про проект», вони потрібно для додавання блога в різні ресурси, без них його можуть і не взяти.

Тепер приступимо до найцікавішого.

На блозі WordPress повинен стояти хоча б мінімальний набір плагінів які допомагають оптимізувати контент під потрібні пошукові запити і покращують видимість проекту пошуковими системами.

Я не переконую що всі наведені плагіни повинні бути обов'язково, тим більше що у мене не всі вони стоять.

Я просто дам вам короткі описи та характеристики і ви самі вирішите, що Вам підійде а що змити в одне місце!

1 1. AllinOneSEOPack - це напевно SEO-плагін номер1. Він допоможе спростити налаштування внутрішньої оптимізації, в ньому можна прописати ключові слова, опис і заголовки, які і будуть «чіпляти» пошуковики. Наприклад Google формує сниппет як-раз на description, тобто опис.
Як встановлювати і налаштовувати AllinOneSEOPack я вже писав на своєму блозі в докладному мануалі.

Є маса подібних плагінів і в принципі вони дуже схожі. Я віддаю перевагу цей і ні краплі не шкодую.

2.Dagon Design Sitemap Generator плагін створення карти сайту для людей. Я зробив свою карту блогу за допомогою PHP без плагіна, але до цього використовував його. Так в принципі і на інших проектах використовую Dagon Design Sitemap Generator. Колись давно написав статтю на блозі як його ставити і налаштовувати.

3. GoogleSitemaps - його гідність, полягає в тому, що він створює для сайту карту в форматі XML, яка надалі додається в sitemap.xml для використання різними пошуковими системами. Цей плагін удосконалить індексацію сайту.

Я створюю sitemap.xml за допомогою AllinOneSEOPack, вважаю, що вона виходить набагато чистіше, але Гугл чомусь рекомендує саме цей плагін.

4. WP-Noindex - простий плагін закриває посилання в коментарях від пошукової системи Яндекс. Просто ставите і включаєте.

5. RusToLat - потрібний плагін для настройки ЧПУ, тобто іншими словами оптимізувати його, наочно покращує візуальні якості.

Так само ставите і він сам починає працювати. Сам процес налаштування ЧПУ я описував в статті про первинних налаштуваннях WordPress .

6. Broken Link Checker + WP No External Links - зв'язка з двох полігонів для оптимізації зовнішніх і внутрішніх посилань на блозі. Перший Broken Link Checker для пошуку битих посилань, на блозі не повинно бути битих посилань провідних в нікуди, це великий мінус в пошуку.

Другий плагін WP No External Links закриває посилання від пошукової індексації. Якщо не хочете потрапити під санкції пошукових систем за контрольний сміття ставте і налаштовуйте обидва обов'язково. Як правильно налаштовувати ці плагіни я писав і показував ось в цьому пості.
7. WP-PageNavi - це плагін, що допомагає здійснювати посторінкову навігацію, що робить відвідування блогу більш комфортним і зручним. Підвищує юзабіліті блогу.

8. Яндекс ПДС допомагає швидкої індексації статей блогу Яндексом, ви тільки написали стаття а інформація про неї ж відразу відіслана Яндексу.

Установка і настройка плагіна Яндекс ПДС на цій сторінці.

Для його коректної роботи вам потрібно буде поставити на блозі пошук від Яндекса і тоді пінг будить йти як годиться. У мене на Інфо-Майстерні він не варто але на інші блоги я його збираюся ставити. Днями чекайте інструкцію з налаштування.

Як прискорити індексацію нових статей я писав ось в цієї статті .

9.Akismet- плагін допомагає істотно знизити потік спаму на ваш блог а значить знизити навантаження на нього і прискорити роботу. Чим швидше працює блог тим краще до нього ставляться пошуковики.

10. Заплати Лайком- плагін для розкрутки Ваших статей через соціальні мережі. Скажу чесно плагін відмінно працює і майже всі статті де я використовую цей плагін швидко заходять в ТОП пошукових систем, особливо Гугла. ось сторінка де можна отримати цей плагін і подивитися його роботу.

Є невеликий бік він конфліктує з новою версією WPPage (плагіна для створінь рекламних сторінок), Лис уже придумав як вирішити дану проблему і істотно прискорити блог.

До речі не потрібно забувати, що встановлюючи додаткові плагіни Ви гальмуєте швидкість роботи блогу, тому обов'язково перевіряйте їх як я розповідав в статті про прискоренні WordPress в два рази.

За SEO плагинам для WordPress мабуть все. Напевно, потрібно порадити ще поставити кнопки соціальних мереж. Є плагіни і для цього, але я раджу поставити їх безпосередньо, так вони працюють швидше і краще. А самі кнопки набагато красивіше і є можливість налаштування зовнішнього вигляду.

Ось ссилочку на статтю про соціальні кнопочках .

У коментарях буду радий прочитати які ви плагіни використовуєте, а які по-вашому не потрібний сміття для блогу.

До речі про коментарі, під вчорашній статті ми підбили підсумки конкурсу за серпень і обговорили дещо які аспекти.

Обговорюємо і ділимося і звичайно ж буду вдячний за рекомендації в ваші соціальні мережі моєї статті "Розкрутка блогу плагінами! SEO плагіни для WordPress "

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача